Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) samfishR válasza Lauda (#850) üzenetére


samfishR
senior tag

nem, az az, hogy megválaszoltad az üzenetét.

(#852) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok! Segítsetek, légyszi.
Ezzel van problémám: LINK
Megkért a barátnőm, hogy egy-két együttesnek küldjem el neki az összes yt-os klipjét. Küldtem neki kb. 25-30-at, aztán ez az üzenet fogadott. De ez is csak 1 mp-re jelent meg, csak PrSc-el tudtam kiszedni, hogy mi is van rá írva... A Gyik-re rá se tudok kattintani, olyan gyorsan eltűnik.
Mit tudok csinálni?
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#853) Fecogame válasza #04441088 (#852) üzenetére


Fecogame
veterán

Talán úgy, hogy egy hsz-be gyűjtöd a összes linket. Már megoldást nem tudok.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#854) Lauda válasza samfishR (#851) üzenetére


Lauda
félisten

Az egyik uzenetnel van ez, amit en kuldtem, tehat nem erkezett uzenetre valasz. :F

[ Szerkesztve ]

(#856) legiaap


legiaap
nagyúr

Kérdés: Az Fbanners.com oldal segítségével készítettem bannert természetesen. Jó is lett csak, lett egy mappa amiben benne vannak a kép darabok ez oké. Viszon a kép mappákon kívül is ott vannak. Ha ezeket törlöm, akkor eltűnik a banner?
És miért szerepelnek a kép darabok duplán?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#857) Fecogame válasza legiaap (#856) üzenetére


Fecogame
veterán

Mármint a mappán kívül? Ott olyan képek vannak, amiken be vagy jelölve, ezeket ne távolítsd el.

Duplán van? Ezt hogy érted? Dobj egy screenshot-ot.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#858) legiaap válasza Fecogame (#857) üzenetére


legiaap
nagyúr

[link]
Amit bekarikáztam, na azok miért vannak ott?
Hisz benn vannak a mappában is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#859) ChuckyOsb válasza legiaap (#858) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Ahol bekarikáztad ott minden olyan kép megjelenik amin megvagy jelölve.

[ Szerkesztve ]

(#860) legiaap válasza ChuckyOsb (#859) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azokat nem lehetne egy mappába pakolni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#861) Fecogame válasza legiaap (#860) üzenetére


Fecogame
veterán

Itt azok a képek vannak, amiken meg vagy jelölve. Az összes. Ezek alapon mappákban vannak.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#862) samfishR válasza Lauda (#854) üzenetére


samfishR
senior tag

ezt mondom, akkor van nyilacska, ha nem érkezett rá válasz attól, akinek küldted. szóval ez az általad megválaszolt (tulajdonképpen a másik fél által megválaszolatlan) üzeneteket jelöli.

[ Szerkesztve ]

(#863) -Mike-


-Mike-
addikt

Egy ismerősnek bejelölt emberről hogy lehet levenni a jelölést, amíg ő nem igazolt vissza?

(#864) samfishR válasza -Mike- (#863) üzenetére


samfishR
senior tag

rámész a kívánt személy adatlapjára és bal oldalt lent kéne lennie egy olyannak, hogy "Cancel Friend Request"

(#865) adyz.


adyz.
aktív tag

üdv.

csak nekem van teljesen meghülyülve az oldal? több napos értesítésekkel bombáz, nem rak ki dolgokat a falamra, eltűnnek hozzászólások...

(#866) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Milyen módszert ajánlotok arra, hogy egy céges facebook oldalra automatikusan kerüljenek ki a hírek?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#867) szőröscica


szőröscica
addikt

Ki lehet kapcsolni az eseményekre meghívást. A tököm tele van, hogy egy csomó baromságra meghívnak, ma is tüntessünk az üzemanyagárak ellen, meg nem kérem nyomtatva az új alkotmányt, és még ki tudja mire hívtak meg.

(#868) samfishR válasza szőröscica (#867) üzenetére


samfishR
senior tag

Click on Settings -> Privacy Settings
Under Block Lists, click on Edit Your Lists
Under Block Event Invites, add the names of your spammer friends

adyz.: ya, nekem is csinálta, általában estefelé mikor (szerintem) terheltebb az oldal. akkor volt hogy 20perceket is késett a comment/link stb.

(#869) szőröscica válasza samfishR (#868) üzenetére


szőröscica
addikt

Na jó, de egyesével beütni 200 nevet? :D Ezt az opciót én is megtaláltam.

(#870) roksztár


roksztár
csendes tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki a saját lapjáról törölhetett poszttal? Ugye ott a kis x amivel törölni lehet. Ismerősnek jelöltem valakit, amit visszaigazolt és ez automatikusan megjelent a lapomon. Szeretném törölni ezt kis bejegyzést. Törlöm is, eltűnik, majd később megint visszaíródik. De van, hogy csak frissítek egyet és máris újra ott a bejegyzés. Már tegnap óta. Idáig ilyen nem volt, miden hasonlót gond nélkül töröltem.

Szerintetek mért lehet ez most? És mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#871) Fecogame


Fecogame
veterán

(#865) adyz.: Nem csak nálad ilyen :(

(#867) joamilestoné: samfishR által említett módszerrel, és azokat zárd ki, akik leggyakrabban küldenek. Gondolom nem mind a 200 ismerősöd bombáz ilyenekkel :D

(#870) roksztár: Ideiglenes bug, el ellene tűnnie. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#872) Lauda


Lauda
félisten

Ha elfogadok egy jatekfelkerest es nem tetszik, azt ki tudom szedni kesobb? Egyebkent ezek nem karos jelensegek? :D

(#873) sti10p


sti10p
senior tag

Hi!

Az lenne a kérdésem, hogy ha valakit eltávolítok az ismerőseim közül, akkor ő kapni fog erről valami üzenetet?
A másik ugyan így, ha egy ismerősömnek letíltom, hogy láthassa a többi ismerőseimet, arról kap üzenetet?

XY

(#874) Lauda válasza sti10p (#873) üzenetére


Lauda
félisten

(#875) eaglesas


eaglesas
tag

A következőben szeretnék segítséget kérni:

Ha a Facebook-on valakinek kilistázom az ismerőseit, akkor feljön egy hosszú, akár ezres lista. Egy személyt keresek. Ha a listán felmegyek valakinek az adatlapjára, aki valahol a lista közepén vagy végén volt, és nem ő a keresett személy, akkor a visszanyíllal újból felhozom a listát.

Azonban az a baj, hogy a Facebook előlről kezdi az ismerősök listázását, ezért egyrész várni kell, másrészt újból meg kell keresni, hogy hol hagytam abba a lista átnézését.

Valamilyen olyan megoldás kellene, mint az iWiW-en van, hogy a lista oldalakra van felosztva, egy-egy oldalon csak kb. húsz személy található, és a visszanyíllal az éppen aktuális oldalra jutok vissza.

Abban kérném a segítséget, hogy valamilyen hasonló megoldás létezik-e, mert így az ezres listákat mindig előlről átnézni nagyon lassú.

[ Szerkesztve ]

(#876) zsolesz010 válasza eaglesas (#875) üzenetére


zsolesz010
senior tag

"Ha a Facebook-on valakinek kilistázom az ismerőseit, akkor feljön egy hosszú, akár ezres lista. Egy személyt keresek."
Meg egy nagy, üres keresőmező, ahova elkezdheted begépelni a nevének akár csak egy töredékét, és a fészbúk már ritkítja is a listát a találatoknak megfelelően.

"Ha a listán felmegyek valakinek az adatlapjára, aki valahol a lista közepén vagy végén volt, és nem ő a keresett személy, akkor a visszanyíllal újból felhozom a listát."
Ha valamiért nem tudsz a keresővel keresni, miért nem nyitod meg a böngészőben egy új fülön azt az adatlapot, amit épp meg akarsz nézni? Ha nem a keresett személy, egyszerűen bezárod az új fület, a régin meg ugyanúgy ott a lista, ugyanabban a pozícióban. :F

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#877) eaglesas válasza zsolesz010 (#876) üzenetére


eaglesas
tag

A keresett személy nevét nem ismerem, csak látásból ismerem a nőt. Éppen a nevét szeretném megtudni.

Az új füles megoldást megpróbálom. Csak az a baj vele, hogy időnként sok ugyanolyan nevű van.

(#878) Lauda válasza eaglesas (#877) üzenetére


Lauda
félisten

Uj ful a legegyszerubb/gyorsabb, en is ugy szoktam.

(#879) eaglesas válasza Lauda (#878) üzenetére


eaglesas
tag

Köszönöm a választ. Az új lapon felhozom a listát, és a képek alapján ki tudom választani a személyt.

(#880) Lauda válasza eaglesas (#879) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs mit! Amugy a facen is jol ki tudod szurni amit keresel, amikor lehivod az ismeroseit valakinek, felul tudod szukiteni a keresest, aztan ha kivancsi vagy valakire uj fulon megnyitod es kesz.

(#881) eaglesas válasza Lauda (#880) üzenetére


eaglesas
tag

amúgy egyszerűbb lenne megkérdezni a nevét. csak az a baj, hogy egy fél éve eltűnt, és most már kezd elegem lenni az egészből. nem igaz, hogy egy 5000 fős településen nem lehet valakit megkeresni.

az iWiW-en és a Facebookon kívül más nincs?

(#882) Lauda válasza eaglesas (#881) üzenetére


Lauda
félisten

Probald meg ugy keresni, hogy leszukited munkahely, vegzettseg, iskola alapjan. Vagy meg egyszerubb, ha az ismeroseinel korulnezel.

(#883) No-kia


No-kia
őstag

hello!

az új üzenetkezelő rendszert hoyg lehet aktiválni?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#884) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ezt a csodálatos új funkciót (kérdés) sikerült már valakinek letiltania?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#885) mukibuci válasza mukibuci (#884) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

As with other Facebook applications like Photos and Events, there is no way to turn off Questions.

fantasztikus :W

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#886) Lauda


Lauda
félisten

Hogy tudok ugy hozzaszolni kephez, hogy a valaszomhoz en is csatolok kis kepet? :F

(#887) Kassadin válasza Lauda (#886) üzenetére


Kassadin
addikt

Fogalmam sincsen, de nyugodtan adhatnál egy fb linket, kíváncsi vagyok a pofikádra. ;]

(#888) Lauda válasza Kassadin (#887) üzenetére


Lauda
félisten

Parancsolj [link], de pszt... :)

;] :DDD

(#889) koshmar válasza Lauda (#888) üzenetére


koshmar
őstag

Öcsém, te mindenkin túlteszel, akit ismerek. :DDD :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#890) Lauda válasza koshmar (#889) üzenetére


Lauda
félisten

:R

Foleg ez a kepem sikerult eleg jol: [link] :B

:DDD

(#891) koshmar válasza Lauda (#890) üzenetére


koshmar
őstag

Ahogy ott pöffeszkedsz a csöppnyi, 300 négyzetméteres irodádban... ;] :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#892) Kassadin válasza Lauda (#888) üzenetére


Kassadin
addikt

Komolyan gondoltam...Erre mit linkelsz. :U :W

(#893) Sub_zero


Sub_zero
csendes tag

A facebook kéri a mobilszámom, hogy megerősítő kódot küldjön. kb. 3 hete regeltem facebook-on. Biztonságos telszámot megadni ott? nem élnek vele vissza?

[ Szerkesztve ]

(#894) Kassadin válasza Sub_zero (#893) üzenetére


Kassadin
addikt

Minden nap felfognak hívni különböző szexuális segédeszközök ajánlataival...

Amúgy nem.

[ Szerkesztve ]

(#895) Lauda válasza Kassadin (#892) üzenetére


Lauda
félisten

Most mivaaan.... :DDD

(#893) Sub_zero Ne adj meg semmi ilyet, soha.

(#896) Kassadin válasza Lauda (#895) üzenetére


Kassadin
addikt

Semmi, most mosolyszünet lesz.

Sub_zero: Bocs teljesen átsiklottam egy bizonyos dolgon, tudd be annak hogy 11 van lassan. Tudtommal fb-re nem kell semmi ilyesmi, ez valami habi dolog lesz.

[ Szerkesztve ]

(#897) Lauda válasza Kassadin (#896) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD ;]

(#898) Kassadin válasza Lauda (#897) üzenetére


Kassadin
addikt

Az a baj, hogy nem tudok rád haragudni, te kis mulya. ;] :B

[ Szerkesztve ]

(#899) Lauda válasza Kassadin (#898) üzenetére


Lauda
félisten

Jobb is lesz, ha ezt megszokod. ;] :P

szek: Ha addig nem tepjuk szet egymast a forumon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#900) Kassadin válasza Lauda (#899) üzenetére


Kassadin
addikt

Évek alatt elfogunk jutni odáig, hogy személyesen összefussunk, szerintem. ;)

Szerk: Nem hiszem, az nem az én stílusom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.