Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Integra válasza keIdor (#50) üzenetére


Integra
titán

majd a magyarok lelakják ha wiw meg vipből áttelepülnek..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#52) Wolverine válasza Integra (#51) üzenetére


Wolverine
félisten

A magyar felhasználók mennyiségét a Facebook meg sem fogja érezni.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53) Drebin hdgy. válasza ftc (#48) üzenetére


Drebin hdgy.
csendes tag

Farmville-hoz nekem is jól jönne egy-két új szomszéd, tanyabővítéshez...

De lehet, hogy tévedek.

(#54) frame>24 válasza Integra (#39) üzenetére


frame>24
addikt

Emiatt az új FramVille-es téboly miatt van, hogy szarrá akad az egész FéSZbÚk, hát eszem megáll????!
Egyébként meg, szomorú LoL, nézegetem a megszállottak játékát, pl. az állatok így egymás mellett kvázi be vannak tárazva, mintha a polcon lennének... :U :N

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#55) brownus válasza ftc (#45) üzenetére


brownus
veterán

én petezek, vagyis inkább az asszony viseli gondját:d

de szoktam futni:d

[ Szerkesztve ]

(#56) Wolverine válasza frame>24 (#54) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem biztos. A Café World inkább lehet a ludas :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#57) Integra válasza frame>24 (#54) üzenetére


Integra
titán

vannak akik pénzért gyűjtik a játékokhoz az ismerősöket. észre is veszed a request-nél a név alapján, hogy mennyire kamu vagy valós személy e az illető.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#58) tiv83us


tiv83us
veterán

Mi a pitsa tortent a kezdolappal? Miert kellett elbaszarintani? :(((

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#59) Integra válasza tiv83us (#58) üzenetére


Integra
titán

lehet megint petíciózni, hogy csinálják vissza.
ráadásul ami igazán bosszantó, hogy megjelent, hogy ki kinek lett barátja, meg minek lett a fanja.. hát ki a rákot érdekel ez?
és nem lehet eltüntetni (hide), mert vagy eltünteted az egész embert, vagy marad minden ahogy van. tényleg kíváncsi lennék ki volt ez az ökör és milyen indokkal csinálták ezt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#60) mukibuci válasza Integra (#59) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Jah, ennél még az okádék iwiw is jobb, ott legalább kategóriánként lehet eltüntetni :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#61) Nyugdíjas válasza tiv83us (#58) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

OMFG, én meg vártam mikor áll helyre. Aszittem szokásos bug :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#62) Integra válasza mukibuci (#60) üzenetére


Integra
titán

ezt azért nem igaz, annál minden jobb:)
ez szándékosan lett így megcsinálva, hogy nem lehet hide become freinds és hide become a fan opcio...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#63) mukibuci válasza Integra (#62) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Erre az egy funkicóra gondoltam, nem általánosságban :D
Elhiszem, h szándékos, de akkor szándékosan f*s :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#64) Integra válasza mukibuci (#63) üzenetére


Integra
titán

egyetértek:)
engem az is zavar, hogy vannak akik orrvérzésig buzi yútúb videokat linkelnek és nem lehet személynek csak a video linkjeit eltakarítani..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#65) Integra


Integra
titán

kis info

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#67) Integra válasza Xelo (#66) üzenetére


Integra
titán

de most komolyan, aki ennek bedől..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#68) Xelo válasza Integra (#67) üzenetére


Xelo
addikt

én is ezt gondoltam, de a hír szerint sokan bekapták. inkább leírtam magyarul, így a biztos ;]

(#69) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Én pár hete regiztem, sokkal jobb, mint az iWiW. Ott is vannak alkalmazások, de a közelébe nincs a Facenak. FarmVille, Barn Buddy, egyebek.. Ilyen iwiwen sosem lesz! Nagyon jó. Aki akar bejelölhet, nevem: László Czinder

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#70) brownus


brownus
veterán

hogy azistenbe kell a farmville játékot törölni vagy bezárni vagy mittomén, hogy ne lehessen vele játszani???

köszi!

(#71) Integra válasza brownus (#70) üzenetére


Integra
titán

bal alul edit applications
aztán egyszer majd blokkolnod is kell a meghívókat rá

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#72) brownus válasza Integra (#71) üzenetére


brownus
veterán

meglett, töröltem a pettel együtt...

dánke

(#73) Biaggio


Biaggio
őstag

Látom, a hozzászólók többsége nem FB fan, de azért jönnék egy rövid kérdéssel:

adott egy játék (Roller Coaster Kingdom), Firefoxot használok és iszonyat mértékben eszi a memóriát folyamatosan... volt, h a CPU-t is egyre durvábban terhelte. Mit lehet tenni?

(#74) Integra válasza Biaggio (#73) üzenetére


Integra
titán

ha krómmal vagy ie-vel működik, akkor az a játék nincsen ff-re rendesen megírva. semmit se tudsz tenni. vagy másik browserrel búkolsz vagy hagyod a játékot:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#75) rep3at


rep3at
őstag

Körülbelül 3 hónapja regeltem Facebookra, elnyerte a tetszésemet. Tetszik hogy a megosztás van középpontban és hogy párbeszédszerűen jelennek meg a hozzászólások/képek. Első dolgom lesz feltenni az új mobilomra :)

Forward thinking. كرر

(#76) Psychonaut


Psychonaut
addikt

THE FACEBOOK TRICK: press up,up, down, down, left, right, left, right, B, A, Enter key, then right click then press up and down and magic circles will appear. The only way to get rid of them are to log off or refresh the page...

Besz*rtam, de tényleg működött.... :F :D

(#77) Wolverine válasza Biaggio (#73) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha jól emlékszem, az is Zynga-féle cucc, nem? Ők Flashben írták meg a játékaikat, a jelek szerint igencsak szarul. Nekem az éttermes játékuk borzalmasan és érthetetlenül lassú... (meg a mafia Wars is, de az elég népszerű, nyilván brutális terhelése van a szerverüknek)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#78) Integra válasza Psychonaut (#76) üzenetére


Integra
titán

és ez mire jó?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#79) Psychonaut válasza Integra (#78) üzenetére


Psychonaut
addikt

Semmire, csak érdekesség.

(#80) rep3at válasza Psychonaut (#79) üzenetére


rep3at
őstag

Kipróbáltam, nekem elég érdekes dolgokat csinált Operával..

Forward thinking. كرر

(#81) Integra


Integra
titán

na, sikeresen elqrtak még egy dolgot, üzenőfalon vagy mindent látsz adott személytől vagy semmit. de appot nem tudsz üzenőfalból letiltani a személy letiltása nélkül.
bravo.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#82) Biaggio válasza Wolverine (#77) üzenetére


Biaggio
őstag

igen, köszi a választ :O

(#83) daninet


daninet
veterán

Üdv!
Amikor valaki bejelöl egy képen, az ugye megjelenik a te profilodon is. Namost van egy pary fotó ami többünknél is kinnvan, a facebook pedig 2X-3X is megjeleníti a fényképalbumomban azt a képet. Ezek a képek nem menedzselhetők csak megtekinthetők. Szerintem ez egy hiba a rendszerben, vagy csak nekem kerülte el valami beállítás a figyelmem? előre köszi :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#84) Integra


Integra
titán

If you don't know, as of today, Facebook will automatically index all your info on Google, which allows everyone to view it. To change this option, go to Settings --> Privacy Settings --> Search --> then UN-CLICK the box that says 'Allow indexing'. Facebook kept this one quiet. Copy and paste onto your status for all your friends.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#85) rep3at


rep3at
őstag

Kezdenek engem is idegesíteni a játékfelkérések. Nem azért vagyok fent hogy ilyenekkel játszogassak..

Forward thinking. كرر

(#86) Integra válasza rep3at (#85) üzenetére


Integra
titán

blokkold le. csak egyszer kell, utána több nem jön.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#87) Integra válasza daninet (#83) üzenetére


Integra
titán

amikor betagelnek egy fotón, akkor az a te tages gyűjtőfolderedben is megjelenik. ha leveszed a tag-et a fotóról, amire jogosult vagy, mert téged jelöltek be, akkor eltűnik a tages gyűjtőfolderedből és a fotó csak a fotót feltöltőnél lesz látható.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#88) adalbert1 válasza Integra (#84) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz az infóért, úgy tűnik hogy nem kötnénk amúgy az orrunkra... :(
Egyre inkább azon gondolkozom hogy törölni kellene magam, de egyelőre elég a minél kevesebb infó megadása, azt is csak ismerősöknek.

(#89) rep3at válasza Integra (#86) üzenetére


rep3at
őstag

Megfogadom a tanácsot..

Forward thinking. كرر

(#90) #89874944


#89874944
törölt tag

kezdőlapon be lehet állítani hogy időrendben jelenjen meg, ne összevissza?

(#91) Integra válasza #89874944 (#90) üzenetére


Integra
titán

mi?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#92) Integra válasza adalbert1 (#88) üzenetére


Integra
titán

nem kell parázni, csak rendesen beállítani:)
egyébként ezek olyan dolgok, hogy ha valaki veszi azt a 15 percet hogy átnézze a privacy settings részt, akkor adja magát az egész és mindent simán betud állítani jól.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#93) #89874944 válasza Integra (#91) üzenetére


#89874944
törölt tag

minden. az események.

(#94) Integra válasza #89874944 (#93) üzenetére


Integra
titán

hogy az üzenőfalon mi jelenik meg, nem tudod szabályozni. legalábbis időrendben biztos nem. nem is értem a kérdést pontosan.
azt tudod szabályozni, hogy milyen információk jelenjenek meg, vagy sem. hide-ra klikk jobb oldalt. eltüntethetsz személyeket, alkalmazás infókat, eseményeket.
pár hónapja volt egy váltás, amikor tulajdonképpen visszacsinálták szinergiás megjelenítésre az információkat. ez eléggé megoszt mindenkit, a "régebbi" szerintem is jobb volt. ráadásul a hide funkcióban is változtattak, megint csak nem előnyére.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#95) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok facebookosok!

Leírom ide is azt amit leírtam a facebooknak:

Valamikor még talán a nyáron regisztráltam a facebookra. Használtam is egy ideig, de aztán úgy döntöttem megszüntetem a fiókom. Így is tettem. A mai napon kaptam meghívót és újra szerettem volna regisztrálni, de nem sikerült, mert azt írta az oldal, hogy az email címem le van tiltva. Ilyenkor mit lehet tenni?

Mivel nem nagyon várok választ, legalábbis ettől tartok, ezért gondoltam megírom ide is hátha van valaki aki tud erről valamit.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#96) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello!

Mit jelentenek az üzeneteknél a szürke nyilak? Sejtésem szerint azt hogy válaszoltam / válaszoltak rá ,de olyannál is megjelenik amire nem kaptam / küldtem választ ...

(#97) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

Üdv,

Ha valakit ismerősnek jelölök, és ő Elutasít-tal reagál, nincs róla semmiféle jelzés? Tegnap ismerősnek jelöltem valakit, de ma megint azt látni az adatlapján, hogy Megjelölés ismerősként. Ma szintén ugyanez, ezért gondolom, hogy köze lehet az elutasításhoz.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#98) rep3at válasza zsolesz010 (#97) üzenetére


rep3at
őstag

Nálam is szokott ilyent csinálni, igaz inkább csak a Facebook Mobile.

Forward thinking. كرر

(#99) zsolesz010 válasza rep3at (#98) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Ha nem valami hiba, hanem az Elutasít-ra nyomott, akkor nincs róla értesítő, és újra a Megjelölés ismerősként gomb jelenik meg, vagy egyértelmű tudomást szereznék róla?
Még új vagyok, alig van pár ismerősöm, sokan még függőben vannak, de eddig senkinél nem tűnt el a bejelölésem.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#100) #89874944


#89874944
törölt tag

Mintha láttam volna olyan alkalmazást hogy "ki nézte meg az adatlapom" megvan vkinek? hogy tudom ezt megtalálni? :U

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.