Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) #56474624 válasza Vapor (#1797) üzenetére


#56474624
törölt tag

Á, megvan. Bár eddig is néztem ott, mégis elkerülte a figyelmem valahogy. :C

(#1802) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Tök jó, hogy n+1-edik ember rakja ki a horoszkópos bullshitet, ráadásul mindnek hibával az elején. Így kezdődik "Ne hidj..." LOL, LOL, és megintcsak LOL. A második szóban egy brutál hibával, ne már hogy az emberek nem veszik észre/nem tudják... :U
Az úgy helyes hogy HIGGY. Két "gy" betűvel. Magyar nyelv rúlz. Aki kirakja, írja át "higgy"-re. Magyar nyelv helyesen rúlz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1803) Peethy válasza Apollyon (#1802) üzenetére


Peethy
őstag

Igen. A legidegesítőbb a "hidj", utána meg a "higyj" (ők legalább ismerek a hagyj szót, bár azt már nem tudják, hogy itt más a helyzet). Egyébként a Facebook a magyar nyelv kínzókamrája, olyanokat lehet látni... egymást buzdítják az emberek az igénytelenségre.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1804) szabacsik


szabacsik
őstag

Mi ez a "Subscriptions" ? Lehet engedélyezni, de mi történik ha szabadon engedem ezt az állatot?

/\____/\

(#1805) Stalker-2572 válasza szabacsik (#1804) üzenetére


Stalker-2572
addikt

először kiég a monitorodon az a pár pixel, ahol a gomb van, majd a billentyűgombok elkezdenek maguktól kiugrálni, végül a mélynyomó akkorád dubbant, hogy az öledbe veti magát :U true story

egyébként azt csinálja, hogy feliratkozol annak az embernek a hülyeségeire, akinél kattintottál

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#1806) r.emi


r.emi
csendes tag

hello
belépéskor ez a hibaüzenet fogad: Sajnáljuk, valami hiba történt. We're working on getting this fixed as soon as we can.
ez már napok óta tart.. tudja esetleg valaki, mit lehetne tenni?:)

(#1807) Dyrtyho válasza szabacsik (#1804) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Én is ezt kérdeztem,de nekem nem válaszolt senki :( :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#1808) erikke17 válasza Apollyon (#1802) üzenetére


erikke17
őstag

De még kihagytad a többit, tucc, acc, kéccer, öccör stb.. :W :D
Tiszta idegölő mikor ki kell hámozni mit is akarnak :D
Egyébként nálam chat része úgy össze kakálta magát, hogy még a bokája is olyan lett.. :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1809) soldi3r válasza r.emi (#1806) üzenetére


soldi3r
veterán

böngésző cache?

E30 (oo=[][]=oo)

(#1810) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Hol lehet kikapcsolni azt, hogy automatikusan rákeressen a helyzetemre és posztolja?

Illetve, hol lehet megnézni, hogy hogy látnak akik nincsenek a barátaim között?

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#1811) Tomate


Tomate
veterán

Miért félig angol féli magyar a facebookom? Tök random. Van ahol magyar van ahol angol...

(#1812) Egorov válasza Brown ügynök (#1810) üzenetére


Egorov
aktív tag

Csak a másodikban tudok segíteni. Profile---->Jobb felső sarokban View as--->Itt pedig a szövegben van "elrejtve" a Public link, arra kell kattintani.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1813) Brown ügynök válasza Egorov (#1812) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Köszi. A második kérdésem még él.

@Tomate: Azért mert javítják / frissítik a fordításokat.

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#1814) Peethy válasza Brown ügynök (#1813) üzenetére


Peethy
őstag

Helyesbítek: Azért mert nem javítják / frissítik a fordításokat.

A Facebookra ráférne egy kis bugmentesítés, de helyette csak újítják az olyan dolgokat, amik előtte sosem működtek normálisan.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1815) bAtt001 válasza Peethy (#1814) üzenetére


bAtt001
addikt

a chat normálisan működött előtte is, csak állandóan változtatják, amit mindenki utál. már mennek is a szavazások hogy kinek tetszik kinek nem, és persze a nem áll nyerésre :D hátha ezek eljutnak a fejlesztőkig is :)

(#1816) Peethy válasza bAtt001 (#1815) üzenetére


Peethy
őstag

Szerintem elég nagy tévút a felhasználók alapján fejleszteni. A fejlesztőnek mindig a felhasználó előtt kell gondolkoznia 2-3 lépéssel. Bár tény, hogy ez az új chat elég gagyi, de nekem az eggyel előtti sem tetszett elsőre, aztán sokkal jobban bejött, mint a régi.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1817) Fecogame válasza bAtt001 (#1815) üzenetére


Fecogame
veterán

már mennek is a szavazások hogy kinek tetszik kinek nem, és persze a nem áll nyerésre :D hátha ezek eljutnak a fejlesztőkig is :)

Ne légy naív... :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1818) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ez az új menüpont most tűnt fel nálam : Needs Review.0Ennek most mi az értelme ? Légyszi segítsetek.Amúgy miért tünt el a két külön csoportom az adatlapomról ? :O

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#1820) Peethy


Peethy
őstag

Ha van egy oldalam, hogy tudom beállítani azt hogy a képekhez csak azok szólhassanak hozzá/lájkolhassanak, akik az oldal követői, tehát korábban már az oldalt is lájkolták? A nagy változtatásokban úgy tűnik, az alapértelmezett az lett, hogy fűt-fát belájkolhat mindenki, de így nem igazán nő az oldal követőinek száma. :(((

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1821) erikke17


erikke17
őstag

De nyomorék ez a chat most, semmit nem küld el, össze vissza mutatja az értesitéseket, hol mutatja hol nem... Látszik hogy belenyúltak, mint valami kezdő programozók :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1822) RootRulez


RootRulez
félisten

sziasztok!

hogy lehet az, hogy képek csak úgy feltöltődtek a gépről? 3 kép is csak feltőltődött magától de tuti nem én voltam a képek pedig csak itt vannak meg, tehát más akkor se tölthette fel, ha tudta volna a jelszavm.

═════════════════════════════════════════

(#1823) bAtt001 válasza Fecogame (#1817) üzenetére


bAtt001
addikt

egyszer már visszaállították és nem hiszem hogy jókedvükből :D

(#1824) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele,de nekem már nem tetszik annyira a facebook,mint tavaly...ezek az újítások,átalakítások :(( :((

best regards, egy fórumozó blogger

(#1825) soldi3r válasza Dyrtyho (#1824) üzenetére


soldi3r
veterán

2 napja tettem fel a trilliant, azóta meg sem nyitottam a böngészőben :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#1826) Dyrtyho válasza soldi3r (#1825) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Trillian ? Az mi is ? :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#1827) soldi3r válasza Dyrtyho (#1826) üzenetére


soldi3r
veterán

az egy kliens ami többek közt kezeli a fácsét is

E30 (oo=[][]=oo)

(#1828) Dyrtyho válasza soldi3r (#1827) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Megéri leszedni ? :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#1829) soldi3r válasza Dyrtyho (#1828) üzenetére


soldi3r
veterán

ezt mindeki döntse el maga :)
nálam tökéletesen kezeli a fácse csetet meg a google talkot és az üzenőfalat is végig tudom lapozni ha akarom

E30 (oo=[][]=oo)

(#1830) littlelion21 válasza RootRulez (#1822) üzenetére


littlelion21
addikt

az komoly... :Y

(#1831) RootRulez


RootRulez
félisten

Nézem az asszony FB-ját, milyen képei vannak, erre látok 3 képet ami már sok-sok éve a gépemen volt. (programos print screen, tehát az asszonynak semmi köze hozzá, sőt ezek még Win98 időkből maradtak, az asszonnyal se voltam még együtt)

Szóval egyszer csak feltöltődtek maguktól a képek neki. :F Értem én, hogy adathalász oldal, de, ennyire? :F

═════════════════════════════════════════

(#1832) adise válasza RootRulez (#1831) üzenetére


adise
őstag

ne haragudj, hogy ezt mondom de ez kb user error
magától tuti, hogy nem tölt fel semmilyen képet...
bármi ilyen lenne már elég nagy visszhangot keltett volna már

[ Szerkesztve ]

(#1833) RootRulez válasza adise (#1832) üzenetére


RootRulez
félisten

Elképzelhetetlennek tartom, hogy a barátnőm feltöltött három képet, amik egy (számára) ismeretlen könyvtár legalsó alkönyvtáránál is beljebb voltak, ráadásul neki abszolút értelmetlenek és jelentéktelenek voltak.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1834) Brown ügynök válasza Brown ügynök (#1813) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Segítsetek már még egy picit. Most látom, hogy akivel nem vagyok kapcsolatban az is meg tud rólam nézni mindent és ez nem frankó. Hol tudom beállítani, hogy az üzenőfalamat, a fényképeimet ne láthassák csak a barátaim? Mióta átszabták az adatvédelmet nem találom. :F

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#1835) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Nálam eltünt a chat sidebar, újra a régi :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1836) bAtt001 válasza mukibuci (#1835) üzenetére


bAtt001
addikt

akkor várjuk megint az "újítást" ;] jah és megint van új fícsör, nem írja az első betűt amit leütsz chatbe csak ha kétszer nyomod meg, ami hasznos az hasznos :DDD

RootRulez
magától biztos nem töltődött fel semmi, ahhoz kb át kéne néznie a facebooknak a vinyódat hogy kiszűrje a képfájlokat ezt meg biztos jelezné valami vírusirtó vagy más program. meg ha ez így lenne már nagyon erősen nyomulna a tüntető tömeg a facebook lincselésére :)

[ Szerkesztve ]

(#1837) mukibuci válasza bAtt001 (#1836) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jah és megint van új fícsör, nem írja az első betűt amit leütsz chatbe csak ha kétszer nyomod meg, ami hasznos az hasznos :DDD - Ez viszont egyedi hiba/bug, nálam rendesen lehet írni :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1838) bAtt001 válasza mukibuci (#1837) üzenetére


bAtt001
addikt

rajtam kívül eddig két másik embernek is csinálja teljesen másik gépről. a hiba NEM bennem van :) jó ez az új chat szeressük :DDD

(#1839) MaciG


MaciG
addikt

A facebook nyelvét állítsátok át "English (Pirate)"-re. Nagyon bitang :D

BANZAII

(#1840) vans? válasza MaciG (#1839) üzenetére


vans?
őstag

Tenyleg komoly, de azert visszaallitottam hamar natur angolra. :D

hábm bábm

(#1841) Brown ügynök válasza Brown ügynök (#1834) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Valaki? Vagy ezentúl mindenki láthatja a profilom minden részletét? :F

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#1842) Peethy válasza Brown ügynök (#1841) üzenetére


Peethy
őstag

Profilom/Adatvédelmi beállítások/Ismerősök gomb legyen beállítva.

Mindemellett azt is beállíthatod, hogy az a tartalom, amin bejelölöd az egyik ismerősöd, az látható legyen-e mindenki számára. Ez a "How Tags Work" beállításai alatt érhető el.

És erre valaki? :O

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1843) Brown ügynök válasza Peethy (#1842) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Köszi ,de eddig az volt beállítva, ám amikor megnéztem public-ként akkor láttam mindent. Akkor bízom benne hogy nem látnak akiknek nem kell látniuk.

Jó kérdés engem is érdekelne. :K :O

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#1844) Sotho


Sotho
őstag

Kaptam egy emailt a facebookról, hogy a barátaim a válaszomra várnak, volt alatta egy link ami ( illetve egy hasonló) korábban a bejelentkező oldalra vitt, na ezzel szemben a mostanira klikkelve egyenesen bent voltam a facebookon azonosító jelszó nem is kellett, mondom ez igen, akkor minek van?

(#1845) Peethy válasza Sotho (#1844) üzenetére


Peethy
őstag

Nem voltál bejelentkezve korábban?

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1846) Sotho válasza Peethy (#1845) üzenetére


Sotho
őstag

Nem.
Kb. hetente küld levelet ha nem lépek be.
Illetve küldött mert most már nem küld le lehetett tiltani.

[ Szerkesztve ]

(#1847) westcoastog


westcoastog
veterán

Amióta az új chat van, és ha akarok üzenetet írni, a legelső leütött betűt nem érzékeli, csak a másodiktól érzékeli hogy én írok, tehát írok hogy hello akkor a h lemarad az elejéről. Másnál van ilyen?

(#1848) erikke17


erikke17
őstag

Mi a fenét lehet ezzel kezdeni kiirtam két állapotot, de egyiket sem mutatja ki, de komment meg jött rá ha rámegyek meg azt irja nincs ilyen... Egyszerűen nem tesz ki semmit se.... :W
Ráadásul akire ráirok chat-en egyből azt mutatja hogy nem elérhető....

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1849) vans? válasza erikke17 (#1848) üzenetére


vans?
őstag

Szar az egesz.

hábm bábm

(#1850) erikke17 válasza vans? (#1849) üzenetére


erikke17
őstag

Veszem észre, mi a jó édes mamucikájuknak újitanak ha alapból bugos, beletesznek valamit még azt is elcseszik ami használható volt....
Olyan mint Androidra kliens teszik bele új funkciókat de egyre használhatatlanabb mert semmise megy.... :W :W
Most meg ha rámegyek értesitésre vissza dob adatlapomra..... @nyád...

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.