Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Integra válasza ClayMore (#1900) üzenetére


Integra
titán

egyre nagyobb köcsög minden cég... engem az döbbent meg hogy ezt az államok engedik és nem büntetik őket azonnal 1 mrd dollárra...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1902) ClayMore válasza Integra (#1901) üzenetére


ClayMore
aktív tag

az megnyugtató érzés h európában sok kanadai államban stb NEM érvényes ez az újfajta user szívatás. ellenben a cég imázsának egyértelműen nem tesz jót a hírverés.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#1903) Integra válasza ClayMore (#1902) üzenetére


Integra
titán

amíg dől a pénz, pont nem érdekli őket. lesznek elegen akiket nem zavar, vagy egyszerűen nem értik. nézd meg a google plus-t, esélye sincsen jelenleg fb ellen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1904) Thunderzolee válasza Grande Ale (#1898) üzenetére

Addig örülj, amíg nincs új chated.. :/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#1905) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ma jó kis 3D-s kinézetű lett a kommentes platform.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1906) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Oldalt ez mit akar jelenteni a facebooknál? "People To Subscribe To" itt vannak profilok vagy nem is tudom mik, amikre ilyen gomb van ,hogy feliratkozás.

Illetve a chat valamiért "elmászott", mert ha rámegyek rengeteg ismerőst mutat és aki fent van annak a neve mellet kis zöld pötty van, de eddig csak azokat mutatta akik fent vannak. Ez miért lehet?

BANZAII

(#1907) mukibuci válasza Apollyon (#1905) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

screenshot? :DDD

annyira kaotikus már a frissítések sora, 3 különböző gépen használom ugyanazt a fiókot, azonban még a chat-es frissítés sincs mindig meg :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1908) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Az üzeneteket lehet végleg törölni? Ha igen akkor, hogyan?

(#1909) Apollyon válasza spyduck (#1908) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Belépsz az üzenetekbe, klikk Actions -> Delete messages...
Vagyis egy konkrét beszélgetésbe/üzenetváltásba kell belépned, és sajna egyszerre csak egyet törölhetsz/személy.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1910) spyduck válasza Apollyon (#1909) üzenetére


spyduck
nagyúr

szuper, én csak archíváltam mindig... :R

(#1911) ace05


ace05
senior tag

Szeretnék segítséget kérni!
A sorozatjunkie (sorozatjunkie.hu) postjait a telefonom szeretném olvasni a facebook zéró segítségével (t-mobilos vagyok). Tudom hogy a sorozatjunkienak van facebook oldala , de az Rss grafiti nevezetű programjuk nem teszi ki a tejes postot. Ezért csináltam egy saját oldalt , és itt kérdezném hogy létezik e olyan alkalmazás ami RSS segítségével a teljes postot kiteszi nem csak a felét. Fizetőseket találtam de azok is rosszak!

Előre is köszöntem!

(#1912) KGKA


KGKA
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy facebook profil lapomon szeretnék megjeleníteni egy weboldal linket. Vagy esetleg a fő porfilképem alá betenni egy linket ( pl: www.mobilarena.hu ).

Szerintetek ezt hogyan tudom beállítani?

Így ha valaki megnézi a profilomat, egyből láthatóvá válik a link, és nem kell külön az infóért kattintani.

Köszi előre is,
kgka

SippalaPukk'N

(#1913) vans? válasza KGKA (#1912) üzenetére


vans?
őstag

Szvsz sehogy.

hábm bábm

(#1914) Integra


Integra
titán

átvilágitják az fb európai részét

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1915) Psychonaut válasza KGKA (#1912) üzenetére


Psychonaut
addikt

Esetleg ha a profilod felso savjaban megjeleno fenykepekbol "kirakod" az oldal cimet, de akkor meg nem lesz kattinthato link.

(#1916) Orlin


Orlin
addikt

Hello!

Hol tudom állítani,h kik lássák a postokat amiket írok?Azt vágom,h van egy olyan rész,h egyéni.Ott pedig "Hide this from..." rész.Oda kell a neveket írni?
Régebben volt listám még a változások elött de most nem látok senki rajta :S

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1917) Brown ügynök válasza Orlin (#1916) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

A lenyíló menüből "These people or lists:" kiválasztod a "Specific people or lists" lehetőséget, alá pedig beírod azokat akik láthatják.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#1918) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Andoridos telefonom van, és megnyitom a facebook.com-ot akkor a mobilverzió jön be, mi a fenét csináljak hogy a rendes verzió jöjjön be mint ami szgépen van?

iPhone 13 Pro Max

(#1919) Fecogame válasza jozsi252 (#1918) üzenetére


Fecogame
veterán

Ne operat hasznalj.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1920) jozsi252 válasza Fecogame (#1919) üzenetére


jozsi252
veterán

A gyárit használnom, nem operát.

iPhone 13 Pro Max

(#1921) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Felvettek v. felkerültem a volt sulim listájára...Hogyan tudok lekerülni?Látom mindig ha valaki frissít és gondolom az enyém is látszik...

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1922) csyo


csyo
senior tag

http://idokjelei.hu/2011/09/a-facebook-minden-lepesunket-koveti-akkor-is-ha-kijelentkezunk/

a facebook kémprogramokkal kutatja a netezési szokásainkat..

hogy védekezhetunk ezellen?

hol tegyem fel ezt a kérdést? milyen témába tartozik?

Legyen szép a napod!

(#1923) Psychonaut válasza csyo (#1922) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ezt a sutit a nagy tiltakozas hatasara mar toroltek (de meg maradt ot masik hasonlo, azok azonban tenyleg szolgalnak biztonsagi okokat is), de tessek, ime a megoldas: Facebook Blocker

(#1924) csyo válasza Psychonaut (#1923) üzenetére


csyo
senior tag

letoltotttem, de hogy installálom?

Legyen szép a napod!

(#1925) Psychonaut válasza csyo (#1924) üzenetére


Psychonaut
addikt

Chrome-ra egy kattintassal, mason nem probaltam, mivel en csak azt az egyet hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#1926) csyo válasza Psychonaut (#1925) üzenetére


csyo
senior tag

firefoxnál azt irta ki, h nem kompatibilis az enyémmel:-(

Legyen szép a napod!

(#1927) ace05 válasza ace05 (#1911) üzenetére


ace05
senior tag

Erre valaki tud valamit?

(#1928) d-boy


d-boy
senior tag

Sziasztok!

Van egy kis gondom, hátha Ti tudtok valami magyarázatot rá :)

Van egy kis csoportunk a barátokkal, ahol dumálgatunk facebookon. Az egyik tag kilépett belőle, most szeretném visszahívni, de egyszerűen nem lehet. Ahányszor hozzá szeretném adni a csoporthoz, azt írja ki: Név... can't be added to this group.

Mitől lehet ez? Mi a megoldás?

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#1929) bAtt001


bAtt001
addikt

ha egy oldal facebookot használ kommentelési lehetőségként mint mondjuk a 9gag, ott nem lehet kikapcsolni hogy mutassa az iskolámat a nevem mellett miután kommenteltem valamit?

(#1930) szabacsik


szabacsik
őstag

Ez a Timeline aktivizálódott már valakinek? Mikorra várható kis hazánkban az átállás?

/\____/\

(#1931) Peethy válasza szabacsik (#1930) üzenetére


Peethy
őstag

[link] Egyelőre senki se tudja.

Egyébként szerintem ez a timeline vagy nagyon be fog jönni nekik, vagy ebbe fognak beleroppanni... azért ekkora változtatás elég kockázatos dolog szvsz.

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1932) erikke17 válasza Peethy (#1931) üzenetére


erikke17
őstag

Nézegettem ezt a Timeline-t ha jól veszem ki akkor lényegében igy fogja mutatni ha megnézem valakinek az adatlapját?
Más:
Hozzám még csak most ért ide az új üzenőfal, de az istenért nem igazodom ki rajta hogy hogy van a Tops Post meg a Recent Stories, mert Recent Storie-ból mutat 5-6 postot aztán kalap kabát, alatta meg már van esemény 6 órája, 2 órája össze vissza... :W

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1933) bAtt001 válasza Peethy (#1931) üzenetére


bAtt001
addikt

szerintem elég hülyeség lesz :D mindent képekkel mutogatnak de rólam meg nem sok józan kép van, nem hord magánál senki állandóan fényképezőt h minden pillanatot megörökítsen. szóval kíváncsi leszek hogy fog kinézni egy átlagember adatlapja mert biztos hogy nem úgy mint a reklámban bemutatottak....

(#1934) Peethy válasza bAtt001 (#1933) üzenetére


Peethy
őstag

Születésemkor még digitális fényképező se volt, a timeline miatt meg nem kezdek el szkennelgetni :D

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1935) grabber válasza bAtt001 (#1933) üzenetére


grabber
addikt

Hello!

Van rá lehetőség,hogy valakinek a képje alá a kommentbe is egy képet beszúrjak?:

Azt meg,hogy lehet,hogy a falamon direkt valakinek címzem a postot?
én -> neki
.....post....

(#1936) bAtt001 válasza grabber (#1935) üzenetére


bAtt001
addikt

simán bemásolod a kép linkjét a komment részbe, beilleszti magának, másik pedig rámész ismerősöd adatlapjára és ott kezded el felül írni az üzenetet akkor azt kapod amit szeretnél :)

(#1937) grabber válasza bAtt001 (#1936) üzenetére


grabber
addikt

Köszi.

(#1938) beusgirl87


beusgirl87
csendes tag

Sziasztok
Valaki legyen szíves segítsen nekem. Az üzenőfalamról véletlenül be állítottam, valamit és most nem látni hogy kik lettek az ismerőseim. :) Jobb volt úgy ahogy volt és most visszaállítanám.

(#1939) Integra válasza Peethy (#1931) üzenetére


Integra
titán

nem kell használni/aktiválni, ha nem akarod.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1940) Peethy válasza Integra (#1939) üzenetére


Peethy
őstag

Még nem. Ha így marad, akkor nincs benne kockázat, de gondolom azért fejlesztették, hogy egyszer alapértelmezett legyen.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1941) szabacsik


szabacsik
őstag

ez a akarom nem akarom ideiglenes. mindenki meg fogja kapni. régebben is volt ilyen (6-12 hónapja) hogy a profilt alakítgatták és akkor is felajánlotta, hogy ha akarod akkor az új lesz de visszaállítani a régit nem lehetett valamint aki nem fogadta el annak is olyan lett. A facebook egységes mindenkinek és az is marad. sajnos nem sajnos döntse el mindenki maga.

/\____/\

(#1942) Integra válasza szabacsik (#1941) üzenetére


Integra
titán

nem egészen, mert itt banki adatokat is kérnek jelenleg ha timeline-t akarsz..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1943) erikke17 válasza Integra (#1942) üzenetére


erikke17
őstag

Persze, mit akarnak majd hogy meg is adom nekik a banki adatokat? Elmehetnek a búsba... :(((
Mellesleg most fb nálam használhatatlan szelektiven jeleniti meg az egészet, egy szem képet nem tölt be, csak teker várakozás a következőre.fcbd.ak.profile vagy mire, plusz még dög lassú is... :W

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1944) littlelion21 válasza Integra (#1942) üzenetére


littlelion21
addikt

banki adatokat? WTF? :F

(#1945) Integra válasza littlelion21 (#1944) üzenetére


Integra
titán

ahhoz hogy teljes legyen a timline szolgáltatás bankkártyát is kér
nem baj, aki akarja, adja meg, de ne erőszakolják rá arra aki nem akarja. ha pedig izomból úgyis átmigrálnak mindenkit -ami sanszos lehet- akkor sokan fognak google-ra átmenni.
minél inkább a végletekig megy az fb, annál inkább a g+ malmára hajtja a vizet.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1946) littlelion21 válasza Integra (#1945) üzenetére


littlelion21
addikt

ha így lesz, akkor elmennek ezek a jó anyjukba (én meg a g+ -ra).

(#1947) Integra válasza littlelion21 (#1946) üzenetére


Integra
titán

klikk

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1948) mukibuci válasza Integra (#1945) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

de csak azok kezdjenek hozzá, akik hajlandóak megadni a rendszernek a telefonszámukat vagy a hitelkártyájuk számát

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1949) littlelion21


littlelion21
addikt

azt árulja már el valaki, az mi a f@sztól függ, hogy amit postolok az a Top News vagy a Legfrissebb kategóriába kerül?

(#1950) Peethy válasza littlelion21 (#1949) üzenetére


Peethy
őstag

Top news közé az kerül, amit a legtöbben megtekintettek/lájkoltak/hozzászóltak, ergo a téged érdeklő tartalom. A legfrissebbe pedig nyilván az, ami a legutóbb került ki a falra. Előbbi nem tudom mi alapján válogat.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.