Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) Stafni


Stafni
aktív tag

Hali!

A muziker áruházzal kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata, vagy élménybeszámolója?

(#6602) lakisoft


lakisoft
veterán

Dunlop pengetők és Ernie Ball húrok eladók (darabra is nem csak csomagban)- privátban lehet érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

(#6603) Eastman válasza Womb (#6592) üzenetére


Eastman
őstag

Fender Factory video

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6604) Eastman válasza Womb (#6592) üzenetére


Eastman
őstag

...valamiért zavar ez a kép. :U

(Katt a nagyításért!)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6605) atidzsiforc válasza Eastman (#6604) üzenetére


atidzsiforc
őstag

biztos itt tesztelik, hogy elbirja-e a nyak ragasztasa a testet :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6606) Printszkrín válasza Eastman (#6604) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Hát ezek az LP-k nem sok mahagónit láttak!

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#6607) Eastman válasza atidzsiforc (#6605) üzenetére


Eastman
őstag

...a göcsörtökre gondolok. Nézd a következő fél percet is! [link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6608) lakisoft válasza Stafni (#6601) üzenetére


lakisoft
veterán

Rújuk gondolsz? http://muziker.sk/

(#6609) Stafni válasza lakisoft (#6608) üzenetére


Stafni
aktív tag

http://muziker.hu/
Gondolom ugyanaz a banda, de rájuk gondoltam.

(#6610) lakisoft válasza Stafni (#6609) üzenetére


lakisoft
veterán

Ja értem.

(#6611) Womb válasza Eastman (#6604) üzenetére


Womb
senior tag

Nem semmi.
Találnak egy dzsunkát, abból is gitárt gyártanak. :D

(#6612) atidzsiforc válasza Eastman (#6607) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ha a nyakban lennenek en is rancolnam a homlokom, de igy szerintem nem teszi tonkre a hangszert.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6613) Eastman válasza atidzsiforc (#6612) üzenetére


Eastman
őstag

Én nem tudom, csak annyit, hogy edző bá' az épített gitárjához két hónapig kopogtatta a deszkákat... :) Szerintem a lavór víz is másképp' vezeti a hangot, ha beleteszel egy üveggólyót. Fizika.

Szerintem a gitártestnek egy darab fából kell lennie és lehetőleg mahagóniból. Jó-jó, átmehet rajta egy nyak. ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6614) atidzsiforc válasza Eastman (#6613) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Legalabb nem pozdorjabol van. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6615) Eastman


Eastman
őstag

VOX :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6616) Szten Márs válasza Eastman (#6613) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"és lehetőleg mahagóniból."

Miért pont abból? :DDD Telecasterek, stratocasterek, jazz-gitárok (bár ez utóbbiaknál tényleg előfordul a mahagóni) nem kaptak szavazati jogot? :)

(#6617) atidzsiforc válasza Szten Márs (#6616) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Mia velemenyetek az aluminiumrol?

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6618) Eastman válasza atidzsiforc (#6617) üzenetére


Eastman
őstag

Nem jó, dezsvírek elviszik hamar.

Szten Márs I like it!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6619) Szten Márs válasza atidzsiforc (#6617) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szép felniket csinálnan belőle :K [link]

(#6620) Eastman


Eastman
őstag

Gibson Factory videók

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6621) combonari


combonari
tag

Sziasztok!

Gondoltam beírom ide a nagy dilemmám, hátha tudtok benne segíteni. :U Az a helyzet, hogy én kb. fél éve "tanultam meg" gitározni. Az alap akkordok mennek, barrés akkordok mennek, bontásban elég tré vagyok, de azért megy az is. 1-2-3 számot el tudok azért játszani. Namost az a nagy gondom, hogy megrekedtem azon a szinten, ahol most vagyok. Nem tudom, mibe kezdjek bele, miben fejlődjek, mit tanuljak. Szoktam néha letölteni tabulátor kottákat, de van, hogy azokat sem tudom értelmezni, vagy rosszul csinálom, nem tudom. Egyébként magának a gitárnak, ill. a gitározásnak az elméleti részéhez közöm nincs. Soha nem tanultam meg pl. kottát olvasni, ezek a dolgok egyszerűen nem mozgattak meg. Szóval ti mit tudtok javasolni, mihez kezdjek? :R

(#6622) atidzsiforc válasza combonari (#6621) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Gitar tabot ugy kell olvasni, hogy ugye van a 6 vonal = 6 hur, a legalso a mely E, a legfelso a magas e; a vonalra irt szamok pedig a lefogando bundok. Semmilyen hangelmeleti tudas nem szukseges az olvasasahoz

pl:
-----3
-----3
-----4
-5--5
-5--5
-3--3

Ez egy power chord a 3. bundon(G), utana egy teljes barre a 3. bundon.

Nekem is volt/vannak ilyen idoszakaim, altalaban ugy sikerul belole kimaszni, hogy ramegyek 1 riffre, vagy technikara, ami nem akar menni es orakon at eroltetem. Persze esszel kell, inhuvelygyulladasra nincs szuksege senkinek.

Amugy erdemes kicsit belemaszni az elmeletbe, legalabb a hangok poziciojat megtanulni a fogolapon elso lepeskent.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6623) XCorey


XCorey
csendes tag

Ma fogtam a kezembe egy pár fadarabot :)

A mai napon kipróbáltam 5 gitárt.Sajnos nem találtam a Cort m520,m600,és KX1Q közül egyiket se a boltba :(
Először egy Epiphone Sg G 400-ast próbáltam ki.Annyira nem szólt rosszul,kíváncsi voltam,hogy milyen a Les Paulokhoz képest,az igaz,hogy egy picit zúzósabb,de nekem ez kevésnek tűnt még.Kipróbáltam egy Weston Les Paul gitárt,meg egy Vintage V100-ast,hát ez a két gitár se győzött meg.Aztán a kezembe adott a csávó egy Esp/Ltd Viper 50-es gitárt.Na abba már volt kraft rendesen.Nagyon erős hangja volt torzítva,és tisztán is szépen szólt,nagyon ütős hangja volt torzítva,az tetszett.Utána észrevettem,hogy van a boltba Cort KX-5-öt.Na ez egy gyönyörű,csillogós gitár,annyira nem volt rossz,de ez se tudta felülmúlni a Viper-t,a push/pull miatt próbáltam ki,de az se adott elég okot rá,hogy ez az a hangzás amit keresek.A végén amikor mentem elfele a hangszerboltból,mutatja az eladó,hogy itt van még az Epiphone Goth G 400-as gitár,hogy azt is érdemes kipróbálni,van rajta egy bizonyos GT kill pot,ami ilyen rugósan működik,ha azt nyomogatjuk akkor megszakítja a jelet,meg volt valami cimke a hátoldalán valami Gábor nem tudom ki,hangszerész erről magyarázott még az eladó.Bánom,hogy nem próbáltam ki.Na majd legközelebb.Kíváncsi vagyok milyen véleménnyel vannak erről a gitárról.
A Les Paul-októl azis el vette a kedvemet még,hogy amikor játszottam rajta ülve,még egy kicsit rá kellett tartanom a gitárra,mert a csúszott volna lefele,amolyan "farnehéz" gitár.
Ez az ESP/LTD Viprt 50,eddig ez a nyerő hangzásra,csak kicsit furán néz ki az,hogy kicsit megvan nyújtva az alja.Osztálytársamnak van egy Omen 6 extreme gitárja,na az volt még aminek szintén nem rossz hangja volt számomra.Még kipróbálom az Epi Goth G 400-ast,és eldől,hogy a Viper,Goth G400-as,vagy az Omen 6 extreme közül melyiket veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#6624) atidzsiforc válasza XCorey (#6623) üzenetére


atidzsiforc
őstag

A schehcter omen 6 az beteg, augusztusban probaltam egy floydosat(asszem omen volt az is), nekem nagyon tetszett a hangja, csak a nyakaval nem sikerult megbaratkozni, igaz, hogy kb 10 percig volt csak a kezemben.. Mondjuk en azt inkabb metal gitarnak tartom, mint rocknak. Viper 50 es g400 kozul en inkabb a g400at valasztanam, mert ragasztott nyaka van(nekem ez fontos szempont, neked nem tudom, hogy az-e), viper szeriaban a 200as modelltol felfele van ragasztott nyak, de az mar joval tobbe kerul.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6625) Eastman


Eastman
őstag

Boleró Sztennek: [link]

...és mindenkinek aki szereti. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6626) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Na, ma jött a futár pár aprósággal (ládabélés, rácsok, stb.), ha a lapszabász is úgy akarja, holnap már forgács hullik és lesz valami eredménye is. Alig várom. :D Laza 3-4 nap késésben van a project, tiszta mázli, hogy jövő héten nem megyek dolgozni... Oszt' az erősítőről még semmi hír, a zeneboltosok se írtak még vissza. Fakkeróóóó. :W

(#6627) combonari


combonari
tag

Valaki pls help!

Ezt a tabulátort töltöttem le ehhez a számhoz. Nekem nem jön ki (pedig a tabulátor szerint játszom el, de mégsem úgy jön ki, tök máshogy hangzik.) Én vagyok a hülye vagy ez tényleg a tab rossz? Biztosan jól olvasom, mielőtt valaki kitérne erre, tudom, hogy fordítva vannak a húrok, tehát alulról kezdődnek. Esetleg valaki tudna segíteni? Vendégem egy virtuális sörre :R

(#6628) atidzsiforc válasza combonari (#6627) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Na most nekem vagy nagyon bot fulem van, vagy ez a tabulatura nagyon el van cseszve.

Tabulatornak a billenytuzet Caps Lock gomb felett talalhato gombjat hivjuk, meg azt a bizonyos elvalaszto izet szovegszerkesztoben. :)

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6629) combonari válasza atidzsiforc (#6628) üzenetére


combonari
tag

Tabulatura, ok ;] Én is kb. erre jutottam vele egyébként.(Az eleje valamiért stimmel, de a többi nagyon nem) Esetleg tudsz ajánlani olyan oldalt, ahol jó tabok vannak? :B

[ Szerkesztve ]

(#6630) atidzsiforc válasza combonari (#6627) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Bocsi mar nem tudtam szerkeszteni.

Belinkelhetted volna az egesz kottat mugy, mert ez csak az egyik gitar a harombol. De ez nem valtoztat azon, hogy a kotta szerintem rosszul van megirva.

ultimate-guitar - itt sok tab van, guitar pro es sima txt-ben irt tabok is

TuxGuitar - nyilt forraskodu kotta olvaso guitar pro tabokhoz.

#6631: megtallatam a yt-s link descriptionjeben, irja is a csavo a docban, hogy benan kottazik ;]

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6631) combonari válasza atidzsiforc (#6630) üzenetére


combonari
tag

Első, második, ill. harmadik rész. Jobb nem lesz ;] Illetve ha már itt vagyok megkérdezem azt is, hogy például EZT hogy kell nézni? Én egyszerűen nem tudok rájönni, hogy most hogy kéne, valaki el tudja magyarázni? :R

[ Szerkesztve ]

(#6632) atidzsiforc válasza combonari (#6631) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Ugy kezdodik, hogy Standard hangolas es capot raksz a 3.bundra, igy az lesz a 0. bund.
Jatszhatod capo nelkul is, csak akkor nem ugy fog szolni.

a jelzok magyarul:
. = tenyerrel tompitas
~ = hang kitartasa
^ = vibrato
p = pull off
h = hammer on
/ = slide fel
\ = slide le
x = nema hur

a vonalakra van irva a lead, fole, hogy milyen akkorddal lehet kiserni, ala meg az hogy ,fel- (u), vagy lepengetes(D)

Valami ilyesmi a modszer. Ha valamit rosszul irtam, javitsatok ki. :))

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6633) combonari válasza atidzsiforc (#6632) üzenetére


combonari
tag

Eddig érthető, köszi :R A másik kérdésem a sorrend. Lehet hogy hülyének nézel (néztek), de azt még valahogy mindig nem értem, hogy a sorrend hogy van. Csináltam egy print screen-t, painttel bejelöltem rajta, hogy szerintem hogy jönnek sorban a hangok. Ez így helytálló? (Elnézést, hogy ennyit kérdezek, de elegem van belőle, hogy nem értem, és meg szeretném már végre tanulni ;] )

(#6634) atidzsiforc válasza combonari (#6633) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Jol csinalod, balrol jobbra haladva kell, ami oszlopban van, azt egyszerre kell pengetni. :K

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6635) X2N válasza combonari (#6629) üzenetére


X2N
senior tag

Tabok, Guitar pro fájlok: [link] Guitar pro fájlok megnyitása: [link]

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#6636) combonari válasza X2N (#6635) üzenetére


combonari
tag

LoL, a Tuxguitar megnyitja a guitar pro fájlokat? Az nekem főnyeremény :C Köszönöm a sok segítséget az uraknak! :C Innen már menni fog :K

(#6637) Psychonaut válasza combonari (#6636) üzenetére


Psychonaut
addikt

Persze, sot olyan fajlokat is, amit a Guitar Pro hibasnak erzekel (.gtp - pedig elvileg az is Guitar Pro formatum, de az valamiert nem akarta az igazat).

Amit viszont akartam: KOGART-ban kiallitas: Az amerikai rockplakat aranykora 1965-1971 - most neztem meg, k*rva jo, ajanlom mindenkinek itt a topikbol, annak foleg, aki erdeklodik a pszichedelikus rock es Woodstock irant.

[ Szerkesztve ]

(#6638) izomhod


izomhod
senior tag

mit jelent az hogy transzcsöves egy erősítő?

(#6639) X2N válasza izomhod (#6638) üzenetére


X2N
senior tag

Azt jelenti hogy vagy a végfokban, vagy az előfokban elektroncsöveket használnak erősítésre.

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#6640) izomhod válasza X2N (#6639) üzenetére


izomhod
senior tag

eu hangzásban mit jelent?

azt hiszem kikupálom magam a videókból

(#6641) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Transtube-ra gondolsz? Az tudtommal a Peavey védjegye, csöves hangzást emuláló tranyós technika. :D

Azt meg az erősítő leírásából tudod meg, hogy előfokcsöves (tube preamp), vagy másnéven hibrid az erősítő, vagy full-csöves (tube pre- and poweramp). Állítólag vannak ilyen szörnyek, hogy tranyós előfok, és csöves végfok, gondolom ez azért ritka mint a fehér holló. :)

Hozzáteszem, nem volt még dolgom csöves cuccal, a "zinternet" szerint a csöves erősítők - értve itt inkább a full-csöveseket - hangzása melegebb, teltebb, illetve ha a gain-t feltekered mint a paksi erőművet, a végeredményben torzított hang sokkal kellemesebb a fülnek, mint ha egy tranyós erősítőt húznál torzításba. Aztán ezen hangzás utánzására van kismillió pedál, erősítő, áramkör, miegymás.

(#6642) Eastman válasza izomhod (#6640) üzenetére


Eastman
őstag

...arra kell figyelni, hogy akkor dolgozik szépen a full-csöves erősítő, ha ki lehet tekerni rendesen. 5-10 W-os kis kombók is szólnak mint állat! 20-30 W már otthonra pl. sok. 6-7-8-as állásba már nem nagyon tudod tekerni a volume potit, mert bontja a falat. Nagy stage cuccot (50-100 W fullcső) nem érdemes venni, ha nem az Omegában gitározol.

Színpadra szánod, vagy otthon/próbahelyen gyakorolni?

Anno chateltem erről edző bá'val (elsősorban klub-zenész, de évente 8x-10x fesztiválon is fellép, közepes színpadon) :

Tibor: kis klub-ban még a 60 wattos is sok. én egy 30 wattost használok félnél sosincs jobban kitekerve és sokszor szólnak hogy hangos az öreg laney kombót azért adtam el mert az is 60-as volt és nem tudtam kihasználni.
de ez attól is függ mennyit játszik az ember nagyszinpadon kihangosított dobbal. mert oda mehet a 60 wattos fulcsöves motyó.
én: Tolják klubszinten és szabadtéren mindenfelé.
Tibor: klub-ba már ez nagy, nem lehet kihasználni.Oda 2x12-es kombó kell vagy egy fej 2x12-es zárt ládával max 30-tos erősítő nem kell nagyobb kluba.lásd vox ac 30 az hogy zárt v. nyitott izlés dolga
én: Hátul?
Tibor: persze a combo nyitott hátul a fej ládáknál zárt általában
de sokan használnak nyitottat ott is pl.Scott Henderson,Santana stb...
másképp szól a kettő a nyitott hátra is dolgozik a zárt csak előre,ki mit szeret azzal nyomja
én: Hátra minek? :)
Tibor: mivel a hangszórók azok előre hátra mozognak ezért a nyitott ládáknál nincsenek lefojtva másabb hangzást produkál a nyitott láda,a zárt le van fojtva ill. egy lezárt térben tud mozogni
én: ...és előre "több" jön, igaz?
Tibor: előre megy könnyen, de amikor hátrafelé mozdul meg kell mozgatnia ön maga súlyán kívűl a ládába bezárt levegőt is.
persze előre jönnek a magas és közép hangok és a mély hangok egy része, hátra a mély hangok csak
bassládákban ezért használnak pl. olyat ahol hátrafelé néznek a hangszórók és egy résen jönnek ki elől a hátlapról visszaverődve.
így még több mély jön ki belőle.

Végig csöves erősítőkről beszélgettünk, a tranyós az más.

Üdv: Eastman

[ Módosította: 7 ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6643) X2N válasza NeoPampalini (#6641) üzenetére


X2N
senior tag

Szép, és jó dolog az emuláció de sose lesz olyan hangja mint egy electroncsövesnek, azt nem lehet leutánozni ;) Peavy Vypyr-szériából van olyan amink a végfoka csöves, meg már a Marshall is csinál ilyeneket, önmagába 1-2 előfokcsőtől nem fog úgy szólni mint egy teljesen csöves erősítő, de ha már végfok csöves az eléggé megdobja a hangot.

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#6644) Eastman válasza X2N (#6643) üzenetére


Eastman
őstag

...és szerinted, ha kompromisszumot kell kötni (nyilván árban) akkor előfok-csöves legyen a kiszemelt vagy inkább végfok-csöves? Ezt sose' tudtam. :B

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6645) atidzsiforc válasza NeoPampalini (#6641) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Peavey Bandit 112 ftw!

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6646) Womb válasza Eastman (#6642) üzenetére


Womb
senior tag

Nagy vonalakban igaza lehet az edződnek, de erősen műfajfüggő az erősítő kérdés.
50W- 4x12 nagyon hálás tud lenni, még klub szinten is, ha durvább zenét játszol.
Sőt, 30-40W cső is másképp muzsikál 4x12-es felületen.
Hazai példákat felhozva, nézzük Lukács Peta cuccát: 100W 2x12-es Laney kombó, nagyobb helyeken plusz 2x12-es kieg láda. Egyszerű, magyar hardrock.
Alapi Pisti: 50W Laney fej, 2x12 láda.
( Nagyobb helyeken már más a tészta, aktív hangfal- Macbook laptop- Waves GTR szoftver, most modulos Randall rekk- tökömtuggya a felállás)
A legutóbbi zenekaromnál egyszerűen nem volt elég a kombó felállás, kellet oda egy legalább 50W-os fej-láda cájg.
Elég durva hardcore-t nyomtunk.
Persze legtöbb helyekre, vagy próbákra elég a 30-40 watt, de szerintem érdemes egy kicsit a tartalékokra, és a felületre is gondolni.
Nem kell 100Watt, azt kihajtani értelmesre fülgyilkos.
Csináltuk régen, meg is van az eredménye :D
(mondjuk a Szigeten, vagy szabadtéren hálás dolog a fullstack)

(#6647) X2N válasza Eastman (#6644) üzenetére


X2N
senior tag

Attól lesz csöves hangja ha a végfokod az, tranzisztoros erősítőt hiába tekered fel, nem jön meg az a zenei torzítása, nincs olyan dinamikája, melegsége. Nemrég hallottam egy gitárost egy kis csöves végfokkal,1x12-es ládán, egy ilyen effektprocival [link] hajtotta meg a végfokot, nem mondta volna senki hallás után hogy az előfok tranyós, modellezős, csöves, viszont marha jól szólt, mert kitudta hajtani a végfokot. Az meg a másik hogy így végtelen hangot kitudott kisérletezni és elmenteni az effektprociba, egy sima csöves erősítővel meg pedálokkal ez elég macerás, állandóan állítgatni mindent.

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#6648) Eastman válasza X2N (#6647) üzenetére


Eastman
őstag

Köszi, én is erre tippeltem, de így tiszta. :R

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#6649) Don47


Don47
tag

Sziasztok!

Eladósorba került alig használt IK StealthPedal-om. Aki nem ismerné, ez egyfajta all-in-one eszköz: audió interfész, amp, multieffekt, felvevő, midi-vezérlő és még sok minden más. A csomag hibátlan, az eladás oka kihasználatlanság. Képek, részletek (itt már 40k-ért elvihető).

Hátha valakit érdekel.

Xbox Live: Oberst Don47

(#6650) XCorey


XCorey
csendes tag

Mit gondoltok az általam számításba jöhető Schechter omen 6 extreme,és az ltd viper 50-esről?Melyik az erősebb,dübörgős morcosabb hangú?Kipróbáltam mind kettőt,csak nem egyszerre,egyszerre nem tudom.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.