Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- creation: Elég lett abból, hogy a nagy gépeim nem képesek behúzni a filamentet
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
Aktív témák
-
SlayR
senior tag
Hát ittse mindig volt Kecskeméten a helyzet ilyen nagyon sokáig nemvolt más csak a FiberNet most elindultak a dolgok és ennek örülök bár sokági nemvolt bajoma FiberNettel de idővel nagyon elpofátlanodtak...mióta átmentem T-Homehoz jobbnak érzem a dolgot igaz 10megabites net helyett most 8 megás van de ősztől kamatostól pótlok!

-
Csabee.
nagyúr
a poén az hogy a Fibernet úgy lövi be a csomagokat hogy általába ha 10bitet kérsz akkor kapsz 9,5-9,8at max
más szolgáltató, pl chello digi vagy rubicom ha kérsz 10et akkor kapsz 10-10,5öt jó esetbe 11et is akár.. tehát érdekes ez a kiosztás is
haverom chello emelték a netjét 4mbit-re és 4,3at kap.... feltöltése 1mbit és 1,1et kap.. -
Spirit
őstag
Dehogy jó hír. Délután már kaptam is a telefont, hogy a műszakis kollegák visszajeleztek feléjük és elutasították a kérelmet a csomagra hálózati túlterheltség és műszaki okok miatt. Akkor bemutatnám,hogy csúcsidőben mennyire le van terhelve:

Hányás ez az egész. Mégis mi a tökömet lehet ezekkel csinálni?
-
preacher
csendes tag
Kecskeméten tapasztalt már valaki valami javulást a mai "leállás/fejlesztés" után?!
-
Csabee.
nagyúr

csúcsidő Budafok
-
Spirit
őstag
Na ma bemenetem az ügyfélszolgálatra, mert 1,5 hónap múlva lejár a hűségem már megint ezzel a tetű bandával. Mivel Budaörsön továbbra sincs semmilyen fejlesztés(ami egy vicc egyébként), megpróbáltam leadni a rendelést a 20/3-as csomagra. A csaj valami irtózatos stílusban közölte,hogy szerinte nem fog menni, mert a műszakilag nem megoldható, de egyéni elbírásásal döntenek.(csúcsidőben is megy a 12/1, miről is beszélünk. Ha csúcsban fogja legalább ezt hozni, amit most, és csak azon kívül megy a nagyobb sebesség, az őket miért zavarja?jelenleg van,hogy a szerződéses minimumokat sem tartják sok helyen,ahogy olvasom.)
Na mind1, ha nemleges választ kapok, akkor 1 hónap múlva, a hűség lejárta előtt 15 nappal bemegyek, és megrendelem a 10/2mbit-et 9k-ért, mert a jelenlegi 12/1mbit 11k-ért nem egy nagy üzlet.
-
flavio
tag
De jó lesz neked,irigyellek!
Én meg minden nap reménykedem hátha lesz változás,sajnos mást nem tehetek! Naponta felmegyek a fiber honlapjára,hátha van változás de sajnos eddig semmi,sem új ÁSZF,sem új csomagok semmi változás.Van még itt az invitel és a tvnetwork de ezek még …......,sajnos ez inviteles terület és itt nincs fejlesztés mint nálatok. -
SlayR
senior tag
Ma voltam bent T-pontba (Kecskemét) Legkésöbb szeptembertől a városban elérhető a T-Home Optikais hálózata tessék készóülni végre egy értelmes szolgáltató...nesze neked fájrfos..
-
flavio
tag
-
Borisz76
nagyúr
Szolgáltatóváltásról eszebe jutott egy apró de fontos dolog :
Ugye a Fibernél akármilyen csomagra is fizet elő a kedves ügyfél NINCS adatforgalmi korlát.
Elviekben én is teljes sávszéllel tölthetnék lefelé a 10240 kbps-os sebességgel....akár non-stop. ( Amire volt is példa : 60-80 Gb jött le 2 héten kereszül naponta. )Valahol előző hozzászólásoknál azt olvastam, hogy van olyan szolgáltató ahol figyelik az adatmennyiséget és ha átlép a user egy adott GB-nyi mennyiséget akkor korlátozzák.
Pont emiatt nem áll szándékomban váltani pedig itt van a lakásajtó mellett a falban a telefonzsinór vége ( előző lakónak volt előfizetése...nekem nincs ).
Tehát ha valakink fontos ez a tény akkor bizony ezt is mérlegelni kell az esetleges váltás előtt.
Bár lehet,hogy időközben változtattak a szolgáltatók....
-
y05
csendes tag
válasz
Kisbubuska
#7382
üzenetére
Ok,de nemrégen költöztek el úgy 150 km-re pl itt.Nem értem miért kell egy jól működő ügyfélszolgálatot a környéken megszüntetni.

-
Kisbubuska
tag
válasz
strebacom
#7373
üzenetére
Szerintem meg jól tetted hogy a sajtóhoz fordultál, de remélem le is írják valahol. A fogyasztóvédelemmel nem sokat érsz, azoknak Én is írtam, nem csinálnak semmit

A lemondós srácnak üzenem, hogy nem csak levélben lehet lemondani, mi bementünk az irodába és ott, személyesen is le lehetett mondani.
-
RexpecT
addikt
Tényleg csak rendes levélben lehet lemondani a szolgáltatást?
-
Csabee.
nagyúr
tetszenek az ilyen beszólások hogy felvettem a kapcsolatot ezzel azzal.... úgysem történik semmi! szerintem ha valakinek nem stimmel az váltson ha tud....

nekem az eu-s dolog tökre eltér! pedig a speedtestes eredmény a reális.....

-
Ati007
őstag
kispesten is volt leállás állítólag fejlesztés miatt , most enyi és remélem ezt hozza majd napközben is(KIT-D profi csomag):

-
Spirit
őstag
válasz
v.attis
#7363
üzenetére
A modemed egyedi mac addresséhez van rendelve egy cfg fájl, amit csatlakozáskor letölt automatikusan a modemed, ami a központban van hozzárendelve. Egyetlen megoldás megbuherálni a modemet, és a pc felöl rátölteni egy szerkesztett cfg-t a csatlakozás után, eléggé körülményes, ha meg sikerül, úgyis szemet szúr, hogy teljes sávot elszívod a körzetedben élőktől. Szerződésbontás, kártérítés, bíróság....lehet próbálkozni

-
Borisz76
nagyúr

-
Borisz76
nagyúr
Sziasztok.
Történetemet azzal kezdeném ,hogy lassan 6 éve vagyok hűséges Fibernet-előfizető és eddig soha nem volt különösebb gondom a szolgáltatásokkal.
Eddig a napig :
2009.04.21.-én kedden a reggeli 7 óra körül megnéztem 1-2 weboldalt.
Nem volt semmi gond működött rendesen.
Majd 13 óra körül mikor újból hazamentem már nem tudtam az internetrhez csatlakozni. ( A gép folyamatosan be van kapcsolva )
Gondoltam esetleg a PC-vel van gond - ami eggyáltalán nem jellemző a gépre - ezért újraindítottam.
Semmi változás. Ezt követően a modemet áramtalanítottam és újraindítottam. Eredménytelenül.2009.04.22-én egész délelőtt más elfoglaltságom miatt nem tudtam bemenni az ügyfélszolgálatra Hajdúszoboszlón.
A délutáni órákban - 13 óra 30 perc körül - mentem be ahol egy hölgyel sikerült beszélnem.
A kedves és mosolygós hölgy ellenőrizte az adatokat és megpróbált valamit az ottani gépről intézni.
Azt mondta ,hogy nem sikerül onnan javítani a kapcsolatot ezért kitöltött egy hibabejelentő papírt.2009.04.23-án reggel 8-tól este 21 óráig dolgoztam.
13 óra 30 perc körül hívtak az ügyfélszolgálatról ,hogy mikor jöhetnek ki hozzám a szerelők.
Mondtam a hölgynek ,hogy a párom és a kisfiam is otthon van....mehetnek nyugodtan.
Párom 14 óra 30 perc körül hívott ,hogy voltak kint a szerelők és elmesélte ,hogy mit csináltak :Hozzávetőleg 20-30 percig lehettek bent a lakásban.
A régi kábelmodememet elvitték és otthagytak bekötve egy másikat illetve kint a folyosón található szerelődobozban is méréseket végeztek.
Párom szerint nem volt internetkapcsolat mikor elmentek.Este hazaérkezve a következőket tapasztaltam :
Új modem bekötve és a POWER led világít , PC led világít , CABLE led villog.......pont mint a régi modemen.
Elviekben a CABLE lednek is folyamatosan égnie kell mert ez mutatja ,hogy van e fizikai csatlakozás és jel.
A régi modemen volt még egy led ami az adatáramlást mutatta - DATA led villogott ha adatmozgás volt - de az új modemen már két led mutatja mindezt
mert különválasztották a letöltés és a feltöltés ledjeit.
Nos az új modemen nem világítottak a DATA ledek sem.Édesanyám laptopját vetettem be ,hogy kizárjam a PC hibáját. Sajnos a laptoppal sem sikerült csatlakozni a hálózathoz.
Mindkét számítógépet próbáltam a modemhez csatlakoztatni USB-kábellel és FTP-kábellel is.Ez összesen 4 variációt jelent és sehogy sem sikerült a dolog.
Természetesen a televízión szépen jöttek a csatornák ami arra utal ,hogy a lakáson belül rendben vannak a kábelek.2009.04.24.-én 10 óra magasságában sikerült elindulnom a kisfiammal.
Az ügyfélszolgálat volt a cél de ahogy kiléptem az utcára feltünt nekem egy fehér furgon két munkásruhába öltözött csókával.
Gondoltam megér egy kérdést, hogy kik is ők : Elnézést, nem a Fibernettől jöttek véletlenül ?
De igen - szólt a válasz. Az jó - mondom - mert tegnap nem sikerült megcsinálni nállam a csatlakozást.
Ekkor mondta a szerelő, hogy nem csak nállam van gond hanem egész bérházi tömböket érint.
12 órára már volt net és rá is feszültem.....azóta is teljes szávszéllel töltögetek lefelé.Nos azért kezdtem el eredetileg ezt a kis szösszenetet megírni mert lelkiekben már a Fogyasztóvédelem felé kacsingattam.
Mivel műszaki problémák mindenhol előfordulhatnek ezért nem küldtem el nekik......meg relatíve hamar elhárították a hibát.
Az a 3 nap amit net nélkül kellett töltenem az egy kicsit lelombozó volt számomra mert ez a hobbim ....és az ember nehezen mond le a kedvenc szórakozásáról.A levél pedig ide került,hogy más is "végigizgulhassa" a történetem.
Köszönöm a türelmeteket.Sziasztok.
-
F_Zolee
nagyúr
Levelező szerver nem megy. Még jó, hogy most kéne... -.-
-
tikodi
tag

Most mentek el a szerelők, bekötötték a fibernetet.
4/1
-
v.attis
őstag
Hogyan szabályozzák a sebességet? IP cím lapján központilag? Nem lehet azt megooldani, hogy adok egy 10-est egy szerelő ismerősömnek és többet ad érte, mondjuk felmászik előttünk az oszlopra és a dobozban valamit kapcsol? Úgy ahogy sokan nézik az HBO-t...?
Egyébként az hogy van, hogy a 4/1 Mbit-es csomagot nem lehet mindenhol kérni? Akkor a sima 4 vagy 8 Mbit-est sem kaphatom meg, ha a hálózattól függ...? Vagy egyszerüen nincs kedvük átállítani egy vidéki kisvárosban?
Még egy kérdés: ha más kábeles szolgáltatótól szeretném a netet, akkor az ő hálózatuk használatával mehet a dolog? Volt valami piacyitás tavaj asszem, ez azóta sok heyen működik, Fiber ezt támogatja?
-
Balage^
tag
válasz
strebacom
#7361
üzenetére
Lehet majd lesznek nálatok is fejlesztések. Nálunk mondjuk eddig is megvolt a 10mbit, de a 20mbit megvolt hírdetve viszont nem lehetett rá előpfizetni. Gondolom ezért fejlesztették itt a hálózatot, hogy ha már van ilyen csomag akkor elő is lehessen rá fizetni.
Vagy lehet majd dupláznak? 
-
strebacom
senior tag
Nekem ma különösen jó volt a netem 8Mb



-
strebacom
senior tag
Nem rossz!!!

-
Csabee.
nagyúr

-
Balage^
tag


-
Balage^
tag
Nálam eddig is fix volt a download. De amúgy kisebb ping, jobb upload. Azt írták hogy azért fejlesztenek hogy ne legyen sávszéll ingadozás. Kétségtelenül fasza eddig

-
Skribi
csendes tag
Most ez a fejlesztés mit takar?
Sebesség növekedés?Nem megy összevissza a sebesség?Alacsonyabb ping?Fix ping?
Vagy mit takar bővebben?És ezt minendhol megcsinálják? -
Myst
csendes tag
Most úgy tűnik tényleg fejlesztettek valamit.

De minden csoda három napig tart de hátha nem.Bp.xxii
[IMG:%5BURL=http://www.speedtest.net%5D%5BIMG%5Dhttp://www.speedtest.net/result/457209504.png%5B/IMG%5D%5B/URL%5D][/IMG] -
Kisbubuska
tag
Valaki mondta, hogy tegnap az indexen írták hogy valaki feljelentette a fibert, és valami bírósági ügy lett belőle, és megbüntették őket. Erről tudok valamit ? Mert én nem találom az indexen a cikket.
-
Skribi
csendes tag
Százhalombatta

Én már nemtudom mit csináljak,csak a fibernet van,de már tiszta ideg vagyok,nem lehet játszani,de még letölteni se,alig hoz bem mindent,de ez minden nap megy,semmi olyan szolgáltatót nem ismerek ami lehetne,ha tudtok valamit ajánlani ami elérhető battán és jó a ping akkor irjátok meg légyszives,előre is köszi
Amúgy ez egy 2.5/1mb os net -
Chili7
őstag
Néhanyunkat érdekelt itt a topikban is, hogy mi lesz a Sport1tv-vel. Hát ma felhívtam a fibernetet és azt mondták, hogy a tárgyalások lezárultak, és hogy nem teszik vissza a csatornakínálatukba a sport1tv-t. Úgyhogy lehet váltani, aki ettől tette függővé...
-
Balage^
tag
Ott van a levélben amit idéztem, hogy miket érintett
Budaörsöt nem
Arról majd te is kapsz gondolom emailt. -
whiskeys
őstag
Nekem telefon nem wolt ma...
-
Balage^
tag
Megtörtént a fejlesztés!
Volt értelme az esti leállásnak
Szerintem most már a 20mbitet is bírja a hálózat 

Upload 1.5mbittel jobb lett és a ping is csak 6ms
Kaptam új ip-t is. -
Balage^
tag
Na megint nincs net. De van rá legalább válasz, hogy azé nem mert bővítés van 0 órától 16 óráig.
Asszem be is allitom gmailben hogy töltse le a fibernetes szarokat, ha már nem tudja fowardolni, mert most először használtam a postafiokot
[I]"Ezúton tájékoztatjuk, hogy Budafokon, Budapest XI. és XII. kerületben, valamint - az
InTeleCom Kft. szolgáltatási területén - a Nádorliget Lakóparkban2009. április 21-én, eszközbővítési munkálatok elvégzése szükséges.
Ennek következtében 2009. április 21-én,
hajnali 00.00 óra és délután 16.00 óra között,
az internet- és telefon szolgáltatás nem lesz elérhető.
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy
a szolgáltatás-kiesés nem lesz folyamatos.
A munka befejezését követően a szolgáltatások zavartalanul működnek, azonban
előfordulhat, hogy az internet kapcsolat nem áll automatikusan helyre. Ebben az
esetben kérjük, hogy a kábelmodemet újraindítani szíveskedjen.A korábban előforduló sávszélesség-ingadozási problémák megszűnése lesz tapasztalható.
Esetleges kérdéseivel, észrevételeivel forduljon Ügyfélszolgálati Irodánk
munkatársaihoz a 1280-as telefonszámon.Megértését és türelmét előre is köszönjük.
Budapest, 2009. április 3.
[/I] -
EmThor
addikt
isten román haját, kistarcsán se net se telefon megint, 5. alkalom az utóbbi 4 héten, elmennek a bús pics@ba! de így több óráig, tv az van de minek...
faszom, UPC, 4500 tányérral, meg elmegyek invitelhez, bontom a szerződést.
most kötöttem február 1.től, jövő márc.31.-ig, van még ilyen ki kell fizetni valamit, vagy szimplán otthagyhatom őket nem? hbo dekóder lead, 3 ropi vissza + modem más talán nem kell...
-
F_Zolee
nagyúr
Annyira spórol ez a cég, hogy még egy emailra se futja. Újabban semmilyen értesítőt nem kapok a hatalmas "fejlesztésekről". Előző évben havi szinten voltak ilyen "akciók". Most ez az áramszünet vicc. Eddig sose volt ilyen másodperces kiesés, most meg majdnem heti szintű...és még jó, hogy meg is érzi az ember mert nem megy a net, mint ma.

-
Kisbubuska
tag
válasz
strebacom
#7336
üzenetére
Kérlek értesíts az akcióról, szeretném látni

Egyébként amikor nálam is szar volt, azt mondták, ne aggódjak, mert juniusba (tavaly) fejlesztés lesz gödöllőn, és akkor jó lesz. Mondanom sem kell, nem volt fejlesztés, vagy ha volt nem látható, ugyanis nem lett jó. Ez is egy jól bevált hazugság. -
strebacom
senior tag
válasz
Kisbubuska
#7333
üzenetére
Nekem a 8Mbit ilyen 2hónapja és leszarják:

már nem is méregetem, nem idegesítem magam....
"amikor telefonban ügyvédeket meg a sajtót emlegettem"
Nekem van ismerösöm az egyik TV-nél már beszéltem vele is, nagy akció készül...
Vááá...

-
SlayR
senior tag
Én is tudnék drága fájbernetről mesélni...ittvan még nálam cuccuk bár február óta a t-comnál vagyok akikkel milliószór jobban megvagok elégedve bár sokáig fájberrel is ígyvoltak csak igencsúnyán átakartak cseszni...

-
G4bi89
senior tag
Pénteken küldtem a mailt és most hétfőn már fel is hívtak. Pozitív dolog ,hogy nem szartak le de kb. ennyi amit eltudok mondani. Meg is lepődtem mert nem azért küldtem a mailt,hogy valamit is csináljanak persze jó lenne ha csinálnának valamit csak ismerjük őket...
Na szóval pasi felhívott mondta,hogy megnézték a modem jó jelerősség is ,szóval "valószínű az lesz a baj,hogy túlterhelt a hálózat" hát majdnem mondtam neki,hogy gondoltam
Persze letagadtam mindent,hogy több gép van a családban meg,hogy van router mert akkor egyből ráfogja
Szóval annyit mondott ezek után,hogy ápr.28.-a után amikor itt Kecskeméten lesz a "fejlesztés karbantartás" franc se tudja minek hívják utána megszűnik majd a bajom hát miután hallotta a hangomon ,hogy nem igazán vettem ezt komolyan hozzátette,hogy nem egyből lesz ám jó meg minden hanem fokozatosan de mindenképpen jobb lesz.
Na szóval kíváncsi vagyok
-
Kisbubuska
tag
válasz
strebacom
#7332
üzenetére
Hát én is csak azt tudom javasolni, hoigy menjen át mindenki máshová, ha tud. Nekem több mint egy évig volt rossz, amikor telefonban ügyvédeket meg a sajtót emlegettem, azt mondták, ne fenyegessem őket

Írtam levelet nekik, arra válaszoltak ugyan, de a szerződésre hivatkoztak, mert akkor még megvolt a minimum érték, ami 8 mbit-nél, azt hiszem 512 kbit körül volt. Tehát ha a 8 mbit, 1 mbit volt, akkor is megvolt a szerződésben vállalt. Hiába mondtam nekik hogy 8mbit-re fizettem elő, nem 1-re, nem érdekelte őket. Aztán az lett a vége, hogy még a tv-t is lemondtuk, igaz a rubicomnál csak 200ft-al olcsóbb a tv, de azért sem maradtunk a fibernetnél. Tényleg most is csak azt tudom írni, nem értem, a hatóságok miért nem tesznek semmit
Ezeknek tényleg a tv vagy sajtó kellene, akkor talán történne valami. -
strebacom
senior tag
válasz
Kisbubuska
#7331
üzenetére
Hát nekem február óta nem tudják megcsinálni, nagyon de nagyon bánom hogy ezeknél maradtam, de van egy pár ismerösöm akiknek mostanában jár le a hűsége, de lebeszélem őket a további fibernet ügyfélségröl(kb.20 ember, 3-mat már sikerült,és váltott is...)Beszéltem a fogy.védelemmel is, ha nem válaszolnak az irott(postai) levélre,megkezdjük az akciót..Ha csak meg nem javul természetesen....

-
Kisbubuska
tag
Most mondja, az alattunk lakó, (gödöllő) hogy se Tv, se net, persze nekik még fibernet van.
És a legnagyobb próblémája hogy nem lehet őket elérni a hibabejelentő. Van aki még ezen csodálkozik ? Biztos megint kábelszakadás
-
strebacom
senior tag
Nem is rossz ötlet....köszi!!

Nekem kb Február óta húzódik a dolog, a sávszélesség, még a minimumot sem éri el, hívtam öket, már irtam is nekik levelet is, de semmi nem javul a dolog a szerelök nem tudnak tenni semmit, mivel nem rendszer hiba van, hanem az hogy túl sokan vagyun egy kis sávszélre és már böviteni kellene, amire állítólag nincs a fibernek pénze, most beszéltem az üsz-el mondtam hogy én rendesen fizettem a számlákat holott nem azt kaptam amit kellett volna és hogy most már nem fizetek azt mondta olyat ne tegyek mert az nem lesz nekem jó..Mit tudnak tenni szerintetek??

-
dbius
veterán
Csak egy megjegyzés: Ha mindenki, aki panaszos levelet ír a fibernyetnek, vagy problémája van velük, ill. a szolgáltatással, jó lenne, ha egyben a levelet a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságnak is továbbítaná, valószínűleg a sok panaszbejelentés hatására jobban a körmükre néznének, mint csupán egy-két bejelentés alapján...
-
Csabee.
nagyúr
válasz
Kisbubuska
#7321
üzenetére
Rubicomnál egy erre felkészített TEAM van .. akik minden héten edzenek, hogy ha ilyen gondok vannak, akkor minél gyorsabban kiérjenek a dobozokhoz visszakapcsolni a kapcsolókat

-
Kisbubuska
tag
Azon ne csodálkozz hogy azt mondják, csak Nálad rossz, Nekem is mindig ezt mondták, hogy nem értik, csak nálam rossz, közben bárkit kérdeztem Gödöllőn itt a környéken,mindenkinek rossz volt, és nekik is azt mondták, hogy csak náluk ilyen. Egy valamihez nagyon értenek, a hazudozáshoz. Mocskos hazug banda, nem értem a hatóságok miért nem tesznek már valamit, biztos hogy lefizetnek valakit.
Az áramszünetes dolog, meg szintén csak a fibernetnél van, Nekem annakidején azt mondták, ha áramszünet van gödöllőn, akkor egy kolléga végigjárja az utcán a szekrényeket és visszakapcsolja, és ez órákig is eltarthat. Gondolom a mai számítógépes világban nincs olyan áramkör, ami automatikusan visszakapcsolná. Vagyis lehet hogy van valami, mert amióta rubicomos vagyok, volt áramszünet, de ahogy volt áram, volt net is. Habár lehet a rubicomos szerelő valami szupermen, és gyorsabban végigért a szekrényken
-
Balage^
tag
Ez valami fibernet szokás lehet hogy ha áramszünet van net sincs.
Érdekes nyáron laktam a 11 kerben, ott upc van, kétszer is volt áramszünet, mert akkor volt a kurva nagy vihar, aztán amikor visszajött az áram adás is volt... 
Ja ugye bejelentettem hogy szar az upload, nézzenek rá. Na mit csináltak? Nagy lófaszt
Rákérdeztem múltkor amikor nem volt tévé, hogy ezzel mizu. Azt mondja látja hogy van egy hibabejelentés, hogy SZAKADOZIK AZ INTERNET! Mondom komám te miről beszélsz...? Nevetséges.. -
G4bi89
senior tag
Kecskemét.....

Ilyen szar szerintem még sose volt a letöltésem és az a szép ,hogy ma pont kellene

Pedig 5-6órakkor még nagyon örültem mert valami hihetetlen módon meg volt a 7,8Mb tehát majdnem 8mega
Korai öröm volt... -
Boxiné
aktív tag
Keresgéltem én is infókat, hátha megtudok valamit. Amit írtál, hogy 16 órán keresztül nem lesz szolgáltatás, az április 28-án Kecskeméten lesz.
Kiváncsi leszek, meddig javítgatnak, hogy az Isten pofozza meg őket.

-
EmThor
addikt
hívtam hibabejelentőt, automata fogad, hogy "kistarcsa egyes részein nincs net, már javítjuk"
hát meg a kurv@ anyátok az!

lejjebb írta valaki, hogy április huszonakárhanyadikán éjféltől 16 óráig nem lesz semmi
-
Boxiné
aktív tag
Inviteltől van netünk. Soha semmi gond nincs vele. Egy a baj, hogy elég drága a többihez képest. De én azt mondom, hogy inkább kifizetem azt a többet, ha cserébe normális szolgáltatást kapok. Jó lenne, ha minden egy helyről lenne nálunk is, de úgy hallottam, hogy az Invitelnek viszont a tv-je k@k@.
Még mindig nincs tv, hogy nyúljon meg a nyakuk.
-
Boxiné
aktív tag
Hali!
Ha Kistarcsára gondolsz, én itt lakom. Azóta sincs tv. Apum kérdezte, hogy vajon mit szólnának, ha nem fizetnénk ki a teljes számlát? Ha nincs szolgáltatás, mire fizessünk?
Én csak a tv-ről tudok nyilatkozni, mert hála az égnek a netünk, és a telefonunk nem tőlük van.dbius: Azt hittem a XXI. században már megoldható, hogy egy kis áramkimaradás miatt ne álljon le órákra a szolgáltatás. Vagy csak a Fiber ilyen elmaradott?

-
EmThor
addikt
Tarcsán áramszünet, se tv, se net, se telefon, 3 héten belül 4. alkalommal, mégis mit képzelnek magukról??? Megint nem lesz 1 napig semmi?!
SZERK.: a környékről majd írjon valaki ide kérem, ha van már valami, köszi!
-
Boxiné
aktív tag
Hát basszus, én ezt nem értem. Egy kb. 10 másodperces áramkimaradás miatt nem lehet tv-t nézni majd egész délután. Hogy szakadjon rájuk az ég!
Pedig nézni akartam a Győzikét.

-
Csabee.
nagyúr
Kódolatlan HBO április 18-ától19-éig, digitális minőségben.

-
Spirit
őstag
válasz
Csabee.
#7300
üzenetére
Én meg idegesítelek Téged
:
Ez ma a legrosszabb mérésem.
Ez akkor sincs sehol a digihez, rubicomhoz, upc-hez, de lassan már a t-home-hoz sem(optika, vdsl). A 30 éves rézkábeleken nyomatott adsl-t csoda hogy lenyomja, bár a legtöbb helyen azt sem. A 20/3-as csomagot egy dolog hogy nem kötik, de még az árát is feljebb vitték, nem tudom észrevettétek-e. Én még 11490-re adtam le a rendelést, ami elévült,mert nem kötik, mostmár 12990 a fantom-csomag. Valahol ebben az árban nyit a T-home optinetje 50/25mbit-el.(13390.-) Hát nem semmi...Konkurencia persze nincs, csak adsl, ami 2mbit-et hoz nálam.
Aktív témák
További kérdésekkel az Invitel topikba fáradjatok!
- Számítógép - Gamer PC! Csere-Beszámítás! R5 5600G / RTX 4060 / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Xiaomi Redmi 13C 6/128GB fekete / 12 hó jótállás
- PCIe 5.0/4.0/3.0 Riser kábelek 90-os hajlított csatlakozóval (220mm/300mm)
- Samsung Galaxy S24 / 8/128GB / Kártyafüggetlen /12Hó Garancia / Akku: 100%
- Lenovo X1 Yoga G4 i5-8265 számlával, garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Én meg minden nap reménykedem hátha lesz változás,sajnos mást nem tehetek! Naponta felmegyek a fiber honlapjára,hátha van változás de sajnos eddig semmi,sem új ÁSZF,sem új csomagok semmi változás.Van még itt az invitel és a tvnetwork de ezek még …......,sajnos ez inviteles terület és itt nincs fejlesztés mint nálatok.


















