Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) szpeti40 válasza zgospel (#2600) üzenetére


szpeti40
addikt

Igen, meg is volt, ha jól láttam a legfrissebb van fent pedig.
A gopro app se talál frissebbet telefonon.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#2602) arn válasza zgospel (#2598) üzenetére


arn
félisten

a szelzaj szures a gopro7ben eleg jol mukodott - miert kellett ezt elrontani a 8assal (ugy mukodik, hogy gyk nincs is)? elvileg upgrade vagy mi a szosz... ez elvileg a szelzajszures. [link]

vettem hozza szivacsot, az eddig 50 fokos gopro 60 fok fole melegedett (keszulekhazon merve) - konkretan egetett kikapcsolas utan is. mindezt 23 fok mellett, mi van, ha mongy 35 fokban, napon hasznalom? felrobban az akku a mellkasomon?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2603) zgospel válasza arn (#2602) üzenetére


zgospel
őstag

Az a szivacs ha jól tudom nem gyári. Nem véletlenül nem gyártanak ilyet hozzá hivatalosan, mert hülyeség, és egyenesen következik belőle az amit te tapasztaltál.
A szélzajt úgy "szűri" hogy 3 mikrofon van: egy elöl, egy oldalt, egy meg hátul. De ezek iszonyat pici kis gagyi mikrofonok ám. Ha a szélzajcsökkentést bekapcsolod a kamerán akkor a szoftver figyeli hogy melyik mikrofon jele tűnik jobbnak és arra kapcsol át a három közül, és ezt folyamatosan váltogatja. Lehet fixre is tenni, hogy mindig egy adott mikrofont használjon.

De ez ettől még sosem volt és lesz igazán hatékony. Külső mikrofont kell egy teljesen szélvédett helyre tenni, máshogy nem tudod megszüntetni a szélzajt.

szerk: ráadásul az a szivacs amit vettél nem túl vastag, otthon belefújsz egy hajszárítóval és már ott kiderül hogy nem ér semmit. Illetve de, ha egyhelyben állsz, vagy sétálsz mondjuk a tengerparton akkor igen, de viharos szélben már elvérezne. A menetszél jóval erősebb azoknál a lágy szellőknél amik ellen kitalálták ezeket a funkciókat.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#2604) AuraSync válasza zgospel (#2603) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

A probléma azzal van, hogy a csávó nem tud olyan dolgokat elfogadni amik tök természetesek.

Melegedés:
Mi nem melegszik manapság gyerekek?
Telefon, VGA, CPU, fényképezőgép (videó felvétel közbe), kézi kamera, menetrögzítő kamera, gimbal motor mind melegszik miközben "dolgoznak".
Az, hogy ő személy szerint unatkozik és méregeti a melegedést rajta az egyéni problémája.
Anno jelent meg olyan ATI VGA aminek 85-95 fok volt az üzemi hője még is sokan megvették és használták naponta. Azt tönkre ment? Nem. Mai napig mennek.
Üzemi hőmérsékletekről beszélünk emberek... üzemi. Mit kell ezen méregetni?
Felrobban hát persze felrobban.... mintha csak erről szólna az internet hogy a GoPro-k felrobbannak sorozatosan a nyáron.
Az az igazság, hogy nektek nem való semmi.
Ha sapkám van az a baj, ha nincs sapkám az a baj.

Szélzaj:
Még jó, hogy van szélzaj hisz a mikrofonokon nincsen semmiféle szélzaj védő.
Továbbá én eddig minden mikrofonnal rendelkező eszközömön tapasztaltam szélzajt ha kint használtam. Most mindet küldjem vissza mert szélzaj van? A DJI Action-nak is lesz szélzaja elhihetitek.

Pixel hiba:
Egyértelműen gariztatni kell aztán el kell adni és venni más gyártótól egy akció kamerát.

Amikor megjelent a Hero 8 nekem is az volt az első, hogy videókat néztem róla Hero 7 vs Hero 8.
Mindenben jobb a Hero 8 még a hangminőségben is.

És akkor a hab a tortán, hogy ezeket az akciókamerákat a többség nem azért veszi, hogy a hangot hallgassák rajta.
Benne van a nevében, hogy akciókamera nem a hang a lényege.
Ha rendes hang kell csatolj rá külső mikrofont vagy vegyél olyan eszközt amit arra találtak fel, hogy pro videókat vegyél fel vele profi hangminőségben, szélzaj mentesen.

Csak azt ne mondjátok, hogy víz alatt is van szélzaj mert akkor itt kapok agyfa.zt... :U

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2605) togvau válasza #21123072 (#2597) üzenetére


togvau
senior tag

az, meg a 3

persze igényszinttől is függ kinek mi felel meg.

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#2606) zsoltzsolt válasza AuraSync (#2604) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Csak azt ne mondjátok, hogy víz alatt is van szélzaj mert akkor itt kapok agyfa.zt...
Hát, ha búvárkodás közben egy kékbálna durrant mellette egy nagyot , az hallatszódni fog :D

[ Szerkesztve ]

(#2607) arn válasza zgospel (#2603) üzenetére


arn
félisten

egyszerusitek, nem ertem mi olyan bonyolult ezen:
gopro 7 elfogadhato szelzaj ugyanolyan korulmenyek kozott
gopro 8 csak a zajt hallod

[link]

ha az egyiknel mukodott, a masiknal miert nem? pontosan tudom hogy kellene mukodnie, es milyen szinten. nem tulzott elvarasaim vannak - az elfogadhato es a shit kozott van par arnyalat meg.

amugy a windsockot epp a gopro oldalan ajanlottak.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2608) BagoIstvan


BagoIstvan
csendes tag

Sziasztok!
Autó külsejére szeretném rögzíteni a kamerát, oldalablakra vagy a tetőre.
Van valakinek tapasztalata mágneses vagy vákumos tappanccsal, ami stabil, és nem megy el a helyéről?

(#2609) Márton válasza BagoIstvan (#2608) üzenetére


Márton
nagyúr

Nekem a gopro3-hoz kapott vákuumos tappancs még nem mondott csődöt, de azért biztonságképpen mindig kikötözöm a rádióantennához :DDD
Utángyártottam nem mernék feltenni..
A régi időkben gimbal is volt a kamera alatt, de hero7 és osmo actionhöz már nem kell, vajsima a felvétel. Az emberek mondjuk furán néznek rá :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2610) K53TA válasza arn (#2607) üzenetére


K53TA
tag

Érdekes, nekem bringázád közben csak akkor van ilyen szélzaj a Gopro 8-nál, ha egy bizonyos szögből éri a szinte viharos szél, de ez nagyon ritkán fordul elő.
A sima menetszél zaja teljessen elfogadható érték alatt vsn, mert ha menetközben beszélek az érthetöen rögziti. Pefig a kormányon van.

(#2611) arn válasza K53TA (#2610) üzenetére


arn
félisten

a fenti linket nem en rogzitettem, de nalam is sajnos total hasonlo az eredmeny - csak a szelzaj van, semmi mas, kb 15-20km/h felett.

[link]

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2612) Márton válasza arn (#2611) üzenetére


Márton
nagyúr

a menüben nincs wind noise reduction opció?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2613) AuraSync válasza Márton (#2612) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

De van, de az szoftveres mókolás soha nem lesz ugyan olyan mint egy "hardveres" szélzajcsökkentés.

Én próbáltam amúgy egy szeles napon felvenni amolyan teszt jelleggel milyen az ON és OFF.
Ha ki volt kapcsolva jobb volt a hang minősége.
Ha be volt kapcsolva romlott a hang minőség, de valamivel kevesebb szélzaj volt. (nem szűnt meg)

Itt a legnagyobb probléma még mindig az, hogy nem képesek elfogadni az emberek, hogy szélben LESZ szélzaj.
Azt írta 15-20km/h-nál már túl sok a szélzaj...én akkor döbbennék le ha ha olyan sebességnél semmiféle szélzaj sem lenne.

De mondtam már megoldást, el kell adni a GoPro-t aztán venni más gyártótól egy kamerát ott biztos nem lesz szélzaj még 50km/h felett sem. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2614) arn válasza Márton (#2612) üzenetére


arn
félisten

dehogy nincs... a processing levelt is lehet allitani a raw audioban. itt nem az a gond, hogy szelzaj van vagy nincs, mert mindenutt lesz, a gond, hogy korabbi goproknal ez elfogadhatoan csillapitott, most meg mintha nem is mukodne.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2615) Márton válasza arn (#2614) üzenetére


Márton
nagyúr

Ok.azert kerdeztem hatha nincs bekapcsolva, 7nel meg be volt :DD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2616) K53TA válasza AuraSync (#2613) üzenetére


K53TA
tag

Én is kísérleteztem a beállításokkal végül a gyári "auto" beállítás vált be.

Ez a videóm egy rohadt szeles napon készült, de a a zajszint szerintem totál elfogadható szint alatt van.
Beszélek, a kamera a kormányon és mégis tisztán lehet érteni.
https://www.youtube.com/watch?v=uMzfz89ru9Q&list=PL-iGXPEZkJjAncfFtrQt2gshw82ApEWjf&index=11&t=311s

(#2617) arn válasza K53TA (#2616) üzenetére


arn
félisten

gopro8? mekkora sebesseggel mesz?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2618) AuraSync válasza K53TA (#2616) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Több videót is megnéztem erről és azért nem használom az AUTO módot mert nem mindig tartja szinten a hangerőt attól függően mennyire erős a szél.

De a felvétel jó lett. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2619) K53TA válasza arn (#2617) üzenetére


K53TA
tag

Egy ekkora úton változó a sebességem, de zömmel 25-27km/h.

Ahogy írtam, az a tapasztalatom, ha egy bizonyos szögben éri a szél a kamerát, akkor szinte semmit nem szűr.

A youtube- on van egy rakat Gopro-8 vs 7, vs Osmo action szélzaj összehasonlítás videó. azokon sem rosszabb a 8as.

https://www.youtube.com/watch?v=SDdj3e-sZuc

https://www.youtube.com/watch?v=Pfbs3E85uK8&t=497s

Hátha hallasz, látsz ezekben a videókban is valami hasznosat.

(#2620) arn válasza K53TA (#2619) üzenetére


arn
félisten

pedig nem veletlenul kinlodnak ilyesmikkel :) [link]
nem lehet, hogy a tied mas verzio? mikor vetted?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2621) K53TA válasza AuraSync (#2618) üzenetére


K53TA
tag

Köszönöm,

Ennek a videómnak a végén éri olyan szögben a szél a kamerát (srégen érte hátulról), hogy alig csillapított, de ezzel a jelenséggel nagyon ritkán találkozom.

https://www.youtube.com/watch?v=qfuSlDQc2q0&list=PL-iGXPEZkJjAncfFtrQt2gshw82ApEWjf&index=15&t=881s

De azt gondolom erre a jó a mikrofon elé helyezett mechanikai vérzéscsillapítás.

Amikor ez a videóm készült, akkor még csak tanultam a Gopro-t, mert ez volt vele a második utam, így a minőség el is lett cseszve,

(#2622) K53TA válasza arn (#2620) üzenetére


K53TA
tag

upsz elírtam: "mechanikai vérzéscsillapítás." :D szélzajcsillapitás.

Novemberben.

Igen van ahová kell a szivacsos, vagy egyéb mechanikai megoldás, a szoftveres nem mindenhol állja meg a helyét.
De ugye most nem a szélsőségeket keressük.

Nekem nem a szélzaj a probléma, hanem a gördülési zaj, mert kormányon van és összeszedi a kerékzajt, fölég szántóföldes, traktor nyomvájus terepen.

[ Szerkesztve ]

(#2623) AuraSync válasza K53TA (#2622) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

"vérzéscsillapítás"

:)) :)) :)) :)) :DDD :DDD :DDD :DD :DD

Vajon mire gondolhattál miközben írtad vagy a hibajavító írta erre át? :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2624) K53TA válasza AuraSync (#2623) üzenetére


K53TA
tag

Hibajavító okozta..............de legalább vicces :DD :DD :DD

(#2625) Acélváz01


Acélváz01
friss újonc

Sziasztok,gopro 7black kapcsolódik minden más mobilhoz,pl huawei hez -app hoz ,csak a saját Samsung s4 hez nem.Wifit felismeri de az apphoz nem csatlakozik.Valami tuti van a Samsungnál ami nem engedi.

(#2626) commanDOS


commanDOS
senior tag

Sziasztok!

Valószínűleg vennék egy Hero7 Black-et. Tudásra, képminőségre nekem bőven elégnek tűnik és még épp belefér a büdzsébe, ha a gopro.com-ról rendelném 250eur-ért. Igazából pont ezen lehetőség miatt gondoltam a 7-re, mivel itthon 100-110 ezerért sok, épp ezért eredetileg SJ8 Pro-ban gondolkodtam. Mindegy is.
Böngésztem a fórumot és nem tűnik annyira problémamentesnek a kamera. A Hero 8 stabilabb lett? Képminőségben, stabilizálásban nem láttam valódi különbséget, így ezért nem adnék plusz pénzt. Igaz,sehogy sem férne már bele a keretbe. :U

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#2627) K53TA válasza commanDOS (#2626) üzenetére


K53TA
tag

Hero 8 sokkal jobb és stabilabb. A 7es széria lutri, vagy kifogsz egy jót, vagy nem.

(#2628) K53TA


K53TA
tag

Ma nem bírta a tűző 33_fokos nyári napot a Hero 8 , kb 1.5 óra tűző nap után gondolt egyet és nem akart bekapcsolni. Akku kihúz, majd visszarak és voálá, megint rendben működött.
Hát ilyen is előfordul.

(#2629) togvau válasza commanDOS (#2626) üzenetére


togvau
senior tag

nem stabiliabb, csak mivel még jóval kevesebbet adtak el belőle, nem olyan szembetűnőek a hibák még.

Igazából hardveresen is kb ugyan az a kettő, a 8 SOC-ja kicsit tuningolva lett csak. Gondolom ezért még jobban melegszik.

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#2630) commanDOS válasza togvau (#2629) üzenetére


commanDOS
senior tag

Köszi mindkettőtöknek. Igazából magamnak már úgyis megválaszoltam a kérdést, mivel a 8-ra nem akarok áldozni, a 7 meg belefér. Remélem jól működő példányt kapok és nem kell cseréltetni.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#2631) togvau válasza commanDOS (#2630) üzenetére


togvau
senior tag

szoftveresen hulladékok, köszönhetően az indiai fejlesztőknek, szóval biztos van gyári hardverhibás, de az nagyon kevés. A probléma a minőségtelen szoftverfejlesztés a gopro-nál.

hitler, sztálin, micro usb

(#2632) szpeti40 válasza togvau (#2631) üzenetére


szpeti40
addikt

Neked a folyamatos fikáért fizetnek? :))

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#2633) AuraSync válasza szpeti40 (#2632) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Valamiben csalódott most meg utálkozik, 200 ilyen embert tudok mutatni fészbúk hozzászólásoknál nap mint nap. :DDD
Na nem mintha én nem ezt csinálnám a DJI topic-ba. :))

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2634) togvau válasza AuraSync (#2633) üzenetére


togvau
senior tag

igen, a goproban csalódok, nap mint nap. (még a gopro plus is bugos, persze hogy az ingyenes hónap lejárta után nem fogok előfizetni :D )

hitler, sztálin, micro usb

(#2635) K53TA válasza AuraSync (#2633) üzenetére


K53TA
tag

Én is a DJI-ben csalódtam, hozzá képest sokkal elégedettebb vagyok a Gopro 8-al. Persze nem tökéletes kamera, de egyik választható alternatívája sem jobb.

(#2636) 33as válasza K53TA (#2635) üzenetére


33as
senior tag

Szia, de úgy tudom, te még ki sem próbáltad az Action kamerát, mert a telefonod nem volt a támogatási listán!

Így a kameráról releváns tapasztalatod nem is volt, úgy tudom, persze ha jól emlékszem! ;]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#2637) Márton válasza 33as (#2636) üzenetére


Márton
nagyúr

hát ezért csalódott benne 😀

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2638) K53TA válasza 33as (#2636) üzenetére


K53TA
tag

Igen, pont azért, mert még használni sem tudtam egy 100ezer forintos kamerát. Másodsorban meg azért, mert végig bunkó volt a DJI support és ezzel végképp leírták magukat.
Mi kell ennél több?
A Gopro 8-at legalább tudom használni, szinte probléma mentessen. A support is eddig normális volt velem. És nem csak az a lényeg, hogy tudnak, vagy nem tudnak segíteni egy probléma kapcsán, ha nem a a hozzá állás.

(#2639) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Sziasztok! Találtam egy jó áras hasznalt gopro 2018 masinát Az eladó mondta hogy nem tudja olasz nyelvről átállitani.Tervezem a hero 5 firmwaret feltenni rá de a kérdésem az lenne szerintetek ez user error vagy létezik hogy csak olasz nyelvű a készulék?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2640) MNBT


MNBT
tag

Sziasztok,

Mai napon beléptem a GoPro-k világába, viszont ha minden simán menne akkor nyilván nem írnék ide :)
Hozzáértő fórumtársakat szeretném az alábbi jelenségekkel kapcsolatosan kérdezni.
Vettem egy GoPro Hero 2018-as masinát, amelyet a tulaj Hero5 szoftverre frissített. Eddig tiszta és minden jó.
Adásvétel után intenzíven elkezdtem tesztelni a készüléket, és amire figyelmes lettem, hogy ha rögzítettem videót 1080p, 4k, bármilyen fps-el, akkor mozgás közben a kamerakép gyakorlatilag akadozik. Nem hittem a szememnek, hogy ez normális működés lenne??
Igaz hogy egy olcsó 16GB-os Kingston kártyát kaptam hozzá, és rendeltem már SanDisk-et, de ez valid működés lenne hogy videófelvételnél és visszajátszásnál akadozik a kép? Ha felmásolom a gépre, azon is látszódik az akadozás.
Tulajt megkérdeztem és azt mondta hogy Ők is ezt a kártyát használták és nekik nem akadozott a kép.
Másik dolog, hogy 1080p 50fps, vagy 120fps felvétel gyakorlatilag szétakad lejátszás közben (VLC-vel) egy 2015-ös i7-es Macbook Pro. Are you Serious??? Csak 350 megás videófájlokról beszélünk. Nem hiszem el hogy ennek így kellene működni, hogy még nekem kelljen tömöríteni a fájlt, hogy lejátszható legyen a Macbookomon.

Illetve Hero5 software update meg szokott jelenni a GoPro Quik programon belül. Azt rá lehet engedni vagy inkább hagyjam?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#2641) Márton válasza MNBT (#2640) üzenetére


Márton
nagyúr

Egy rövid, original mintavideó többet mondana ezer szónál :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2642) AuraSync válasza MNBT (#2640) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

A VLC az egy f.s azon már lassan minden akadozik.
Media Player Classic simán visz mindent azzal próbáld meg lejátszani a vidiket.

Személyesen vetted át a cuccot vagy postai úton?
Ez a "nekik nem akadozott a kép" nagyon gyanús nekem.

Vagy a kártya lesz kevés (kevés írási sebesség) a cucchoz vagy átvertek mert valami félrement a szoftveres mókolás miatt.

Igazából nem is értem miért kell egy eszközt egy másik eszköz firmware-ével frissíteni...
Ha Hero 5 kell akkor azt kell venni gyerekek. Sztem olyan régi cuccot már elég olcsón lehet kapni.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2643) Márton válasza AuraSync (#2642) üzenetére


Márton
nagyúr

Talán mert a 2018 egy fw-rel módosított 5-ös, 4k, protune, stb nélkül? [link]

Ha a kártya lassú, azonnal megáll azon a ponton a felvétel, én még nem láttam hero1 óta a goprotól akadozós videót írási sebesség miatt. Megállt felvételt annál többet.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2644) MNBT válasza AuraSync (#2642) üzenetére


MNBT
tag

Személyesen vettem át a cuccot igen.
Én bizakodó vagyok és kártya írás olvasás lassúságra tippelek mert ismerősöm szerint a Kingston a lehető legrosszabb választás egy ilyen kamerába, ezért rendeltem egy SanDisk U3 V30 Class10-es memóriakártyát bele. (tulaj hagyta benne nekem a Kingstont). A félrement szoftveres mókolásnál szerintem két lehetőség van: sikerül és akkor minden okés, vagy hiba esetén kuka lesz az egész kamera, szal ezt inkább kizárnám.

Márton jól írta, hogy a 2018-as Hero az valójában Hero 5 csak szoftveresen van butítva.

Csináltam egy factory reset-et, és érdekesség hogy alapból a tulaj PAL-on használta, de most NTSC-ben van és most azt látom hogy a visszajátszás GoPro-n néha beakad (1080p 30fps) de Macbookon Quick Time és VLC alatt okésak. Nagyobb felbontásnál meg fps-nél valószínű azért akad a Macbookon mert szép nagy bitrátával rögzíthet a gép :)

[ Szerkesztve ]

(#2645) Márton válasza MNBT (#2644) üzenetére


Márton
nagyúr

várjuk a mintát :)
akkor tudunk valamit mondani, hogy a kamera rögzít rosszul vagy a mac-ed gyengus :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2646) AuraSync válasza Márton (#2643) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha ez így van márpedig ahogy látom így van akkor a GoPró jó nagy idióta volt, hogy nem tudta megoldani egy ilyen dolognak a levédését pedig simán megtehették volna ahogy most is megteszik azzal hogy a Hero 7-re nem tudod feltenni a Hero 8 Hypersmooth 2-es szoftverét. (mivel a Hypersmooth 2 az csak az 1 feljavított szoftveres fícsöre)
Na mind1 nem az én dolgom, hogy a GoPro hogyan blamálja saját magát. :DDD

Mondjuk anno AMD is csinált asszem ilyet a 3 magos CPU-i van, hogy csak le volt tiltva egy mag aztán valami mókolt BIOS-al be lehetett kapcsolni a 4. "instabil" magot.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2647) K53TA


K53TA
tag

Valakinek ötlete, hogy minként lehet úgy felvételt készíteni, hogy a kamera egy adott időpontban elkezdjen felvenni. (amíg le nem merül, vagy be nem telik a kártya, vagy megállítom).
pld kezdjen el rögzíteni éjjel 2:00-tól.

De ha Gopro-ra nincs ilyen megoldás, akkor még a telefonos felvétel is megoldás, de én nem találtam olyan alkalmazást, amivel ez megvalósítható.

[ Szerkesztve ]

(#2648) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Szerintetek ez mennyire életképes eszköz az SD kártya mentésére pc nélkül?
mediashare

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2649) #21123072 válasza K53TA (#2647) üzenetére


#21123072
törölt tag

Már linkeltem korábban a Gopro labs-t, ott van ilyen lehetőség, érdemes átolvasni, bár szerintem még bétában van.

(#2650) K53TA válasza #21123072 (#2649) üzenetére


K53TA
tag

Szuper, erről nem tudtam, Köszönöm, :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.