Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37351) zozika84 válasza AsakuraDave (#37341) üzenetére


zozika84
őstag

Tudod mikor megígérték már azt a szopit? :DDD
Ne told fullba... :U

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#37352) Döglött Róka válasza AsakuraDave (#37341) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem volt elég a szünet?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#37353) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Valaki pár napja azt írta itt, hogyha jól működik a multi, nagyon jó versenyeket lehet futni. És ezt csak megerősíteni tudom. A safety rendszer (és ha úgy minden össze fog állni), nagyon jó lesz ez a multi. Az emberek odafigyelnek egymásra, ilyet videojátékban nagyon ritkán láttam még. A pálya minden centiméterével védekeztem, és meg is lett az eredménye:

Jó lesz ez! Ha működik a játék, nagyon jó futamokat lehet összehozni vele.

u wanted, i got it \o/

(#37354) Bep válasza WATERDACA (#37353) üzenetére


Bep
senior tag

Ha összeáll minden akkor igen, akkor jó futamok vannak.
Csak hát ritka elég ritka. Főleg, ha minden második futamot tudom csak átlagban játszani.
Pár kérdés van csak, hogy egyáltalán ki tudják-e, ha igen, akkor mikorra tudják javítani a rengeteg bugot és játékmenet beli hibákat és addig a játékosbázis megmarad-e?

(#37355) WATERDACA válasza Bep (#37354) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ez az újgenerációs Xbox egyik húzójátéka, ráadásul multiplatform, tehát én abban bízok, hogy tényleg nem engedik el a kezét. Láttunk már olyat a videojáték történelemben, hogy a rossz rajtot követően kijavították a játékot pár hónapon belül, és elkezdték vásárolni az emberek a játékot újra. Persze az ellenkezője is megtörténhet, de ha a Turn10/MS eddigi játékait megnézzük, azért olyan rossz csak nem sülhet ki majd belőle.

Hogy ezen mi készült 6 évig, az egy nagyon jó kérdés viszont. Ami viszont minden egyes alkalommal meglep, hogy mennyire részletesen ki vannak dolgozva a pályák. Rengeteg apró részletre odafigyeltek, tényleg él az egész, 50 óra után volt egy pálya, ahol a távolban nyulakat láttam rohangálni a réten. Persze ezek csak apróságok, és nem 6 év kell ehhez se, de na...

u wanted, i got it \o/

(#37356) parandroid válasza WATERDACA (#37355) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

MIlyen újgenerációs xbox??? A series x-em 3 éves, ember!!! ;]

Jó, hogy nem nextgen, baszki… Igen, amúgy ennek kellett volna a megjelenéskor az egyik nyitócímnek lennie. 3 évvel ezelőtt…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37357) AsakuraDave válasza kicsako (#37347) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Meglátjuk mi mindent javít majd ténylegesen :U
Forzás arcokból kiindulva amennyit javít annyit elrontanak máshol…

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#37358) WATERDACA válasza parandroid (#37356) üzenetére


WATERDACA
őstag

Jelenleg még a Series S/X az újgenerációs Xbox, és ez így is lesz még egy darabig, akár tetszik, akár nem.

Ha megnézed az előző generációt is, hasonló volt a tendencia, a végén jött az igazi tüzijáték és a hardver teljes kimaxolása. Ez a PS-nél is így van.

Szerintem nincs ezzel baj, az már viszont egy másik kérdés, hogy nyitócímek terén mindkét konzol lusta volt. Mondjuk volt közben egy covid is, ami nekik is betett 2020 után, tehát ez sem utolsó szempont.

u wanted, i got it \o/

(#37359) AsakuraDave válasza kicsako (#37347) üzenetére


AsakuraDave
őstag

[link] Alan Wake 2 200+ hiba javítás jött ki… mikor is jelent meg ez a játék? És technológiailag melyik is a jóval bonyolultabb? :U
Erről ennyit.PONT.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#37360) CJ4567 válasza AsakuraDave (#37359) üzenetére


CJ4567
veterán

És ennek most mi értelme? :U

No Sana No Life

(#37361) zozika84 válasza AsakuraDave (#37359) üzenetére


zozika84
őstag

Hát te nagyon okos vagy :C :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#37362) Bep válasza AsakuraDave (#37359) üzenetére


Bep
senior tag

Azt én is elismerem, hogy jelen pillanatában közelebb van jóval a foshoz, mint a jóhoz.
Azt is, hogy a turn10 és MS karöltve sz@rik bele az egészbe és a vásárlóikra, azt is jó hígan.
Simán jöhetett volna Game Preview címkével a játék.

De szerintem már kicsit sok amit tolsz, tök fölösleges.
Én is játszom vele időnként, többször tapasztalok rosszat, mint jót, de Forzat szerettem mindig is és próbálgatom, mert a prémium teljes játékért nem keveset fizettem.

(#37363) Win-T válasza WATERDACA (#37355) üzenetére


Win-T
senior tag

Másik oldalról ha meg a legutóbbi Horizon epizódot vesszük, amihez kísértetiesen hasonlóan indul a történet itt is, túl sok jóra sajnos nem számítok a frissítések gyakoriságára és minőségére nézve.

A nyulak biztosan jópofák, de szerintem itt bárki fel tud sorolni kapásból fél tucat dolgot amit csinálni kellett volna helyettük.

[ Szerkesztve ]

(#37364) WATERDACA válasza Win-T (#37363) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ezzel azt akartam mondani, hogy azért látszik helyenként a belefektetett munka, a hibák többsége pedig javítható, koncepció szinten nincs probléma.

A Horizon 5 teljes visszalépés a 4-hez képest, kihívás és fizika a nullához közelít, el is morzsolok egy könnycseppet ha a 4. részre gondolok.

u wanted, i got it \o/

(#37365) rdt89 válasza WATERDACA (#37364) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem sokkal jobb a 4-nél az 5, a fizika, grafika, árnyékok és minden más tudott szintet lépni, s a H5 közel se indult ekkora problémával. Ott igaz voltak szerver gondok meg co-op problémák, de közel se volt ilyen szar az indulás. Pont valamelyik nap olvastam vissza a topikot a H5 indulásnál, s én már 3 éve játszok a H5-el és bizony még mindig jobban leköt, mint a nem rég megjelent motorfest v nfs. :R Szóval a Horizon Open World létére is kevesebb szarsággal tudott debütálni és még a látványban is köröket ver a Motorsport-ra :R

(#37366) GalaHU válasza Bep (#37362) üzenetére


GalaHU
őstag

Ez îgy elég fos, de ha jobban összeáll akkor még lehet szar… :)

Az a baj, hogy mindenki látja hogy milyen zseniális játék lehetne.

De ha egy laza hétköznap dèlelőtt 10 próbálkozásból csak 1 szem multis futamot lehet befejezni, akkor nem lesz őszinte az egyszeri gémer mosolya.

Azokat a nyulakat egészen unortodox üregekbe kívánja… :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#37367) WATERDACA válasza rdt89 (#37365) üzenetére


WATERDACA
őstag

Content terén sokkal erősebb a 4. rész, a fizika pedig visszalépés, bár ez egy arcade játéknál sokszor szubjektív. A H5 start se volt zökkenőmentes, ahogy írod, én ott konkrétan csatlakozni se tudtam semmihez 1-2 hétig, de nem is voltam egyedül.
Sajnos az is érződik, hogy az 5. résszel sok mindent tovább egyszerűsítettek (kihívás nulla, progression az időt jobban jutalmazza mint a skillt stb), ez is szubjektív kinek hogy tetszik, a fiatalabb korosztálynak ez jobban bejön biztosan.

A kettőt összehasonlítani nem lehet, inkább az NFS vagy a Crew Motorfest áll a Horizonhoz közelebb. Kategóriájában verhetetlen, ez tény.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#37368) Bep válasza rdt89 (#37365) üzenetére


Bep
senior tag

Az H5-el van pár baj. Egy ötlettelen térkép. Teljesen felesleges évszakok. Az összes sztori küldetés egy katyvasz semmi, ráadásul 90%-át úgy kell teljesíteni, hogy nyílegyenesen hegyen bokron keresztül. 2-3 óra játék után telibevágja előtted a térképet és ennyi volt, a progress még annyi se volt, mint eddig. A H4-ben nagyon jó kis sztori küldetések voltak, poénosak.
De leginkább a térkép ölte meg nálam, egy nagy nulla volt nekem.
A 2 darab DLC-ről nem is beszélve. A H4 mindkét DLC-je, mint ötletben, mint egészében agyonveri a H5 másolt és ötlettelen DLC-t. A Rally DLC egy nagy semmi volt, nem is értettem. Az első is egy másolt valami. Meg is látszott. Míg H4-ben, mindkettőben volt élet a térképen, a H5 Hot Wheels-ben nem is láttam szinte autót, de a Rallyban sem.

[ Szerkesztve ]

(#37369) IntelKiller7 válasza Bep (#37368) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

FH5 annyira nem erdekelt, hogy a kotelezokon kivul nem is csinaltam meg semmi feladatot. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#37370) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#37371) Bep válasza IntelKiller7 (#37369) üzenetére


Bep
senior tag

Dettó. Kivettem belőle az összes pontot, de felejthető volt. Egy napi/heti küldit sem csináltam meg (legalább is szándékosan), csak azt a 4 hetet ami kellett az acsihoz.

(#37372) kicsako


kicsako
őstag

Erről beszéltem amikor Nalakot felhoztam valamelyik nap :DDD Pedig van ott más "profi" játékos is, erre fut egy 5másodperccel jobb időt mint bárki más, vagy épp 10seccel jobbat mint a casual emberek.

(#37373) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Fasza, most emg az FH5 nem indul PC-n. Adatok szinkronizálása, és el sem indul a progress csík, folyamatos 0%, végtelen ciklusban. Volt valami patch, vagy szerveroldali hiba?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37374) rdt89 válasza WATERDACA (#37367) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a 4 sokkal könnyebb volt irányítás szempontból, az 5-ben jobban érzem a dolgok súlyát és nehézségét és nekem a mappa és apró feature részek nagyon sokat adnak hozzá, a köd az erdőben, a fák között lebegő pára, a poros táj és sorolhatnám, de igen szubjektív kinek mi, én a 4 térképén ne mcsipáztam annyira.

#37368Bep:
Nekem a Rally-s DLC a Forza egyik legjobbja, a HW-t is élveztem bár igen copy paste szagú, de cserébe az eventlab szépen kezd fejlődni, még most se a legjobb, de már vannak olyan pályák amik álleejtősek. Nekem a 4 térképe volt és sztori módja gyenge, de azt is élveztem 3 évig és a H5-öt is élvezem több mint 2 éve :D

(#37375) parandroid válasza parandroid (#37373) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Motorsport ugyanez. Nice. Xboxon megy...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37376) Csapoati válasza kicsako (#37372) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De hogy lett végül csak 2.? Úgy, hogy 10s-el gyorsabb volt a legjobb köre mint az elsőé.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37377) parandroid válasza parandroid (#37375) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

FM7 elindul. Fasza.

Szerk.: Nope, itt a játékon belül van a syncing data. 0%. Akkor jó, majd holnap. :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37378) kicsako válasza Csapoati (#37376) üzenetére


kicsako
őstag

Nem láttam az egész versenyt, valószínűleg kicsúszott/kilökték.

(#37379) parandroid válasza parandroid (#37377) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Windows restart megoldotta. Gondoltátok volna? :W

De legalább 15 fps-re lockolva indult el. Az utóbbi időben már kezdtem örülni, hogy megoldották ezt a random fps lock problémát, de persze nem... :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37380) Lanash


Lanash
aktív tag

Sziasztok!
Xbox series X-en játszom a Forza Motorsporttal. Viszont olyan gondom van, hogy a verseny lemegy és mennék a következőre, majd fejlesztem a kocsit és csak teker. Ugyan ez volt amikor egy sorozatot befejeztem és mentem a következőre. Amikor kiválasztottam az új autómat akkor csak tekert, adatok szinkronizálása, stb. Ilyenkor nem lehet semmit csinálni, max egy force quit, DE ilyenkor elveszik az utolsó verseny eredményem. Mit lehet ezzel kezdeni? Kezd már nagyon idegesíteni.

(#37381) parandroid válasza Lanash (#37380) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmit. Megvárod a javítást. Ami elvileg már volt, csak nem javult meg tőle. Úgyhogy majd talán a következő javítással.

Csendben jegyzem meg, hogy páran azzal próbálkozunk, hogy nem állítunk verseny előtt gumit, és üzemanyagszintet, mert összefüggést véltek itt-ott felfedezni a fagyás, és eközött. Nekem egyelőre a patch óta nem volt így fagyásom (rögtön a patch után 2 is). Nem egy bizonyított megoldás, simán lehet placebo, de egy próbát megér.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37382) Qkackca válasza Atmil (#37301) üzenetére


Qkackca
őstag

37292-ben írtad, hogy kimész vmiért és a win is újraindul, fagyás után.

Azért gyanakodnék a tápra vagy vmi porcicára a pcie sín környékén esetleg egy hűtőbordánál ( de olyan komolyra ami eltömíti a lamellát, ilyesmi, nem ilyen kis 2 szál kosz összeakad).

parandroid nálam ment a H5, bár pont fél hét körül léptem ki. Viszont a heti forzathon eredményeket mintha kicsit csúszva számolná el. Illetve a 2. feladat leírására kíváncsi lennék, mert a magyart megint nem találták el :D (amúgy már kész van, de érdekel azért mi lenne a szövegezés)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#37383) Sirpi


Sirpi
senior tag

Ha már különböző issuek...
Csütörtök lévén beröffentem az FH5-öt (3080TI, teljes gép az adatlapomon) és 1440p-ben 60fps vsync mellett szaggat (ultra preset)

Show fps és látom, hogy fps 40-50 között, terheltség 80%. Eddig betonstabil 60 volt, 30-40% terheltség mellett. Amit láttam a gpu-z monitorozójaban, hogy 800MHz-nél megáll a videókártya. Nem mókoltam semmit. Hőfok 40-50C. Jó lenne tudni, mi baja.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#37384) Lanash válasza parandroid (#37381) üzenetére


Lanash
aktív tag

Köszi! Ettől féltem. Már olvastam hivatalos fórumon is ezt a problémát meg a “megoldást”. Kipróbálom én is holnap. Emiatt letettem pár napra a játékot, majd jött a patch és sajna nem javult.

(#37385) Tom456 válasza Sirpi (#37383) üzenetére


Tom456
tag

Nálam ugyan ez volt, videokártya driver update megoldotta.

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#37386) parandroid válasza Qkackca (#37382) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Melyik 2. feladat? A Meyers Manx-os?

1. Old Red: Own and drive the 1971 Meyers Manx
2. Mexican 1000: Win a Dirt Race in the 1971 Meyers Manx
3. Bouncing Around: Earn 4 Kangaroo Skills at Dunas Blancas in the 1971 Meyers Manx
4. Lightweight Mover: Earn 5 Stars at Danger Signs in the 1971 Meyers Manx

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37387) Qkackca válasza parandroid (#37386) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen az, köszönöm.
Angolul helyes :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#37388) parandroid válasza Qkackca (#37387) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Meg se merem kérdezni, mit fordítottak már megint. Egyébként ez csak maga a feladat, az eredeti megfogalmazás kicsit cizelláltabb volt, de nem tudom, pontosan, mi, mert már megvan. Ezt neten találtam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37389) CJ4567 válasza kicsako (#37372) üzenetére


CJ4567
veterán

Carver az egyik legrosszabb kocsival volt az osztályban, ránézésre meg Maple Valley-en mehettek, ott meg a Charger a legjobb. ;]

No Sana No Life

(#37390) Qkackca válasza parandroid (#37388) üzenetére


Qkackca
őstag

Terep.

Mentem:
terep sprint - nemjó
terep körverseny - nemjó
miabánat, akkor legyen
földutas sprint - ez már jó...

Sirpi: jövő héten FH 4 Trial adja a Celica '74-et ha még keresed.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#37391) NoMagix


NoMagix
addikt

---

[ Szerkesztve ]

(#37392) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

A számozatlan Motorsportban azt kell hogy mondjam sokkal könnyebb kontrollerrel nyomni mint kormánnyal. (G920) Utóbbival küzdök mint malac a jégen - Prototype autókkal, így meg az esős Silverstone sem volt probléma. XSX-szel és PC-vel is tolom (csak féknyom segédlet van), sokkal irányíthatóbb konzolon (kontrollerrel nem próbáltam számítógépen)

A grafika fényévekkel jobb PC-n (sokkal színesebb-szagosabb mint a hetes volt), míg a konzolon eredményesebb vagyok. Lehet választani.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#37393) NoMagix


NoMagix
addikt

Azért van itt baj, például ez a szabad versenyben volt.
4 körösre állítottam be és ez lett belőle.
Ez után még a Road America is így zajlott le, majd autót cseréltem és kidobott a játékból a dashboard-ra.
Újraindított játéknál már volt opció a körök beállításánál, de nulla értéket ugye nem lehet választani, vagy automatikus vagy a minimum 1 kör.

(#37394) WATERDACA válasza NoMagix (#37393) üzenetére


WATERDACA
őstag

Road America <3

Egyik kedvenc pályám, F1-be is megnézném

u wanted, i got it \o/

(#37395) Bep válasza NoMagix (#37393) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem most már, ha belépek multiba és akár versenyből akár a verseny végén nem folytatnám tovább a sorozatot, hanem csak kilépnék a menübe, kilépéskor csak tekerés van. Kivétel nélkül, mindegyiknél. Ilyenkor csak menügomb, bezárás segít. Az előbb egy futam utáni átlépéskor a következőbe is beakadt, csak tekert. 5s!! múlt, hogy be tudtam lépni játékújranindítás után a következő futamba, különben megint lett volna fél órám...

(#37396) NoMagix válasza Bep (#37395) üzenetére


NoMagix
addikt

Azt nem is említettem, hogy a 12. helytől sikerült nyernem. :)

(#37397) Sirpi válasza Qkackca (#37390) üzenetére


Sirpi
senior tag

Köszi :R Hónap elején végigpörgettem, kiszúrtam én is.

Amúgy a Motorsporttal egyelőre nincs bajom (leszámítva az időnkénti beakadásokat). Mondjuk a multinak még a közelébe nem mentem, gumit és üzemanyagot nem állítok, csak auto-tuningot tolok a versenyek végén, így működik a cucc. Bár azt nem bírom, hogy amikor az egyenes végén külső íven előzök, és már fél autóval én vagyok előrébb, de azért a gépi ellenfél erőből belémszáll oldalról, mert úgy adja ki a szaggatott vonal...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#37398) parandroid válasza Sirpi (#37397) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a vicces, hogy ezt az FH-ban már egészen jól sikerült megoldaniuk. Már az ideális ív vakon követését. Persze itt új, forradalmi AI van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37399) Atmil válasza Qkackca (#37382) üzenetére


Atmil
aktív tag

Köszönöm a válaszod. :R
"Porcica" Nem mondom azt, hogy nem férne rá egy takarítás a porvédőkre, de ha "porcica" lenne benn t@kön :((( :) szúrnám magam.

Leírom még egyszer ha nem volt világos a problémám.
Csak a Forza Motorsport fagy ki és dob ki az asztalra.

Ezen kívül van egy rakás autós játék, ami rendesen megy.
Euro truck simulator2, American truck simulator, AC, ACC, Automobilista, F1 2016, f1 2017, f1 2018, PC"
FH3, FH4, FH5, FM7, Dirt Raly stb.

Most megint jó. Már amúgy is be akartam írni ide.
Az X Box alkalmazáson belül van egy olyan lehetőség, hogy az adott játék ellenőrzésére és javítására. Ezt megcsináltam és jó.
A kérdés csak az, hogy meddig? :K

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#37400) Atmil válasza Atmil (#37399) üzenetére


Atmil
aktív tag

Most végeztem a Pályabejárás sorozattal.

Az építők kupája félig van kész.
52 órám van a játékban.

Multiban egyszer voltam de elment a kedvem tőle, mert folyton belém jöttek. Megcsináltam a harmadik legjobb időt. A rajtnál hátulról kilöktek a büntetést én kaptam.
Ki is léptem egyből. Legközelebb, amikor be akartam lépni valami olyasmit írt ki, hogy meg vagyok jegyezve, mert szabálytalanul játszom. "A hét vicce :D :((("

Szerintem, "ha" kijavítják :F a hibákat nagyon jó kis játék. :K Kíváncsian várom a "javítást" :F és a többi tartalmat hozzá.

Valahol olvastam, hogy 40 óra van a játékban. Szerintem lesz az 200 óra is + a szabad versenyek.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.