Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) F34R válasza d-boy (#748) üzenetére


F34R
nagyúr

Tessék

Az a lényeg 15 napig ne lépj be mert akkor ugyanúgy nem törli először csak felfüggesztve marad.

(#752) brembo


brembo
tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet kiirtani a beszolas.hu alkalmazást? Egyszer rákattintottam valakinek az oldalán, erre azóta üzeneteket tesz ki az üzenőfalamra, mintha én írnám... Idegesítő... Találkoztatok már ezzel?

(#753) ChuckyOsb válasza brembo (#752) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Szia!

Itt tudod kiirtani a kelletlen alkalmazásokat, amiket felvettél.

(#754) brembo válasza ChuckyOsb (#753) üzenetére


brembo
tag

Sikerült, nagyon köszönöm!
:R

(#755) B1T3 válasza napocska2 (#747) üzenetére


B1T3
addikt

Köszönöm, otthon kipróbálom több böngészővel, FF 4 RC esetén nem jelenik meg. :\

(#756) MaciG


MaciG
addikt

Ha valaki facebookon megjelöl egy képen, és az a kép kikerül az adatlapomra a képek közé, akkor azt onnan ,hogy lehet kitörölni? :F

BANZAII

(#757) napocska2 válasza MaciG (#756) üzenetére


napocska2
senior tag

Ha megszünteted a jelölésedet az adott fényképen, az eredeti albumban. Fel is ajánlja a neved mellett.

(#758) max8541


max8541
csendes tag

üdv

valaki tudja, ha facebookon igénylek magamnak egy egyedi urlt a profilomnak (pl. facebook.com/valami), és ha véglegesen törlöm a fiókomat, akkor újra lehet igényelni valakinek azt az urlt, amit én használtam, vagy azt már soha többet nem lehet hiába van törölve a profilom?

természetesen a 14 nap letelte után gondoltam, mert ha kezdeményezem a törlést, először csak deaktiválnak majd 2 hét mulva véglegesen eltakarítják a profilt

(#760) ChromeX


ChromeX
addikt

sziasztok délután óta iylen hibaüzim van: nemtom ezzel mit csinaljak ötlet?

Account temp unavailble

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#761) bAtt001 válasza ChromeX (#760) üzenetére


bAtt001
addikt

hát úgy látom semmit nem tudsz csinálni csak várhatsz. azt írják hogy nézz vissza pár perc múlva de az biztos kamu :D

(#762) B1T3 válasza ChromeX (#760) üzenetére


B1T3
addikt

Ilyen velem is előfordult egyszer, magam sem értem, miért pont az én profilommal, hiszen az összes többi ismerősöm (legjobb tudomásom szerint) továbbra is tudta használni a facebook-ot. Azt hiszem, kb. 1 nap alatt helyrejött.

(#763) #56474624


#56474624
törölt tag

Van egy elég idegesítő facebook hiba nálam mostan pár napja: valami rejtélyes oknál fogva (a már pár napja teljes egészében letörölt) régi profilképem jelenik meg (és ezzel együtt az adatlapom is régi "fényében" tündököl, hiába módosítottam) mások számára (nekem a frisset jelzi ki), már többször is próbáltam frissíteni, letörölni, újrafeltölteni, még a fiók deaktiválását is próbáltam, de az sem sikerült.
Időnként mutatja az új profilképet (ill. deaktiválásnál nem jeleníti meg a profilom), illetve ezáltal az adatlapomat friss állapotában, de alapvetően ragaszkodik a régihez.

De nem csak én járok hasonló cipőben, látom, hogy más hol van, hol nincs facebook-on, kb. 5 percenként váltakozva, feltételezem deaktivált, és ezt produkálja. :U

(#764) gabor85


gabor85
őstag

Milyen érdekes: régi msn címemmel jelentkeztem be régen FB-ba, persze más jelszóval.
Azóta váltottam, és egy teljesen más mailcímet állítottam be, de ma kipróbáltam, a régivel ugyanúgy beenged...

(#765) laszlo45


laszlo45
csendes tag

Mi a franc ez?

"Ez a tartalom jelenleg nem elérhető
A kért oldal nem megjeleníthető. Lehet, hogy ideiglenesen nem elérhető, esetleg már nem létezik, vagy nincs jogosultságod megtekinteni. "

Ezt írja ki ha adatlapomra rákattintanak. Adatvédelemnél minden "mindenki"-re van rakva... mi a pics@ért írja ezt ki, én nem értem.

Frissen regelt fb adatlap... Múlthéten regeltem, de aztán töröltem is, megvárom míg letelik a 14 nap és újraregelek hátha akkor jó lesz mert nem tudom mit kezdjek már ezzel. Aztán ha akkor sem jó, akkor mehet a fenébe ezt a fészbúk.

Amúgy arra én is kíváncsi lennék, ha törlöm magam akkor felszabadul-e az egyedi profilurlom mert igényeltem én is és ha regisztráltok újra akkor újra igényelni akarom majd.

(#766) szabacsik


szabacsik
őstag

Sziasztok!
Létezik, hogy a FB-om magától vesz fel ismerősöket?
Két ismerősöm is elfogadta a felkérést (amit én nem küldtem!) hogy az ismerőseim legyenek 3 perc különbséggel. Hogy lehet ez?

/\____/\

(#767) ChuckyOsb válasza szabacsik (#766) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Akkor lehetséges ez ha az email cím listádat ismeri a facebook és akkor kaptak azok az emberek a Te nevedben meghívót és regisztrálták magukat. Ekkor azt jelzi, hogy elfogadta az ismerősnek jelölést.

(#768) szabacsik


szabacsik
őstag

De ők már tagok voltak csak nem vettem fel őket. Az email listához is az engedélyem kellene nem? Ezért nem értem, hogy mi ez a nagy önállósodás

/\____/\

(#769) ChuckyOsb válasza szabacsik (#768) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Az email cím lista úgy működik, hogy van egy doboz ahol a regisztrált email címedet jeleníti meg és alatta kéri a jelszót hozzá. Aki ezt megadja annak az email címei közt mindenkinek küld egy linket amivel a Te adatlapod érhető el.

A válaszod alapján úgy gondolom akkor ezt nem is használtad, szóval nem értem.

Kérdésem: nekem van egy FB oldalam és szeretném törölni, a rajongókat már eltávolítottam. A végleges oldal törlésre kattintottam és azt írja, hogy nincs engedélyem a törlésre. Más adminisztrátor nincs. Gondoltam ha ez nem megy akkor eltávolítom az adminisztrátort, már mint magamat. Jelszót kér, megadom, mentés de semmi változás. Hogyan tudom akkor az oldalt törölni?

(#770) ádika86


ádika86
aktív tag

sziasztok! lenne egy kérdésem!

az én üzenőfalamon nem jelenik meg az, ha egy ismerősöm kedveli valakinek a fényképét.

ellenben ha én kedvelem valakinek a képét az megjelenik az ismerőseim üzenőfalán

na most ezt én pont fordítva szeretném, szóval jó lenne, ha az én ismerőseim nem látnák, ha én kedvelem valakinek a képét, viszont én szeretném, hogy ha valamelyik ismerősöm képet kedvel, de az istennek sem találom, hogy hol lehet ezt belőni! ha valaki segítene megköszönném :)

Predator G3-571-77QK

(#771) B1T3


B1T3
addikt

Én azt nem értem, miért szeszélyes ennyire a FaceBook. :) Hiába van értesítés, néha nem érhető el, gyakran kb. fél órával ezelőtti állapot jelenik meg, nem igazán frissülnek az adatok. Az üzenetek, illetve események megtekintése után is csupán egy frissítés, és ugyanúgy jelzi, pedig nem kéne.

(#772) harylmu válasza B1T3 (#771) üzenetére


harylmu
őstag

Nálam ugyanez. Van, hogy félórával egy hozzászólás után kapom meg az értesítőt.

(#773) adyh


adyh
tag

Sziasztok!

Hogy lehet törölni a fiókot?
Olyat találok csak, hogy felfüggesztés. Az pedig nem az. Ha újra belép a fiókba megint aktiválódik.
Szóval, teljesen törölni?

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#774) bAtt001 válasza adyh (#773) üzenetére


bAtt001
addikt

felfüggeszted, vársz 14 napot úgy hogy nem lépsz be és készen is vagy

(#775) zsoltinnó


zsoltinnó
aktív tag

Sziasztok!Miért van az hogy bejelentkezek a facebookra és nem látnak a cheten?

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#776) ChuckyOsb válasza adyh (#773) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

(#777) HatakeKakasi


HatakeKakasi
tag

Valaki tudna nekem segíteni?

Az érdekelne, hogy mi lehet a gond, vagy pedig milyen beállítás hiányzik, ha... :

Ha rámegyek az adatlapomra az infókat hozza be rögtön, nekem is és másoknak is ha engem néznek meg.

Én azt szeretném, hogy mint másoknak, nekem is az üzenőfal jöjjön be rögtön.

Nem tudja valaki, hogy mi lehet a gond?

Nem fogsz belehalni, hogyha válaszolsz az üzenetemre...

(#778) rii


rii
nagyúr

csáó

tud olyat a face, hogy azok ne is lássák az adatlapom, akik még az ismerőseimet se ismerik?

de mondjuk aki havernak az "ismerőse" a face-n, az láthatná

előre is köszi!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#779) napocska2 válasza rii (#778) üzenetére


napocska2
senior tag

Szia!
Szerintem csak annyit tudsz az adatvédelmi beállításoknál finomítani, hogy ha teljesen ismeretlen kattint az adatlapodra, akkor a nevedet és esetleg a profilképedet láthatja, de semmi más infó nem jelenik meg.
Minden esetre érdemes végigpróbálgatni, meg is mutatja, hogy az adott beállításokkal mint fedsz fel magadról az ismeretlenek előtt.

(#780) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Fentebb már felmerült a kérdés, de engem is érdekelne. Miért nem látom mostanában, ha valaki "like"-ol valamit? Eddig megjelent az adatlapján, most már nem látom az utóbbi pár hónapban - azt hiszem, annyira nem figyelem.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#781) GabN73 válasza zsoltinnó (#775) üzenetére


GabN73
addikt

chatre is be kell jelentkezni (jobb alsó sarok)

(#782) Ramius válasza Agostino (#780) üzenetére


Ramius
őstag

Nem tudom ez lehet-e a megoldás, de a főoldalon a híreknél kattints a legfrissebb link melletti nyílra, majd a legördülő menüben a beállításokra, és ott a minden ismerős és oldal legyen kijelölve.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#783) Agostino válasza Ramius (#782) üzenetére


Agostino
addikt

szia

köszi a tippet de sajnos nem nyert kismacskát. ez a megoldás nekem csak a hírfolyamra hat ki. ha megnézem egy ismerősöm wall-ját, ott nem látszódnak a "like"ok, pedig tudom, hogy "like"-olt valamit. szóval nem értem ezt. az is furcsa volt, amikor nekem tetszett valami, like és kommenteltem is, mégsem jelent meg a falamon

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#784) GabN73 válasza Agostino (#783) üzenetére


GabN73
addikt

Nálam is előfordul. Esetleg más böngészővel kellene nézni. Egy próbát megér.

(#785) proradeon


proradeon
őstag

Remek ez a facebook.
Csak nehany, na'lam tapasztalhato' bug:
- Jon e-mail, hogy xy bejelolt ismerosnek, az oldalon nem latszik semmi. Random nehany / sok frissites utan latszik (ertsd: par perc, vagy par ora mulva..), akkor se minden esetbe engedi eloszor elfogadni a jelolest.
- Beallitottam lakhelyem egyik nap, masnap kiirta adatlapra es uzenofalamra, hogy beallitva, majd spontan eltunt.
- Atallitottam nyelvet angolra, azota random valtogat angol es magyar kozott
- Profil szerkesztes utan "profil megtekintese" gomb lenyomasaval visszakerulok a profilom egy korabbi verziojaba (nincsenek ott az uj beallitasaim) majd random visszaall.
- MSN cimem abszolut nem tudom beallitani.

Igy hirtelen ennyi. En azt hittem, ez egy letisztult, atlathato, jol mukodo website (nem ugy mint iwiw es myvip) de csunyan csalodtam. Ilyen bugos sz@rt me'g nem la'ttam. (Olvastam, hogy bizonyos bugok csak nehany felhasznalonal fordulnak elo. Na de ennyi?)

Ja es persze tobb bongeszovel (FF 4, Chrome) probaltam.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#786) RedSign válasza proradeon (#785) üzenetére


RedSign
tag

A kérdéseidre a választ az egész mögött megbúvó kiforrás alatt lévő technológia rejti... ;)

http://www.redsign.hu

(#787) #56474624 válasza proradeon (#785) üzenetére


#56474624
törölt tag

- Profil szerkesztes utan "profil megtekintese" gomb lenyomasaval visszakerulok a profilom egy korabbi verziojaba (nincsenek ott az uj beallitasaim) majd random visszaall.

Ezzel nem vagy egyedül, nekem is már egy hete hol ilyen, hol olyan a profilom (egy konkrét régebbi meg az aktuális állapot között ingadozik ide-oda), pedig már rég nincs fenn a régi képem elvileg, mégis azt mutogatja randomba. Na meg ezzel együtt azok az adataim is kint vannak, amiket azóta már elrejtettem. Volna, ha a fb nem b*szakodna. Szóval nagyon jól működik a dolog. Kb. ugyanaz, mint iwiw-en tán 1 éve a klubból való kilépés, az is hasonlóan ment. Wiw-en már lassan egy éve fent sem vagyok, mert bosszantottak az állandósult bugok, erre most fb-on is. :(((

(#788) Fecogame


Fecogame
veterán

Figyelem!

Az üzenőfalon mostanában nagyon sokszor láthatod ezeket a linkeket:

tetszik.bl*g.hu
j*shitest.hu
megm*ndtam.com

NE kattintsatok rá! Ugyanígy lesz a Ti üzenőfalatokon is egy ilyen link!

Köszönöm a figyelmet :R

Szerk.: Direkt csillagoztam ki a linkeket

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#789) bbchris


bbchris
senior tag

Az "Are you Interessed" alkalmazásból hogyan tudom letörölni a már meglevő Match csajokat ? Mélységesen felháborított egy csaj hogy előszőr valami jó képpel bejelöl amit el is fogadtam és utána meg azt veszem észre hogy egy igencsak nagyobbacska képet tett fel és most ki akarom lőni ebből a listából .

(#790) chicken


chicken
senior tag

Hogyan tudom egy bizonyos személy elől - vagy akár bárki elől - blokkolni, hogy épp kivel lettem "barát"?
Magyarán hogy lehet letiltani az efféle status upate-eket.

mens sana in campari soda

(#791) legiaap


legiaap
nagyúr

Az adatlapon mi alapján válogatja ki azt az 5 db képet a facebook?
Be lehet valahogy állítani, hogy azt tegye oda ki és olyan sorrendben ahogy én akarom?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#792) Psychonaut válasza legiaap (#791) üzenetére


Psychonaut
addikt

Idorendi sorrend. Kis trukkel be lehet allitani. Itt a tutorial, neked csak a veget kell nezned (Upload to Facebook): kivalogatod a neked tetszo kepeidet, berakod oket egy mappaba, es betageled magad a neked tetszo sorrendben.

(#793) B1T3


B1T3
addikt

Az lehet véletlen, hogy az utóbbi időben bármikor kirakok a blogomon egy-egy bejegyzésemhez egy „like buttont”, pár másodperc elteltével már „egy embernek tetszik”?

(#794) Fecogame válasza B1T3 (#793) üzenetére


Fecogame
veterán

Valós személy lájkolja? Ha igen, akkor szerintem lehetséges.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#795) #56474624 válasza #56474624 (#787) üzenetére


#56474624
törölt tag

Na végre megjavult a profilom tegnap, most már biztos. :))

(#796) B1T3 válasza Fecogame (#794) üzenetére


B1T3
addikt

Fogalmam sincs. A képeket nem jelenítem meg a like button alatt, mert az szerintem egy kis like-ot hozó bejegyzésnél inkább némileg eltántorító tényező. Próbáltam úgy, hogy utólag ugyanannál a bejegyzésnél kirakom képekkel, hogy kiderüljön, de ez esetben nem jelentek meg a képek. :D

(#797) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Ne dudálj, küzdj !

(#798) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Tegnap átállítottam, hogy a nevemre mutató hosszú link helyett facebook.com/keresztnév.vezeteknév legyen a link ami az adatlapomra mutat, de most meg nem tudok rámenni az adatlapomra(kb, 10-ből 2x sikerül) mert ezt írja ki: "A link, amire kattintottál, valószínűleg régi vagy félregépelted. Néhány webcím érzékeny lehet a kis- és nagybetűkre"
Ez meg fog még szerintetek javulni, vagy regisztrálhatom be magam újra?

(#799) Red_Bull válasza Red_Bull (#798) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Vagyis amikor rámegyek az adatlapomra akkor tölteni kezd, és várni kell vagy 2 percet és akkor jön a hibaüzenet :F

(#800) CHIPman


CHIPman
nagyúr

A fiók ideiglenesen elérhetetlen.

A fiókod pillanatnyilag nem elérhető az oldal problémája miatt. Reméljük hamarosan megoldódik. Kérjük próbáld újra pár perc múlva.
Másnak is van? :F

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.