Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43601) bagyulajuve válasza Sotho (#43582) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Oldboy, Sympathy for Mr Vengeance, Lady Vengeance bosszútrilógia; az első a legjobb

Resistencia eterna

(#43602) DemonDani


DemonDani
addikt

Testcsere (The Change-Up)

Egész minőségi komédiát sikerült faragni, noha ez a huszadik testes lelkes csereberés vígjáték, talán ez lett a legjobb. Tényleg megnézős, akár még többször is, bár annyira nem jött át a főszereplők néhány cselekedete, szimplán hihetetlen hogy lehet valaki ekkora paraszt, SPOILER# Dave totál elfelejti a családját Mitch ként pl # de amúgy rendben volt, csak nagyon eltolódott a figyelem az egyik karakterre.

6/10 legyen 7

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#43603) Integra


Integra
titán

harrelson is back, rampart trailer :)
elég jónak ígérkezik...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43604) Gyusz válasza hoffman_ (#43600) üzenetére


Gyusz
őstag

Akkor szerintem konvertálni kéne, pl.: Subtitle Workshop tud ilyet. Biztos van egy csomó ilyen jellegű tutorial, én most ezt találtam.

(#43605) hoffman_ válasza Integra (#43603) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Huhu, ez tényleg jónak tűnik.

Gyusz:

Köszi szépen. Vetek rá egy pillantást, de lehet, hogy a végén egyszerűbb lesz szedni egy másikat.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43606) hoffman_ válasza hoffman_ (#43605) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Összejött, szerintem jó lett, köszi még egyszer :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43607) DemonDani válasza DemonDani (#43602) üzenetére


DemonDani
addikt

jah igen, és a film szigorúan 3:20nál kezdődik! és innentől értékeltem... de az első három perc nagyon beégett az agyamba sajnos

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#43608) oriic válasza hoffman_ (#43600) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sorry én sem találtam még így sem.

Live-Die-Respawn

(#43609) Psychonaut válasza hoffman_ (#43600) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ja, hogy magyar kene. :D
Abban nem tudok segiteni, csak angolt hasznalok (mar amikor).

(#43610) Viszlát válasza hoffman_ (#43600) üzenetére


Viszlát
addikt

Fogsz egy feliratszerkesztőt és három kattintással megváltoztatod az fps-t, hogy passzoljon a filmedhez (merthogy ez az idővel egyre nagyobb csúszás oka).

Sorry, megszivatott a böngésző, most látom, hogy más is írta már. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#43611) izomhod


izomhod
senior tag

mintamókus
6.5/10

(#43612) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Öngyilkos szűzek

Ez meg mi a fene volt? Volt ebben egyáltalán valami? Én még mindig ülök itt, és azon gondolkodom, hátha elaludtam a PC előtt, és nem figyeltem oda! Ez nagyon sz@r volt! AJ Cook miatt jár a +1 pont...

4/10

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#43613) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Drive

Majdnem beleszerettem a főszereplőbe, de véletlen bealudtam rajta :)
Ennyit ajnározni valakit.. :F
A zenék nagyon rendben voltak, totál ellazított...innen a bealvás.

(#43614) zolynet válasza pohár (#43596) üzenetére


zolynet
addikt

Testcsere 9/10
Bejött a film egy az egybe! :K
Vígjáték kategben az egyik legjobb sztem.
Olivia Wilde meg hát na, 24/7ben kateg! :K

még egy kis kedvcsináló :C

Life is too short to stay stock!

(#43615) pohár válasza zolynet (#43614) üzenetére


pohár
félisten

most azon tűnődöm, hogy segg- és melldublőrrel csinálta a jelenetet, vagy tényleg ő az? mert ha igen, jó a segge (is) :DD

amúgy ez a haj sokkal jobban áll neki, mint a House-ban volt egyenes frizura :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43616) Jim-Y válasza pohár (#43615) üzenetére


Jim-Y
veterán

A filmben ennél a résznél érdemes becsukni a szemeket, mert amúgy Éget :Y

(#43617) vmi


vmi
tag

Chronicle 4/10

Többet vártam..ez a film is nagyon átlagos lett.

(#43618) littlelion21 válasza vmi (#43617) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha már feljött róla a szó; ebben a Chronicle teaser-ben mi ez a zene? Sehol nem találom.

(#43619) hoffman_ válasza Viszlát (#43610) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszi azért :) Ezt még sikerült megoldanom, de van még két felirat nélküli árvám már másfél éve, és azoknál nem sikerült. A film fps-ét ki tudom deríteni, de a feliratét sajna nem...

Többieknek is köszi azért :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43620) mondomén


mondomén
őstag

The Change-Up

Hát ez nagyon jó volt, végig röhögtem az egészet. Szerencsére itt is akad egy mocskos szájú paraszt karakter, aki végig káromkodja a filmet. :) A káromkodás vicces, ez tény! Én aszondom', kövesse eme példát minden vígjáték. :)) Amúgy én bírom Reynolds-ot, tényleg nem egy nagy színész, de abszolút szórakoztató figura. Például a Buried nagyon tetszett tőle. Azért abban jót játszott, pedig elég nagy volt a nyomás, ha úgy vesszük (hisz nem sok színész volt rajta kívül a filmben...).
Ezt meg nézzétek meg, simán jót fogtok szórakozni. :K

(#43621) ch003067


ch003067
addikt

The Watermen
6 / 10

Szokásos C kategóriás horror film, unalom űzésnek jó.
De itt legalább nem halhatatlanok a gyilkosok.

(#43622) Huma


Huma
addikt

Megnéztem a Sanctumot. Nézhető, bár több hiányosság is volt benne. Ha valóban profi barlangász lett volna az ipse akkor pár dolgot azért másképp csinált volna.
Az imdb 5.7-es pontozása nem fedi a valóságot. Ennél sokkal rosszabb filmek kapnak jobb pontot.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43623) rétisün


rétisün
veterán

Underworld: Awakening

vicc.....mindenből legyen több, nagyobb (6 méteres megafarkasember :Y ) mint a korábbi részekben.
ennyi, többet nem tudok mondani, kérem kapcsojja ki.

érdekesség: a megavérfarkast játszó színész a lost girl kanadai sorozatban is vérfarkast játszik.

és ha tényleg vérfarkas? :Y

ja, pontszám....5/10

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#43624) troland26


troland26
őstag

The Change-Up Kategórián belül egy kicsit többet nyújtott mint az várható lett volna ,... bár nem sokkal , de tőlem egy 6/10 et megérdemel .

(#43625) leslieke válasza troland26 (#43624) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én se adnék rá többet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43626) Vangelis válasza rétisün (#43623) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem ez valahogy költség csökkentett résznek tűnt

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43627) lanw


lanw
aktív tag

Melyik kérdem melyik beteg állat találta ki a motelt???? Főleg a 3. részt.Nem ép az tuti :Y :Y :Y :Y

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#43628) tween


tween
őstag

(#43629) pohár válasza tween (#43628) üzenetére


pohár
félisten

ezt láttam a Safe House előtt a moziban, egynek jó lesz itthonra, de moziba tuti nem megyek érte :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43630) hoffman_ válasza tween (#43628) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Érdekes :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43631) darál0w válasza tween (#43628) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez mi gagyi...főleg ezzel a magyar szinkronnal...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#43632) oriic válasza tween (#43628) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, miezmár? :D Itthon tuti nézős lesz.

Live-Die-Respawn

(#43633) pohár válasza darál0w (#43631) üzenetére


pohár
félisten

mi a baj a szinkronnal? málészáj kisasszonynak mindig is ez volt a szinkronja :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43634) darál0w válasza pohár (#43633) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sosem tetszett. :P

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#43635) Jim-Y válasza tween (#43628) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ti is úgy vagytok vele, hogy JR egész egyszerűen ne kapjon gonosz szerepet mert nem áll jól neki?

(#43636) hoffman_ válasza Jim-Y (#43635) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Pont ezért érdekes ez a tréler, mert gonosz, gonosz, de azért annyira mégsem :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43637) leslieke válasza tween (#43628) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes feldolgozás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43638) Huma


Huma
addikt

Megnéztem a Hugo-t. Felemás érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban.
Egyrészt nagyon jó volt. A hangulata és a képi világa elsőosztályú.
Másrészt viszont a története már koránt sem ilyen jó. Ezt most nem fejtem ki mert nem akarok spoilerkedni.
Személy szerint a Szikraváros című filmet többre értékelem. Míg a Hugo számomra max 7 pont addig a Szikraváros legalább 8.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43639) pohár


pohár
félisten

[link] :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43640) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A három testőr: érdekes feldolgozás volt. Kap egy 7/10-et.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43641) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Underworld 4
A film a simán nézhető kategória, igazából a 12 egy tucat féle, de tényleg nézhető. Nem szögez a székbe, tudod, hogy mi várható, mi lesz a vége. Viszont: az általam eddig látott 3D-s filmek közül messze ez hozta a legnagyobb 3D-s élményt. Látszott, hogy ez a film erre készült, és nem a történetével akart hódítani, hanem azzal, hogy üt a 3D. És ez tényleg nagyon jó lett. Ezért megérte e jegy az árát, valahol itt kellene kezdődni annak, ha valaki 3D-ben gondolkodik.

Paranormal Activity 3
Pont ugyan annyira szánalmasan vicces, mint a többi, kap egy 4/10-et. Már az első sem volt bef*sós, de így harmadszor már kimondottan vicces.

Testcsere
A többiekkel ellentétben én annyira nem ájultam el tőle, így nálam egy 6/10, mert a mostani vígjátékoknál azért jobb. A totális sablonos testcserés sztori, és valahol a Segítség felnőttem keveréke. 1-2 jó poén volt benne, de a többsége már az első 10 perc után borítékolható volt.

[ Szerkesztve ]

(#43642) lanw válasza TazLeacher (#43641) üzenetére


lanw
aktív tag

Ez a testcsere egy rakás sz@r.Már elnézést 1/10 ! :W Kár volt a hely érte!

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#43643) rt06 válasza TazLeacher (#43641) üzenetére


rt06
veterán

pedig az underworld szerintem kimondottans szekbeszogezos tortenet ^^

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43644) Huma válasza rt06 (#43643) üzenetére


Huma
addikt

Én láttam másfél részt belőle és feszülőnacis bombázón kívül más érdemleges nem volt bennük. Ennyiért meg nem éri meg megnézni. Akkor már inkább olyat nézek ahol sztori is van.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43645) hoffman_ válasza Huma (#43644) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kate Beckinsale szolid szexjelenete elviszi az egész filmet, pusztán azért érdemes megnézni az egész szériát, pedig az csak az első rész. Egy Pengének sincs túl nagy sztorija, mégis királyság(legalábbis az első rész, a második még jó, a három ratyi).

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43646) Jhonny06


Jhonny06
veterán

The Hunter (2011)
720p

Fantasztikus. Remek helyszínek, egyedülálló sztori; Willem Dafoe nagyon jó színész, sajnálom, hogy nem kap több szerepet. 8/10.

(#43647) BLeP_i


BLeP_i
tag

Nézte már innen vki a Csupasz Pisztoly részeket eredeti hanggal? Mert láttam már őket jópárszor szinkronosan, de ha ad vmi pluszt a színészek saját beszéde, akkor megismételném.

http://vister.hu

(#43648) rt06 válasza Huma (#43644) üzenetére


rt06
veterán

igy, hogy moderator is kert ra, ki is tiltott miatta, lehetne szo arrol, hogy nem reagalsz a hozzaszolasaimra?
amugy sem erdekel, amit mondani tudnal

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43649) littlelion21 válasza BLeP_i (#43647) üzenetére


littlelion21
addikt

Ez mondjuk kapásból értelmet nyer.
A szinkronban - ha jól emlékszem - egy "Micsoda?" hangzik el.

Kölyökként simán azt hittem hogy szorzótábla, és ez benne a poén, de egy pár éve majd' leestem a székről a röhögéstől amikor eredeti nyelven láttam.

(#43650) Huma válasza littlelion21 (#43649) üzenetére


Huma
addikt

Nem értem miért nem hagyták meg a bingót. Magyarul is értelmes és a poénnak is van így értelme.
Régen imádtam ezeket a filmeket. Mostanában viszont már nem jönnek be annyira. A világ változik és úgy tűnik én is vele együtt.

(#43648) rt06: :F A témához szóltam hozzá. A moderátor azért tiltott ki kettőnket mert megunta, hogy a mi vitáinkkal vesződjön. Részemről nem szeretném újrakezdeni és ezért megkérnélek, hogy te se tedd. Köszönöm!

(#43651) Vertigo18:
Jónak tűnik. Elolvastam a tartalmát. Kíváncsi vagyok milyen okból "térítenek" el egy metrót.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.