Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) zsoca29 válasza sityupityu (#3900) üzenetére


zsoca29
tag

Most vettem.
Használni nem tudtam,mert addig nem maradt bekapcsolva.
Lemerült az aksi,be sem lehet már kapcsolni, tölteni is hiába töltöm nem tölt.

(#3902) sityupityu válasza zsoca29 (#3901) üzenetére


sityupityu
veterán

Ha most vetted akkor a legegyszerűbb, ha visszaküldöd.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3903) Tuninger válasza zsoca29 (#3899) üzenetére


Tuninger
addikt

mivel USB-ről is menni kellene kivett aksival, ez kamera hiba. ez egyértelműen garanciális, küld vissza

(#3904) laccy88 válasza sityupityu (#3902) üzenetére


laccy88
senior tag

kivéve, ha használtan vette valakitől... :\

(#3905) sityupityu válasza laccy88 (#3904) üzenetére


sityupityu
veterán

Akkor meg oda vinném vissza akitől vettem, ez egyértelmű.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3906) zsoca29 válasza sityupityu (#3902) üzenetére


zsoca29
tag

Az lesz,küldöm vissza cseréljék ki,mert ez használhatatlan.

(#3907) trialboj


trialboj
őstag

Sziasztok,
mi ez a trükk hogy a 10-es ugyanúgy 380 euro mint a 9-es gopro? [link] Valami nem ok. Az egy éves előfizetés benne van az árban és azt írják lemondható, akkor mi az átverés?
Azt sem értem hogy az itteni boltok, hogy árulják drágábban, mint amennyibe itt kerül. Egyes boltok majd 200 euróval drágábban adják a 10-est.

Amúgy használnja itt valaki bringázás közben, vagy sötétebb erdős túrákon? Csak a 7-est volt szerencsém kipróbálni de ott a hypersmooth elvérzik ha sűrűbb a lombozat és már nincs annyi fény, úgy meg nem sok értelme van, mert nagyon szétesik a kép a stabi miatt.

Persze azóta gondolom sokat fejlődött a szoftver, csak érdekelne az itteniek véleménye is, a youtubereknek nem tudom mit hihetek, mindegyiknek érdeke hogy meggyőzőn valamiről.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3908) Tuninger válasza trialboj (#3907) üzenetére


Tuninger
addikt

Ez az előfizus megoldás a 9-es óta van, és valós. Egy accounttal csak egy goprot vehetsz kedvezménnyel az a trükk. Ennyi.
erdős biciklis: mivel a stabi hatékonysága a záridőtől függ, az erdőben meg ahogy csökken a fény úgy nő a záridő, úgy romlik a stabi. Ha teljesen automatán használod a kamerát akkor a 10-es ugyanilyen rossz lesz.
ha szórakozol kicsit a gopro labs firmwarerel, kicsit foglalkozol a beállításokkal, a Hero 7 is rengeteget tud javulni ilyen szituációban. Annyi a trükk hogy limitálni kell mi legyen a leghosszabb záridő ameddig lemegy. Shutter angle beállításnak hívják a gopro labsban.

(#3909) ebayer válasza trialboj (#3907) üzenetére


ebayer
tag

Én is így vettem anno a 10-est. Sokkal jobban megérte, sőt előfizetéssel a media mod is valami fél áron volt kb.

(#3910) laccy88 válasza zsoca29 (#3906) üzenetére


laccy88
senior tag

azért érdekel a sztori vége. :U
Szabad tudni, hol vásároltad?

(#3911) trialboj válasza ebayer (#3909) üzenetére


trialboj
őstag

Köszi az infókat, de miért kerül ugyan annyiba a 9 meg a 10? Miféle marketing ez, van így értelme a 9 est választani?

Extra kérdés, nekem a kölcsön 7es gopronal zörög a keretben a kamera, bringázásnál. Nagyon kicsit, csak extrém rázós részén hallatszik, mellkaspantos felfüggesztésnél is. Esetleg ez nem egy ismertebb hiba, nem jövök rá hol lötyög, mi adja a hangot?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3912) MrRL19


MrRL19
senior tag

Csaó Sziasztok !

Gopro hero 7 szeretnék SD kártyát venni ,milyet ajánlotok hozzá ?!
:R

+néztem akku hozzá , mennyit bír egy ilyen utángyártott (felvételidő)
[link]

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#3913) sityupityu válasza MrRL19 (#3912) üzenetére


sityupityu
veterán

Én Sandisk Extreme Pro-t, és Samsung Evo Plus-t használok jelenleg.
Bár nekem másfajta utángyártott vannak hozzá, de kb ugyanazt tudják szerintem mint a gyáriak.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3914) MrRL19


MrRL19
senior tag

Köszi , és egyébként mennyit kell bírnia 1 töltéssel ? ;]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#3915) sityupityu válasza MrRL19 (#3914) üzenetére


sityupityu
veterán

Az attól függ, hogy hogyan használod, milyen felbontás stb stb.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3916) sityupityu


sityupityu
veterán

Kéne egy kis segítség. A gopro videókhoz felvett gps adataihoz akarok hozzáférni. Találtam is egy videót, de nem találom azt az app-ot ami a videóban szerepel. Ios-en és Macos-en sem.Tudnátok segíteni, hogy melyik lenne az? Erről lenne szó, amit az ember elindít a videóban.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3917) grimike


grimike
csendes tag

Sziasztok!

Van egy nagyon keveset használt Hero 8 kamerám. Nem volt bekapcsolva egy ideje ( pár hónap, de a kamera is csak 1 éves amúgy ), de a mai nap kellett volna, viszont "no battery" jelzés fogadott és az istennek sem akarja felismerni az akksit, sem pedig tölteni. Kettő is van hozzá egyikkel sem akar működni. Direkt tápról viszont működik.

Próbáltam utánajárni a neten, a firmware ugyan korábbi rajta, android appon keresztül nem lehet updatelni mert minimum 20% akksi kell hozzá ( direkt táp nem számít neki ), de ugye azt nem tölti, számítógépről nem ismeri fel a kamerát egyetlen gyári progi sem, az SD kártyát tettem bele a laptopba, arra tettem fel az update-t és visszatéve a Heroba ugyan elkezd valamit csinálni, de nem fejezi be ( másfél óráig hagytam frissíteni, de nem lett semmi belőle).

Többször is végigmentem a lépéseken, de így nem tudom updatelni sem, továbbra is "no battery" van minkét akksival. Visszaolvastam itt vagy 200 hozzászólást itt is, nem találkoztam a problémával, esetleg tud rá valaki megoldást?

Lehet az akksik mentek tönkre egy év alatt ( vagy pár hónap nem használat miatt ) ?
De mindkettő egyszerre?

Most kb teljesen tanácstalan vagyok, köszönöm a segítséget előre is ha valaki tudna megoldást!

(#3918) CorsairS


CorsairS
csendes tag

Hali,

GoPRO9-hez létezik normális polárszűrő?

Vettem Telesin ND+PL szettet (csak azt találtam raktáron itthon), de az egy rakás kaki, szivárvány effektet tesz a képre, megdobja a CA-t és nem funkciónál polárszűrőként, szóval ilyet ne vegyetek.

(#3919) Márton válasza CorsairS (#3918) üzenetére


Márton
nagyúr

nem funkciónál? Akkor téged becsaptak, azonnal küldd vissza

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3920) DNReNTi válasza grimike (#3917) üzenetére


DNReNTi
őstag

Sajnos a litiumos akkuk ha tulmerulnek, akkor gyakorlatilag kukak. Ha lemerulve raktad el, es azota sem volt ratoltve, sajnos lehet hogy igy jartak. Nem 100%, de lehet. Tudsz esetleg valakitol kerni kolcson egy akkut? Akkor kiderulne.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3921) sityupityu válasza sityupityu (#3916) üzenetére


sityupityu
veterán

Közben megtaláltam. Ios-en a gopro Quik kell hozzá, viszont Mac-en még mindig nem jöttem rá.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#3922) CorsairS válasza DNReNTi (#3920) üzenetére


CorsairS
csendes tag

Kifutottam a 2 hétből, szóval már nem tudom. Meg attól még nem lesz rendes polárszűrőm a kamerára.

(#3923) Márton válasza CorsairS (#3922) üzenetére


Márton
nagyúr

Én megreklamálnám, ha egyszer "nem szűri a polárt" :DDD
Hátha visszaadják a zsét, te meg keresel más márkájút, ami már müxik.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3924) grimike válasza DNReNTi (#3920) üzenetére


grimike
csendes tag

Szia. Arra már nem emlékszem, hogy fel voltak-e töltve utolsó hasznalatkor, nyilván volt bennük szufla, mert használtam. Azóta viszont eltelt pár hónap, s valóban nem volt rájuk töltve. De ilyen alapon akkor az összes akku tönkremenne a boltok polcain ami hónapokig ott hever.
Csomó telefon is van itthon, van amelyik évekig sem volt bekapcsolva mégis reagál a töltésre, szóval nem tudom, hogyan mehetett tönkre mimdkettő...
Habár másra én sem tudok gondolni, mivel az eszköz meg működik...

(#3925) DNReNTi válasza grimike (#3924) üzenetére


DNReNTi
őstag

Csak tippelek - azert irtam hogy lehet. Nekem is fura lenne, foleg hogy ketto is megfott par honap alatt. :(

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3926) Ano válasza grimike (#3924) üzenetére


Ano
őstag

Elvileg minden aksis terméket 80% körülire töltenek gyárilag, hogy akár évekig is kibírják, de persze van hogy néha nem sikerül a dolog. pl és is most vettem újonnan 2 szett (első + hátsó) bringalámpát és az 1ik szettből az első lámpa nem működött ... töltést látszólag vette de "se kép se hang" ...

Gondolom a te aksid is alacsony%-al került a polcra/fiókba és bizony pár hónap alatt az simán tud mélymerülésbe kezdeni ami pedig a halálát jelenti!

[ Szerkesztve ]

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3927) garrotter


garrotter
tag

Sziasztok!
Biztos buta kérdés, de a gopro oldaláról közvetlenül rendelve kell még ÁFA, vám stb. hozzá számolni? Picit hihetetlennek tűnik, hogy a creator edition olcsóbb, mint itthoni forgalmazónál csak a hero10.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#3928) DNReNTi válasza garrotter (#3927) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ha EU-bol jon akkor se vam se AFA. Ez nem csak a gopro-ra hanem mindenre is igaz.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3929) garrotter válasza DNReNTi (#3928) üzenetére


garrotter
tag

Köszönöm.
Az EU-n belülit tudtam, abban nem voltam biztos, hogy ez is EU-n belülről jön, de akkor így esélyesebb a rendelés.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#3930) zsoca29 válasza laccy88 (#3910) üzenetére


zsoca29
tag

Visszaküldtem,mer használhatatlan volt.
gizzmo.hu-n vettem.
2 héten beül visszautalták az árát.

De most gondolkodom,hogy kéne másikat venni hátha az is sz.... lesz. :)
A 8 néztem,de nem sokkal drágább a 9.

Akinek van 9 azon ki lehet kapcsolni az elülső kijelzőt?
Mert úgy azzal hamar lemertül az aksi....

(#3931) CorsairS válasza zsoca29 (#3930) üzenetére


CorsairS
csendes tag

Menüben ki lehet kapcsolni.

(#3932) zsoca29 válasza CorsairS (#3931) üzenetére


zsoca29
tag

Aksija meddig bírja?

(#3933) CorsairS válasza zsoca29 (#3932) üzenetére


CorsairS
csendes tag

Passz, tápról használom folyamatosan. Net szerint olyan 2-2,5 órát megy akkuról, ha jól emlékszem. Viszont 4k 60fpsnél elég gyorsan felmelegszik és lekapcsol.

(#3934) zsoca29 válasza CorsairS (#3933) üzenetére


zsoca29
tag

Értem.
Szerintem elég lenne nekem a 8 is...
Stabilizátor miatt gondoltam a 9-re motorozásnál használnám az meg jobb lehet valamivel....

(#3935) XZoli válasza sityupityu (#3916) üzenetére


XZoli
aktív tag

gopro telemetry extractor én erről tudok :DD

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3936) XZoli válasza CorsairS (#3918) üzenetére


XZoli
aktív tag

FreeWell Jó pénzköltést :DDD és még egy

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3937) Ano válasza zsoca29 (#3932) üzenetére


Ano
őstag

Én a Max Lens Mod miatt csak 2.7K 50 fps-el használom és azért olyan közel 1,5 órákat ki szokott bírni 1 aksi ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3938) Ityu


Ityu
csendes tag

Sziasztok!

Kérdezni szeretném, hogy Gopro Hero 6 black esetében lcd kijelző cserével (nem garanciális) kapcsolatban van-e esetleg tapasztalata valakinek?

Hol és mennyiért lehetne megcsináltatni, érdemes-e, vízálló marad-e a kamera utána?

Köszönettel.

(#3939) twine válasza Ityu (#3938) üzenetére


twine
addikt

Nekem 7black kijelző tört szilánkosra...
Annak néztem utána, de egyetlen cég volt aki cserélt volna (a kamera árához képest drágán) kijelzőt, de ők sem adnak garanciát a vízállóságra...
Aliexpressen utána néztem, komplet elő és hátlap + screen már vállalható árban lett volna, de megnéztem pár 20-25 peres szétszerelős vidót, és bár volt már jópár telefon kijelző cserém saját kézzel, meg ebook olvasó...én ennek a gopro témának nem akartam nekifutni...
Mondhatni c0pás ha egy gopro lcd törik...Hacsak....
esetleg nincs gopro "előfizetésed "
egyetlen törött holminál nincs értelme a subscription-ek(nem gazdaságos)...DE.

Nekem a 7black (ütöm-vágom)drónos volt, és amúgy is akartam egy másikat "családinak", igy vettem egy 10-est, és ugye azt előfizuval vettem...
ahogy aktiválták, már kezdtem is intézni, hogy cseréljék a 7blacket...
sajnos rossz hírt kaptam, mert mondták , hogy nincs 7black raktáron, csak 8black-et tudnak adni helyette...
Nagy duzzogva(tényleg nem annyira örültem a cserélhetetlen lencsének, ráadásul a 7-hez gyartott filtereim sem jók a 8-ra) elfogadtam a lehetőséget...
Szóval kaptam UPS trackinget, jött a futár a törött cuccért, elvitte, majd posta fordultával némi supportos beszélgetés után kaptam a trackinget amivel követhettem a 8-as utját...kb 3 nap alatt nálam volt...Idő közben ugye a 10 is megérkezett...
A vicces az egészben, hogy fel voltam készülve a 80$-os cserére...de amikor kérdeztem utoljára a supportot, hogy végül mikor fizessem már a szarrá tört 7black cseréjét...
Azt válaszolta...ezt most nem kell fizetned , garanciális csere volt.... :C
(Szerintem nem az, egy általam beton hídnak csapott gopro, ami tényleg "ütöm-vágom" melós kamera volt, de ha szerintük az, engem meg lehet győzni :DDD )

Szóval nekem végül a 7black lcd screen csere cca. 140.000.- FT-ba állt meg...
de kaptam mellé egy 10black+extra bundle csomagot... :D

Sajnos ahogy írtam, "önmagában" egy törött LCD-s gopro legjobb tudomásom szerint, gyakorlatilag gazdasági totalkár :(

[ Szerkesztve ]

(#3940) Tuninger válasza twine (#3939) üzenetére


Tuninger
addikt

Az eu-s gopro chaten bonyolitottad? Már nem volt garis ugye? Van egy elegge agyonvert 7-esem, Hero 11-nel ujra elofizetek, akkor lehet becserelnem en is egy 8-asra :D

(#3941) twine válasza Tuninger (#3940) üzenetére


twine
addikt

"Az eu-s gopro chaten bonyolitottad? "
:F
Nem tudom az milyen...én a Gopro.com-on. :B :U

(#3942) Ityu válasza twine (#3939) üzenetére


Ityu
csendes tag

Köszönöm a részletes választ és az ötletet is.

Azt jól gondolom, hogy ha előfizetek, akkor 50 dolláros előfizetési díjért, meg esetemben mondjuk 70 dolláros cseredíjért, tehát mondjuk összesen 120 dollár körüli összegért végül hozzájuthatok egy új kamerához?

Üdvözlettel.

(#3943) twine válasza Ityu (#3942) üzenetére


twine
addikt

Nem merek erre a kérdésre válaszolni...

A legnagyobb jóindulattal mondom azt, hogy amit tudtam és tapasztaltam én magam,azt leírtam ;)

(#3944) Ityu válasza twine (#3943) üzenetére


Ityu
csendes tag

O.K., megértem :)

Ha megpróbálom a dolgot, akkor majd leírom az eredményét :)

Köszönettel.

(#3945) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok!
Így (több mint) 10 évvel a megjelenése után, úgy döntöttem hogy veszek egy Hero2-t mert éppen találtam óccóé. Van hozzá Wifi bacpac de ha jól tudom az egy kicsi késéssel mutatja a képet a telefonos appon keresztül (már ha működik még vele), kéne hozzá valami LCD bacpac. Magyar oldalakon sehol nem találtam eladót, Ebayen szintén nagyon olcsón van [Ez], ami elméletileg csak Hero3-tól felfele működik. Az lenne a kérdésem hogy mi a különbség a régi Hero2-höz való bacpac és ez között, akár működne is vele? Aliexpressen van érintős is olcsóbban, tudom hogy csak a kijelző része fog működni de inkább onnan rendelnék ha lehet.
A másik kiegészítő kérdésem pedig az lenne hogy töltés közben lehet használni a Hero2-t? Úgy hallottam hogy a Hero1-et még nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3946) Márton válasza batyuska100 (#3945) üzenetére


Márton
nagyúr

Mennyiért találtál?
Csak mert fényévekkel jobb a Hero3 Black, ami alapból wifis. (késleltetés persze ott is van)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3947) batyuska100 válasza Márton (#3946) üzenetére


batyuska100
senior tag

10k, fent van aprón. A Hero2 (meg az 1 is) tudja a 1080p 30fps-t ami nekem bőven elég, a legtöbb monitor úgysem tud többet.

(#3948) Márton válasza batyuska100 (#3947) üzenetére


Márton
nagyúr

dee, mindegyik tud 60fps-t :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3949) batyuska100 válasza Márton (#3948) üzenetére


batyuska100
senior tag

Ez is csak vissza kell venni 960p-re. Már a megjelenése óta szeretnék egy ilyen kamerát, a külseje is jobban tetszik mint a Hero3.

(#3950) Márton válasza batyuska100 (#3949) üzenetére


Márton
nagyúr

Akkor eltér a véleményünk, vegyed :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.