Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Archttila


Archttila
veterán

http://www.facebook.com/KnownIssues

"Page Admins: When switching back to your personal account after using Facebook as a Page, some admins are getting blank pages. We are looking into the issue and hope to have it resolved soon."

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#652) M6454 válasza ChuckyOsb (#649) üzenetére


M6454
tag

Hello!

Akkor nem vagyok egyedül!
A visszalépéses dolog engem kevésbé zavar, mint az, hogy nem tudom az oldalam szerkeszteni!

(#653) M6454 válasza ChuckyOsb (#649) üzenetére


M6454
tag

Hello!

Váltsd át a nyelvet angolra (English US) és akkor működik minden.
Ideiglenesen ez is valami...

(#654) ChuckyOsb válasza M6454 (#653) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Szia!

Köszönöm szépen.

(#655) M6454 válasza ChuckyOsb (#654) üzenetére


M6454
tag

Hello!

Elméletileg javították a hibát! Nekem megy magyarul is!

(#656) Psychonaut válasza -NOKIA- (#650) üzenetére


Psychonaut
addikt

Történik, csak nem jelenik meg az elküldött üzeneteidnél. Ha érkezik rá válasz, mindkettőt látni fogod (legalábbis nekem ez szokott lenni).

(#657) Fecogame


Fecogame
veterán

Mennyi ideje kell regisztrált tagnak lennem, hogy fordító lehessek? Mert már ~2 éve tag vagyok. :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#658) Воланд válasza Fecogame (#657) üzenetére


Воланд
titán

[link]

Tudtommal nincs regisztrációs időhöz kötve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#659) Fecogame válasza Воланд (#658) üzenetére


Fecogame
veterán

You are too new on Facebook
We require users to have joined Facebook for a certain amount of time before they can participate in the Translation Application. Please come back again later.

Nekem ezt írja ki, ha szavazni akarok egy fordításra, vagy le akarok fordítani valamit. :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#660) Воланд válasza Fecogame (#659) üzenetére


Воланд
titán

Az érdekes, de ahogy nézem másnak is volt/van ilyen problémája, úgy, hogy már részt vettek a fordításban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#661) -NOKIA- válasza Psychonaut (#656) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Akkor elküldtem egy párszor...mert sokszor rányomtam :(((

(#662) Ice!?


Ice!?
őstag

hi.

ha valakit tiltunk, akkor nem is vonhatjuk azt vissza?

(#663) somasz


somasz
addikt

Ilyen üzeneteket küldök egy gyalázatos algoritmusnak köszönhetően, üzenet vagy üzenőfali bejegyzés formájában:
Secret tool shows who stalks your pics
Hogy a frászba lehet ettől megszabadulni? :F :W

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#664) Psychonaut válasza Ice!? (#662) üzenetére


Psychonaut
addikt

De.

(#665) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy mi ez az újabb csajos-titkolózós "poén" FB-on? Olyan mint anno a centikkel, csak most italokkal? :)

(#666) Ice!? válasza Psychonaut (#664) üzenetére


Ice!?
őstag

törlés, és újra felvétel?

(#667) Psychonaut válasza Ice!? (#666) üzenetére


Psychonaut
addikt

:N
Adatvédelmi beállítások-->Tiltólisták

(#668) ChuckyOsb válasza kilozsul (#665) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Sajnos elért felém is. Állandóan tele offolják a falat.

(#669) Ice!? válasza Psychonaut (#667) üzenetére


Ice!?
őstag

de az is megoldás. nem?:DDD

(#670) Psychonaut válasza Ice!? (#669) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az enyém biztos, a tiedet nem próbáltam. :))

(#671) Zoltánka


Zoltánka
tag

Sziasztok!

Jártatok már úgy, hogy valaki nevére kattintva a Facebook chat ablakban előjöttek a tavalyi (2010-es) chat-elések szövegei is?

Ha igen, hogy lehet ez? A gépen is tárolódik valahol a chat-ek szövege?? Tudtok erről valamit?

Z.

xxx

(#672) ChuckyOsb válasza Zoltánka (#671) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Szia! Az előzményeket menti a facebook. Gépen nem lesz meg.

(#673) Zoltánka válasza ChuckyOsb (#672) üzenetére


Zoltánka
tag

Szia!

A chat-ből folyamatosan törölve van (ismerős állítása szerint) és ezek ellenére feldobta neki a régi dolgait. A facebook valamilyen szerveréről jöhetett vissza a cucc?

Van valami Új Üzenet alkalmazás tegnap óta.. ez automatikusan "települ" vagy engedélyeztetni kell?

xxx

(#674) ChuckyOsb válasza Zoltánka (#673) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Nem tudom akkor lehet, hülyeséget mondtam, nekem egészen az új levelezés dologig mentette.

Az új levelezés nekem kb. egy hónapja jött egy értesítés formájában. :)
Olyan ismerősömet meghívhattam, szám,szerint 6-ot, aki még nem használja. El is akartam küldeni olyan barátoknak akivel használjuk a felületet de azt írta ki, hogy csak akkor tudja elküldeni ha lesz lehetőség a meghívásra.

Azóta viszont van egy facebook-os email címem és a csetten való beszélgetéseimet is vissza tudom benne nézni, meg nem muszáj a cset ablakban beszélgetni hanem lehet a levelezőn belül is.

Szerk.: amúgy valóban egy szerverről jöhet szerintem a mentés.

[ Szerkesztve ]

(#675) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Másnál sem működik a "Hide this post" funkció?

A főoldalról szeretnék vmit eltűntetni, de mikor megint visszamegyek, ott van a post a News feedben újra :W

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#676) Fecogame válasza Apollyon (#675) üzenetére


Fecogame
veterán

Vannak ilyen bugok, néha ez-az nem működik :U

Kérdés: Ez fake vagy tényleg? :Y

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#677) ChuckyOsb válasza Fecogame (#676) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Szerintem fake, az oldalon több dolog is fake amibe most bele olvastam. Kezdjük ott, hogy facebook-on nem lehet törölni adatlapot csak felfüggeszteni.

(#678) zsolesz010 válasza ChuckyOsb (#677) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Elég megnézni, hogy miről is van szó. "Álhírportál" nagy betűkkel kiírva. Ha ebből sem egyértelmű a fent lévő "hírek" mellett, hát akkor... :DDD
"Kezdjük ott, hogy facebook-on nem lehet törölni adatlapot csak felfüggeszteni." Ezt meg nem tudom, milyen ember találhatta ki, de ez is olyan, mint a hülye körlevelek, amit a nép mindenféle utánajárás nélkül elhisz, és tovább terjeszt, sőt, egyre határozottabban állítják, hogy márpedig az úgy van. Facebook-on lehet törölni adatlapot, bődületes baromság és félrevezetés, hogy nem lehet. [link]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#679) ChuckyOsb válasza zsolesz010 (#678) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Az oldalon tényleg csak átfutottam, de a törlés dolgot köszi. Szépen megvezetek engem is. :Y

(#680) Apollyon válasza zsolesz010 (#678) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem gáz volt az ímélemmel amikor még regeltem anno, és gondoltam akkor kitörlöm a profilt és újraregelek. NEM lehetett törölni, csak deaktiválni.
Ez még egy éve volt kb.

Azóta úgynézki tényleg lehet.

Hja és történt egy vicces dolog is.. Van egy haverom, és van a faterja és náluk az van hogy kb minden férfi családtagnak vmilyen meztelen nő van háttérnek a gépen. Nos a haver faterja félmeztelen csajt rakott ki facebookon is profilképnek..

Minden figyelmeztetés nélkül törölték a profilját:D csak annyi lett belőle hogy nem tudott már belépni és eltűnt az ismerőseim közül..

Azzal az e-mailjével meg persze már regelhet :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#681) Apollyon válasza Apollyon (#680) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hopsz, úgy értem, már NEM regelhet. :D

Amúgy helyrejött már a Hide this post-os dolog, jah.

Meg régen is volt, manapság is előfordul hogy likeol valaki egy postot, és eltűnik a likeolás, majd megint vissza, megint eltűnik..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#682) zsolesz010 válasza Apollyon (#680) üzenetére


zsolesz010
senior tag

2009. decemberében már biztos, hogy lehetett törölni, akkor volt itt rá szükség, és működött. :D

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#683) Tom5


Tom5
addikt

Egy bizonyos illetőt úgy akarok tiltani, hogy semmilyen szinten ne lássa az adatlapomat. Töröltem az ismerőseim közül is tiltólistára tettem. Ilyenkor teljesen láthatatlan vagyok a számára? Mert én beírom a nevét a keresőbe akkor ne adja ki. (szerencsére)

(#684) Ice!? válasza Psychonaut (#670) üzenetére


Ice!?
őstag

okay.:d

(#685) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

The Messages service is temporarily down for maintenance. We're constantly working hard to make a better product for you. Please be patient, and the system will be back up shortly.

(#686) Apollyon válasza Tom5 (#683) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Igen, ha blokkoltad (tiltólistára tetted) akkor ha rádkeresne, és megtalál, nem tud belépni az oldaladra mert hibát fog neki kiírni.
Úgyhogy minden oké lesz.

Én egyszer kipróbáltam a haveromon :D (mivel én angolul használom nálam úgy van hogy) Block this person, és kitörölte az ismerősök közül, és az adatlapjára sem tudtam bemenni.
Aztán a listáról újra engedélyeztem és újra felvettem havernak :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#687) Thunderzolee

Facebook Rap | Made In Hungary :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#688) -NOKIA- válasza -NOKIA- (#685) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Sajnos jelenleg nem tudjuk feldolgozni a megjelölés megerősítését. Próbáld meg később.

(#689) B1T3


B1T3
addikt

A „Like Box” miért nem működik? A blogomra helyeztem ki egyet, amely gond nélkül működött eddig, de pár napja csak a főoldalon jelenik meg, ha pedig konkrétan egy bejegyzést nézek, nem töltődik be, a helye üres.
Próbáltam új kódot is generálni, de ez szimplán már nem is működik, a weboldalamat bemásolva „the page you requested was not found” szöveg villan be.

(#690) #11527168


#11527168
törölt tag

Sziasztok! Észrevettétek, hogy már tulajdonképpen látni lehet ki nézte meg az adatlapotokat? Most vettem észre, hogy akik megnéznek és nem az ismerőseim, azokat beteszi automatikusan a "Kit ismerhetek" fül alá. :C

(#691) ChuckyOsb válasza #11527168 (#690) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Szia! És ezt honnan veszed, hogy ők megnéztek? :F

(#692) #11527168 válasza ChuckyOsb (#691) üzenetére


#11527168
törölt tag

Megkérdeztem, akitől tudtam.

(#693) B1T3 válasza #11527168 (#692) üzenetére


B1T3
addikt

Azért ez így nem feltétlenül állapítható meg. :) Szerintem simán random módon, a közös ismerősök alapján oszt be embereket.

(#694) #11527168 válasza B1T3 (#693) üzenetére


#11527168
törölt tag

Most próbáltam ki. Csináltam egy fake fiókot friss e-mail címmel, semmi valós adatot nem adtam meg, nem vettem fel semmi ismerőst, csoportot (cache, stb.-t töröltem, chromot telepítettem incognito módban futtatva) aztán megkértem több ismerősömet, hogy csak nézzenek rá a profilra. ÉS kiadta őket a "Kit ismerhetek" alatt.

Akkor ez hogy lehet? Próbáljátok ki ti is.

(#695) gabor85 válasza #11527168 (#694) üzenetére


gabor85
őstag

IP cím, MAC cím?

ezek nem maradtak állandóak?

Sztem PH-n is ezzel szűrik a duplaregeseket.

(#696) #11527168 válasza gabor85 (#695) üzenetére


#11527168
törölt tag

IP változott, de a MAC az persze maradt. Hát ha ezek szerint a FB mac vagy ip alapján is gyűjt adatokat az nem semmi :Y

Ja és azt el is felejtettem mondani, hogy volt (van) plusz védelemre "Disconnect for Chrome" és "Keep MORE Opt Outs for Chrome".

(#697) Lauda


Lauda
félisten

IP-t biztos nezi, mert keresztmuteromnak keszitettem itthonrol egy fiokot es ki-be lepkedtem a ket fiokba, egyszer csak kidobta nekem, hogy erositsem meg a fiokot vagy mi. De 1-2 nap alatt eltunt a szoveg. :DDD

(#698) Psychonaut válasza Lauda (#697) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meg is nézheted a legutóbbi bejelentkezéseid dátumát, IP-cím/oprendszer/böngésző adataival együtt. Hasznos, én rá szoktam néha nézni csak a biztonság kedvéért.

(#699) sbazsi


sbazsi
veterán

régebben volt olyan, hogy feliratkozás XY üzenőfalára. ez most megszűnt?
vagyis ha valaki posztol valamit, arról kapjak egy emailt. :U

(#700) Thunderzolee

Védekezés a Facebook vírusok ellen.
Pár perces videoban elmutogatják, hogy lehet megakadályozni, h belefussunk ilyesmibe.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1811213927434&oid=111530928879262&comments&ref=mf

NoScript kiegészítőt tegyétek fel Mozillához.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.