Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Lauda válasza Psychonaut (#698) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt hol tudom megnezni? :)

(#702) Integra válasza Thunderzolee (#700) üzenetére


Integra
titán

vagy mondjuk nem kell idióta módjára klikkelni mindenre..
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#703) Psychonaut válasza Lauda (#701) üzenetére


Psychonaut
addikt

Profilom-->Fiókbeállítások-->Fiókvédelem
Ha a helyszín fölé viszed az egeret, akkor mutatja meg az IP-t.

(#704) koshmar


koshmar
őstag

Az hogy lehet, hogy egy képhez nem tudok hozzászólni?
Lehet amiatt, hogy nem vagyok megjelölve?

Szerk.: Ismerősöm.
De a képnél egyszerűen nincs olyan menüpont, hogy szólj hozzá...

Szerk2.: Lehet, hogy tényleg nem az ismerősöm. xD ezt meg kell nézzem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#705) Psychonaut válasza koshmar (#704) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha nem ismerősöd a felhasználó, aki feltöltötte.

(#706) Thunderzolee válasza Integra (#702) üzenetére

Vagy ha már beleesett valaki a csapdába, legalább letörölné az üzifaláról, akkor mások már eleve nem tudnak rákattanni.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#707) Lauda válasza Psychonaut (#703) üzenetére


Lauda
félisten

Koszonom! ;)

(#708) Integra válasza Thunderzolee (#706) üzenetére


Integra
titán

ááá, reménytelen, a stúpid júzer az ilyen, így működik:))
van olyan vírus is, amit chat ablakban küldenek. van olyan ismerősöm aki mai napig nem pucolta le a gépét. letiltottam, egyszerűbb volt. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#709) Lauda válasza #11527168 (#690) üzenetére


Lauda
félisten

Nezegettem ma este is, hogy kiket dob be lehetseges ismerosnek es egy csomoszor olyan is ott van, akiket eletemben nem lattam. Ezert furcsa lenne, hogy o miert nezegetne az en adatlapomat. Persze nem azt mondom, hogy nem ugy van, ahogy leirtad, de ez nalam kicsit fura. ;)

(#710) ChuckyOsb válasza Lauda (#709) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Tudom a Facebook hivatalosan nem ad ki ilyen infót. Nekem ez az alkalmazás mégis bejön. Valóban megmutatja, hogy ki nézte az adatlapomat. Tesztelve. Néhány barátom szokta nézegetni a képeim, van aki nem lájkol soha és őt is mutatja. Szóval ez nem abból indul ki, hogy mennyi lájkot kapsz az egyéntől és akkor kidobja őt. [link]

(#711) Integra válasza Lauda (#709) üzenetére


Integra
titán

ez már velem is előfordult
egyszercsak a semmiből joe smith megjelent az üzenő falamon és szaros ipad-ot hirdetett.. és az ismerőseim között is ott volt. és szokásos friends delete procedura alapján tudtam megszabadulni tőle.
és nem klikkelek semmire, mert le van tiltva minden app, és hirdetés. jó nagyot néztem, nem is találtam még erről infot, gondolom megjelenik idővel valami úgyis.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#712) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ismerősöm azt állítja, hogy törölték a facebookról, mert valaki azt az információt hazudta, hogy az az adatlap nem azé a bizonyos személyé hanem egy áll adatlap.Ilyenkor mi a teendő kinek kell írni, hogy állítsák vissza az adatlapot?

(#713) koshmar


koshmar
őstag

Nektek is lassú a Facebook??
Mondhatnám egyáltalán nem tölt be.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#714) Lauda válasza koshmar (#713) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam jo minden.

ChuckyOsb :R

(#715) Воланд válasza koshmar (#713) üzenetére


Воланд
titán

A hiba az Ön készülékében van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#716) koshmar válasza Воланд (#715) üzenetére


koshmar
őstag

Szokták mondani, hogy a Chrome-mal néha szarakodik a Chrome. :F

Szerk.: Persze, most betölt. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#717) Lauda válasza koshmar (#716) üzenetére


Lauda
félisten

Szokták mondani, hogy a Chrome-mal néha szarakodik a Chrome.

:DDD

(#718) Воланд válasza koshmar (#716) üzenetére


Воланд
titán

Nem kell Chrome-ot használni, ennyi. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#719) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Most először csalódtam egy qvra nagyot a Facebookban (először csak kicsit azon, hogy alapból csak deaktiválni lehet a profilt)

Privacy:

Először:
Ha csinálsz egy VIP listát, hogy csak azok lássák a dolgaidat akiket kedvelsz...A posztok nem fognak megjelenni a feedben, DE minden más igen! Be van állítva a Post by me-re hogy csak VIP lássa... Ennek ellénére mindenki másnál megjelennek azok a posztok amikre kommentelek, vagy like-olom őket. X.Y. (a teszt profilom) ugyan úgy látja a kommentjeim és lájkjaim! Pedig nincs bent a VIP listában. De kivételként is ugyanúgy lát mindent.

Másodjára:
Connecting on facebook: See your likes, activities and other connections, This lets you express your interests and experiences, and connect with people who like the same things you do.

Beállítottam hogy Except: X.Y.-t (A teszt acc-om)

Ennek ellenére ugyanúgy minden szar megy X.Y. feedjébe...De még azok a képek is amiket like-oltam!

Harmadjára:
Block List-re X.Y.-t... Szó nélkül törölte X.Y.-t a friends közül... No komment.

Gyakorlatilag, bármit csinálsz az összes ismerősöd fogja látni. Privacy ide vagy oda, egy nagy szar az egész.
Vagy van erre valami kacifántos megoldás és user error??

(#720) Tomate


Tomate
veterán

Olyan szintű anomália történt, hogy nem tudom hova tenni. Kellékek: egy infóterem, két egymás melletti gép, én adatlapom + osztálytársam adatlapja. Elkezdtem neki üzenetet küldeni mint egy barom, de értelmetlen betűket és nyomattam mellé az entert így totális káoszt előidézve. Szóval elvoltunk. Ezen művelet óta nem látom a srácot. Nem ismerősöm, nem tudok rákeresni, képmegjelölésen nem látom olyan szinten eltünt nekem mintha nem is lenne regelve. Ez most miért van? :U A nem kellett volna kommentekkel kíméljetek, mert erre én is rájöttem :D

(#721) Ren Hoek válasza Tomate (#720) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szerintem block listen vagy nála... ez pontosan ennek a jelensége.

(#722) zsolesz010 válasza Ren Hoek (#719) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Az "alapból csak deaktiválni lehet a profilt" rész biztos, hogy user error. [link]
A többire soha nem volt szükségem, azokhoz nem tudok mit mondani.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#723) Tomate válasza Ren Hoek (#721) üzenetére


Tomate
veterán

Azt, hogy oldom fel? :U

(#724) Ren Hoek válasza zsolesz010 (#722) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem meg a törlésre nem volt szükségem, és anno olvastam hírben hogy deakiválni lehet csak. Akkor akadtam ki. Alapból én sem találtam a delete-t, és egy csaj is szenvedett vele egy hétig.. Azóta biztos változtattak rajta.

Amúgy ez az egész privacy dolog csak azért zavar, mert van egy csomó öregebb ismerősöm meg rokonom aki nem ért hozzá nagyon. Hiába nem látják a profilomat, az összes komment meg like megjelenik náluk... és bakker minden rokoni összejövetelen hallgathatom, hogy "jaj láttam ám mit lájkoltál" meg "hát annak a lánynak nem kellett volna beírni azt a kommentet" és "jaj milyen szörnyű zenét raktál ki".... (hiába mondom hogy azt NEM RAKTAM ki csak mondjuk odaírtam hogy jajdegáz zene, már úgy jelenik meg kb mintha én raknám ki...)

Ezmiez? :O Miért kötelező megosztanom velük a tevékenységemet??

Szerk: Sőt fél óra elteltével most meg néhány poszt nem jelenik meg X.Y-nál. Néhány meg igen. Tök random az egész...Most meg egyre kevesebb poszt látszik már a tiltottakból... Lehet nem azonnal történik a privacy beállítása a posztokra??

Tomate: Sehogy, nála nézd meg a block list-et! Ha ott be vagy jelölve véletlen, akkor unblock. Ja és újra fel kell venni ismerősnek, mert persze szó nélkül kitörli a *****ába ha blokkolsz vkit.

[ Szerkesztve ]

(#725) Tomate válasza Ren Hoek (#724) üzenetére


Tomate
veterán

Köszi! :R

(#726) KAMELOT


KAMELOT
titán

Szevasztok!
Ez aFB nem valami koppintott változat valaminek! mert nekem nagyon úgy néz ki.
Megjegyegyzném: van ettől sokkalta jobb chatelős oldal a világon ahol havi 500ft-ért megnézheted az összes korábbi beszélgetésedet még azt is hogy 2004-ben miről is írtál azzal a bizonyos illetővel.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#727) M6454


M6454
tag

Hello!

Két kérdésem lenne, Facebookos céges oldallal kapcsolatban.

Képek menüpont:
Hogyan lehet kitenni egy céges oldalra a "Képek" menüpontot. Mert nekem bal oldalon a profilkép alatt csak az "Információk" és az "Üzenőfal" van kint! (Képeket tudok feltölteni, vannak is fent, csak ez a menüpont hiányzik, mivel így a látogatók ömlesztve látják a képeket és nem témakörönként mappákban, mivel ugye csak a fent, vízszintesen megjelenő 5 kép valamelyikére lehet kattintani.)

Like gomb a céges weboldalon:
Lehet olyat csinálni, hogy a Facebbokon található céges oldalam Like gombját valahogyan kivezetem a céges honlapra. Sima Like gomb estén, ugye oldalanként, posztonként külön számolja és jeleníti meg a Likeokat az adott felhasználó üzenőfalán. Én olyan gombot szeretnék, hogyha valaki rányom a céges weboldalon, akkor az a Fecebookos céges oldalam rajongóihoz adja hozzá.

Köszi

(#728) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Küldtek nekem fb-n üzenetet, és a tárgy előtt ott van egy kis gemkapocs. Gondolom azt jelenti, hogy van csatolva valami az üzenethez, viszont ennek semmi nyomát nem látom. Nem tudom, hol kéne lennie a fájlnak...
Tud valaki segíteni?
Köszi!

(#729) bAtt001


bAtt001
addikt

írja a facebook hogy nem elég biztonságos az accountom, na mondom megnézem mit akar, facebook mobile szolgáltatást akart csináltatni velem, gondoltam kipróbálom de az országok között nincs ott a hungary, elég ciki szerintem hogy magyar nyelven elérhető de ez meg nincs :D

(#730) Ice!?


Ice!?
őstag

nektek nem bugolnak be az üzenetek?
krvaidegesítő..:s

(#731) BMWFan


BMWFan
aktív tag

:DD

(#732) pityeszka


pityeszka
őstag

Srácok ez mi??!

link!

Valaki baromságot postolt vagy mi? :U
Mikor belépek akkor írja ki az Eset.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#733) bAtt001 válasza Ice!? (#730) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem is össze vissza jönnek az értesítések :) meg most az új képmegjelenítő dolog is bugos, visszadob a régi változatra 2 sec után

(#734) zoo8800 válasza Ice!? (#730) üzenetére


zoo8800
veterán

nekem jó

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#735) Ice!?


Ice!?
őstag

idegesítő. késnek az értesítések is, néha el se küldi az üzeneteket, stb..
ráadásul telefonról krva lassú ..

(#736) Damien.


Damien.
tag

sziasztok!!

tudna valaki segíteni??valamiért elszállt az adatlapom.ha rámnyomnak nem tölti be.
Ezt irja ki:

A kért oldal nem található.
A link, amire kattintottál, valószínűleg régi vagy félregépelted. Néhány webcím érzékeny lehet a kis- és nagybetűkre.

*
Vissza a kezdőlapra
*
Vissza az előző oldalra

Ezt ma kezdte el csinálni!Tegnap még jó volt!!Nagyon idegesítő!Nem tudnak rámnézni se,semmi..Belépni betudok,meg irni is..de adatlapom semmi!!!Valami ötlet??Vélemény??
Várom!!Előre is köszi!!

(#737) Damien. válasza pityeszka (#732) üzenetére


Damien.
tag

Ilyet nekem is írt ki párszor ma..de nekem még az adatlapom is meghalt!!!És nem tudom miért!!Belépni meg betudok pedig..

(#738) Ice!?


Ice!?
őstag

ezkemény.fbkörüzi:

''Ezt másoljátok be az Üzifalatokra NAGYON FONTOS
A Facebook megváltozott,ezért érezheted, hogy kevesebben lájkolnak, kommentelnek.Ugyanis NEM LÁTJÁK az ismerőseid a beírásokat! Menjetek a kezdőlapra, majd a legfrissebb események gomb melletti nyílra kattintsatok! Ott: beállítások szerkesztése, majd állítsd be, hogy:"minden ismerős és ......oldal". Így végre minden ismerősöd és lájkolt fanpage-ed látszani fog!''

ne akarják már meghatározni h ki kinek az állapotait stb.. láthassa..

(#739) B1T3 válasza Ice!? (#738) üzenetére


B1T3
addikt

Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmem erre. :) Nekem az sem tetszik, hogy ilyen feltűnően kidobja a „tetszikeléseket”, a lényegesebb bejegyzések pedig elvesznek a sok külső oldalról származó ilyesféle dolgok között.

(#740) Fecogame


Fecogame
veterán

Hogyan tudok úgy eseményt létrehozni, hogy a Host egy oldal legyen? Tehát hogy ne én szerepeljek a Host-nál, hanem az oldalam.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#741) B1T3 válasza Fecogame (#740) üzenetére


B1T3
addikt

Profilom > Facebook oldalak > váltasz a Neked kellőre > az adatlapján eseményt hozom létre

(#742) Fecogame válasza B1T3 (#741) üzenetére


Fecogame
veterán

Köszönöm, megvan :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#743) B1T3


B1T3
addikt

Már kérdeztem korábban, de nem kaptam rá választ. Most kicsit konkrétabban leírom. :)

A blogomon elhelyeztem egy like boxot, azonban ez csak akkor jelenik meg, ha a főoldalt nézem, ha egy bejegyzésre kattintok, akkor a helye üresen tátong. Meg lehet bizonyosodni felőle:
Főoldal
Egy bejegyzés
(Jobb oldalt található.)

(#744) Fecogame válasza B1T3 (#743) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálam ugyanolyan mindkét helyen.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#745) PazsitZ válasza B1T3 (#743) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nekem is megjelent.

- http://pazsitz.hu -

(#746) ChuckyOsb válasza B1T3 (#743) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Nekem is látszik.

(#747) napocska2 válasza B1T3 (#743) üzenetére


napocska2
senior tag

Nálam is mindkettő megjelent.

(#748) d-boy válasza zsolesz010 (#722) üzenetére


d-boy
senior tag

Ezt a linket hol találom a fiók törlésről?
Az oké, hogy a tied működik, de szeretném én is megkeresni, de csak a fiók felfüggesztését találom :(

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#749) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

épp most nézem meg másodszorra is A közösségi háló c. filmet. :C

(#750) zsolesz010 válasza d-boy (#748) üzenetére


zsolesz010
senior tag

:DDD Hülyék lennének eléd biggyeszteni egy kivilágított külön gombra. A normális felhasználók, de az idegbeteg fészbúk függők is sokkal könnyebben megválnának imádott oldaluktól egy-egy hirtelen támadt "na jó, most fejeztem be ezt a sz@rt" pillanatukban, ha jól látható helyen lenne egy acc törlés gomb. Ha meg nem sikerül törölni, nagy valószínűséggel az illető előbb vagy utóbb úgyis visszanéz, és lehet tovább követni, infókat gyűjteni róla és persze reklámokat tolni az arcába. Vicc nélkül, én meglepődnék rajta, ha találnál a fészbúktól származó direkt linket egy apróbetűs rész apróbetűs részének apróbetűs részén kívül, amivel törölni lehet.
Meg sem próbáltad beírni pl. akár a facebook keresőjébe, hogy "delete facebook account" vagy akármilyen szórendben valami hasonlót? De mondhatnám a google-t is, mert mindkettő azonnal kidobja több helyen is a törléshez szükséges linket évek óta. :)

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.