Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) brownus


brownus
veterán

(#152) oba


oba
addikt

Hi!

Kikerült két kép az adatlapomra, ilyen ismerős bejelölt értesítés után. A két kép ilyen kis mozaikokból van, és a közepén van egy felirat, hogy "who is checking your profile". Gondolom a barom ismerősöm felrakta ezt az alkalmazást, amivel meg lehetett nézni, hogy ki nézi az adatlapod. Vhogy kirakott két képet az adatlapomra vele. Nade időközben az alkalmazást törölte a FaceBook mivel szabálysértő...stb. Én meg ha rányomok a képre az adatlapomon, kiírja hogy nem található. Így le sem tudom törölni őket.

Így jártam, vagy így jártam? Vagy esetleg van más mód, hogy letöröljem azt a két képet?

(#153) 7


7
addikt

Par napja mar mar atlepte az egymilliot a magyar felhasznalok szama. Hurra :)

(#154) Tomics válasza 7 (#153) üzenetére


Tomics
addikt

Gyanúsan sok a k*rvás csaj akik össze vissza jelölgetnek adatlapjukon semmi, csak hogy abba a suliba járnak ahova én, meg 2-3 kihívó kép, de kétlem hogy magyarok lennének :U :F

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#155) paramedic


paramedic
aktív tag

A Mafia Wars-t, hogyan tudom törölni? :F
A Profilom -> Alkalmazások beállításai -> Mafia Wars (x) nem végleges megoldás!

(#156) Louloudaki válasza paramedic (#155) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

egyrészt ha valakitől kapsz meghívást/ajándékot, ott tiltsd le. aztán a feedben katt az elrejtre jobb felső sarokban a postnál és mafia wars elrejtésére.

nekem meg az ellenkezője kéne, újra játszom tresure isle nevű játékot, de anno kiszűrtem a feedből hogy nem akarom látni, most meg kellenének a jóságok. :O feed alján beállítások szerkesztése részben nincs semmi a listában, pedig mást is letiltottam, és régen ott tudtam engedélyezni, ha mégis kellett valami. de most nincs ott semmi. help! :O

(#157) Louloudaki válasza Louloudaki (#156) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

najó megvan, hátha kell valakinek, aki szintén vissza szeretne állítani valamit: feed tetején a főbb események legyen aktív, majd az oldal alján beállítások szerkesztése, és ott lehet visszakapcsolni a blokkolt híreket. annak a programozónak is száradjon le a keze, aki kitalálta, hogy más legyen a beállítások szekció a főbb meg a legfrissebb esetén :W

(#158) Integra válasza Louloudaki (#157) üzenetére


Integra
titán

hogy rohadjon meg!!!!
te jó ég mit össze anyáztam, hogy ezt nem találtam mert a másik feed-ben nyomtam csak edit optionst alul...
thx :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#159) Louloudaki válasza Integra (#158) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

mégis folytatod a farmolást és kellenek a postok? :DDD

(#160) Integra válasza Louloudaki (#159) üzenetére


Integra
titán

nem, eszemben sincsen, szépen ki van törölve és letiltva:)
és hamarosan a mafiawars is, aztán ennyi volt. :K
de van hogy véletlen hide-ra klikk és egyszerűen nem találtam meg.
rettenetes ez az fb verzió.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#161) Tomics


Tomics
addikt

Szoktatok farmville-zni? én tegnap kezdtem el rohadt jó :C. miért rohad ki pl. az eprem?

PH! addikt since 2004

(#162) TrollBalint


TrollBalint
addikt

én a zombi warst nyomtam egy ideig, de meguntam, most a Wild One-t nyomom. Van egy kis Worms utóérzete, de erősen arra hajaz, hogy fizess :)
Valami olyan játék nincsen a facebookon, ami szerepjáték, vagy hack 'n' slash jellegű? Tehát kalandozni kell, küldetést megcsinálni és fejlődni lehet? :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#163) Louloudaki válasza Tomics (#161) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

talán mert nem arattad le mikor megért? amúgy farmvillenek van külön topicja

TrollBalint, mafia wars, vampire wars?

(#164) TrollBalint válasza Louloudaki (#163) üzenetére


TrollBalint
addikt

Most rákaptam a WildOnes-ra :) Olyan, mint a Worms, aranyos kis egyszerű játék.
A maffia, meg vampire wars, úgy néz ki, mint a zombies? meg olyan is a játék menet? mert akkor igazábóal nem érdekel. A zombiesat is azért hagytam abba, mert nagyon láttam értelmét/változást, hogy fejlődtem :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#165) Louloudaki válasza TrollBalint (#164) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

nemtom, nem játszom az összes létező játékkal, belép, kipróbál, ha nem teccik kilép. azok olyan végezz el melókat, gyűjts xpt, nyerj csatát, vásárolj fegyókat játékok.

(#166) Biaggio


Biaggio
őstag

Van valakinek tippje arra, hogy Facebook page-t össze lehet-e kapcsolni az Activity Sharing segítségével? Fontos, nem a saját üzenőfalamra akarom.

(#167) Vapor


Vapor
aktív tag

Van itt olyan aki írt már facebook-os app-ot?

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#168) JoHnni


JoHnni
senior tag

Hali!!

Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges az, hogy ami megjelenik az üzenőfalamon azt korlátozzam bizonyos ismerősökre, hogy ne láthassák? Pl betudom állítani, hogy egy adott ismerősöm a farmwilles dolgaimat lássa de más alkalmazásom vagy adatlap módosításom ne?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#169) Integra válasza JoHnni (#168) üzenetére


Integra
titán

tudtommal jelenleg nem lehetséges.
noha csoportokat létrehozhatsz és besorolhatod az ismerőseid csoportokba, de a csoportokra nem tudsz megszabni információ hozzáférést. azt pedig, hogy ezt még egyénileg is letudd bontani, pláne nem. és nem is tűnik úgy, hogy igyekeznének ezt megoldani, sokkal inkább azzal vannak elfoglalva, hogy minél több helyen akaratlanul is kiadd magad.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#170) samfishR


samfishR
senior tag

t-mobilenál ingyenes lett a facebook. 0.facebook.com csak mobilról lehet elérni.

hmm itt a kommenteknél viszont írják, hogy vonja lefele a pénzt. szóval csak óvatosan, ki tudja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#171) Louloudaki válasza JoHnni (#168) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

Adatvédelmi beállítások > Alkalmazások és Weboldalak
Események az alkalmazásokban és a játékok kezelőfelületein
Itt állíthatod be, hogy ki láthatja aktivitásodat ezeknek az oldalaknak az „ismerősök legutóbbi eseményei”, az „ismerősök alkalmazásai” és az „ismerősök játékai” címszavai alatt
Testreszabás
ez mondjuk minden játék postra vonatkozik.

viszont amikor postolsz valami játék cuccot, van egy lakat a megosztás gomb mellett a popupon, ott állítsd be hogy csak a farmville csoporthoz hozzáadott emberek lássák. de ezt macerás minden postnál eljátszani. aki nem akarja látni, az tiltsa le a feedben és kapja be, ez a megoldás :DDD

samfishR: ezt írja az oldal tetején: Díjcsomagod adatforgalmi díjainak megfelelően böngészhetsz! igaz laptopról hívtam be pannon mobilnetről :D

[ Szerkesztve ]

(#172) samfishR válasza Louloudaki (#171) üzenetére


samfishR
senior tag

Nekem ezt írja felső sorba: Free access by T-Mobile Hungary :DDD
úgy néz ki h tényleg csak t-mobájlosoknak adja

(#173) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

segítségét kérem minden facebookos emberkének, van a helló világnak egy fotóversenye ahol indultam egy képemmel, a lájkolás számít szavazatnak, szóval akinek van kedve, annak hálás lennék ha kattintana egy "Tetszik"et az alábbi képen: ide ni előre is köszönöm. adhattok tippeket is, hol lehetne még népszerűsíteni a dolgot, szeretnék nyerni nagyoooon! :)

(#174) Barthezz2 válasza Louloudaki (#173) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Innen ment egy :)

Everybody lies.

(#175) Louloudaki válasza Barthezz2 (#174) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

:R

(#176) Eagle16 válasza Louloudaki (#173) üzenetére


Eagle16
addikt

Én is kattintottam :)

Esetleg berakhatod aláírásnak is, hátha úgy többen látják.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#177) Louloudaki válasza Eagle16 (#176) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

köszi, a tippet is :))

(#178) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok. Fishville alkalmazásba hogyan tudok szomszédokat felvenni? MErt nem nagyon jövök rá :U Én csak azokat tudom meghívni akik az ismerőseim de állítólag van olyan megoldás is hogy nem kell hogy az én ismerősöm legyen mégis szomszédom a fishvilleben...Esetleg tud valaki infót mondani!?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#179) Louloudaki válasza Daniel Alves (#178) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

auto add neighbors címre keress rá, de szerintem ezeket már megfixálták minden zynga játékban, farmvilleben már nem megy

(#180) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

En meg nem regeltem a facebookra, iwiwen vagyok fent par eve. Ahhoz kepest ez milyen szerintetek? Erdemes beregelni? :)

(#181) Bubee82 válasza Lauda (#180) üzenetére


Bubee82
őstag

Nekem meg pont az ellenkezője kellene :D Vagyis h tudom a profilomat végleg törölni. Úgy tudom nem lehetséges :F

(#182) zsolesz010 válasza Bubee82 (#181) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Katt ;)

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#183) Bubee82 válasza zsolesz010 (#182) üzenetére


Bubee82
őstag

Oh :D Egészen pontosan melyik menüpont alatt található ez a funkcijó? :U Csak mert két profilom van és az egyiket szeretném törölni véglegesem.

(#184) zsolesz010 válasza Bubee82 (#183) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Fogalmam sincs. Azzal a profiloddal legyél bejelentkezve, amelyiket törölni akarod, és kattints a linkre. Ennyi lesz.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#185) Bubee82 válasza zsolesz010 (#184) üzenetére


Bubee82
őstag

Oks, köcce :R

(#186) Lauda


Lauda
félisten

Na beregeltem. Egybol fel is dobott egy ismerost, ezt hogy a fenebe lehet? :DDD

(#187) eastsider válasza Lauda (#186) üzenetére


eastsider
nagyúr

automatikusan megkeresi az e-mail címlistádból aki fennvan facebookon, illetve, aki már jelölt az ismerősöd lesz

(#188) Lauda válasza eastsider (#187) üzenetére


Lauda
félisten

Oksi, koszonom az infot! ;)

(#189) Lauda


Lauda
félisten

Abban tudna valaki segiteni, hogy hogyan lehet kilepni az oldalrol? :)

(#190) CséZé válasza Lauda (#189) üzenetére


CséZé
őstag

úgy tudom h csak hibernálni tudod magad

szerk: mármint kijelentkezni vagy magáról az oldalról a regedet törölni?

[ Szerkesztve ]

(#191) zsolesz010 válasza Lauda (#189) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Jobbra fent - Profilom - Kijelentkezés

(#190) CséZé #182-ben a törlésre mutató link.

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#192) Lauda


Lauda
félisten

(#190) CséZé

Csak kilepni szeretnek egyelore. :)

(#191) zsolesz010 Koszonom szepen, meg is tortent! :R ;)

(#193) Louloudaki válasza Lauda (#189) üzenetére


Louloudaki
aktív tag

itt már leírták hogy lehet, nekem működött a kamu júzeremmel :)

(#194) adalbert1


adalbert1
veterán

Meg tudná mondani valaki, hogyan tudnám bizonyos userek összes kommentjét eltüntetni a News Feedből?

(#195) Daweee válasza adalbert1 (#194) üzenetére


Daweee
őstag

Rányomsz az elrejtésre egy random bejegyzésen, és akkor felhozza lehetőségként a felhasználó minden tevékenységének elrejtését.

[ Szerkesztve ]

(#196) dav1dkaah


dav1dkaah
tag

fészbúúúúk ekszöszájzbúúk :D

(#197) adalbert1 válasza Daweee (#195) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz! Előbb nyomtam hide-ot, de nem dobta fel...
Minden request-et blokkolni attól az embertől hasonlóan?
Ja, ha valaki nem ismerné, South Park Facebook rész. :)

(#198) dav1dkaah válasza adalbert1 (#197) üzenetére


dav1dkaah
tag

South Park a facebookon :D
Ezen a facebookon mindent meg lehet találni .... :D

(#199) Klemens válasza adalbert1 (#197) üzenetére


Klemens
őstag

De beteg! :D
És ott Farmwille-ezik! :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#200) barnam_


barnam_
nagyúr

Üdv,
Olyan előfordulhat hogy egy frissen regisztrál felhasználó nem tud egy ideig hozzászólni, és a tetszik gombot használni? Mert egy ismerősömnél ezek nem működnek, és csak 1-2 napja regisztrált.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.