Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51207) Lac122


Lac122
tag

Sziasztok!
A legutóbbi pasztázás során észrevettem, hogy sajnos az akkumulátorom elkezdett púposodni ezért azon nyomban rendeltem egy újat. [link] Erre esett a választás. Paraméterek, feszültség szinte megegyeztek valamint az oldal is kompatibilisként tüntette fel. A telep a gyári 4550 mah helyett itt 4400. Sikeresen behelyeztük, tölt is viszont első körben 49%-ig töltődött. Ezt követően lefuttattam a HP gyári diagnosztikai programját. Elsősorban cserét szorgalmazott, majd kalibrálást. Erről sajnos nincs képem csak a jelenlegi állapotról amely tisztán csak a kalibrálást javasolja. [kép] Ennek eleget tettem (nagyjából 4 órán keresztül ment) de sajna semmi változás, illetve annyi hogy ahogy telnek a napok folyamatosan, ha kicsivel is egyre nagyobb töltöttséget vesz fel. Jelenleg 61%-ot képes elérni. A Windows akkumulátor tesztje is rendre egyre magasabb értékeket mutat. 50%-os töltöttség mellett 1,5 óra filmezést tudok kisajtolni belőle, de eddig sem volt túl acélos az Omenem üzemideje. Kérdésem az lenne tőletek, hogy esetleg szedjem-e ki, bekapcsológomb 30 mp és vissza vagy itt hardveres probléma lehet és nem kalibrációs?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.