Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) beteg válasza Gaborkik (#3599) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#3602) DNReNTi válasza Golyobis (#3600) üzenetére


DNReNTi
őstag

Van egy Gopro alternativak topik is, ha specifikusan mas akciokameraval kapcsolatoa kerdesed lenne. ;) Ha altalanos videos/kameras kerdes, akkor szeintem siman johet ide is.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#3603) Gaborkik válasza Golyobis (#3600) üzenetére


Gaborkik
csendes tag

[Törölve]

[ Szerkesztve ]

(#3604) urban racer válasza beteg (#3598) üzenetére


urban racer
senior tag

A "The remote" elég kényelmes csuklón hordva. Azon látod, hogy aktuálisan hány% az akksi illetve a tárhely. Esetleg egy [usb pass-through door]is elkel, gondolom hátul van zsebe a mezednek, oda berakod a powerbankot, akkor talán kényelmesebb. Ami fontos, hogy olyankor vízálló a kamera, ha gyári kábelt dugsz rá. Egyébként lehet venni ebayest is, de az nem vízálló, a gyáriban van egy kis gumimembrán.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3605) beteg válasza urban racer (#3604) üzenetére


beteg
őstag

:R Szuper!! KÖSZI!

Csak futni kell!

(#3606) abubaka


abubaka
csendes tag

Sziasztok!
Hogy tudom előcsalogatni a GoPro 10-esből a Slow-Motion-t?
Elméletileg 4féle Videó beállítás van:
Standard
Activity
Cinematic
Slo-Mo
De nekem hiányzik a Slo-Mo
Van egy egyéni Bike beállításom,lehet hogy azért nem jelenik meg,mert összesen 4-et tud csak?

(#3607) Busterftw válasza abubaka (#3606) üzenetére


Busterftw
veterán

Gorgetni nem tudsz lejjebb? Biztos hogy tobbet tud.
Nekem alapjaraton videonal olyan is volt hogy Outdoor meg Epic, illetve ha adtam hozza customot akkor azok is ott voltak.

[ Szerkesztve ]

(#3608) abubaka válasza Busterftw (#3607) üzenetére


abubaka
csendes tag

Lefele görgetve is csak ez a 4 vagy.Ha hozzáadok újat,a mentésnél nekem is is ott vannak az Outdor,Ski,Bike stb de Slo-Mo nincs.

(#3609) Tuninger válasza abubaka (#3606) üzenetére


Tuninger
addikt

Látom senki sem akar válaszolni a kérdésre :)
A Standard-activity-slomo csak elnevezések hogy ne Profile 1-2-3-nak hivjak a beallitasokat a kamerán.

Barmit be tudsz állítani bármire, ugyanakkor amit keresel, hogy a kamera által felvett anyagot lassítva lásd számítógépen, olyat nem tud a kamera.
Neked kell utólag a videószerkesztőben lelassítani. Ha 30 képkockát vesszük alapnak akkor a 60 képkockán felvett anyagot felére, 120-at negyedére, 240-et nyolcadára tudod lassítani utólag.

(#3610) Busterftw válasza Tuninger (#3609) üzenetére


Busterftw
veterán

Annyit meg hozzatennek, hogy a 4k 120fps (Outdoor) felvetelt ha Gopron jatszod le akkor alapbol lassitva van.
Gondolom PC-n nem, ahogy Tuninger irja.

(#3611) Tuninger válasza Busterftw (#3610) üzenetére


Tuninger
addikt

Csak ha bonyomod balrol a masodik kapcsolot a kijelzon hogy lassítva lásd.

(#3612) abubaka válasza Tuninger (#3609) üzenetére


abubaka
csendes tag

Köszi a választ!
Engem akkor az zavart meg,hogy a GoPro 9-es használati utasítását olvastam és abban külön van Slo-Mo lehetőség is.

(#3613) Joe7676


Joe7676
csendes tag

Sziasztok..Vettem egy 10-est,de az istenért nem tudok 16:9-es képet készíteni.. :((

(#3614) Márton válasza Joe7676 (#3613) üzenetére


Márton
nagyúr

Lehet hogy ezért?
"If you want your photo to be 16:9 you will need to crop them yourself in a photo editor."
[link]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3615) Joe7676 válasza Márton (#3614) üzenetére


Joe7676
csendes tag

Hát ez nem túl jó hír...Előtte egy sjcam sj9 strike-om volt az is tudta a a 16:9-et..Az a baj,hogy ha Lightroom-ba mentem a 4:3-as képet 16:9-re akkor el fogja nyújtani..

(#3616) Márton válasza Joe7676 (#3615) üzenetére


Márton
nagyúr

kizártnak tartom, hogy a lightroom ne tudna egy olyan alapműveletet végezni, mint a CROP (körbevágás)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3617) XZoli


XZoli
aktív tag

Kezdőknek való videószerkesztő programot keresek, de ne a Windows 10 beépített szintű legyen. az se baj ha fizetős (max 20-30k)

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3618) StLui válasza Joe7676 (#3615) üzenetére


StLui
veterán

ez elég fura lenne

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3619) kovsol válasza Márton (#3616) üzenetére


kovsol
titán

Nem a Lightroomal van a gond. Az tud ilyent, max a felhasználó nem aki kezeli.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3620) XZoli


XZoli
aktív tag

olyan program létezik ami utólag megtudja nézni milyen beállításokkal készült a videó, lens, ISO, EV Comp, White Balance, Color ,

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3621) Ano válasza XZoli (#3617) üzenetére


Ano
őstag

Filmora Wondershare kell neked akkor ...

Synology RT6600AX felfedezés alatt

(#3622) XZoli


XZoli
aktív tag

használja valaki a BandiCutVideoCuttert :DD simán viszi x265 faék egyszerű, újrakódolás nélkül :C

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3623) Márton válasza XZoli (#3622) üzenetére


Márton
nagyúr

őöő.. az ingyenes avidemux miért is nem jó? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3624) XZoli válasza Márton (#3623) üzenetére


XZoli
aktív tag

meglehet csinálni vele csak macerásabb én is ezt használtam előtte

itt először egy menetbe beállítom hol vágjon ki részleteket a videóból és úgy tudom menteni piszok gyors

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3625) urban racer


urban racer
senior tag

elengedtem a mac mini projektet...
Olcsóbban kijöttem egy 5600x+3060ti kombóval
Hogyan? A helyezet az, hogy kell egy win-es gép itthonra, ha veszek mac-et, nem adom el. Így kb egy 100-at kivettem a használt alkatrészekből, és kb bruttó 300ból meglett a fejlesztés.

Úgyhogy lassan nekiugrok az éves videóvágásnak ;]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3626) Tuninger válasza urban racer (#3625) üzenetére


Tuninger
addikt

Egy haverom vett most 3060Ti-t, a tesztek alapján az erősen számításigényes feladatoknál Davinci Resolve alatt 3x-4x gyorsabb mint nekem a Macbook Air.

Mondjuk nekem továbbra sem kell proxyznom hogy a timeline azonnal reagáljon...

(#3627) urban racer válasza Tuninger (#3626) üzenetére


urban racer
senior tag

Reméljük Premiere-ben is szuperál majd :)

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3628) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!
Gopro.comrol rendelve melyik országtol jön a számla / honnan szállít?
(céges számláról venném ezért kérdezem)
vám/ÁFA érinti most?

[ Szerkesztve ]

(#3629) urban racer válasza Hooper (#3628) üzenetére


urban racer
senior tag

Hollandia. Ha hazaérek, tudok fotózni egy számlát.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3630) Hooper válasza urban racer (#3629) üzenetére


Hooper
őstag

köszönöm szépen! :R

(#3631) urban racer válasza Hooper (#3630) üzenetére


urban racer
senior tag

gépen is találtam...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3632) StLui válasza Hooper (#3628) üzenetére


StLui
veterán

Ha cégesen rendelsz, akkor meg kell adnod a céged EU adószámát, áfa nélkül fogják küldeni, ha egyáltalán hajlandók erre. Majd áfa bevallásban kell bevallani az áfát, és vissza is igényelni amennyiben ez a cégnek lehetséges.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3633) Hooper válasza StLui (#3632) üzenetére


Hooper
őstag

Nem látom azt a lehetőséget a fizetési felületen hogy céget adjak meg.. :U

(#3634) StLui válasza Hooper (#3633) üzenetére


StLui
veterán

Akkor az áfát bukod, ha amúgy jogosult lennl a jóváírásra

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3635) kisda


kisda
aktív tag

Sziasztok!

Streamelésre használok julius óta egy hero 9 black-et, néha előfordultár, hogy elment a hang vagy nagyon elhalkult, kicsit megkocogtattam a kamerát és jó lett. Tegnap este viszont leesett a kamera a tartóról kb 30 centit zuhant műanyagra érkezett. Azóta összevissza van a hang a stream alatt, van hogy teljes elhalkul aztán hirtelen felerősödik, hirtelen hang behatásra (pl becsukom a traktor ajtaját) elmegy a hang majd visszajön, olyan mintha az esés óta próbálna minden nagyobb zajt kiszűrni. Esett már ekkorát korábban is, nem volt gond vele.

Mit tudnék ezzel kezdeni? Külső sérülésnek nincs nyoma.

Köszi!

(#3636) AuraSync válasza kisda (#3635) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én gariztatnám az tuti. Sajnos már a GoPro sem a minőségről szól. :(

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#3637) kisda válasza AuraSync (#3636) üzenetére


kisda
aktív tag

Azt kellene lehet... Hogyan működik ez a visszaküldéses dolog? Hivatalos kinti oldalról rendeltem.

(#3638) Botigta


Botigta
aktív tag

Sziasztok,
Segítség kellene, teljesen kezdő GoPro-s vagyok...
6 Black-em van, és az úristenért sem sikerül teljesen összepárosítani. Elvileg látja a Quik, de amikor pl azt indítom, hogy Control, vagy csak rábökök a kamera fotójára, akkor keres egy percig, aztán ez a végeredmény...
A kamerán is ott a Wifi ikon.
Valamit nagyon elbénázok, de mit vajon?

(#3639) mdav88


mdav88
senior tag

Sziasztok,

Vettem egy SJCam 5000x-et, de arra amire szeretném nem annyira felel meg. A cél végülis az volt vele, hogy mielőtt elköltök minőségibb cuccra, megnézzem, hogy akarom-e egyáltalán ezt a műfajt csinálni.
Airsoft, sokszor sötétben a téma, pénzben kb egy használt Hero 7 férne bele. Két kérdésem van: az egyik a túlmelegedés problémája, a másik a külső akkuforrás kérdése.
Melyik kamera tud stabilan üzemelni? Sisakon menet közben nem nagyon tudom állítgatni...

Köszi!

(#3640) Tuninger válasza mdav88 (#3639) üzenetére


Tuninger
addikt

A Hero 7-8-9 korlátlanul túlmelegedési probléma nélkül tud külső aksiról üzemelni 4K60-ban. Tesztelve szoba hőmérsékleten, kivett aksival, powerbankot rádugva Hero 7 Black-re.

(#3641) mdav88 válasza Tuninger (#3640) üzenetére


mdav88
senior tag

Ez jól hangzik, köszönöm! 7 silverben érdemes lehet gondolkodni, vagy a black annyival jobb?

(#3642) Tuninger válasza mdav88 (#3641) üzenetére


Tuninger
addikt

Silverben egyik generációnál se gondolkodj, nagyon heréltek, a névből nem látszik de van hogy 2 generációval régebbi a tudás.

(#3643) mdav88 válasza Tuninger (#3642) üzenetére


mdav88
senior tag

Nagyjából én is így láttam, de megerősítés sosem árt ;)

(#3644) Rica


Rica
senior tag

Sziasztok! Angol erdokben kuldom ezerrel ejszaka a bringat megfelelo vilagitassal. Ha talalok egy jo black friday ajanlatot, egy gopro hero 8 black mellkasra csatolva tudna jo minosegu 4-5 perces videokat kesziteni? Ha esik bezavarna a kepbe? 1080p eleg. Koszonom.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#3645) XZoli


XZoli
aktív tag

Alzában 174k a GoPro Hero 10 :DD [link]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#3646) StLui válasza XZoli (#3645) üzenetére


StLui
veterán

Ebben mi a jó? azon kívül hogy jóval drágább még 370-es euronál is mint a gopro.com-on, ahol kevesebbért többet adnak?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3647) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy nem online van valahol lehetőség 8-as GoPro-hoz akkumulátor ajtót vásárolni, amivel külső akksit is hozzá tudok csatlakoztatni a készülékhez?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#3648) murga


murga
tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne.
Meg tudja mondani valaki, hogy a HERO 10-nél mennyi az a minimális távolság, amelyen belül már nem lehet élesre állítani a képet?
Magyar használati útmutatót fel lehet lelni valahol online?

„Aki meg akarja valósítani álmait, Annak először fel kell ébrednie!”

(#3649) Tuninger válasza murga (#3648) üzenetére


Tuninger
addikt

Fix fókuszú a kamera ami végtelenre van állítva. A legközelebb kb 32 centire lévő tárgy lesz éles az összes gopro esetében.
Lehet rakni rá előtét lencsét amivel közelebb lehet hozni a fókuszt, nekem 1-2-4-10-es előtét dioptriáim vannak, a 10-essel kb 17 centire jön le a közelpont és ott még épp elfogadható a plusz torzítás amit belevisz.

(#3650) XZoli válasza murga (#3648) üzenetére


XZoli
aktív tag

manual :DD tessék választani :DDD

Gopro Hero 1o

[ Szerkesztve ]

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.