Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#498) MC Pite válasza Parci (#497) üzenetére


MC Pite
veterán

Igen, odaát nemrég beszéltük hogy rawban problémás lehet összehasonlítani, ami az X-Transos gépekre még amúgy is jellemző, sajna nem ott tartanak még a raw konverterek a fujikkal ahol kellene. Pl kedvenc képszerkesztőm még sehogy sem kezeli :(.
Más kérdés hogy éjszakai képeket csináltunk hétvégén a városban, rawban (is) fényképeztem, viszont nem éreztem késztetést bárminemű módosításra a jpgeket nézegetve...

Érdemi jobb összehasonlítást nem tudok/látok, ha van egyéb ötletetek szívesen veszem. Néztem a raw képeket is hogy linkelem azt, de 'analóg' a jpegekkel, ezért kihagytam, inkább többféle témát/részt választottam a lentebbi képhez.
Páran/jónéhányan még úgy kezelik a milceket hogy aranyos kis játék izék, amivel még a gyereked se tudod lefényképezni. Szerintem azért érdemes pár pillantást vetni, mert mind az X, mind a NEX rendszer versenyképes - nem beszélve sok mft-ről, de azokat kevésbé ismerem.

És még egy ollózás ami kimaradt az előző körből:

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.