Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Psychonaut válasza MaciG (#599) üzenetére


Psychonaut
addikt

Elvileg igen. Adatlapját legörgeted, bal oldalt lent Személy jelentése/tiltása, és csak A felhasználó letiltása opció elé teszel pipát.

(#602) share


share
tag

sziasztok!
facebookon "házas" vagyok, be van jelölve személy, minden, de egyszer csak a párom adatlapján eltűnt a családi állapot rész mindenhonnan, se a profilképnél nincs kint, se fent, se pedig az alapadatoknál, de csak én nem látom, ha más nézi nála,más mutatja. ötlet, hogy mitől lehet?

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#603) sti10p


sti10p
senior tag

Hi!
Nekem az lenne a problémám, hogy nem tudom törölni a hivatkozásaimat. Rá clickelek hogy bejegyzés törlése, de nem történik semmi. Ez valami hiba, vagy az én böngészőmben van elálítva valami. Nem értem, másnál működik?!

Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

XY

(#604) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Pénteken volt 7. éves a Facebook.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#605) ChuckyOsb válasza sti10p (#603) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Nekem a falról nem lehet ki X-elni. De ha saját adatlapomon törlöm akkor oké.

(#606) sti10p válasza ChuckyOsb (#605) üzenetére


sti10p
senior tag

Hát nekem ott se, nem értem, pedig fontos lenne!

XY

(#607) Newyorker


Newyorker
addikt

Egy kérdés!

Ha rámegyek a kezdőlapra, akkor ugye látom az ismerőseim "főbb eseményeit", vagy a "legfrissebb" bejegyzéseit!

Ha rámegyek egy ismim pl bejegyzéséra és oda megyek a jobb sarkára a bejegyzésnek előjön egy almenü:
- bejegyzés eltüntetése
- xy eltüntetése
- spamnek jelölöm

Itt ha ráklikkelek az "xy eltüntetésére" akkor ugye innentől az ő bejegyzéseit nem fogom látni a kezdőlapomon.

A kérdésem az, ha én újból látni akarom azt hol tudom beállítani???

KÖSZÖNÖM

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#608) _Ádám_ válasza Newyorker (#607) üzenetére


_Ádám_
csendes tag

A főbb események alatt van egy "Beállítások szerkesztése" gomb." bejegyzéseinek elrejtése" mellett rányomsz az x-re akit újra látni akarsz.

(#609) share válasza _Ádám_ (#608) üzenetére


share
tag

pont fordítva. legfrissebb mellett van. :B

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#610) sti10p


sti10p
senior tag

(#603)

-valaki erre válaszolna légyszi, illetve kipróbálná hogy neki működik e a törlés?!

XY

(#611) ChuckyOsb válasza sti10p (#610) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Akkor nem tudom, kipróbáltam még mindig megy.

(#612) sti10p válasza ChuckyOsb (#611) üzenetére


sti10p
senior tag

Na jó vicc ami most nállam van a Facebook-al, nem mondom: be próbálom rakni a Trusted sites-ok közé az IE-ben, hátha az a baja hogy nem tud valami script-et futtatni, erre mikor rákattintok a törlésre kidob a login oldalra és így még be se tudok jelentkezni, folyton visszadob, csak ha kiveszem a Trusted sites-ok közül! :F
Mi a pikula lehet a baja?

XY

(#613) sti10p válasza sti10p (#612) üzenetére


sti10p
senior tag

Megoldódott... De akkor is bugos, nem ment csak ha profil nevemre mentem...

[ Szerkesztve ]

XY

(#614) A-tom


A-tom
csendes tag

Sziasztok!
Nekem a regisztrációval van problémám. Kitöltöm az adatlapot, rányomok a reg gombra, jelzi, hogy valamin nagyon dolgozik, de ez minden. Talán vmilyen progi hiányzik neki? bár több gépről is próbáltam, az eredmény ua. :O Remélem, valaki tud segíteni.

(#615) szabirka


szabirka
csendes tag

Sziasztok!
Hogy tudom beállítani Facebookon, hogy csak meghatározott személyek láthassák, mit írok ki az üzenőfalamra?
Bocsi, még új vagyok....
Azt tudom, hogy van egy táblázat az Adatvédelmi beállításoknál, de én azt szeretném, hogy csak egy megadott személy legyen az. És nem akarom letiltani, ha nem szükséges...

[ Szerkesztve ]

(#616) vikvuk


vikvuk
aktív tag

a saját ID-t hol tudja megtalálni a user (bejelentkezve)?

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#617) NiDDA válasza szabirka (#615) üzenetére


NiDDA
csendes tag

sehogy...
Vagy tiltsd le, vagy töröld le.

Every day, every hour turn the pain into power.

(#618) ChuckyOsb válasza szabirka (#615) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Létre hozol egy listát amin olyan ismerősök szerepelnek aki láthatják az üzenőfali bejegyzéseid. Ezek után Adatvédelmi beállítások/Egyedi beállítások/ Bejegyzéseim menüben kiválasztod a listát és alapból csak az látja majd aki szerepel rajta. Ha olyat akarsz kiírni amit mindenki láthat akkor pedig a lakatnál tudod választani a csak ismerősöket. A mindenkinél az is látja majd aki ismerősnek jelölt de még nem jelölted vissza.

Nidda: valótlant ne állíts a fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#619) szabirka válasza ChuckyOsb (#618) üzenetére


szabirka
csendes tag

Köszi!

(#620) ChuckyOsb válasza szabirka (#619) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

;) Szívesen.

(#621) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok nem tudja mi a fene baja van a Facebook chatnak? Állandóan eltűnnek azok a párbeszéd dobozok vagy mik ha a bal felső sarokban lévő facebook feliratra vagy a kezdőlapra kattintok aztán a így írja ki a chat: ( (27)) Chatpartner, lehetséges hogy a Facebook for Android alkalmazáson ebből a hibából adódóan nem látnak hogy online vagyok?? Csak mert én telefonon látom hogy kik vannak fent. Ezelőtt jó volt mióta ezt csinálja a chat nem látnak telefonon keresztül :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#622) Archttila


Archttila
veterán

Sziasztok

Lassan már egy hónapja hogy megadta magát nálam a Facebook. Megmondom őszintén értetlenül állok a probléma előtt :( mivel eddig még hasonlót sem láttam senkinél, ez persze nem jelenti azt hogy a probléma csak nálam jelentkezik de félelmetesen idegesítő.

Szóval a profilom állandóan visszaállít magára egy korábbi állapotot. Ez abban nyilvánul meg, hogy általában eltűnik a profilképem, az aktuális üzenőfali bejegyzéseim, hozzászólásaim, privát üzeneteim etc etc... hiába frissítek rá, törlök cache-t, nyitom meg más böngészőben, akkor is a 4-6 nappal ezelőtti állapotomat látom általában profilkép nélkül. (jelenleg ha a profilomra kattintok a szombat, 23:32 az utolsó bejegyzés holott ugye azóta már kerültek ki dolgok)...
Gondolom mondanom sem kell mennyire idegesítő a dolog nem csak nekem, hanem az ismerőseim számára is. (miért törölted xy hszem mert ugye ha egyet gondol azokat is eltünteti határozatlan időre)
Szétnéztem a súgóközpontban ahol találtam is egy-két űrlapot (Profile Formatting Bugs stb) de sajnos eddig a kb 5 hibajelentésre (ebből legalább kettő a később megküldött e-mailre) még nem jött válasz. Konkrétan semmi reakció nincs és ez az amit véleményem szerint a világ legnagyobb közösségi portálja nem engedhet meg magának!
Sajnos az angol tudásom korántsem nevezhető tökéletesnek, de szerintem bőven kivehető belőle a problémám lényege, tekintettel arra hogy részletes technikai információkat, képeket is mellékeltem (Böngésző ver. (Build) rendszer etc)

Szóval szerintetek ezek után kihez fordulhatok még a problémámmal? Várni már nem várok, mert a legutolsó levelem is jó két hete már hogy elment. :(((

Várom a reakciókat. :F

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#623) Integra válasza erikke17 (#621) üzenetére


Integra
titán

szar az egész ahogy van. ne értetlenkedjetek már ennyit :)
folyamatosan reszelik, sosem lesz jó. mire stabil lenne, szétverik az egészet újra az új profilra való migrálással amitől minden szar lesz újra.
5 éve ez megy már, soha sem volt stabil. legalábbis nálam biztos nem.

sati: a te problémádra is ugyanez a válaszom, ha te nem nyomtál szét semmit, akkor a hiba nem a te feleden van, ergo nálad is egyszerűen szar. akkora adatbázist mozgatnak, meg foltozgatnak folyamatosan, hogy ami nálam jó, az nem biztos, hogy nálad is, illetve forditva. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#624) Integra


Integra
titán

némi ijesztő adat:
a zynga piaci értékét jelenleg 7 és 9 mdr uds közé teszi a wsj....
farmville 51 mio játékos, cityville 96 mi játékos, havonta, de összesen havonta kijön nekik 275 mio játékos...

erre a jpmorgan chase csinált egy 500-750 mio usd közötti befektetési alapot és a goldman sachs meg egy 1 mrd usd befeketési alapot, melyekben ilyen cégekből rántották össze a portfóliókat. mindkettőt lerabolták pillanatokon belül.
hihetetlen...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#625) Archttila válasza Integra (#623) üzenetére


Archttila
veterán

Értelek én, és köszi a választ :) bár ez így már nem egy kis hiba/bug hanem egy használhatatlan szar :S
Az hogy nem reagálnak a sokadik levelemre pedig egyenesen szánalmas :/ nem egy kis buta chat hibáról van szó (ne vegye senki magára) hanem konkrétan az egész profilom egy kalap... (és nem úgy néz ki hogy napról napra javulna)

BUGBOOK

szerk.: Még jó hogy SOHA semmilyen bigyót (FarmVille, szívküldimariskanak) alkalmazást nem használtam pont az ilyen problémák megelőzésére, meg persze totál hidegen is hagy...

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#626) erikke17 válasza Integra (#623) üzenetére


erikke17
őstag

A rákot kell nekik hegeszteni mindig...... Örültem hogy tudok majd telefonról chatelni erre használhatatlan mert perpillanat ganéj a chat... és evégett nem látnak-.-

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#627) Integra válasza Archttila (#625) üzenetére


Integra
titán

hidd el, millió másik email érkezik oda hetente ugyanezzel a gonddal. szerintem nincsen olyan hiba, amiről nem tudnak, 500mio user 500mio user.
ide egyszerűen bazi nagy türelem kell:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#628) Integra válasza erikke17 (#626) üzenetére


Integra
titán

milyen telefon?
androidnak van fb kliense gyári, abban van chat
de ha ebuddy-t használsz, az is nagyon jól működik, én androidon azt használom fb-re meg msn-re is, googletalk-ra is. skype-t sajnos kiölték belőle..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#629) legiaap


legiaap
nagyúr

Kérdésem lenne:
Valaki megjelölt egy képen, amin semmi sincs, csak egy ajándék a Maffia Wars-tól vagy mi a fene. Nagy feketeséget látok középen a Maffia Wars-os felirattal. Ezen a képen egy csomó ismerősöm meg van jelölve, de nem látom őket.
A játékkal nem is játszok.
Hogy tudom eltüntetni ezt a képet?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#630) Archttila válasza Integra (#627) üzenetére


Archttila
veterán

"ide egyszerűen bazi nagy türelem kell"

Az! :W

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#631) Archttila


Archttila
veterán

Gondoltam kitöltök ma egy utolsó formot (mert ugye más lehetőség nincs) persze majdnem sikerült is elküldeni:

"Sorry, something went wrong.
We're working on getting this fixed as soon as we can."

Nevetséges BUGBOOK!

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#632) erikke17 válasza Integra (#628) üzenetére


erikke17
őstag

SE Xperia X10 mini Facebook for Android v1.5.1 csütörtök este még jó volt péntek délután is de péntek este már mondta egyik ismerősöm hogy nem lát chaten, aztán többieket is kérdeztem és ők sem láttak, nem tudom hogy nálam van e a hiba sehonnan se nem tudok infót szerezni :(

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#633) ChuckyOsb válasza legiaap (#629) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

A kép alatt ahol szerepelnek a nevek, hogy kik vannak megjelölve rajta, ott zárójelben lesz a neved után, hogy megjelölés eltávolítása.
Egy ismerősömnél is volt ilyen kép, engem is jelöltek rajta és töröltem.

(#634) legiaap válasza ChuckyOsb (#633) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszönöm.
Ezt az életben nem találtam volna meg.
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#635) Integra válasza erikke17 (#632) üzenetére


Integra
titán

tedd fel a telefonra az ebuddy-t. ha azon működik az fb chat, akkor a klinessel van valami gond éppen. ez is előfordulhat:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#636) erikke17 válasza Integra (#635) üzenetére


erikke17
őstag

Én mondjuk szerver hibára gondoltam mert ha jól vettem észre azóta csinálja mióta a chat ilyeneket ír ki mint írtam: ( (27)), ha meg ráírok valakire akkor kép nélkül jeleníti meg neki a gépen a chat ablakocskát vagy mit. Na mind1 várok vele még ha nem fog menni megy vissza az ami volt működő aztán kap esélyt egy következő frissítésnél.
És köszi a gyors reakciót :D ebuddy meg az uccsó lehetőség :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#637) ChuckyOsb válasza legiaap (#634) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Nincs mit. ;)

[ Szerkesztve ]

(#638) erikke17


erikke17
őstag

Nah app reinstall nem segített, bejelentkeztem telefonról de haver az ő telefonján se nem látott de én őt igen ugyan így van gépen is, ezek után egyértelmű hogy rendszer hiba meg őneki nem szarozik úgy chat gépen mint nekem itt is van összefüggés szóval ennyi :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#639) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

mi a sz@r van a facebook levelezésével állandóan!? :W

(#640) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Átmeneti hiba történt, próbáld meg újra.
Átmeneti hiba történt, próbáld meg újra.

(#641) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Időleges hiba

(#642) Archttila


Archttila
veterán

Ezt az előbb nem akartam elhinni! :D

Known Issues on Facebook:

Profile: Some users are experiencing disappearing content, such as profile pictures and wall posts, on their profile. We are currently working on resolving the issue.

Ezt kellett volna válaszolniuk a sok formra is amit kitöltöttem, akkor talán nem csinálok ma egy új hozzáférést :D
Nem telt el 20 perc és javították a több hetes/hónapos atombomba nagyságú bugot :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#643) erikke17 válasza -NOKIA- (#641) üzenetére


erikke17
őstag

Szerintem most ne lepődj meg semmin perpill egy raklap fos az egész, péntek estétől én sem tudom használni a Fcebook for Android alkalmazásban a chat részt ha érdekel bővebben feljebb találsz róla infót. Már belenyugodtam ha akar megjavul ha nem nem majd következő frissítésben talán jó lessz.....

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#644) -NOKIA- válasza erikke17 (#643) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

És ez mikor lesz hogy megjavul, mert van egy csomó fontos üzenetem, amiket nem tudok elolvasni... :Y :Y

(#645) erikke17 válasza -NOKIA- (#644) üzenetére


erikke17
őstag

Nem tudom de csipkedhetnék magukat..... Ekkora közösségi oldal és nem éri magát utol semmibe... Én is szívesen használnám a chatet de nem tudom.. Az a baj hogy sehol se nem találtam semmi infót hogy dolgoznak e a bugokon amiket itt írunk mindannyian.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#646) Thunderzolee

Hátha valakit érdekel.
Am meg kell nyitni egy képet, és utána frissíteni F5-el, akkor áll vissza a régi fajta képnézegetés.
A másik megoldás, h az egérgörgővel kattintva nyitjuk meg a szokásos módon új fülön a képeket. Ez esetben is a régi módon nyílik meg.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#647) Thunderzolee

http://pcworld.hu/a-facebook-hires-baklovesei-20110217.html :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#648) M6454


M6454
tag

Sziasztok!

Van egy FB személyes oldalam, amin működik is minden.

2 napja regisztráltam egy üzleti oldalt is (ugyanazokra a login adatokra), így most a profilban tudok váltani a kettő között. A problémám az, hogy az üzleti oldal estében, ha rámegyek, hogy oldal szerkesztése akkor nem történik semmi, így nem tudok infókat megadni a cégről. Valamint itt a képfeltöltés sem megy!

Köszi!

(#649) ChuckyOsb válasza M6454 (#648) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Szia!

Nekem is két oldalam van a személyes adatlapomon keresztül, én sem tudok szerkeszteni, ha pedig igen, akkor nem tudok vissza lépni a saját adatlapomra, csak akkor ha bezárom a böngészőt.

Tudom ezzel nem segítettem, csak érzékeltetni szerettem volna, hogy nem egyedi hiba.

(#650) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Legújabb: megírom az üznetet - > küldés -> nem történik semmi :W

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.