Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kalandor: Habemus papam
- Bestx: Budget DIY eGPU USB4/Thunderbolt csatlakozással – egy mining VGA új élete.
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Random25: Windows 11 telepítés Pendriveról
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Never79
tag
válasz
tomcica #44705 üzenetére
A visszatöltést hogyan csinálod? Mivel? Oké tudom, minőségi szénhidrát. Fehérje? Sajna csak este tudok elmenni futni hétközben, mire visszaérek 9-10 óra. Ha eszek, terhelem a gyomrom, nem tudok rendesen aludni, pedig most jött el az szerintem nálam az a szint, hogy nem mindegy, hogy 6 órát alszom, vagy 7-8at. Ha viszont nem eszem, nem töltök vissza. Vagy elég a másnap reggeli visszatöltés? Eh lehet rá kéne feküdni mégiscsak a kajára, mert 95-98 kg vagyok (193 cm mellé). Testzsírszázalékom meg igen szar (23 körül). Szabó Gábor mondta - 1 kiló = + 4mp gyorsulás átlagban.
Kompressziós szár: régen használtam futás közben, aztán ahogy egyre erősebb lettem elhagytam, mert kezdett zavarni. Meleg volt. Most viszont visszatértem nap közben hozzá, szerintem segít sokat, pl. vádlimat most nem is érzem fáradtnak, inkább a combom a szűk keresztmetszet.
Új hozzászólás Aktív témák
- GENIUS vezetéknélküli, rózsaszín csajos egér
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf Gamer laptop! R5 3550H / GTX 1650 / 8GB DDR4 / 500GB SSD
- Lenovo ThinkPad X1 Carbon G8, i7-10510U, 16GB, 1TB SSD, 4K kijelző + WWAN
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 13400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- AKCIÓ! HP USB C G5 Essential (5TW10AA) dokkoló hibátlan működéssel garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest