Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) _seth_ válasza StLui (#3300) üzenetére


_seth_
veterán

Igen, rájöttem, inkább csak az árbeli különbség lepett meg + a helyi erős valutánk értéke.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3302) peter76bp válasza Ano (#3299) üzenetére


peter76bp
senior tag

Köszi, de a gondom az, hogy a rögzítés gombra nyomva bekapcsol a kijelző de nem indul el a rögzítés, és hiába nyomok bármit, semmit nem csinál, sem a rögzítésre sem a power gombra. csak mutatja az élőképet. Ilyenkor csak úgy tudok vele bármit kezdeni, ha kiveszem az akkut.

Néhány alkalommal volt, hogy 0 máretű fájlt csinált, azzal még meg is barátkoznék, ha kiírná, hopgy xy hiba és próbálhatnám újra. De mondjuk télen esetleg kesztyűben, vagy esőben nem olyan jó dolog az akku kibányászása, és nem is életszerű, hogy ezzel kell bohóckodni :-(

(#3303) hunka01


hunka01
újonc

Sziasztok, most vettem egy Hero 9 est ., sajnos nem tudom rávenni,hogy 1órás felvételt csináljon. néha 20 néha 30 néha 40 perc után kikapcsol . a készülék ilyenkor erősen melegszik. Mi lehet a gond ? Megköszönném a segitséget,mivel szükségem lenne az 1 órás felvételre. :(( :((

(#3304) Tuninger válasza hunka01 (#3303) üzenetére


Tuninger
addikt

Simán túlmelegszik. Nézd vissza 1-2 előző hozzászólásomat, ha kiveszed az aksit és powerbankról hajtod nem lesz ilyen gond.

Ha ez nem megolható, akkor 4k 30 fps, de méginkább 1080p 30 fps az ahol jobban viseli a hosszútávú felvérelt. 5k / 4k60 / 2.7k 120 felejtő

(#3305) _seth_ válasza Tuninger (#3304) üzenetére


_seth_
veterán

Gopro 8 vs 4K videó? Azaz a 8-as is túlmelegszik folyamatos 4K videó alatt?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3306) Tuninger válasza _seth_ (#3305) üzenetére


Tuninger
addikt

4k60-ban igen, 4k30ban az is jobban bírja. Ugyanúgy a powerbank a megoldás.
Ugyanaz a processzor van a 7-8-9-ben, így hasonló a probléma csak a 9-esnek nagyobb a hő leadó felülete.

(#3307) _seth_ válasza Tuninger (#3306) üzenetére


_seth_
veterán

Értem, van egy 10000mah power bankom, sőt több is van, lidl akkus cuccok 4Ah akkujához is van usb adapterem, kipróbálom valamelyikkel.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3308) urban racer


urban racer
senior tag

Megvettem a hero9hez a vízmentesen záródó usb-s ajtót. Meggyőző, részemről ajánlott. Nyilván búvárkodni nem fogok vele, de hajó wakeboard keretre feltenni tökéletes.

Hogy meglegyen az ingyen posta, bedobtam mellé egy 3-way 2.0-át, nem rossz az sem. :K

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3309) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni, Van egy HERO5 Session kamerám és szeretném a felvett videokat felgyorsitani jelenleg a gopro Quik kal probálkozok de nem találok olyan funkciot, ezzel a programmel nem lehet akkor tudnátok ajánlani egy másikat ami nem tul bonyolult nekem tényleg csak az kéne hogy egy zenét alá és felgyorsitás még szinte vágás sem kell.
Van valami ötletetek? Köszönettel : Bence

(#3310) bb.bocs válasza urban racer (#3308) üzenetére


bb.bocs
őstag

dobsz egy linket? köszönöm.

(#3311) urban racer válasza bb.bocs (#3310) üzenetére


urban racer
senior tag

Ajtó: [link]
3 way: [link]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3312) bb.bocs válasza urban racer (#3311) üzenetére


bb.bocs
őstag

köszi

(#3313) urban racer válasza bb.bocs (#3312) üzenetére


urban racer
senior tag

nincsmit!
Egyszer összeszedem az összes gopro cuccot egy helyre és lefotózom :DD Szépen gyarapodnak. :DD
Hosszú hétvégén elméletileg végig hajózunk, úgyhogy kiderül mit tud folyamatos felvétellel :DD :K

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3314) twine válasza bencus3 (#3309) üzenetére


twine
addikt


Utolsó "menüpont": Speed

2x sebességet tudsz max. Beállítani a quickben

[ Szerkesztve ]

(#3315) bencus3 válasza twine (#3314) üzenetére


bencus3
tag

Megtaláltam Köszönöm! De nekem van ott mellette még egy 4x es is! :C :R

(#3316) bencus3


bencus3
tag

Felmerült még egy problémám: csináltam egy másfél orás videot és mikor átmásolni akartam akkor vettem észre hogy a gép 6 db 17 perces videora darabolta fel ! Ez miért lehet hol lehet beállitani hogy ne csinálja ezt?

(#3317) StLui


StLui
veterán

sehol, minden kamera darabol, fájl méretkorlát miatt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3318) Márton válasza StLui (#3317) üzenetére


Márton
nagyúr

- nem minden kamera daraból
- van olyan ami daraból, mégis tehető rá "nemdaraboló" firmware (pl Hero9)
- nem a fájlméret korlát miatt, 64gigától eleve exfat-ról beszélünk
- megoldhatnák, de a gyártók azt mondják, így biztonságosabb íráshiba esetén

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3319) Márton válasza bencus3 (#3316) üzenetére


Márton
nagyúr

"és mikor átmásolni akartam"
Hát akkor másold át úgy, hogy már eleve összefűzöd egy fájllá. Ott van pl. az ingyenes avidemux. Időt sem veszítesz, vinyósebességgel/kártyaolvasás sebességével megy.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3320) Ano válasza Márton (#3319) üzenetére


Ano
őstag

Ezt az avidemux-ot hogy kell használni ilyen összefűzésre, ami 1szerűen megy, mert nem igazán jöttem rá ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3321) Márton válasza Ano (#3320) üzenetére


Márton
nagyúr

rahuzod a fajlokat, majd video:copy, audio:copy es save
(nincs elottem)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3322) _seth_


_seth_
veterán

GoPro 8 + The remote = visszaviszem a távirányítót, nem megbízható és valóban lassan kapcsolódik, amire nekem kellett volna, hogy indítok egy felvételt és már indul is azt nem tudja, akkor kezdett keresgélni,egy régebbit változatot majd veszek.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3323) grosy


grosy
senior tag

Sziasztok!
Kaptam a páromtól egy Gopro hero 7 Silver-t, ami véleményem szerint nagyon gyorsan merül. Néztem róla videókat, kikapcsoltam a wireless-t, a GPS-t, hangvezérlést, illetve a képernyő fényerejét visszavettem 25%-ra. Ennek ellenére kikapcsolt állapotban 20%-ot esett az akkumlátor szintje. Szeretném megkérdezni, hogy ez normáis-e, vagy kifogtam egy hibás készüléket. Köszi

(#3324) K53TA válasza grosy (#3323) üzenetére


K53TA
tag

Ezek már csak ilyenek.
Nekem Hero 8 van. Tegnap 17:00 magasságában feltöltöttem 100%, aztán ma 14:00 körül bekapcsoltam és csak 93% volt a töltöttség.
Mondjuk azt még nem próbáltam, hogy mi van akkor ha a kamerából kivéve tárolom az akkut. Vajon akkor is merülne? Bár az elég érdekes lenne.


(#3325) Tommyka21


Tommyka21
tag

Sziasztok!
1 kis segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Van 1 Gopro Hero 4 Silver-em, ami eddig remek szolgálatot tett.

1 ideje nem használtam...
Nem kapcsol be és pc-re dugva se tölt és úgy se kapcsol be.
4 akkum van hozzá, mindet feltöltöttem úgy próbáltam.

Youtube-on fagyást emlegettek, kipróbáltam a sok ajánlást (shoot gomb nyomva tart akku be és akkor a power gombot nyomni, stb.) de nem kelt életre.

Mi lehet a probléma, Találkoztatok már ilyennel?

Érdemes ezt javíttatni, vhol foglalkoznak vele, Vagy nem ér annyit sajna?

Előre is köszönöm a tippeket :R !

(#3326) KuZo


KuZo
tag

Sziasztok!
Egy Gopro Hero 8-ast használok motorozáshoz, amin beállítottam, hogy 5 perces felvételeket készítsen. Egy Sandisk Extreme 128GB-os kártyával használom, de sokszor olyan 80GB felhasználásnál azt írja ki, hogy a SD kártya megtelt. Most kivettem egy ilyen alkalomnál és azt látom, hogy pont 150 fájl (MP4, LRV, THM) van rajta és ebből 50db az MP4. Lehet, hogy ez valamiféle korlát? Nem nagyok lelek róla infót... Előre is köszi, ha bárki tud okosat mondani!

(#3327) P1eTr0 válasza Tommyka21 (#3325) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de hasonlóan jártam a Hero 4 Black kamerámmal. Se kép, se hang. A Podmaniczky utcában van egy szervíz, oda elvittem és érdeklődtem a lehetőségekről. Ha jól emlkészem, kb. 40.000 Ft körüli összeget mondtak az elektronika cseréjére, mert ott van/volt a gubanc (az eladó egyébként nem javasolta a javítást).

Szóval végül egy Hero 8 Black lett helyette.

Persze megéri neked is utána nézni, hátha nálad más a helyzet. Egy kérdést mindenképp megér.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#3328) AuraSync válasza hunka01 (#3303) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Mi lehet a gond?
A gond a márkával van.
Bóvli lett, jó hardver de a hozzá írt szoftver gagyi.
Ilyen az amikor évről évre jön az új verzió.
Nagy GoPro-s voltam én is de ma már csak nevetni tudok rajta és a cég vergődésén.
Remélem a GoPro 10-et bekapcsolni sem lehet majd. :))

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#3329) Tommyka21 válasza P1eTr0 (#3327) üzenetére


Tommyka21
tag

Köszi!
Igen sajna nem érné meg javíttatni sztem se...

Más: Gopro.com-ról ez a 350 dolláros Hero 9 black bundle eléggé kedvező főleg az itthoni árakhoz képest..

Erre megy még más is (persze a szállítás az alap) de ilyen VAT-ra gondolok?

Előre is köszi! :R

(#3330) StLui válasza Tommyka21 (#3329) üzenetére


StLui
veterán

nem megy rá semmi, EU-n belüli értékesítés, ja de most látom USD-t írtál, EUR lesz ha megadod hova kéred a szállítást

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3331) Tommyka21 válasza StLui (#3330) üzenetére


Tommyka21
tag

Köszi :R .
Akkor a magyar árakhoz képest eléggé megérősnek tűnik...

(#3332) ha7at


ha7at
tag

Sziasztok ! Gopro.com cserét sikerült elintéznem . Megkaptam a papirokat ami kell a csomagba. De még soha nem adtam fel UPS csomagot . Hol van UPS Csomagpont ? Vagy fellehetadni pl Postán? Nem gond ha fizetni kell érte . Keveset vagyok itthon nem szivesen rendelnék futárt....Köszönöm!

(#3333) Blaise válasza ha7at (#3332) üzenetére


Blaise
veterán

[link]

"Leadási hely keresése"

Becsomagolod, odaviszed, leadod és kész.

(#3334) ha7at válasza Blaise (#3333) üzenetére


ha7at
tag

Köszönöm akkor mehetek Pestre. Nincs nagy vàlaszték vagy csak nekem mutat 2 darabot?

(#3335) urban racer


urban racer
senior tag

Feljebb írtam, hogy kéne nekem valami fajin telemetria szoftver. Végre találtam, nem volt vészes az ára sem, ha tördelt (több fájlba készül a mérete miatt) összefűzi, GPUval tud hardveresen transzkódolni, több fajta térképet fel tud tenni (sima, hűhold, hibrid, 3d(ahol van), stb)
Ez a szoftver az: [link] Ha másnak is tetszene, privátban adok egy tippet-trükköt, hogy lehet olcsóbb ;)
A DJI Mavic pro felvételeket is kezeli :DD Ha valakinek érdekes-pl bringán Garmin órát is supportál.

Saját videó:
[link]

Sokat küzdöttem annó a drónvideókkal, több lépcsőben csináltam 2 szoftverrel, telemetria konvertálással, stbstb. Ez most mindent egyben megold. Mielőtt valami túlbuzgó zöldfülű jelenti a hsz-em, nem kapok semmi jutalékot vagy nem adok saját kedzeményes linket, amiből kapok visszatérítést meg ilyesmi. Csak infó, ha más is küzd ezzel, akkor itt az all in one solution ;)

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3336) DNReNTi válasza urban racer (#3335) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ez nagyon kiraly, meg eredeti aran is teljesen vallalhato. :C

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3337) Tommyka21


Tommyka21
tag

Üdv!
Gopro tagságnak azon kívül hogy mindenre akciót ad rendelésnél még mi az előnye?
Van tapasztalatotok esetleg? :DD

(#3338) StLui válasza Tommyka21 (#3337) üzenetére


StLui
veterán

tárhely és egy biztosítás féle

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3339) Tommyka21 válasza StLui (#3338) üzenetére


Tommyka21
tag

Köszi!

(#3340) Tuninger


Tuninger
addikt

Jött új firmware a Hero 9-hez
Óriási az ugrás az előző FWhez képest ami az érintőkijelző kezelést illeti.
A baj csak az hogy ebben a formában kellett volna megjelennie ennek a készüléknek...

(#3341) iDomos válasza Tuninger (#3340) üzenetére


iDomos
csendes tag

Teljesen 1etértek! Nagyon patent, érzékeny lett. Ég és föld! :DD

Samsung Galaxy S24 « Samsung Galaxy S7 edge « LG G4 « LG Optimus 4x HD « Nokia N86 8MP « Sony Ericsson V630i « Sony Ericsson K700i « Siemens MC60 « Nokia 3310 « Siemens A40

(#3342) Tommyka21 válasza Tuninger (#3340) üzenetére


Tommyka21
tag

Szuper.
Youtube videók alapján is elég flottul működőnek tűnik a kijelző már..
Kiváncsi leszek.

Ma jőn a Gopro Hero 9 Black Bundle-om :D:D:D:D...
Hétfő éjjel rendeltem, nem semmi :DD .

(#3343) urban racer válasza Tommyka21 (#3342) üzenetére


urban racer
senior tag

vagy 10 rendelésem volt, mindig hétfőn adtam le(revolut árfolyam miatt), mindig megkaptam időben (szerdán)

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3344) urban racer válasza Tuninger (#3340) üzenetére


urban racer
senior tag

Köszi, délután feldobom!

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3345) Tommyka21 válasza urban racer (#3343) üzenetére


Tommyka21
tag

:R

(#3346) hatala


hatala
tag

Sziasztok!

Tudtok esetleg egy eredeti Gopro kamera hátizsák alternatívát, más márkában, amiben egy 8 black minden gyári cucca külön rekeszekbe belefér?
Kerestem Lowepro-ba, de nem találtam ilyet.

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#3347) Tommyka21


Tommyka21
tag

Tegnap megjött a Hero 9 Black bundle csomagom.
Nagyon jónak tűnik, azért feltűnő hogy mennyivel nagyobb a Hero 4 Silveremhez képest :D...

Érdemes-e egyből firssíteni?
A 2 év EU-s garira regisztrálni kell vagy él a vásárlás napjától?

Köszi!

Sajna csak az akkuk töltésére volt időm vele tegnap.

(#3348) urban racer válasza hatala (#3346) üzenetére


urban racer
senior tag

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok. De miért kell alternatíva? :U Nekem Daytripperem van, imádom.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3349) urban racer válasza Tommyka21 (#3347) üzenetére


urban racer
senior tag

Mindenképp érdemes azonnal lefrissíteni.
Bundle-hoz nem jár a subscribe? Elméletielg akkor egyből reggelve van. Én legalábbis nem csináltam semmi extrát.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3350) Tommyka21 válasza urban racer (#3349) üzenetére


Tommyka21
tag

Köszi!
Igazából ha subscribe-oltál akkor jár a bundle kedvezményes áron, tehát így megérős :DD .

Akkor frissítem is, meg majd rálesek a regisztrálós kérdésre is.

Futáshoz ha bekapcsolom a Hypersmooth-ot az elég vagy a Boost is kell mellé?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.