Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Dyrtyho válasza vans? (#1849) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Vissza a régi facebookot....ezt csak egyre jobban elrontják és élvezhetetlenné teszik :((

best regards, egy fórumozó blogger

(#1852) soldi3r


soldi3r
veterán

a fácse napjai már amúgy is meg vannak számlálva :)

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#1853) Dyrtyho válasza soldi3r (#1852) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Érdekes,de ettől valószínűleg megmaradok a Facebookon és osztott figyelmet fogok szentelni mind a kettőnek.... :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#1854) adise válasza soldi3r (#1852) üzenetére


adise
őstag

ugyanez megtalálható már a face-n is....csak másképp hivják

(#1855) Fecogame


Fecogame
veterán

Ti is kaptatok ilyen e-mailt?

Szia Ferenc!
We' re trying out a new feature to reduce the amount of email you receive from
Facebook. Starting today , we are turning off most individual email notifications and
instead, we'll send you a summary only if there are popular stories you may have
missed.
You can turn individual emails back on and restore all your original settings at any
time.
Köszönettel:
A Facebook csapata
The message was sent to email@postafiok. hu . If you don 't want to receive these
emails from Facebook in the future or have your email address used for friend
suggestions, you can iratkozz le. Facebook, Inc. P. O. Box 10005, Palo Alto, CA
94303

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1856) littlelion21 válasza Fecogame (#1855) üzenetére


littlelion21
addikt

Jah.

(#1857) bAtt001 válasza Fecogame (#1855) üzenetére


bAtt001
addikt

szerintem mindenki kapott, de valahogy feleslegesnek érzem ezt az email funkciót is. aki rendesen függ facebookon hamarabb látja az éteresítéseket ott minthogy kiküldenék levélben ;]

(#1858) mukibuci válasza bAtt001 (#1857) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nekem a levelező kliensben be van állítva, hogy a fb-től kapott levelekt automatikusan jelölje olvasottnak és tegye egy másik mappába, így átlagos napokon nem zavar, azonban sokszor előfordul, hogy az oldalon nem látom még a hozzászólásokat, csak a z emailben, így ott olvasva, a weblapon "vakon" válaszolok is :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1859) Peethy válasza mukibuci (#1858) üzenetére


Peethy
őstag

Na ez nálam is pont így szokott lenni. Duplán jó, ha valaki mocskolódik, és gyorsan kitörli, én meg gond nélkül visszaolvasom és szépen válaszolok.. :D

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1860) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Mi ez az új RECENT STORIES és FROM EARLIER TODAY az üzenőfalon ? :F :F

best regards, egy fórumozó blogger

(#1861) adnoctum18 válasza Dyrtyho (#1860) üzenetére


adnoctum18
senior tag

...és hogy lehet eltüntetni?

Ezt, meg a jobb oldali ablakot, ahol mindenkinek minden aktivitása látszik. Üdvös lenne. :W

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1862) Dyrtyho válasza adnoctum18 (#1861) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Szerintem sehogy.....a facebook egyre rondább,és rondább lesz,nem tudom,hogy miért nem tudtak megmaradni a januári kinézetnél,azt még úgy szerettem is,mert így sokan átfognak pártolni a Google+-hoz

best regards, egy fórumozó blogger

(#1863) bAtt001 válasza Dyrtyho (#1862) üzenetére


bAtt001
addikt

dehogy fognak, akit érdekel az informatika már fentvan g+-on akit meg nem az úgyse fogja itthagyni a facebookot amíg csak itt vannak a barátai de ezért a barátai sem fogják itthagyni, szóval ez egy jó kis karika lesz :D meg hát eddig se tudták használni legtöbben szerintem nem is zavarja őket ez a sok "kellemes" újdonság mert azt se tudják mire jók inkább nem nyúlnak hozzájuk :DDD

(#1864) vans? válasza adnoctum18 (#1861) üzenetére


vans?
őstag

Lenyomjak a szart a torkunkon. :D

hábm bábm

(#1865) Dyrtyho válasza bAtt001 (#1863) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Na most már a Google+-on is fent vagyok :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#1866) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Mi ez a felháborodás hogy megújult a fb? Nem a chatre gondolok, hanem ismerősök között is panaszkodnak hogy nem találnak semmit...
Valaki nyomna egy screenshotot? Mert nálam nem változott semmi.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1867) ace05


ace05
senior tag

Az miért van hogyha lájkolok egy oldalt akkor azt én látom a saját üzenőfalamon de az közös üzenőfalon már nincs ott ! És ezt tegnap óta csinálja és nem csak nálam! A megosztás....etc működik!

(#1868) adnoctum18 válasza vans? (#1864) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Gyász.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1869) bigdigit


bigdigit
addikt

én itt már nem értek semmit.saját profilom alól recent storys meg mindekit mutató chat.ki sem tudok már igazodni.asszony profiljára belépve meg minden a régi.
ki érti ezt?

(#1870) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ha jól láttam ma az egyik ismerősöm gépén,akkor valahogy vissza lehet állítani a régi üzenőfal kinézetét.Nem tudja valaki,hogy hogy lehet vissza állítani ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#1871) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Hol van az unfriend gomb? :U

All Black...

(#1872) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#1871) üzenetére


Stalker-2572
addikt

oh megvan.... a pipa utána friends gombon tartva az egeret legördül egy lista :W

All Black...

(#1873) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ma face teljesítmény:

1) A távoli kiszolgáló megszakította a kapcsolatot

http://www.facebook.com/

Ellenőrizze, hogy helyesen írta-e be a címet, vagy keressen rá az oldalra.
Keresés ezzel: Google

facebook
facebook.hu
facebook bejelentkezés
facebook belépés
facebook regisztráció
facebook.hu bejelentkezés
facebook smiley
facebook login
facebook témák
facebook törlése

2) hozzászólás közzétételekor/vagyis csak próbálkoztam az Elküld gombbal...:
try again
try again
try again

(#1874) szabacsik


szabacsik
őstag

ez jól néz ki [link]

/\____/\

(#1875) Dyrtyho válasza szabacsik (#1874) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Megint új kinézetet fog kapni az adatlap ? De hát nem tavaly adtak új kinézetet az adatlapnak ? Vagy most mi van ? Nem vágom.....

best regards, egy fórumozó blogger

(#1876) Apollyon válasza szabacsik (#1874) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Érdekes hogy 0:55-nél amikor felkel a baba, akkor az apja magyarul mondja hogy "IGEEEN!"
Legalábbis tökre olyan, többször is visszahallgattam.
Amúgy az ilyen szerintem nem jó ötlet, mindenki megoszt magáról mindent facebookon, aztán már nem lesz mit elmesélni az új ismerősöknek. Kommunikálni jó, de felrakni oda az egész életed sztoriját, legalábbis ennyire public módon nem épp átgondolt ötlet.

#1875: [link]

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1877) Dyrtyho válasza Apollyon (#1876) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Tudom,ezt már linkeltem egy kicsit feljebb,eddig azt hittem,hogy csak az üzenőfalat rondították el,de ezek szerint az egészet elfogják,és csak még csúnyább lesz mint most.Én úgy voltam vele,még az idei év legelején,hogy kezdem megszokni az új adatlapomat,és eddig úgy tetszett is,de a videó alapján már nem olyan lesz a facebook,mint amilyen most,még ennél is átláthatatlanabb lesz.....és like helyet want ? Hát kicsit hülyén fog hangzani,de remélem,hogy a magyar nyelvűbe megmarad a tetszikelés....

best regards, egy fórumozó blogger

(#1878) Apollyon válasza Dyrtyho (#1877) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én nekem végülis tökmindegy. Hívják ahogy akarják, én világéletemben angolul használtam.
Csak a kommunikésön ne változzon, ne legyen fizetős meg ilyenek, tudjak ugyanúgy üzengetni bárkivel ahogy eddig, a többi nem érdekel.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1879) Integra


Integra
titán

újabb kikapcsolandó szolgáltatás, jó lesz figyelni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1880) Brown ügynök válasza Integra (#1879) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Ez már sok :( !

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#1881) vans?


vans?
őstag

Nalam szinte teljesen hasznalhatatlan ez a tragya.

hábm bábm

(#1882) Peethy válasza Integra (#1879) üzenetére


Peethy
őstag

Te jó világ. Szerintem az alapértelmezett lehetne mondjuk a kikapcsolt, és ha akarom, bekapcsolom, nem pedig fordítva... vicc az egész.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1883) Integra válasza Peethy (#1882) üzenetére


Integra
titán

de pont nem default, ez a lényeg, az usa igy gondolkodik. megadja a lehetőséget ahhoz, hogy levédd, de neked kell tenni azért. tehát van https-ses faszbúk használat is, de meg kell találnod a menüben és bekapcsolni. le tudod tiltatni magad keresők elől, de neked kell bekapcsolni. minden default állitásban nyitott.
az európai adatvédelem meg pont forditott (és helyes), de mivel amerikai szoftver ezért nem az európai a default beállitás rá, noha ezért ütik már nagoyn keményen, hogy ha eu-s ip cimről regisztrálsz, akkor az adott régióra vonatkozó adatvédelmi törvényeknek megfelelően álljon be.
de semmiben sem szabad bizni, ezért mindent át kell olvasni és beállitani, letiltani etc...
a vicc az, hogy ha https-t akarsz használni, akkor gyakorlatilag minden játék és egyéb alkalmazást tiltani kell. nálam ez nem gond, de akik játszik, és szeméttel van tele az accountja, az nem tud https-t használni. ha be van kapcsolva és be akarsz lépni egy oldalra, akkor automatikusan fledobja, hogy az oldal használatához a secure browsing-ot meg kell szüntetni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1884) Fecogame válasza Integra (#1879) üzenetére


Fecogame
veterán

Ekkora hülyeséget... :/

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1885) Stalker-2572 válasza Integra (#1883) üzenetére


Stalker-2572
addikt

miért biztonságosabb a https?

All Black...

(#1886) Peethy válasza Stalker-2572 (#1885) üzenetére


Peethy
őstag

[link]

Az új változásoknál egyébként azt sem értem, hogyha van egy Facebook page-em, akkor miért tud minden külsős ember lájkolni meg beírogatni? Nem találom azt a gombot, ahol be lehetne állítani, hogy csak a követők tudjanak érdemben megnyilvánulni az oldalon.

A Subscribe gombnak is akkor lenne értelme, ha alapértelmezettben ki lenne kapcsolva és én állítanám be külön (akárcsak a G+ -nál, amit viszont senki nem használ).

Az alkalmazásokkal kapcsolatban: nyilván nem lehet https-ben használni, mert azzal gyakorlatilag megszűnne az összes alkalmazás hozzáférése az összes létező adatomhoz. Soha egyet sem használok, mert látom hogy milyen jogosítványokat kér, én meg nem adom meg egyiknek sem.

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1887) Peethy


Peethy
őstag

És itt az újabb hír: [link]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1888) RootRulez válasza Peethy (#1887) üzenetére


RootRulez
félisten

Utalni hol kel nekik vagy beállítani, hogy annyit emelhet le a számlámról, amennyit akar? :(((

═════════════════════════════════════════

(#1889) Integra válasza Peethy (#1887) üzenetére


Integra
titán

nem kell megadni neki semmit és akkor nincsen gond :)
remélem lesz egy menüpont ahol simán ki lehet kapcsolni az egész timeline funkciót. ettől függetlenül kiváncsi leszek, hány idióta lesz és adja meg az adatait.. gyanitom jó sokan.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1890) Stalker-2572 válasza Peethy (#1887) üzenetére


Stalker-2572
addikt

És az miért jó nekem, hogy mindent (neten) naplózok? :F

All Black...

(#1891) Apollyon válasza Stalker-2572 (#1890) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért mert személyre szabott reklámokat kaphatsz, hogy még könnyebben elba elkölthesd a pénzed, ha eddig nehezen ment volna :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1892) Apollyon válasza RootRulez (#1888) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Apropó, ingyen van az:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1893) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

500 milliót hoz idén a Facebook Credits

best regards, egy fórumozó blogger

(#1894) bAtt001 válasza Dyrtyho (#1893) üzenetére


bAtt001
addikt

"cserébe az oldal minden egyes tranzakcióból levesz 30 százalék jutalékot." akkor nem kímélik őket :D vagy csak nekem sok ez a 30%? :)

(#1895) Orlin


Orlin
addikt

Hello!

Nekem is megjelent ez a Faceboom ticker.A nyelvi beállításoknál váltottam magyar nyelv-re és megint eltünt a ticker:D
(hála az égnek)

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1896) Thunderzolee

Üdv!

A régi chat felületen tudtam hol kell hozzáadni, illetve eltávolítani személyeket a chat-csoportokhoz, illetve tudtam csoportokat is létrehozni.

De ebben az újban nem tudom hol kell, és azt sem tudom, az újonnan visszaigazolt ismerősök belekerülnek-e egy adott chat-csoportomba.
Szóval hol kell ezután állítgatni ezt?

És egyáltalán miért kellett a fészbúknak elb×sznia a régi megoldást? Most ez mivel jobb? Itt van jobb oldalt az összes ember a csoportból, ha online, ha nem, és egy kis sz×r zöld pötty jelzi, ha online.. :(((
Eddig úgy tudtam, a gondolkodásmódom a logikára épül, de ebben az új chatben nem igazán tudom felfedezni a logikát. :((

Ez jutott eszembe az egészről:
http://logout.hu/bejegyzes/lenry/messenger_level_a_microsoftnak/friss.html

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#1897) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Napot!

KERESEK olyan facebook alkalmazást amin kiadó lakást, szobát hírdetnek a jónépek. Tudom, hogy van ilyen, de nem találom sehol. Szobát keresek dunaújvárosban és ezért kéna az alkalmazás. :(

tud vki segíteni?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#1898) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Üdv!

Hogyan lehet beállítani az új chat ablakot? Nekem megjelent már, míg másnak még nem... Nem lehet bekapcsolni?

(#1899) Integra


Integra
titán

egy újabb kis disznóság

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1900) ClayMore válasza Integra (#1899) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ez a sony korábbi és most az ea által is átvett nem perelhetsz csak úgy engem EULA-hoz képest semmi.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.