Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Swarley válasza KaiotEch (#1199) üzenetére


Swarley
csendes tag

Menj rá pl az események fülre és akkor ott kiírja a szokásos oldalon a szülinaposokat, bökéseket. Nagy baromság ez is..

Chatre visszatértem az is baromság, hogy msot mutat néhány online embert, de van aki nem online és azt is mutatja ebben a sávban, de van aki online és az miért nincs a sávban? Van ebben logika? :D Ráadásul állandóan felugrik az "éppen zajlik" új hülye sávjukba, így sok értelme van ennek is. Remélem holnapra még valami hülyeséget kitalálnak.

(#1202) KaiotEch válasza Swarley (#1201) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem írja ki ott sem, pedig tudom, hogy van.

(#1203) Swarley válasza KaiotEch (#1202) üzenetére


Swarley
csendes tag

Pedig nálam kiírja, akkor nálad is elvileg ki kéne...

(#1204) KaiotEch válasza Swarley (#1203) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hol?

(#1205) Swarley válasza KaiotEch (#1204) üzenetére


Swarley
csendes tag

Ott az események felett nekem néha-néha kiírja a bökéseket, szülinapokat, szóval most pl nem írja ki akinek ma van a szülinapja, csak néha-néha. Furcsa.

A chatnél a kis képek bal oldalt megjelentek, azt hittem visszatért, de nem, valami hirtelen volt és eltűnt, de kár :D

(#1206) bAtt001


bAtt001
addikt

már ott tartunk hogy ha angolra van állítva az oldal akkor is magyar szövegek jönnek elő. a magyar nyelv világuralomra tör ;]

(#1207) fatal` válasza bAtt001 (#1206) üzenetére


fatal`
titán

Nekem nincsenek magyar szövegek, szerencsére. Nézd meg, hogy nem állt e vissza neked magyarra. :)

(#1208) KaiotEch válasza bAtt001 (#1206) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A magyar az egyre angolosabb úgyhogy grat a fejlesztőknek. Az hagyján, egy nyomorult e-mail címet nem lehet lecserélni.

(#1209) bAtt001 válasza fatal` (#1207) üzenetére


bAtt001
addikt

nem állt vissza de tudja hogy alapból magyar helyről nézem szóval lehet azért. na de lassan csordogálnak az emberek g+-ra ;]

(#1210) vans? válasza bAtt001 (#1206) üzenetére


vans?
őstag

Hihetetlen, mit meg mer csinalni veled ez a csunya facebook.:(

;]

hábm bábm

(#1211) bAtt001 válasza vans? (#1210) üzenetére


bAtt001
addikt

most mégjobban felidegesített, hiába csináltam rajta bármit is ő nem volt hajlandó végrehajtani. ennyire nem lehet elb@aszni egy elég jó honlapot rövid időn belül és mégis....

(#1212) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Azt hogy kell megcsinálni hogyha feltöltök képeket akkor bal oldalt is mutassa hogy több a képek száma? Hiába teszek fel többet csak azokat számolja amik a profilképekbe vannak vagy amin bejelöltek, de valahogy meglehet csinálni , mert másnál is láttam hogy nem csak azokat számolta amik a profilképekbe vannak vagy amin bejelölték hanem más mappában lévő fényképeket is.
Tudom,hogy nem olyan fontos kérdés csak érdekelne :F

(#1213) Swarley válasza bAtt001 (#1209) üzenetére


Swarley
csendes tag

Én is mennék, csak nincs meghívóm. :(

(#1214) #11527168 válasza Swarley (#1213) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nem kell meghívó.

1. plus.google.com
2. Belépsz a gmail fiókoddal
3. Regelsz.
:)

(#1215) torogyuri


torogyuri
aktív tag

létezik olyan alkalmazás ami a facebookról teljes albumokat tölt le a képek eredeti méretében?

(#1216) torogyuri


torogyuri
aktív tag

minél egyszerűbben ha lehet

(#1217) fatal` válasza torogyuri (#1215) üzenetére


fatal`
titán

Nem, mert a képek már a csökkentett méretben kerülnek a szerverre.

(#1218) Swarley válasza #11527168 (#1214) üzenetére


Swarley
csendes tag

Pedig nekem ezt írja:

A Google+ jelenleg korlátozott tesztverzióban használható.
Jelenleg kis létszámú felhasználóval teszteljük a szolgáltatást, de nem kell sokáig várni, hogy a Google+ projekt mindenki számára elérhetővé váljon. Add meg e-mail címedet, és értesítést küldünk, amint készen állunk további személyek meghívására.

(#1219) samfishR válasza Swarley (#1218) üzenetére


samfishR
senior tag

mailre varhatsz, nekem is haver kuldott meghivot de meg igen silany a letszam..

(#1220) torogyuri válasza fatal` (#1217) üzenetére


torogyuri
aktív tag

nem mindegyik, vannak képek amik ha rányomsz a "letöltés" módra az eredeti feltöltött méretben jönnek le.

(#1221) Swarley válasza samfishR (#1219) üzenetére


Swarley
csendes tag

Arra várok, hogy végre mindenki számára szabad legyen a regisztráció, akkor valószínűleg nem lesz annyira silány a létszám. :)

(#1222) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Facebook-on hogyan lehet állítani,h ha likeolok valamit azt bizonyos személy ne lássa?Nem akarom letíltani,csak,h pl bizonoys dolgokat ne lásson.

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1223) KaiotEch válasza Orlin (#1222) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

(#1224) tutis


tutis
őstag

facebook-on be lehet valahol állítani hogy ne lássam ki mivel játszik, kinek mennyi csirkéje születik stb? nem személyenkénti letiltásra gondolok, hanem úgy általánosan..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1225) torogyuri válasza torogyuri (#1215) üzenetére


torogyuri
aktív tag

na erre senki? :F

(#1226) samfishR válasza tutis (#1224) üzenetére


samfishR
senior tag

amikor kiírja news feedre h pl megszületett a kismalac, rányomsz az x-re jobb felül (csak akkor jelenik meg ha ráviszed az egeret) és ott lehet blockolni az appot. játékonként benyomod, nem nagy munka.

(#1227) tutis válasza samfishR (#1226) üzenetére


tutis
őstag

mondjuk azt lehet elfelejtettem mondani hogy wp7-es telón látom csak ezeket a híreket, pc-n nem kapok jelentést ezekről. telón meg nem tudom ki x-elni..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1228) sbazsi válasza torogyuri (#1225) üzenetére


sbazsi
veterán

Esetleg irsz a feltoltonek, hogy tegye fel zippelve valahova. Vagy megkerdezed mikor mehetsz at egy pendrive tarsasagaban ;)

(#1229) mesutozil


mesutozil
csendes tag

Üdv mindenkinek,

Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy a születésnapomat senkinek se mutassa még az ismerőseimnek sem?Hogy kell ezt beállítani? És az adott napon ne mutassa az ismerőseimnek hogy születésnapom van?

Nagyon köszönöm!

(#1230) vans? válasza mesutozil (#1229) üzenetére


vans?
őstag

udv,

Profile - Edit profile - kozepen Birthday - Don't show my birthday in my profile

hábm bábm

(#1231) torogyuri válasza sbazsi (#1228) üzenetére


torogyuri
aktív tag

kösz :DDD

(#1232) adise


adise
őstag

Mitől van ez jobb oldalt nekem??
http://kepfeltoltes.hu/view/110722/miez_www.kepfeltoltes.hu_.png

[ Szerkesztve ]

(#1233) bAtt001 válasza adise (#1232) üzenetére


bAtt001
addikt

mert bekerültél a "szerencsések" közé akik előbb kapták meg az "újítást" ;]

(#1234) Fecogame válasza torogyuri (#1225) üzenetére


Fecogame
veterán

[link]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1235) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Haller!

Milyen face figyelőt használtok (ha használtok) ? Kellene valami gadget vagy jobb lenne ha átlátszóra lehetne állítani, és figyelné a bökéseket, üziket... Ennyi kellene csak.. Van erre valami tipp? :B

Facebook explorer gadgetet használtam eddig, de mostanában nem tud sose bejelentkezni csak pörög, és már unom :F

(#1236) Egorov


Egorov
aktív tag

Hali!

Mostanában olyat csinál a facebook, hogy azt jelzi, hogy új üzenetem érkezett de közben nem érkezett semmi. Ha megnézem, hogy érkezett-e, akkor eltűnik az értesítés, majd ha frissítem az oldalt, akkor megint jelzi. :F Valaki tapasztalt hasonlót?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1237) vans? válasza Egorov (#1236) üzenetére


vans?
őstag

igen, allandoan szarakodik.

hábm bábm

(#1238) God Vazzeg válasza God Vazzeg (#1235) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megoldottam, frissítettem újabb verzióra, és már megy :K :B

(#1239) gabor85 válasza dellfanboy (#1130) üzenetére


gabor85
őstag

meglehet. pontosan így is működik

amúgy hol lehet beállítani hogy ha visszaigazol valaki, akkor azt ne lássák az üzenőfalamon?

[ Szerkesztve ]

(#1240) Fecogame válasza gabor85 (#1239) üzenetére


Fecogame
veterán

Letörlöd. Jobb felső sarok, X-re kattintva.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1241) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Érdekes problémába futottam bele:

Az ismerősem különböző csoportokban vannak, aszerint, hogy kivel mennyi infót szeretnék megosztani. A bejegyzésekhez használt mező alatt meg lehet adni, hogy mi legyen az alapértelmezett beálltás. Jelenleg úgy van beállítva, hogy 2 csoport 'kivételként szerepel', tehát ők csak akkor látják a postot, ha előtte kiveszem a korlátozást. Ez jó is lenne így, de amint elmentem ezt a beállítást alapértelmezettnek, akkor a 2 tiltott csoport egyáltalán nem látja az üzenőfalamat. tehát azokat a postokat sem, amik engedélyezve voltak a számukra...

Tud valaki erre megoldást?

A másik: ha egyszer elrejtettem egy ismerőst, akkor azt hogyan tudom visszacsinálni? Tehát nem blokkoltam a felhasználót, csak elrejtettem a bejegyzéseit...

(#1242) Orlin válasza kilozsul (#1241) üzenetére


Orlin
addikt

Hello!
Fent a Legfrissebb részben klik a nyilra és beállítások szerkesztése.
Viszont az érdekelne,h csoprotot nem lehet úgy létrehozni,h az adott ember aki mondjuk belekerül az "idióták" csoportba az ne lássa,h abban van :)

Köszi!!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1243) kilozsul válasza Orlin (#1242) üzenetére


kilozsul
aktív tag

1. Köszi!

2. Más a beszélgetéshez, közös érdeklődés miatt létrehozott csoport (bal oldalon felsorolva) és más a "biztonsági" csoport. Az előbbinél amint hozzáadod az illetőt, azonnal megjelenik neki is a csoport a bal oldalon, természetesen azzal a névvel amit adtál a csoportnak :) A 'biztonsági" csoport esetén (adatvédelmi beállításoknál létrehozott), amik a chat ablakban is látszanak, ott pedig sosem látja az illető ha benne van a csoportban. (szerintem erre gondoltál :) )

(#1244) erikke17


erikke17
őstag

Na most mindenki ezt a facebook téma mod hülyeséggel szórakozik, már látom ahogy nyivákolni fognak mert nem tudják kikapcsolni..... Ahogy látom spammel is mint ha te irnád :(((
Förtelem...
Majd csak elkészül rendesen a Google+ :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1245) mukibuci válasza erikke17 (#1244) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és a google+on nem ugyanezek a hülyék lesznek, akik mindenre össze-vissza kattintgatnak :F ha az fb-t le tudták húzni a mívip szintjére, akkor fog az menni a google+al is :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1246) erikke17 válasza mukibuci (#1245) üzenetére


erikke17
őstag

Ez a baj mindent tönkre tesznek a világnapokkal meg a tudjam én mikkel :D ÁÁÁ súlyos :D
Ugyan olyan bugos az egész pc-n mint androidon a kliens.... :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1247) hoby36


hoby36
senior tag

Mi a gond a fecebookkal?Vagy csak nálam nem jó?

A logikában semmi sem véletlen!

(#1248) fatal` válasza hoby36 (#1247) üzenetére


fatal`
titán

Nálam semmi gond vele.

(#1249) hoby36 válasza fatal` (#1248) üzenetére


hoby36
senior tag

Nekem meg nem csinál semmit.Üres képernyő,reggel óta! :W

A logikában semmi sem véletlen!

(#1250) hoby36 válasza hoby36 (#1249) üzenetére


hoby36
senior tag

Most működik!!Nem tudom,mi volt.

A logikában semmi sem véletlen!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.