Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#70101) 2018 válasza Mikulásbá (#70100) üzenetére


2018
aktív tag

Levettem turbot az 5800 ról úgy 75 fok max. Most mit csináljak? Nem szaggat. ;] :C :Y

[ Szerkesztve ]

(#70102) Mikulásbá válasza 2018 (#70101) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én Inteles vagyok.

(#70103) 2018 válasza Mikulásbá (#70102) üzenetére


2018
aktív tag

dlss ultra performance, motion blur off, rt off, objects medium, shadow medium és kb ugyan úgy néz ki a játék cserébe 150-200 fps körül ugrál a sebesség, a gpu meg lett 70 fok , a cpum turbo nélkül meg 67-68 közt.

(#70104) Mikulásbá válasza 2018 (#70103) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Full HD-ban vagy, ugye? Nálam minden QHD-ban megy.

(#70105) 2018 válasza Mikulásbá (#70104) üzenetére


2018
aktív tag

Igen én azon vagyok 300 hz kijelzőn. Az imént betöltés után kidobott az asztalra, majd 66 patch után ez is jó lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#70106) echterion


echterion
nagyúr

Toltam újabb teszteket a Legion 5-tel, az eredmények jók, a hőmérsékletek, illetve a ventik viselkedése számomra kevésbé az. A procit valamiért simán elengedi 100 fok közelébe a gép, utána sergeti meg a ventiket, majd ahogy lentebb megy, lassulnak a ventik is és ez így megy a teszt, játék végéig. El kell mennem Attishoz egy kis vaspasztára valamikor, a Ryzennek nem merek egyedül nekiállni.


Ja, itt azért kapott egy kis tuningot a vga, ezzel eléggé elégedett is vagyok.

[ Szerkesztve ]

**********

(#70107) KillHates válasza hito (#70093) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hinnye, basszus! Nem gondoltam volna, hogy az XE ilyen rohadt erős! :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#70108) hito válasza KillHates (#70107) üzenetére


hito
nagyúr

Valami itt nekem nem kerek :U Még megpróbálok utána járni, mert sántít a dolog számomra.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#70109) wanted5 válasza echterion (#70106) üzenetére


wanted5
őstag

A vantage-ban nem csendesen van véletlenül a teljesítményprofil? Nekem akkor csinált ilyet.

(#70110) Speedy007 válasza echterion (#70106) üzenetére


Speedy007
őstag

szerintem ott valami hiba van a képletben... Acer Predator PH315-52 i5 9300H-val nehéz hőmérsékletben illetve hangban felül múlni talán a TUF széria képes rá.. Mi előtt a mesternél járt meg tekerve is a hangja olyan volt mint egy jó minőségű pc-s 12cm-s ventillátor megtekerve...esetleg próbáld meg azt hogy automatikusan vezérleje a ventillátorokat a kiegyensúlyozott módban én így használom csak

[ Szerkesztve ]

(#70111) echterion válasza wanted5 (#70109) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem, perf. módban van mindig a gép, szerencsére látni a power gomb ledjén, hogy miben van. Amúgy érdekes, mert a tesztek alatt azért nem annyira vészesek a hőfokok, csak a végén lévő cpu tesztben fossa el magát. Majd ha lesz egy kis időm játszani, letesztelem azt is, hogy némi játék alatt meddig engedi el a cpu-t.

Speedy007: köszi, teszek vele is egy próbát majd. Nem is az zavar, hogy hangos, inkább az, hogy lüktet, hol jobban, hol kevésbé tekeri a ventiket. Ha egyenletes lenne, sokkal kevésbé lenne zavaró.

[ Szerkesztve ]

**********

(#70112) RM007 válasza 2018 (#70103) üzenetére


RM007
addikt

Nálam meg jelenleg 52-53 fok dolgozik a gpu. ;] :P (P5200)
így állítottam be és persze a környezet. :K
Van az a teljesítmény ameddig képesek vagyunk elmenni. :D

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#70113) Dhampir


Dhampir
félisten

Egyszeri játékos

Aki már minden gépbe hallózott,
De vissza nem válaszolt senki,
Csak a berregő hűtő szopogatta, nyeldeste a porokat,
Közben egy szöszmő-szörny a kócát teperte le épp,
Vajon meddig bírható még a játékai után szaladó lét?
Míg a tollast felváltva püföli magával,
A szúval együtt már nem percegő digitális órák
És a fogyó fogak helyén sercegő nyelv lüktetésében,
Eresz alá csapongó denevérként,
Kiszaladgál a belilult világból a programokból szőtt álmokba,
Míg a betondúcok odvaiban reklámok robbannak a kihűlt, vágytalan emberek fejében,
Az elmebűvölők elérhetetlenséget hintenek elébe,
Az akcióhős lazán letarolja a virágot,
A hazugok simán leigázzák a világot
Durva szavakkal fosztogatják a szépre vágyó létét:
Megvonva tőle e legszebb játékfélét.

[ Szerkesztve ]

(#70114) gurus válasza Dhampir (#70113) üzenetére


gurus
aktív tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#70115) Evil Snowman válasza hito (#70108) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

és @KillHates

ha gondoljátok megsergetem a CP2077-et a Razer Book-on holnap este, aztán nézhetünk egy FPS-t. Aztán kiderül igazak-e az FPS számok.

Proci ebben majdnem ugyan az (Intel Core i7-1165G7), mint ami az általad linkelt képen lévő (Intel Core i7-1195G7). Minimális eltérés van közöttük elvileg -> [link]

(#70116) Dhampir válasza gurus (#70114) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

(#70117) FőDudu válasza KillHates (#70107) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha jol emlekszem a notebook keresesi listamra, a 1165G7 Intel grafikus kartyaja eleg eros, majdnem mx450 szintu.
Sokaig vacilaltam az mx450 kombos Lenovo laptopokon, de pont ezek miatt tettem le roluk. Azaz nem erte volna meg a dedikalt gpu sz integralt elleneben, mert sokkal tobbet fogyaszt az elobbi. Laptopnal mrg fontos az uzemido. Legalabbis nekem.

FőDudu

(#70118) vakablak93 válasza FőDudu (#70117) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát, bár egyformán kevesek komolyabban játszani, az Iris XE inkább az előd MX350-hez hasonlítható, és még attól is lemarad: [link] , [link]
Ami az mx450-et illeti az már inkább a gtx1050 környékén van: [link]

De alapvetően igazad van nem éri meg az mx450.
Régen nem voltak ennyire lecsúszva a kisebb mobil GT és utána a korábbi MX kártyák...Emlékszem amikor egy GT940MX meg a GTX 950M között jó ha volt 5-10%... :))
Ma meg az mx450 felére képes csak egy 1650-nek kb, miközben ugyanannyiért vesztegetik... :W

Amibe király lenne egy mx450 az a Steam Deck, csak akkor meg gyorsabban merülne mint első királyunkról elnevezett egykori nemzeti büszkeségünk... ;]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#70119) starius


starius
tag

4-500 körül mi a best buy játékra? vagy jobban járok ha használtat nézek?

(#70120) hito válasza vakablak93 (#70118) üzenetére


hito
nagyúr

Lehet olyan teszteket is találni, ahol megfelelő környezetben és beállítással lelépi az MX350-et az XE. i7-1195G7 mellett 28W-on járatva tud gyorsabb lenni az MX350-től :K

Evil Snowman: Köszi, szívesen megnézném :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#70121) Speedy007 válasza starius (#70119) üzenetére


Speedy007
őstag

"használtan" szlovákoktól behozott nyerészkedők által lehet itt kapni a HV-n ha jól láttam tegnap volt kettő is eladó legion 5-t 430k körül de van egy pro is 530k körül ennél jobbat szerintem keresve sem fogsz találni szerintem jelenleg

(#70122) MaxxDamage válasza starius (#70119) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Legion 5 Pro (már ha kapni és van készleten) :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#70123) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#70122) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Vagy tudok egy jó Helios 700-t , ebből kicsit alkudsz lefelé és van egy remek géped! ;) :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#70124) vakablak93 válasza hito (#70120) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen látom néhol tényleg eléri/meglépi. :R De olyankor nem pont az van amit TE is írtál a GPD kapcsán hogy hangos és meleg? Mert tippre ez akkor van ha 28W-on kitaposod a belét kb.
Kíváncsi leszek majd a Deck igp-je hol helyezkedik majd el egy mx450-hez képest...
Addig kínlódok Droidon very low-on 40-50 fps-el :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#70125) hito válasza vakablak93 (#70124) üzenetére


hito
nagyúr

Az Aya Neo Ryzen 5 4500U max TDP-je 20W. Még most is rácsodálkozok néha, hogy hogy lehet ennyire halk. Nagyon diszkrét, alig hallani hogy duruzsol, egyáltalán nem zavaró játék közben. Egyik youtube tesztben összemérték a GPD Win 3-mal és a One Notebook OneGX1 Pro-val (ezek ugye a 11. genes i7-tel max 28W-on pörögnek). Max teljesítményen lényegesen halkabb volt az Aya Neo. A másik kettőnek azért már megjött a hangja. OneXPlayer-ről nem tudok nyilatkozni, de a méretéből és a dupla ventis hűtéséből kiindulva annak sem kéne hangosnak lennie.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#70126) #09179072 válasza Dhampir (#70113) üzenetére


#09179072
törölt tag

Benned egy költő veszett el. :C Nem szeretnél egy olyan verset írni, aminek az a címe, hogy: Mr. Bean vs. gépválasztási mizéria? :DD

[ Szerkesztve ]

(#70127) vakablak93 válasza hito (#70125) üzenetére


vakablak93
őstag

Köszi!
Akkor ez alapján kb mindenben az AMD APU a nyerő handheld PC ketegóriában. :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#70128) hito válasza vakablak93 (#70127) üzenetére


hito
nagyúr

Egyelőre nagyon komoly tényezőnek tűnik és összességében (teljesítmény, optimalizáció, driver, hűtés <= ez utóbbival kapcsolatban csak az Aya Neo a minta) én is ezt tartom a jobb választásnak. Valószínűleg nem véletlen választotta a Steam se az AMD-t
Nyers erővel viszont a 11. generációs i7 Iris XE G7 96EUs GPU-val jobban áll. Kérdés, hogy összességében megéri-e a teljesítménytöbblet, ha hozzátesszük a hűtés/driver páros is. Intel a driverekkel hadilábon áll és ha az adott gép hűtése sem az igazi, akkor inkább lemondok a teljesítménytöbbletről, mert ezek meg tudják keseríteni az ember életét úgy, hogy kedve se lesz használni.

Ebből csak azt akartam kihozni, hogy az eddigi handheld PC konzol tapasztalataim alapján sokkal fontosabb az összkép szempontjából, hogy jól legyen hangolva minden lényeges elem (kezelőszervek, kialakítás/fogás, teljesítmény, szoftverek, driverek, hűtés!!) egy ilyen gépnél, mint +10-20% teljesítménytöbblet. Notinál ezt ennyire nem éreztem. Ott könnyebben elnéztem egy kis kilengést, de itt kevésbé toleráns az ember, sokkal több odafigyelés kell a tervezőasztalnál szerintem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#70129) alpihun


alpihun
senior tag

Sziasztok!

Itteni ajánlásra beruháztam egy Legion 5 Pro-ra (5800H, 32GB, 3070). Openbox-ként vettem, ezért értelemszerűen egyből benchmarkolni kezdtem (bár nem igazán értek hozzá).

Friss W10 install, csak lenovo vantage fut a háttérben, fanok performance mode-ban, táp falba dugva, akksi best performance opción.
- userbenchmark.com szerint nagy bajok vannak a CPU-val. 9th percentile... (s a RAMmal is, de ez gondolom "csak" a rossz latencys idei RAMok amiket a legionok kapnak)
- letöltöttem windows storebol a Cinebench R23-at is. 890 single core és 3400 körüli multi core! Ez konkrétan negyede annak amit online látok.

Mi lehet ekkora probléma? Milyen beállításokról feledkezhettem meg?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#70130) Speedy007 válasza alpihun (#70129) üzenetére


Speedy007
őstag

kapcsold ki a hibrid módot állítsd be hogy csak az NVDIA legyen a fő vga a biosban

(#70131) alpihun válasza Speedy007 (#70130) üzenetére


alpihun
senior tag

Ez is megvolt.
(s amúgyis ez kb 10%-ot javít a GPU-n (amit még nem is teszteltem), nem 400%-ot a CPU-n).

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#70132) Xerath404 válasza alpihun (#70131) üzenetére


Xerath404
aktív tag

Nálad valamiért a proci turbózás közbe kevesebben megy, mint a proci alap órajele. Szerintem a proci energia profilja be bugolt/ be ragadt quite módba.

(#70133) FőDudu válasza Xerath404 (#70132) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem kell valami driver a procihoz es a chipsethez?
Gondolom az open box miatt nem volt rajta gyari Windows Install - ha a user nem rakott fel valami drivert, akkor is lehet erdekes eredmeny...

Innen erdemes szetnezni es megnezni mit dob ki hianyzo driverre az automatikus update:
[link]

FőDudu

(#70134) Xerath404 válasza FőDudu (#70133) üzenetére


Xerath404
aktív tag

De igazad van, az lesz a baj.

(#70135) FőDudu válasza Xerath404 (#70134) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalam meg a power slider szivatott. (akku ikonra kattintva elojovo cucc).

Az Better Performance alatt ezt merte: [link]
Jobbra huzva (Best Performance) meg ezt: [link]

Nem mindegy. Hiaba varialtam a Razer sajat appjaban, a windows felulbiralja.
Mondjuk nem tudom mit panaszkodik az SSD-re.

FőDudu

(#70136) Evil Snowman válasza hito (#70120) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Hát itt a keserű valóság.

FRAPS valamint az MSI Afterburner-be implementált FPS counter nem megy CP alatt és mivel GOG-os verzióban van meg, ezért a Steam féle FPS counter is kiesett. Így maradt a Microsoft GameBar-jába épített FPS számláló. :DDD

A játék alapból mindent grafikai beállítást Low-ra vagy Off-ra rakott.

Badlands-en, ahol kb csak homok van és pár épület:

Belváros, ahol van sok épület, meg emberek (direkt megvártam az éjszakát, hogy a világítás fényeivel is küzdjön meg a szerencsétlen gép):

Hőfokok a teszt alatt:

HW a gépben:

Szóval én nem tudom, hogyan hozták ki azokat az értékeket amik az általad csatolt képen vannak, de szerintem ordas nagy kamuk. Értem én, hogy az egy i7-1195G7, de ahogy az általam korábban linkelt cpu compare táblázatból látszik, mind CPU, mind pedig az integrált Iris Xe-k között minimális különbség van.

(#70137) FőDudu válasza Evil Snowman (#70136) üzenetére


FőDudu
addikt

Felbontas beli kulonbseg nincsen a 2 gep kozott?
Mert ugye FullHD es QHD kozott is van lenyeges kulonbseg a kisebb felbontas javara....

Tegnap linkelt Timespy erteket a szuz geprol valaki - 77xx pontot az en Razerem is csinal a 2070Super Gpu-val. Alapon, mert a GPU-t igazan sosem probaltam huzni.

Ezert kar lenne 3060--ra hajtani.

(amugy CS alatt ugyanigy nem tudtam fps-t merni, mert ahol jatszanek az kitesz mindenfele cheat miatt)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#70138) Dhampir válasza #09179072 (#70126) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

Olyasmi lehetek, mint az Asterix képregényekben a dalnok bárd, aki a mese végi mulatságot már csak a közönség által elhallgattatva és némileg elkülönítve tölti, egy faágon szomorkodva. :D

Utánanézhetek, hogy már létezik-e óhajodnak megfelelő "brainstorming". :)

....

Megtörtént.

Nem egészen passzol, de íme egy talán félkész kezdeményezés:

Talán lehet

Talán lehetne még posztokat porolni, poszt-apokaliptikus korokat előrébb sorolni,

Kalandparkról, Márton libáról, púpos processzor hibáról gágogni-pörölni,

Multimédia-dalolásba fogott forgó légcsavarral süvöltő szeleket kavarni,

Karokat bénító, súlyos komputert emelni, róla dicső éneket szerezni,

Folyékony fémek gőzében gőzölgő pőre processzor főre hűtést szerelni,

Forró fórumokon dévajon forogni, csahos "Morzsa" kutyaként hörögni-morogni,

Balsorsért ólmot, rezet, timsót, poklos sorsokat okolni,

Gép-bálvány körül fintorgó csupasz elmével, mint imbolygó fogoly mackóval táncot lejteni,

Talán lehet.

[ Szerkesztve ]

(#70139) FőDudu válasza Evil Snowman (#70136) üzenetére


FőDudu
addikt

Nvidia In Game overlay?
Az tan tud FPS-t is. Mondjuk en sem probaltam eddig.
[link]

p.s.: Jah, tudom miert tiltottam le: Az Alt-Z valamiert osszeakad a Total Commander funkcioival. Valamit nagyon elkaszal amit naponta hasznalok.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#70140) alpihun válasza FőDudu (#70133) üzenetére


alpihun
senior tag

Köszik, de nem kapott semmi hibát az auto update tool. Ettől függetlenül letöltöttem kb mindent ami relevánsnak tűnt s felraktam manuálisan. Ugyanezt az AMD oldaláról is.

Mondjuk egyik sem tűnt konkrétan CPU drivernek, az előbbi oldalon nincs is CPU kategória a 12 között, s az AMD oldalon is mind a Radeon grafikáról van szó, nem a prociról. Ez a Radeon software el sem indul hibrid mód nélkül. Nem kellene valami létezzen csak a CPU-ra? Kezd olyan érzésem lenni, mintha tényleg nem lenne jó CPU driverem, de gőzöm sincs hol keressem.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#70141) Evil Snowman válasza FőDudu (#70137) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sima FHD a Razer Book, amin teszteltem.
Itt ugye az volt a lényeg, hogy valamilyen ilyen "kézi gaming console-ba" berakták az i7-1195G7 procit, amiben van egy integrált Iris Xe chip. Na a sajtó anyagon ez FPS-ben többet hoz ugyanabban az eszközben mint egy Ryzen 7 4800U a benne lévő Vega 8 chip-el.


Erre mondtam hito-nak, hogy megnézem a Razer Book-omban hasonló Intel procival (szinte ugyanolyan a két proci, 100MHz eltérés van normal mode-ban, 300MHz Turbo mode-ban; Irex Xe-ben meg 100MHz a kettő között), mert így legalább látszik a valóság.

nVidia nem hiszem, hogy itt menne, mert ebben a gépben nincs dedikált GPU. Amúgy az Xbox-é bőven megfelelt erre a célra, tekintve, hogy azon is látszik az eredmény. :R

(#70142) hito válasza Evil Snowman (#70141) üzenetére


hito
nagyúr

Hééé, ne fHD-ban teszteld! :D A GPD Win Max 2021 800-as sorfelbontású. Meg tudnád nézni még1x, asztalt és játékot is 800p-re vagy 720p-re állítva?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#70143) Xerath404 válasza alpihun (#70140) üzenetére


Xerath404
aktív tag

Neked nem driver kell, hanem biztosra mondom hogy legion power plan fix.

(#70144) Evil Snowman válasza hito (#70142) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Persze. ;)

15 percet kérek szépen.

(#70145) FőDudu válasza hito (#70142) üzenetére


FőDudu
addikt

Na erre tippeltem kapasbol...
Marmint eltero felbontason tuti mas az fps ami kijon...

FőDudu

(#70146) hito válasza Evil Snowman (#70144) üzenetére


hito
nagyúr

Legyen :DDD

FőDudu: most (13 perc múlva) kapaszkodj! :D

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#70147) Evil Snowman válasza hito (#70146) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Akkor a felbontást átállítottam 1280x800-ra, gondolom ez a 800p, ha a 720p az 1280x720.

Lett esti meg nappali teszt is. Sok különbséget nem vélek felfedezni FPS-ben az esti és a nappali jelenetek között.

A hőfokok nyilván jobbak valamelyest.

(#70148) alpihun válasza Xerath404 (#70143) üzenetére


alpihun
senior tag

Megkérhetlek hogy fejtsd ki kicsivel bővebben légyszíves? Semmi konkrétat nem kapok "lenovo power plan fix"-re.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#70149) hito válasza Evil Snowman (#70147) üzenetére


hito
nagyúr

Hát ez tényleg nem hozott forradalmat :D Köszi a teszteket!

Én is elrugaszkodottnak tartottam a dolgot, viszont találtam két videót, az említett géppel két különböző konfiggal.

Ryzen 7 4800U-val. Egész szépen fut. 37-50fps között hintázik, ami szerintem azért nem rossz egy zsebgéptől.

Itt pedig i7-1195G7-tel

Hát tényleg nincs az a különbség az Intel javára, mint amit a gyártó az oldalán promóz. De nem is értem miért ez a részrehajlás, hiszen mind a két konfiggal árulják :U
Sőt, most nézem, hogy a Ryzenes videó magától a gyártótól van és a leírásban ott a szöveg:

"Cyberpunk 2077 seems a little better than 1165G7, this game need more CPU performance"

A honlapjukon meg 25%-kal több képkockaszámot írnak az Intelre :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#70150) FőDudu


FőDudu
addikt

Nekem meg a 3Dmark Time Spy azt irja:

Tudja valaki miert panaszkodik?
Nem igazn csinaltam semmi custom beallitast, szimplan felment a legujabb driver (496.13).

FőDudu

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.