Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) dnelb válasza kunsztler1 (#1649) üzenetére


dnelb
veterán

Azt írják hogy válaszolj erre az emailre, ezzel igazolva hogy tied a facebook accout amit kértél. Addig is ne csinálj más accot mert ezzel hátráltatod őket. Meg kérik hogy írd le röviden mi a probléma amit tapasztaltál.

(#1652) alratar


alratar
addikt

Amikor elindítom a King's Bountyt, a facebook folyamatosan újratölt, és nem hagyja, hogy a game bejöjjön.
Ezt másnál is csinálja, vagy csak nálam?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#1653) #30734848


#30734848
törölt tag

Ez mi alapján megy, hogy kinek milyen frissítési állapotban van a fészbúkja? Mert nekem ugyanúgy van minden, mint 2 hónappal ezelőtt, azért is csodálkozva néztem, hogy milyen funkciókról társalogtok itt :DDD

(#1654) aram01


aram01
nagyúr

az a baj hogy túl gyorsan elkattintottam,de hátha tapasztaltátok már ezt:rányomtam valahova :B erre kidobott 2 ismerősömet és a képük mellé írta hogy érdeklődés kedden.találkoztatok már ilyesmivel?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1655) aram01


aram01
nagyúr

ja és még egy: mire tudom használni a @facebook.com email címem :B
bocs de facebook-ban teljesen analfabéta vagyok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1656) Bibby


Bibby
addikt

Hogyan lehet elérni a sima asztali verziót mobilkészülékről? :U
A mobilos verzió nagyon ócska.

Ελευθερια η θανατος

(#1657) dnelb válasza Bibby (#1656) üzenetére


dnelb
veterán

Böngészőbe beírod a címét?

(#1658) Bibby válasza dnelb (#1657) üzenetére


Bibby
addikt

Automatikusan a mobilverziót hozza, és nem látok sehol linket a teljesre.

Ελευθερια η θανατος

(#1659) dnelb válasza Bibby (#1658) üzenetére


dnelb
veterán

Milyen teló? Ennek nem így kéne lennie :D Simán beírod httpvel hogy facebook.com és lekell adnia :F

[ Szerkesztve ]

(#1660) aram01


aram01
nagyúr

valaki mondja már meg!!!:mire tudom használni a @facebook.com email címem :DDD
légyszi :R
röhögni ér :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1661) #56474624 válasza aram01 (#1660) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mire lehet használni egy email-címet? :P Egyébként én hanyagolnám, ahogy a fb-on sem érdemes túl sok, illetve személyes infót kiadni magadról.

(#1662) aram01 válasza #56474624 (#1661) üzenetére


aram01
nagyúr

azt vágom higy végül is mire,de hogy? be kell jelentkezni külön vagy mi? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1663) #56474624 válasza aram01 (#1662) üzenetére


#56474624
törölt tag

Aktiválni kell. A fb kezdőlapodról belépsz az üzenetekhez, aztán ott van a Keresés mező alatt: "Claim your Facebook email". De én nem próbáltam ki, van email címem.

Én még azt sem próbáltam ki, amikor meg kell adni az email címet meg az ahhoz tartozó jelszavat, és az alapján keres ismerőst. Nem bízom én a fb-ban annyira. Szerintem még az is kamu, mikor ezzel kapcsolatban kiírja, hogy kik kerestek már így ismerőst. :))

(#1664) #30734848 válasza Klemens (#1603) üzenetére


#30734848
törölt tag

Szerintem még akkor is töröl minden az üzenőfalról, ha felfüggeszted magad, majd rögtön visszaaktiválod.

(#1665) aram01 válasza #56474624 (#1663) üzenetére


aram01
nagyúr

aktiváltam,ezért kérdezem hogy hol tudom hasznát venni.de lehet hogy ez is valami előkészület hogy már mindent a face-n csináljon majd az ember

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1666) #56474624 válasza #30734848 (#1664) üzenetére


#56474624
törölt tag

Tapasztalatból mondom, hogy nem. Pont ezért felfüggesztés, hogy mikor legközelebb belépsz, akkor minden visszaáll.

(#1665) aram01:

Milyen haszna lenne? facebook.com áll a @ után, jól fest (valakinek). :)

[ Szerkesztve ]

(#1667) kpal válasza dnelb (#1659) üzenetére


kpal
veterán

nekem is csak nagyon leegyszerűsített oldalt lök be a teló :O a teló típusa :N95 8GB és van rajta opera mini , opera mobile , és a gyári is és mind ugyan úgy tölti be .
valamit nem lehet ezzel csinálni :F

(#1668) kpal válasza MaciG (#1574) üzenetére


kpal
veterán

ugye csak viccelsz,ez nem lehet igaz ?

(#1669) aram01 válasza #56474624 (#1666) üzenetére


aram01
nagyúr

azt hiszem most már leesett akkor végül is ha aktiválva van ez a mail címed akkor kifelé is küldhetsz vagy fogadhatsz üzeneteket ugye? magyarán ki akarja ütni a gmailt és vetélytársait.Istenem de f@sz vagyok hogy csak most jött le :Y
hát én biztos nem fogom ott tárolni a levelezésemet

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1670) Peethy


Peethy
őstag

Te jó ég. Ezt láttátok már? [link] :Y :F

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1671) Bibby válasza dnelb (#1659) üzenetére


Bibby
addikt

Pedig ez így van, és ahogy netes fórumokat olvasom másnak is van vele gondja bőven. Alap androidos böngészőből nézem. Olvastam hogy van olyan böngésző ami el tudja rejteni hogy mobilról lép fel az ember, de erre nincs más megoldás?

Ελευθερια η θανατος

(#1672) #30734848 válasza Peethy (#1670) üzenetére


#30734848
törölt tag

Ez igen .... méghogy adatvédelem... :(( :W

(#1673) mukibuci válasza #30734848 (#1672) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

aki veszi a fáradtságot és 2-3 kattintással beállítja az adatvédelmét, arról itt nincs semmi..

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1674) #30734848 válasza mukibuci (#1673) üzenetére


#30734848
törölt tag

Ez nem minden esetben, igaz, mert kipróbáltam olyannal is, amely le lett tiltva, hogy csak az ismerősök láthassák. És láss csodát, kidobja a kereső. Nem mindre működik, de van amire igen. És ha 10ből egyet kidob, szerintem már az is sok.

(#1675) mukibuci válasza #30734848 (#1674) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az én falam alapból úgy van beállítva, hogy csak az ismerősök egy része láthatja, és most abból mazsoláztam párat és egyiket se dobta ki :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1676) kpal válasza Peethy (#1670) üzenetére


kpal
veterán

ez nagyon...cool.... ;] :DD

(#1677) mukibuci válasza kpal (#1676) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és milyen kulcsszavakkal keresed a csajokat? :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1678) kpal válasza mukibuci (#1677) üzenetére


kpal
veterán

most csak nézelődök egyenlőre .... ;) :B

(#1679) NoX


NoX
senior tag

Létrehoztam facebook-on egy albumot, töltöttem bele a képeket.
Szeretném, ha képeket a facebook-on kívül is lehetne like-olni, de sajnos valamiért külön számolja azt, ha valaki facebook oldalról like-ol és külön aki a kitett gombra, ez miért van? Pedig a megfelelő linket teszem a gombra, amit a címsorban látok az adott képnél. Ha csak azt bemásolom valahova, akkor jó képet tölt be.
Hogy tudnám megoldani, hogy együtt számolja az adott képre leadott like-okat?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1680) bAtt001 válasza Peethy (#1670) üzenetére


bAtt001
addikt

ez max annak jelent problémát akinek publikus az üzenőfala :D de az meg elég buta ember :)

(#1681) #56474624 válasza bAtt001 (#1680) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem feltétlen, mert sok embernél publikus ugyan, de csak annyit látsz, hogy kik lettek az új ismerősei, vagy hogy lecserélte a profilképét. Az meg nem valami nagy ütőkártya szerintem.
Én azt nem értem, hogy sokan a személyes dolgaikat miért üzenőfali üzenet formájában beszélik meg. Ez is valami (látens) feltűnési viszketegség lehet. :U

(#1682) bAtt001 válasza #56474624 (#1681) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem van pár olyan ismerősöm aki ha üzenetben írok nem ír vissza talán meg sem nézi. ezért szoktam odarakni a falára had lássa mindenki mekkora bunkó ha nem válaszol :DDD tényleg van ilyen ember próbáltam már megcáfolni ezt de nem sikerült :D

(#1683) #56474624 válasza bAtt001 (#1682) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én inkább fordítva szoktam: ha úgy gondolom, hogy túl személyes, akkor nem válaszolok neki a falon, hanem inkább üzenetben. Hamarosan egyébként üzemmódot váltok. Aki nem tartja tiszteletben a magánszférámat, azt nemes egyszerűséggel törlöm az ismerősök közül. Most szüneteltetem a fb-omat, és hiába utaltam rá egyik ismerősömnek, továbbra is publikusak a képek, amiken én is szereplek sok szempontból nem éppen előnyös helyzetben. Még egyszer megkérem világosan, ha nem, akkor törlöm. Így is megtalálhatóak persze azok a képek, de kisebb eséllyel. Hamar elegem lesz belőle, hogy mások leküzdhetetlen exhibicionizmusa miatt rajtam csattanjon az ostor. :U

(#1684) mukibuci válasza #56474624 (#1683) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nagyban megkönnyíti a dolgot, ha nem pózol a partifotós előtt részegen az ember :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1685) #56474624 válasza mukibuci (#1684) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát ez korántsem így és ez volt, hanem fesztivál pár éve külföldön, legtöbb esetben azt sem tudtam (nyilván úgy be voltam b*szva :D ), hogy fotózik valamelyikük. De mégis miért tartozna ez mindenkire? :U

(#1686) mukibuci válasza #56474624 (#1685) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ilyenek rólam is vannak, de szerencsére nálam is vannak másokról, így senki nem meri feltölteni ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1687) #56474624 válasza mukibuci (#1686) üzenetére


#56474624
törölt tag

De ez az, hogy itt róla is vannak olyan képek (egyiken olyan vörös a feje az alkoholtól, mint Borisz Jelciné volt), de őt nem érdekli a dolog láthatóan.

(#1688) kpal


kpal
veterán

Lehet volt már ,de hogyan lehet mobilon ugyan úgy megjeleníteni a FB -t mint Pc-n, mert mindig butított oldal jön be ?

[ Szerkesztve ]

(#1689) KaiotEch válasza kpal (#1688) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha simán megnyitod a facebook.com-ot? Esetleg alkalmazással, de az teljesen más.

(#1690) samfishR válasza kpal (#1688) üzenetére


samfishR
senior tag

nekem még csak úgy sikerült, hogy ha rányomtam egy event linkjére, ami www.facebook.com-mal kezdődött. de sose értettem miért akarjátok látni a pc-s verziot, zoomolgatni jobbra balra, plusz ugyan olyan igénytelenül néz ki mint a prohardver mobilon, pedig az nagy szó :))

(#1691) kpal válasza KaiotEch (#1689) üzenetére


kpal
veterán

Nekem Nokia N95 8Gb van és telepítettem a FB is + -ba, de ott is butítva jön be meg a böngésző(k)ben is, pedig fent van az Opera mini ,opera mobile és még ott van agyári is . Van erre megoldás :F

#1690) samfishR : Én inkább nagyitagtok, de jobban eltudok igazodni ..

[ Szerkesztve ]

(#1692) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Azt meg lehet nézni, hogy valaki mikor csatlakozott a facebookhoz?

(#1693) Bibby válasza samfishR (#1690) üzenetére


Bibby
addikt

Mert a mobilos verzió egy nagy határ kaki, például. :K

Ελευθερια η θανατος

(#1694) vans? válasza Grande Ale (#1692) üzenetére


vans?
őstag

Nem.

hábm bábm

(#1695) #56474624 válasza Grande Ale (#1692) üzenetére


#56474624
törölt tag

Csak sejteni lehet, ha megadta pl. az iskoladatait mikor regelt, akkor ott van a pontos dátum, időpont, csak persze nem biztos, hogy ez akkor történt, mikor beregelt. De az esetek nagy részében szerintem igen.

(#1696) Apollyon válasza Grande Ale (#1692) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Vagy végiggörgeted a falán az "Older Posts"-okat amíg lehet, míg a végén eljutsz oda hogy XY has joined facebook.
Ha szerencséd van akkor nem napi 40 posztja van 3 éve :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1697) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nektek szokott lenni olyan hogy van valamennyi ismerősötök, aztán mikor legközelebb beléptek már eggyel kevesebb van.. Aztán másnap meg ugyanannyi, mint mielőtt kevesebb lett.. Ez miért van?

Aztán ha írok valakinek üzenetet, de végül kitörlöm az egész beszélgetést és ő még nem olvasta el amit frissen küldtem azt ő mindenképp megkapja, vagy akkor már nem?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1698) #56474624 válasza Apollyon (#1697) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az első a facebook használat felfüggesztése/szüneteltetése miatt lehet.

(#1699) Apollyon válasza #56474624 (#1698) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Arra én is gondoltam, de havonta 3-4x van ilyen, kb minden héten :U
Mondjuk nem tartom számon az ismerősöket mert annyira nem is érdekel, csak fura... :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1700) zsolesz010 válasza Apollyon (#1699) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Akkor van ilyen, amikor bugzik egy ismerősöd profilja. Ha felteszel egy Better Facebook-ot a böngésződhöz, tudod figyeltetni, hogy ki tűnik el az ismerőseid közül. Ha olyankor megpróbálod elérni a profilját, csak egy hibaüzenetet kapsz, és valószínűleg ő meg épp nem tud belépni.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.