Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) katras


katras
tag

Sziasztok!

Ajándéknak keresek egy fülhallgatót, ami valahogy így néz ki: link, nyílván ilyen nincs, de valami olya, ami vezeték nélküli, és tényleg csak két kis pötty, ami nincsen összekötve lehet van. Ismertek ilyet?

Választok előre köszönöm!

(#26402) Dicker válasza katras (#26401) üzenetére


Dicker
őstag

El kell, hogy keserítselek. Ez egy jövőből érkezett kép. :))
Amúgy van ilyen. Tessék:
Csak nem zenehallgatásra :)
Kép

Meg vannak a bluetooth headsetek, és a vezeték nélküli FEJhallgatók. Utóbbiról a megfelelő topicban tudsz érdeklődni.

Esetleg, ha ilyen is megteszi:
Plantronics BackBeat 903+

[ Szerkesztve ]

(#26403) MPeter87 válasza katras (#26401) üzenetére


MPeter87
őstag

Ilyenre gondolsz? :D

[ Szerkesztve ]

(#26404) Dicker válasza MPeter87 (#26403) üzenetére


Dicker
őstag

Akartalak is ajánlani neki :DDD :DDD :DDD

(#26405) katras válasza MPeter87 (#26403) üzenetére


katras
tag

ilyesmire, köszi :)

(#26406) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Tényleg nincs itt senkinek egy eladó Vsonic GR06 -os fülese? :/

Szeretnék egy ilyet de nem tetszik az a 62$-os ár ezért ha van valakinek használtan akkor feltétlen írjon egy pm-et mert azonnal, korrekt áron átvenném tőle! :D

Vagy szerintetek jó alternatíva lenne a Brainwavz M4 vagy akár M5?
Főleg elektronikus zenéhez kellene de az eddigi XE200Pro -ból hiányoltam a magas hangokat... ezért az M5 teljesen rossz választás lenne? Mert úgy tudom hasonló a 2 füles hangzása. Illetve az M5-ről tud valaki véleményt mondani (bár gondolom még senkinek sincs ilyen) tesztek alapján?

(#26407) Land válasza ad4m1337 (#26406) üzenetére


Land
veterán

Pedig az XE200Pro nagyon jó füles és az M4 szerintem nyomába se érhet... GR06 pedig sajnos nincs eladó. Én is próbálkoztam, de végül megrendeltem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#26408) wolfman


wolfman
veterán

Tapasztalt emböröktől kérdeznem, hogy futáshoz milyen fülest ajánlotok?

Jelenleg egy Xears TDIII-asom van, de futáshoz tökéletesen alkalmatlan, mert amint bemelegedem (megizzad picikét a fülem) máris csúszik ki a fülemből. Sétálásnál is jelentkezik ez, de ott azért mert a pólóm alatt fut a kábel (futáskor is) és az rángatja le minden lépésnél a füljáratomból! :(

Amúgy nagyon jó minőség, csak ezen dologgal nem tudok kibékülni. Most olyat keresek, ami vagy a fej mögött futó pánttal rendelkezik vagy fülre akasztható de az Xears-om minőségét hozza!

Válaszokat előre is köszönöm!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26409) lugosi válasza wolfman (#26408) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mint a válaszra totálisan alkalmatlan ember (csak akkor futok ha kergetnek, de ilyen gyerekkorom óta nem fordult elő), csak egy ötlet, javaslat, felvetés, nem tudom minek nevezzem. Én a saját érdekedben azt javasolnám, hogy futáshoz ne in-ear-t használj, az izoláció miatt. Hogy halld a környezeted. Forgalom, autók, biciklis, kergető kutya stb., a saját biztonságot érdekében szerintem jobb lenne egy olyan, ami beenged a környezeti hangokból.
Ne kötözködésnek vedd, csak a jószándék beszél belőlem!

(#26410) joergie válasza Champipi (#26383) üzenetére


joergie
őstag

Hallottál már olyanról hogy üzletrontás? nekem nem posztom védeni senkinek a termékét, nem is érdekem, viszont nem egy helyen láttam már olyan jellegű, bizonyítottan más cégek által tett felhasználói véleményeket, amik direkt arra vannak kihegyezve, hogy a versenytárs termékének hírnevét rontják, így versenyelőnyhöz próbálnak jutni. Ha nyitva tartod a szemed te is meglátod ezeket.
Nem azt mondom, hogy ezek nem történhettek meg, csak a saját érdekedben tanácsolom, hogy 100%-ig csak abban higgy, amit számodra hiteles személy állít hitelesen, illetve te magad tapasztalod.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#26411) wolfman válasza lugosi (#26409) üzenetére


wolfman
veterán

Köszönöm az észrevételt, ajánlatot, javaslatot! :R
De én nálam óvatosabb futót nem igen találni! :) Nagy általánosságban kint szoktam futni futópályán a salakon, ha nem, akkor nem messze a házunktól egy tó körül (füvön, földön, járdán), ha pedig Gyula városát futom körbe, akkor is mellék utcákon, járdán megyek és ha valamikor át akarok menni az úton vagy bármi, egyből hátranézek hogy mi van. Szóval vigyázok én magamra. Bicajozáskor is ez van. Bőgetem a zenét, és minden irányú mozgásom úgy intézem, hogy előbb körülnézek, majd hátra, aztán fordulok. :)

Szóval kérdésem továbbra is fennáll!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26412) PR0JECTNR56 válasza wolfman (#26411) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Meelectronics M6 esetleg? Ez viszont IEM kialakítású, tehát az izolációból adódóan sokkal jobban kell vele figyelni a külvilág történéseire. Viszont a tó körüli és salakpályás futásra ideális lenne. Stabilan ül a füledben és mivel a kábel a fül mögött van elvezetve a kábelzaj is elég minimális.
Van fekete és átlátszó színben is és a PH!-n is árul valaki belőle egy-két újat.
Összegben nem tudom mennyit akarsz rászánni, de ez nem egy drága darab és az árához képest egész jó hangja van a tesztek alapján.

[ Szerkesztve ]

(#26413) wolfman válasza PR0JECTNR56 (#26412) üzenetére


wolfman
veterán

Nem tudom! Ez a nem merev csak merevebb megoldás mennyire válna be.
Mondom az a gondom, hogy futáskor ha nem rejtem el a kábelt a trikóm alatt, akkor a kábel saját súlyát rángatja minden lépésnél, mert ugye szabadon fityeg, nem mellesleg zavar is. ha viszont elrejtem a trikóm alatt, akkor ahogyan izzadok, a kábel hozzátapad a bőrömhöz vagy az izzadt trikómhoz és a tapadás miatt lassan lassan kirángatja a fülemből a fülest. :(

Kb. olyan 10e.n belül szánnék rá!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26414) MPeter87 válasza wolfman (#26413) üzenetére


MPeter87
őstag

Én kondizáshoz M6-ot használok és egyszer sem esett még ki a fülemből, szemben a H2OAudio Trax fülessel, amit mindig buzerálni kellett.... Azt hozzátenném, hogy a gyógyszertárban is kapható füldugóból csináltam hozzá 2 kis bogyót, így baromi kényelmes, észre sem veszem kb és igazgatni sem kell. A gyári bogyókat nem erőltettem, mert az M4-nél is nagyon bejött a szivacs harang. :D

(#26415) Dicker válasza wolfman (#26413) üzenetére


Dicker
őstag

Vagy fül felett átvezetős fülest csíptetővel, vagy fejhallgató.
Ez a választási lehetőség. :)

Melyik lenne a szimpatikusabb? :)

1. Változat

2. Változat

[ Szerkesztve ]

(#26416) r6man123 válasza wolfman (#26408) üzenetére


r6man123
senior tag

Szia!
SM E30-ammal már voltam futni, bicajozni és konditeremben kínlódni is, abszolút jól tolerálta mindegyiket. Alapból jár hozzá csíptető és a fül mögötti elvezetéshez merev "csövecske" is, bár ezt nem használtam, anélkül is teljesen jól tartott.

Az eddigi nem fül mögött elvezetős füleseimmel sem volt különösebb problémám, de E30-at olyan jól el lehet vezeti csíptetővel a póló alatt, hogy ugrabugránál és fej ide-oda csóválgatásnál sem feszült meg a kábel / esett ki a füles a helyéről.

Csak ajánlani tudom :)

(#26417) wolfman válasza Dicker (#26415) üzenetére


wolfman
veterán

Tehát ami fülhallgató, de van egy vékony összetartó "rudazat" tarkónál az fejhallgatónak neveztetik? :)

Nem tudom melyik verzió ad nagyobb stabilságot. Egyszer régebben egy isminek volt egy ilyen tarkónál merevítős füles, kipróbáltam, de nagy volt a fejemre (persze állítási lehetőség nem volt), ráadásnak picit zavart is. Azóta nem tudom mennyit változott a technika.

A mostani in-ear fülesem használtam már úgy hogy a vezetéket fül felett vezettem körbe, de ugyan az volt az eredmény, annyi különbséggel, hogy felfelé kezdte el csavarni a fülest nem lefelé. :(

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26418) wolfman


wolfman
veterán

Jajj, hát köszönöm a két ajánlást eddig! :)
Lehet hülye kérdés lesz, de melyik áll közelebb minőségben (vagy jobb is talán) mint az Xears TDIII? Csak mert tényleg megszerettem a kicsikét, lejjebb nem szeretném adni. Valamint első szempont a szép mély!

Gondolom az árából adódóan a SoundMAGIC E30 a jobb, de ár érték arányban a Meelectronics M6?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26419) wolfman


wolfman
veterán

A Blaupunkt Sport 111-ről vélemény?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26420) Dicker válasza wolfman (#26419) üzenetére


Dicker
őstag

Autórádióba jó márka :DDD

Amúgy a Soundmagic E30 ennyiért jó vétel. Ez a Blaupunkt túl nehéznek tűnik. Mármint a fülre helyezhető része, az meg logikus, hogy nem előnyös, mert lehúzza, és könnyen kiesik.

(#26421) lugosi válasza wolfman (#26417) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"de van egy vékony összetartó "rudazat" tarkónál"

Vagy akár a fejtetőn. Én ilyet javasolnék neked akkor.
Sőt, ezekből vannak időjárásálló kivitelek is, ami - mivel szinte kizárólag szabadban való használat lenne ezek szerint - nem biztos hogy hátrány.

Jellemző egyébként, hogy az ilyeneket nem is hifi cég, hanem sportcég márkájaként (pl adidas, nike) forgalmazzák.

(#26422) atoka1


atoka1
tag

Sziasztok! 10-20e ft körül milyen agybadugós fülest tudtok ajánlani? Most egy Senneheiser CX500 am van, de kezd haldokolni és le szeretném cserélni. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#26423) Dicker válasza atoka1 (#26422) üzenetére


Dicker
őstag

Zenei irányzat? :)
Szereted a sok mélyet? Vagy inkább kevesebb, de a minőségire utazol? :)
Így hirtelen:
Soundmagic E30, E10 - egész sok mindenre jó.
Brainwavz M5 - is hasonló, és nagyon akciós jelenleg.
Brainwavz M4 - mélyekre van kihegyezve inkább.
Vsonic GR06 - kevesebb mély, de minőségi, és nagyon tiszta, és részletgazdag a hangzása.

(#26424) fuze válasza Dicker (#26423) üzenetére


fuze
őstag

Ez a Brainwavz M5 most felkeltette a figyelmemet. Már két hónapja figyelem az M4 árát, hogy mikor megy már le, de nem akar :D

Többször is írtátok, hogy az M4 inkább elektronikus zenéhez való. Én meg azt hallgatok legkevesebbet (szinte semennyit). Ezen kívül minden mást. Ezek a tulajdonságok az M5-re is igazak? Vehetnék másmilyen fülest is, viszont kell a mikrofon! Csak azért kérdezem, hogy így azért érdemes -e megvennem?

adms.hu | UI Designer

(#26425) Zanik válasza Zanik (#26384) üzenetére


Zanik
addikt

Na, kicsit visszaolvasgattam és összeszedtem némi infót az aktuális füles trendekről.

Brainwavz M4-et volt már szerencsém hallgatni fi:zi'k-nél. Nagyon tetszett, számomra abszolút vállalható volt a hangja (szinte) mindenfajta zenéhez, egyetlen problémám volt vele, a gumiharangokkal kicsit nehezen maradt a fülemben, de szivaccsal lehet nem lett volna gond.

Xears-ről is jókat hallottam korábban, bár az épp aktuális termékskálájukat nem ismerem. A minőségi panaszok viszont kicsit elriasztottak a márkától.

Aztán itt van ez a Vsonic, ami számomra (ritkán járok erre) egy teljesen ismeretlen, új név a palettán. Jókat olvastam mind az GR06 és GR07 típusról, s bár utóbbi ára kicsit feljebb van az általam korábban megcélzottól, hajlandó vagyok a minőségért (hang, összeszerelés) többet is fizetni.

Amire kell (mennyiségi sorrend!):
- Rock (LedZep, Doors, Queen, RHCP, FooFighters, DeWolff)
- Jazz (Miles Davis, Nat King Cole, Coleman Hawkins, etc.)
- Electro (Daft Punk, Justice, Faithless)
- némi Pop

Szerintetek a fenti 3 gyártó melyik terméke tudná legjobban lefedni az én igényeimet. Mindenfajta segítséget előre is köszönök. :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#26426) Zanik válasza Dicker (#26423) üzenetére


Zanik
addikt

Vsonic GR06-ot amúgy hol/merre érdemes rendelni (ebay/paypal preferált)?! :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#26427) BrTH


BrTH
tag

A galaxis 3hoz adott fülesröl mi a véleményetek?

By BrTH

(#26428) adammkaa


adammkaa
senior tag

Sziasztok. Sansa clip+ hoz keresek in-ear fülhallgatót, 10K a keret, akinek van eladó, használt vagy új az írjon privátba kérem, minden ajánlatot meghallgatok, de legyen mély a fülesben, mert többnyire olyan zenéket hallgatok. Rendelni külföldről nem akarok, mert elég sürgős, az apróhirdetések között meg gagyik vannak.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#26429) Dicker válasza Zanik (#26426) üzenetére


Dicker
őstag

Ő az egyik fő forgalmazója:
Link

Egy hét alatt megjön, és fent van ebay-en is, ha ott egyszerűbb a rendelés neked. Én is az utóbbiról rendeltem meg. Egyik héten megrendeled a másikon megjön, de nagyon jó esetben még azon a héten, ha mondjuk a hét elején rendelted, és a csomagra kisebb értéket is ráír, ha írsz neki egy üzenetet :)

A GR06 pedig az általad leírt zenékhez lett kitalálva gyakorlatilag. :)

(#26430) Bsony


Bsony
tag

Na holnap délelőtt kiderül mennyire jó is ez a

Sony MDR-EX310

(#26431) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Nyálazgatom a topikot, láttam is 1-2 fülest ami jo volna nekem csak, nyelv és pay-pal hiányába csak itthon tudok (szeretnék) vásárolni. Szal kb 15k-s plafonnal helyben kapható fülesre, basszra orientálódva mit javasolnátok?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#26432) Dicker válasza fuze (#26424) üzenetére


Dicker
őstag

Az M5 kevésbé tartalmaz annyi mélyet, egy teszt alapján. De hallani még nem sokan hallották, és egy teszt sem teszt.
De ennyiért ajándék. Nem veszíthetsz vele. Maximum eladod itthon. Gyorsan elmegy. Szerintem érdemes megpróbálni. Most én is gondolkozok egyet megpróbálni, aztán eladni idehaza.

(#26433) jblgti38


jblgti38
tag

sziasztok!
egy kis segítség kéne nekem,meglepően ugye fülhallgató téma körben:)
még pár éve használtam egy Sennheiser cx500-at amit innen a ph-ról vettem.
Nagyon imádtam,az én igényeimnek teljesen megfelelt,halkan is kemény volt,nem hallotta az egész busz a zenémet mégis ütős volt.Hallgattam vele akár 50centet és house-sabb zenéket is.Az igényeim ugyanazok,a kérdés csak az,hogy maradjak meg ennél ésvegyek újra cx500at vagy esetleg tudtok azóta valami jobbat,vagy legalábbis ár/értékben jobbat.előre is köszönöm a helpet!:)

(#26434) Dicker válasza jblgti38 (#26433) üzenetére


Dicker
őstag

A Brainwavz M4, Fischer Audio Eterna vagy a Soundmagic E10, amit keresel. :)
Vagy maradhatsz ugyanannál. De ezek már fejlettebbek nála minden szempontból. :)

royalka

Mivel nem írtad le az igényidet, így nem tudom.
15-ig:
Vsonic GR06 - vegyes zenékre, elektronikusra kevésbé
Brainwavz M4 - elektronikus, mai slágerek, rap, hip-hop

Az első csak külföldről szerezhető be. Az utóbbi szerintem itthon is. De randras-t és Winner_hun-t megkeresed, ők rendelnek neked külföldről, csak meg kell nekik mondani mi kell, meg a pénzt elküldeni nekik. :)

adammkaa
Még sokáig húzod az időt már rég megrendelhettél volna valamit külföldről. Egy hét alatt megjön a jobb helyekről. Egy Vsonic GR02 Bass Edition-t pl. 10 alatt megkapsz. :)

BrTH
Minden telefonhoz adott füles általában gyatra minőségű. Vagyis van a gyatra, és a kevésbé gyatra :)) Nagyon ritkán akadnak, azért kivételek, de nem mostanában volt.
Szeretnéd lecserélni? :)

Bsony
Mindenképp írj majd róla. :) Minél több tapasztalat annál jobb.

[ Szerkesztve ]

(#26435) blackmajesty válasza fuze (#26424) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Az M4 V karakter, tehát mély és magas van kiemelve, ez hangszeres, vokálos zenéhez nem az igazi sztem, bár attól is függ, hogy miről szól. Én most voodoo-sítottam a Nexus S-em, és bár szóltak előre, hogy jobb lesz, nem hittem el, hogy jobban fog tetszeni nekem. Tévedtem, jobb lett, bár még így sem az igazi. A zongora, és az ének nem tetszik túlságosan vele, a basszusgitár viszont nagyon is. Viszont ma hallgattam vele a Nightwish From wishes to eternity albumát (flacban persze), és hát azért eléggé tetszett vele. Ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy nem való zúzós metálra. Minden egyébre nekem oké, bár rapet, és ilyesmit nem hallgatok egyáltalán.
Az M5-re az a két teszt, amit találtam azt írja, hogy inkább a közepe van kiemelve, így kevesebb a mélye mint az M4-nek. Akár még jó is lehet, de meg kell hallgatni, az pedig csak úgy megy, ha rendelsz egyet. :) És most még csak előrendelhető, szeptember 25-e után szállítják (24-ig van ezen az áron). Szállítási idő kb 2 hét, úh még bő 1 hónapot kell rá várni, mire kézbe veheted.

(#26436) adammkaa


adammkaa
senior tag

Valakinek van esetleg M4 eladó fülese, vagy esetleg más aminek basszus kiemelése van?

Nexus 5 Black

(#26437) royalka válasza Dicker (#26434) üzenetére


royalka
őstag

Főképp dubstep, minimal, stilus de az erőteljesebb bass-t szeretem. Akkor megkeresem az említett tagokat hátha segítenének. :) köszönöm a segítséget akkor a Brainwavz M4 lessz a ki választott. :R

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#26438) Zanik válasza Dicker (#26429) üzenetére


Zanik
addikt

Köszi szépen a tanácsokat. :R Azt hiszem veszek egy GR06-ot! :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#26439) Izzé


Izzé
őstag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani valami jó fülest max 10k-ig? Bár ha van valami kihagyhatatlanul jó ajánlat pl 11k-ért azon még elgondolkoznék. :-) A márka mindegy, a lényeg, hogy jó ár/érték aránya legyen. Utazáskor és futáshoz használnám egy galaxy w-vel. Zeneileg mindenevő vagyok, de többségben rock-t és metalt hallgatok. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#26440) gyenesmartin válasza Izzé (#26439) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Soundmagic e30.

(#26441) Izzé válasza gyenesmartin (#26440) üzenetére


Izzé
őstag

Olvastam róla, láttam hogy sokan dícsérik, de nekem normál kialakítású kellene, olyan amit nem a fül mögött kell elvezetni. Ja és lehetőleg fehéret keresek.

(#26442) royalka


royalka
őstag

Ha külföldről rendelek akkor honnan érdemes/kitől megrendelni a Brainwavz M4-t?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#26443) PR0JECTNR56 válasza royalka (#26442) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

mp4nation.

(#26444) Dicker válasza royalka (#26442) üzenetére


Dicker
őstag

Inkább az amazonról :)
Mindig le van ott akciózva. Most is féláras.

(#26445) Wikoo


Wikoo
aktív tag

üdv nektek!
Nem tudom h jó topikba írok de egy olyan "kábelt" keresek amibe betudnám dugni a fülhallgatómat, a kábelen legyen hangerőszabályzó kapcsoló és egy mikrofon(ha csak miki nélkül létezik ilyen az is jó).
PC-hez használnám és 2 db 3.5 jackel kapcsolódna a géphez ( mikrofon és fülhallgató rész külön ).
Anno vettem egy minőségibb fülest telóhoz egy tizesért és nem szeretnék még ennyit ( vagy többet ) költeni a headsetre géphez. Gondoltam hasznosítom a fülest. :R

Békesség, boldogság! x)

(#26446) PR0JECTNR56 válasza Dicker (#26444) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Sold by MP4 Nation and Fulfilled by Amazon.

Bezzeg a weblapjukon van képük 70$-árt elkérni érte. ;]

(#26447) Dicker válasza Wikoo (#26445) üzenetére


Dicker
őstag

Ilyenre gondolsz?
Link

Amúgy már ezen az áron adnak mikrofonos fejhallgatókat is is :)

SHiZUOKA

Nekik is akciós volt nem rég. De az amazonon megmarad. Általában addig, amíg a készlet tart. Pl. Nem rég vettem egy CD-t. 10 dollár körül. Most 70 az ára. :)

[ Szerkesztve ]

(#26448) Wikoo válasza Dicker (#26447) üzenetére


Wikoo
aktív tag

De ebbe tudnám használni a 10k-s fülesemet ami azért biztos jobban szól :)
Mikrofonnal, esetleg magyarba létezik szerinted ilyen?

Békesség, boldogság! x)

(#26449) blackmajesty válasza Dicker (#26444) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

És az angol amazon szállít Magyarországra? Mert az amerikai pl nem.

(#26450) PR0JECTNR56 válasza Dicker (#26447) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hm, nem semmi. Az Amazon-t eddig még nem próbáltam, csak az eBay-en vettem ezt azt. A szállítás már a .com-ról is megy nem csak az .uk-s oldalukról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.