Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37251) kicsako válasza Potyka03 (#37250) üzenetére


kicsako
őstag

Izlandon már most is olcsóbb ;]
Egyébként én úgy tudom van, de ne kérdezd hol találod.

(#37252) Qkackca válasza Potyka03 (#37250) üzenetére


Qkackca
őstag

Xbox app-ban van kívánságlista, hogy emailt kapsz-e azt nem tudom.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#37253) Steve1207 válasza Qkackca (#37252) üzenetére


Steve1207
veterán

Küldi a mailt is, hogy xy olcsóbb lett, ha kívánságlistán van. De az izlandi a legolcsóbb általában (plusz ugyanakkor kapják a leárazást, így az akciós is olcsóbb lesz), addig kell használni, amíg működik és lehet.

.

(#37254) xenon2


xenon2
senior tag

Kipróbáltam,nem rossz. A thrustmaster control panel,1080 fokra van állítva a fok,de a játékban 300 körül van csak. Hol lehet állítani a játékon belül az elfordulási szöget? 400 körül lenne jó.

Közben megtaláltam. :D

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#37255) Potyka03 válasza Qkackca (#37252) üzenetére


Potyka03
senior tag

Ahha,és ott hol találom?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#37256) Qkackca válasza Potyka03 (#37255) üzenetére


Qkackca
őstag

Kiválasztod a játékot, az adatlapján van a 'Játék Game Pass előfizetéssel' , 'Vásárlás' , a 4 vizszintes vonal (Hozzáadás későbbi játékhoz)'. Ezután van a 3 pont, annál van.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#37257) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Ha az addonokat később veszem meg (pl. Car Pass), visszamenőleg is megkapom majd az autókat, amik eddig jártak? Várok rá majd egy leárazást valószínű.

Illetve szerintetek melyik érheti meg majd ezek közül? Ahogy néztem, a Car Passnak van talán értelme tartalom szempontjából.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#37258) Csapoati válasza WATERDACA (#37257) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megkapod mindet visszamenőleg is, igen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37259) Win-T


Win-T
senior tag

Verseny karrier módban, Hakone, 6 kör mindenki medium gumikon indul. Elkezd esni a negyedik körben, ami miatt tapadást veszítek a kanyarokban a szárazra való gumik miatt. Igen ám, de a gépi ellenfelek akiket az első négy kör alatt bucira vertem, az esőtől hirtelen megtáltosodnak és nemhogy a kanyarokban jönnek rám, de az egyenesekben úgy mennek el mellettem mint a meszes.
Feltalálhatták a menet közbeni kerékcserét, mert boxban senki nem volt. Viszont így ha én kiállok esőgumiért az garantált utolsó hely.
Gratulálok innen is a fejlesztőknek, sok értelme van így a különböző gumi típusoknak. Nyomorékok... :((

(#37260) Potyka03 válasza Qkackca (#37256) üzenetére


Potyka03
senior tag

Ahha,megvan,de mivel game pass-os vagyok a standardot nem engedi,csak az ultimate-t és a deluxe-ot. Oksa,köszi,ha lejár majd a game pass-om akkor beteszem a kívánság listámba :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#37261) IntelKiller7 válasza Potyka03 (#37260) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezeket mindog egyszerre akciozzak le. Ugyhogy amikor a Deluxe, Ultimate akcios, akkor a Standard is.
Megtudod venni igyis, hogy van GamePassod. Sot, meg kapsz ra 10% kedvezmenyt is a GPU miatt.(mar, ha ultimated van)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#37262) zozika84 válasza Win-T (#37259) üzenetére


zozika84
őstag

Megírtad már nekik?

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#37263) parandroid válasza Potyka03 (#37260) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az install gomb mellett store-ban van egy olyan is, hogy ‘buy to own’. Azaz megveheted a game pass játékokat is, természetesen,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37264) kicsako


kicsako
őstag

Na megvolt az első totál borzalmas crashekkel teli forzás esténk is :W
Autóválasztás után infinite loading screen, gyakorlás közben haver elment 2percre a géptől mire visszajött bezárta magát a játék, utána 2-3 féle hibával el sem indult. Amikor már az éles verseny indult volna kicrashelt a játék. Volt hogy 2 verseny közötti váltásnál fagyott ki mindkettőnknek egyszerre... :O

Mindezektől függetlenül amikor működött a játék, akkor azért iszonyat élvezetes :C
B safety ratingünk vlt partyban, de 4-5 versenyből egyetlen idióta volt aki szándékosan kilökött mindenkit, tény, nevetséges 4.9másodperces büntivel megúszta... engem is kilökött a homokba, amikor utolértem akkor még kb. 3 másikat kilökött aki előtte volt.

(#37265) CJ4567 válasza kicsako (#37264) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha jól látom tagja vagy a Forza Horizon Hungary Discordnak, nem tudom voltál-e a vasárnap esti versenyen, de egy kabaré amit a játék művelt :DDD

A lényeg, a verseny végi visszaszámlálás ki lett kapcsolva, hogy mindenki be tudjon érni. Ez úgy nézett ki a valóságban, hogy az első hely beért, majd hirtelen a versenynek vége, és teljesen random pozíciókat írt mindenkire a játék, kivéve kleisre, aki első lett :DDD Pedig maga a verseny nagyon jó volt. Más kérdés, hogy pályalimitek miatt összeszedtem 10s büntetést, de az Spa-n átlag ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#37266) Atmil


Atmil
aktív tag

Valaki mondjon valami okosat :W :R Az utóbbi két napban folyton lefagy.
Konfig az adatlapomon. Az elődök simán mennek. FH3, FH4, FH5, FM7.
Driver, memória gond stb...? Ez nem lehet, mert ahogy írtam az elődök mennek fagyás nélkül.

Esetleg kényes valamire az FM?

Amúgy tetszik a játék. a GTX 1080ti-n is egész jól néz ki 4K-ban, alacsony beállításon.
Ha nem fagy ki én el leszek vele egy darabig.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#37267) Bep válasza kicsako (#37264) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem minden napom ilyen, hogy a versenyek felén crash van, a legnagyobb probléma, ha már nem lehet visszalépni, elveszik a gyakorlás és a kvali idő és várhatok a kövi versenyre 20-30percet... Az epic az, hogy még masszív 2 hét szívás várható a turn10 jóvoltából és akkor talán-talán javítva lesz... Lehet én csinálok valamit rosszul XSX-n, talán drivert kellene cserélni :D

Én S csoportban vagyok. Szerencsére 1-4ig indulok szinte mindig, de a fele mezőny roncsderbit nyom. Van, hogy hiába indulok előről egy tag van mindig aki a másikon veszi a féktávot. Legutóbb volt egy aki szándékosan nem engedett el. Hiába gyorsítottam ki jobban, nekinyomott a falnak, leszorított a fűre. Ezt játszottuk 3 körig. Az egyiknél mikor szándékosan nekem jött én kaptam 2,5sec büntetést! Ő addig semmit. Egyenesben folyamat nekem rángatta a kocsit mikor mellette voltam, mintha valami amcsi akciófilm lenne. Eldurrant az agyam, mert 3 körön keresztül egyetlen tized sec büntit sem kapott. Előttem volt, féktávon beleszálltam úgy rendesen, ahogy kell. Szét pörögte magát én meg mentem tovább :)) . Többet nem láttam a futamon. Természetesen nem kaptam érte büntetést :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37268) zozika84 válasza Bep (#37267) üzenetére


zozika84
őstag

Lottót ne vegyél :DDD
Szintén XsX, és vígan elvagyok, pedig tolom rendesen :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#37269) Bep válasza zozika84 (#37268) üzenetére


Bep
senior tag

Nem lottózom.
Jó neked. Bár ahogy túrom a netet, nem vagyok egyedül :)

(#37270) GalaHU


GalaHU
őstag

Úgy tűnik megérkeztek az első csíterek... :W

Spa, TCR, 6 kör. mindenkinek ki kell mennie a boxba, mert a Hard is sz@rrákopik az 5. körre, de emberünk az 5. körben is körbeautóz a Radillion-ban, legalább 20km/órával miközben az állapotjelzőjén 0 a boxlátogatások száma.

De nagyobb baj, hogy a hosszú balosban annyira kint megy, hogy befértem volna mellé a vonalon belül. De semmilyen (!) büntetést nem kap és eddig is 0 büntivel ért ide a mezőny végéről! Tudom követni az utolsó körig, szinte mindenütt elhagyja a pályát, de bünti nuku...

Kiváló sportteljesítmény, ezúton is gratulálok!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#37271) kicsako válasza GalaHU (#37270) üzenetére


kicsako
őstag

Nem biztos az hogy cheater. pl. haver akivel szoktam tolni, legalább 1 körrel később kopnak el a gumijai mint nekem, mert jól kíméli őket, nem fékez nagyot, kanyart nem ész nélkül veszi be stb.

(#37272) Qkackca válasza Win-T (#37259) üzenetére


Qkackca
őstag

Karrierbe minek gumikopás? 4-6 körös versenyek vannak.
Klub szabályok aztán csókolom ;)
A jelen állapotokban minek szívatja magát az ember még ilyesmivel is?

A Pony Car-os bajnokság haláli. Kellemesen erős ingatag taligákkal menjél...

De azért mikor a féktávon váltogat vissza egy V8 melletted az nagyon ott van (pl TVR Griffith, SLK, vagy vmi random muscle)

Atmil: Mikor fagy ki? Milyen módon? Indulás közben, elindul aztán később vmikor?
Afterburner meg ilyenek ne fussanak az biztos.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#37273) GalaHU válasza kicsako (#37271) üzenetére


GalaHU
őstag

5 körös Hard-on nincs az az Isten hogy gyorsabb legyen mint a 2 körös Medium, pláne ha hátulról kell előzgetned. Tényleg lehet kímélni a gumit, de ennyire nem.
De mondom, a fő gond, hogy nem kap büntit a folyamatos pályaelhagyásért, más meg ha csak picit lecsúszik egy figyelmeztetés után repül a bünti.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#37274) kicsako válasza GalaHU (#37273) üzenetére


kicsako
őstag

Nalakot szoktam nézni twitchen, 4.9k ratingen van, rendre 5-10másodperceket ráver a többi játékosra körönként bármilyen gumival. Ha csaló lenne akit leírtál akkor szerintem jóval látványosabb lenne.

(#37275) IntelKiller7 válasza kicsako (#37274) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mit tud az a gyerek, hogy 5-10sec-el gyorsabb bárkinél bármikor? :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#37276) rdt89 válasza IntelKiller7 (#37275) üzenetére


rdt89
addikt

IDDQD ;]

(#37277) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#37275) üzenetére


CJ4567
veterán

Vezetni ;] Bárkinél gyorsabb azért az túlzás, vannak játékosok, akik tudják vele tartani a tempót, vagy akár gyorsabbak, de az átlag játékosra simán ráver 5-10mp-et, mert elég jó autós játékokban, FH4-5-ben a leggyorsababk között volt.

No Sana No Life

(#37278) Bep válasza rdt89 (#37276) üzenetére


Bep
senior tag

Vagy IDKFA :DDD

(#37279) GalaHU válasza kicsako (#37274) üzenetére


GalaHU
őstag

Most komolyan, mit nem értesz azon hogy mindenütt megy a csávó, csak a fehèr vonalak által határolt területen belül nem??? Konkrétan semmiért (!) sem kap büntetést!

Év(tizedek) óta szimezek, mindig én csitítom a csalást kiáltókat, hogy először magában keresse mindenki a hibát, de itt most konkrétan a szemem láttára ment valaki tökön-babon bünti nélkül.

Persze hogy vannak ufók, ACC-ban az LFM-ben Spa-ban kapok is tôlük vagy 4 mp-et, de azonos körülmények között teljesen irreális az a 10 mp amit “bárhol” ad bárki is.

Az idei év az online csalásoktól volt hangos, az MS nagyban hallgat arról hogy bármilyen anti-cheat rendszert alkalmaz-e…

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#37280) kicsako válasza GalaHU (#37279) üzenetére


kicsako
őstag

Persze nem tudunk semmi anti-cheatről, de én a Horizonban sem találkoztam csalóval 300+ óra alatt

(#37281) CJ4567 válasza GalaHU (#37279) üzenetére


CJ4567
veterán

A vonalon két kerékkel kívül lehet lenni, amíg sárga a vonal, addig pályán belül vagy.

No Sana No Life

(#37282) GalaHU válasza CJ4567 (#37281) üzenetére


GalaHU
őstag

Tényleg a karórámnak beszèlek… :W

Mentem a csávó után, engem mindenütt megbüntetett, őt sehol, így már értitek???

Leírtam világosan, a Radion végén még én is melléfértem volna belül szabályosan, egy komplett autónyi szélességgel ment kintebb, rohadtul nem arról van szó hogy egy kerék belül maradt.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#37283) NoMagix válasza GalaHU (#37282) üzenetére


NoMagix
addikt

Biztos hogy jól láttad... ;] :DDD
Bocs

(#37284) GalaHU válasza NoMagix (#37283) üzenetére


GalaHU
őstag

Na jó, lapozzunk ha már eleget szórakoztunk.., :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#37285) Win-T válasza Qkackca (#37272) üzenetére


Win-T
senior tag

De itt nem gumikopásról volt szó, hanem arról, hogy leesett az eső és száraz pályás gumival a gép oda van tapadva az aszfaltra, a player meg csúszkál mint az olajos hal.

(#37286) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hmm új peccs óta karrier módban hiába kapcsolok gumikopást nem működik? :W
Ennyi taktikát se kell bele vinni..nájsz.... :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#37287) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Azt hiszem a 6-os AI nehézséget kinőttem. :C

u wanted, i got it \o/

(#37288) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Tegnap este 10 után én is nekiálltam az online lobby-s besorolónak. Egész jó eredmény született 5 verseny után. Safety rating: S, 4505 pont. Ami "fura" volt, hogy nem voltak so called agyúgolyó játékosok, mindenki szépen betartotta a szabályokat etc. Remélem ez hosszútávon is így marad. :B

(#37289) Qkackca válasza Win-T (#37285) üzenetére


Qkackca
őstag

Jogos, de a kopás együtt jár a gumiválasztással :B

A lényeg hogy az alap gumi is tapad vizen is, nálam legalábbis. Teljesen mindegy hogy esik-e vagy se, igazából az esőt még jobban is kedvelem mint a száraz pályát.
Azért én is szoktam nézni, a rajtnál, hogy a drivatarok (vagy minek hívják itt őket?) milyen változatos gumiválasztással érkeznek, én meg az alap gumival is jobban mozgok, hiába jönnek elvileg jobb gumikkal.

Nekem meg most esett le, hogy a Cadillac-et meg sem kaptuk? Nem szokta az ember megkapni a címlapos kocsi(ka)t?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#37290) NoMagix válasza WATERDACA (#37287) üzenetére


NoMagix
addikt

Gratulálok, nálam 5-6 között billeg az Ai fokozat, van olyan pálya és autó kombó ahol lazán nyerek 6-ban, másiknál épphogy elérem a 3. helyezést.

(#37291) Guargumi válasza Qkackca (#37289) üzenetére


Guargumi
tag

Az alap gumi, egy sima utcai gumi, amin vannak vízelvezető barázdák, a verseny gumi meg slick, csak a keménységük más, soft med, hard.
Szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

(#37292) Atmil válasza Qkackca (#37272) üzenetére


Atmil
aktív tag

"Mikor fagy ki? Milyen módon? Indulás közben, elindul aztán később vmikor?"

Van, amikor induláskor. Vagy elindítok egy versenyt és közben fagy ki. Játék közbe kimegyek valamiért, mire visszaérek a windows újra indította magát. Olyan is van, hogy annyira lefagy, hogy nekem kell újraindítani a pc-ét.

Azért nem értem az egészet, mert benn van kb 40 órám és elég szépen haladok előre a versenyeken. Van, amikor teljesen stabilnak tűnik.

Úgy néz ki, hogy random formán fagyogat a játék.

A windosommal nem hiszem, hogy baj lehet. Végeztem stabilitás tesztet.
Az FM7-tel meg órákig játszom mégse fagy ki.

Úgyhogy ez van a :W

Valami esetleg, amire nem gondoltam? Vagy egész egyszerűen ilyen @ar a játék!

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#37293) Joccc07 válasza GalaHU (#37282) üzenetére


Joccc07
addikt

Én értem és megértem. Az utolsó online versenyemen volt egy játékos aki folyamatosan nekem jött, kilökött. Azért sikerült neki ennyiszer mert sikerült mindig elékerülnöm. Gondolom revánsot vett amiért visszaelözöm folyamatosan. Kereken 0mp büntetést kapott. Én 7mp-et.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#37294) CJ4567 válasza GalaHU (#37282) üzenetére


CJ4567
veterán

A büntetőrendszer nem a legjobb, láttam olyat, hogy Spa-n kicsit elhagyta a pályát, és 21s-t kapott. :DDD Az a baj, hogy Discordos videót nem igazán lehet ide linkelni.

AsakuraDave: Alig kopnak a gumik SP-ben, patch előtt is ilyen volt.

No Sana No Life

(#37295) parandroid válasza Atmil (#37292) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az egész gépet viszi magával, az nekem nem a játék hibájának tűnik. Ilyen teljes összeomlást még amúgy sem olvastam sehol, egyszerűen csak ki szokott lépni, vagy beáll a töltőképernyő, és végtelen ciklusba kerül. Neked is azt tudom mondani, hogy ha van valami tuning, azt vedd vissza, vagy ha van valami tuning, vagy monitorozó progi, azt lődd ki.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37296) Win-T válasza Qkackca (#37289) üzenetére


Win-T
senior tag

Hát én csak azt tudom mondani, hogy

- 5 versenyből állt az event
- Az első három versenyen nem volt eső, nem koptak el a gumik, símán nyertem
- A negyedik szárazon indult, minden gond nélkül vezettem, a vége előtt két körrel elkezdett esni, én meg elkezdtem a kanyarokat nem tudni bevenni (ahogy az elvárható) és úgy feljöttek rám a gépi ellenfelek, hogy végül csak negyedik lettem
- Az utolsó versenyen nem volt eső, nem koptak el a gumik, símán nyertem

(#37297) Atmil válasza parandroid (#37295) üzenetére


Atmil
aktív tag

Cpu tuning volt. Azt vettem vissza először. Montirozó progim, ami a játékon belül mutatja nincs.

Üdv! Atmil.

(#37298) GalaHU válasza Joccc07 (#37293) üzenetére


GalaHU
őstag

A besorolàs javítására elég csak koccanásmentesen körözni? Elég ha cammogok a mezőny után? Hogy számolja az előrehaladást?
A mai roncsderbin visszaestem A-ra, de ugye az S-ben kellene maradni 10 futamig az acsihoz…

Úgy gondoltam elengedem addig a versenyzèst és csak kocogok, kvali nélkül.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#37299) parandroid válasza GalaHU (#37298) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, én is így csináltam meg. Full defenzíven, kicsit lemaradva. Mondjuk az első héten, amikor meg csak a premiumosok játszottak, kicsit talan könnyebb volt, ezért is akartam gyorsan túl lenni rajta. Meg engem a multi nem is érdekel, csak az acsi miatt tudtam le. Utána vettem észre, hogy a pole position acsi ki aradt, amiatt majd még vissza kell mennem. A vicces az, hogy így is 2 versenyt megnyertem, igaz, én a besoroló versenysorozatban mentem 11-szer. De amikor előttem ketten kilökik egymást, egy kicsúszik, a többi meg valahol hátul kolbászol, vagy rage quitelt már az első kanyarban… :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37300) Qkackca válasza Atmil (#37292) üzenetére


Qkackca
őstag

Őőő, az inkább hardveres dolognak érződik.
Tuning, proci, ram? - Bár ezt már írtad közben.
Tápra gyanakodnék inkább.
Vagy esetleg poros valamelyik memória vagy pcie slot.
Vagy mondjuk belerúgtál véletlen a házba aztán esetleg elmozdult mondjuk a vga a slotban.

Ha maga a win az oké és csak a játék fagyogat az meg passz. Elég sokféle jelenséget produkál ez a 'remekmű'

Guargumi : tudom, de mindenki csak a slick-et használja?
Múltkor néztem vmelyik kocsin felajánlotta az esőgumit. Az a sport gumi a fh5-ből...
Gyakorlatilag mindenen van barázda. Mindegy, nem értek a lovakhoz :D

Win-T Ok :)
Az is érdekes, hogy van olyan pálya, amin egy 5 körös verseny alatt lezajlik egy egész nap/év: száraz, napsütés, sötétedik, villámlik, esik, köd, szakadó eső, felszárad, kihajnalodik. Mondom oké, hosszú egy kör, de ennyire :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.