Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Integra válasza Peethy (#1950) üzenetére


Integra
titán

igazából nincsen ezzel baj, sokkal inkább azzal, hogy automatizálnak, hogy ez nekem jó. hát nem, anyátokat, azt. hihetetlen, hogy nem lehet beállitani, hogy a default view az időrendi sorrend legyen... francokat érdekel a top news, legalábbis engem nem, ha akarom, majd átváltok rá. ez a fajta szabadság vesztés a legrosszabb és ezt anno még az 5 évvel ezelőtti 2-ik verzió gyönyörűen tudta.... az a verzió volt a legjobb egyben.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1952) Peethy válasza Integra (#1951) üzenetére


Peethy
őstag

Nyilván az lenne a legjobb, ha én dönthetném el, hogy melyik legyen az alapértelmezett... bár annak még jobban örülnék, ha a top news folyamatosan frissülne. Befrissítenék 2-3szor akkor már új tartalom jönne ki, nem újra az előző topot nézném. Egyébként sem tudom, hogy egyes bejegyzések hogy kerülnek ki, gyakorlatilag 2 napja kinn vannak és senki egy lájkot nem nyomott rá...

Újra felteszem a kérdést: tudja valaki, hogy hogy tudom megoldani, hogy a Page-emen ne lájkolgalhasson/írhasson az, aki nem kedvelte korábban magát az oldalt?

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1953) szabacsik


szabacsik
őstag

Ha aktiválom magamnak ezt a timeline-t akkor csak én látom "timleline-osan" a profilomat vagy mások is?

/\____/\

(#1954) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Általános iskolát hogy tudok felvenni az adatlapomra?

(#1955) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni; hogy tudom beállítani, hogy idegenek akik nem ismerősök ne lássák azt amit az üzenőfalra írok vagy "lájkolok". És nem szeretném azt sem, hogy feltudjanak iratkozni az adatlapomra. Szóval azt szeretném, hogy csak ismerősök tudjanak rólam infókat.

Köszönöm szépen előre is.

(#1956) kpal


kpal
veterán

hol lehet beállitani azt hogy az én oldalamat ne lássa senki aki nem ismerős ?

[ Szerkesztve ]

(#1957) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Van egy oldalam FB-én.Kérdésem lenne,hogy az oldal adminokat ki tudja megnézni?Ki látja?Én látom a sarokban de más nem ugye?

Köszönöm!!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1958) V8David


V8David
tag

Ezzel a vacakkal lehetséges, hogy egy adott városra leszűkítve keressek ismerősöket? Pl. ha én csak Southamptonból szeretnék böngészni embereket... Hol van ilyen opció?

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#1959) PazsitZ válasza V8David (#1958) üzenetére


PazsitZ
addikt

Beírsz egy nevet az általános keresőbe, utána bal oldalt kiválasztod, hogy people (személyt akarsz keresni gondolom) majd felajánlja a hely tanulmány, munkahely szerint szűkítést.

- http://pazsitz.hu -

(#1960) Zin


Zin
senior tag

magyarra hogyan tudom vissza alitani facebook-ot?:S

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1961) V8David válasza PazsitZ (#1959) üzenetére


V8David
tag

Köszi, ez működik!

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#1962) Apollyon válasza Zin (#1960) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Belépsz, legalulra görgetsz (egy kicsit trollkodni fog és mindig megjelenít új postokat) aztán ha elfáradt és nem tölt be már postot akkor ott lesz legalul hogy English (attól függ mire van neked állítva) rákattintasz és kiválaszthatod a nyelvet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1963) Peethy


Peethy
őstag

X are talking about this

Ez mit jelent pontosan?

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1964) vans? válasza Apollyon (#1962) üzenetére


vans?
őstag

Ennel kicsit egyszerubb az Account Settings-ben atallitani, attol tartok. ;]

hábm bábm

(#1965) szabacsik válasza vans? (#1964) üzenetére


szabacsik
őstag

De míg az account settings folyton változik és majd jönnek a kérdések, hogy megváltozott és nem találják addig ez folyton ott lesz az oldal alján :P

/\____/\

(#1966) Apollyon válasza vans? (#1964) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ahogy előttem is írták, ez a legegyszerűbb módja: Amikor anno regisztráltam, belépés után egyből ez volt az első hogy legörgettem mint Youtube-on és ott átállítottam a nyelvet angolra, azóta is úgy van ;)

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1967) hossszú


hossszú
őstag

A chat fület szeretném visszaállítani már egyáltalán ha lehetséges a régi formára. Engem nagyon zavar, hogy látok egy csomó ismerőst a fülön aki nincs bejelentkezve.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#1968) vikvuk válasza PazsitZ (#1959) üzenetére


vikvuk
aktív tag

egy ilyenből (Like-olt), hogy lehet leszakadni?

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1969) Peethy válasza vikvuk (#1968) üzenetére


Peethy
őstag

Balra lent van az oldalsávban egy olyan gomb, hogy "Nem tetszik"

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1970) vikvuk válasza Peethy (#1969) üzenetére


vikvuk
aktív tag

Kösz.

Üzenőfalról a history-t hogy lehet eltűntetni? (Csak én lássam)

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#1971) 220volt


220volt
tag

Sziasztok!

Facebook-on azt hol lehet bellitani hogy aki nincs az ismerőseim között, az ne is látja az én ismerőseimet!

Előre is köszönöm a segítséget!

(#1972) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Hogy tudok likeolt oldalakat törölni ? Mert eddig az edit profile -> activies and interest -> Other Pages You Like menüpontban tudtam az egyéb likeolt oldalakat törölni,de most már nem tudok.Most akkor minden egyes oldalt nyissak meg új lapon és unlikeoljam az összeset ? Vagy hol tudok oldalakt törölgetni ? Légyszi segítsetek :F :F

best regards, egy fórumozó blogger

(#1973) Peethy válasza Dyrtyho (#1972) üzenetére


Peethy
őstag

[link]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1974) 220volt


220volt
tag

Tud valaki segíteni az előző kérdésemben?

[ Szerkesztve ]

(#1975) Dyrtyho válasza Peethy (#1973) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Csak eddig volt olyan opció minden oldal mellet,hogy oldal törlése,most már az sincs.Szóval akkor ezek szerint minden oldalt nyissak meg egy új lapon és nem tetszikeljem őket ? :((

best regards, egy fórumozó blogger

(#1976) jubilleum


jubilleum
senior tag

Hello!

Megjelent rólam egy hozzám hasonló kamu account, ami sértő is számomra. Ilyennel azon kívül hogy jelentem mi mást tudok tenni? Illetve a szerzőjének a kiderítésére van mód?

Köszi!

(#1977) sti10p


sti10p
senior tag

Egy gyors kérdés: A sarokban az "ismerősök a chaten" és mellette az adott ismerős képe mit akar jelenteni? Csak annyit, hogy mind a 2-en online vagyunk és hogy elvileg chatelhetnénk? Mert van hogy fenn van az ismerősöm is, de én nem látom, hogy a chat-en rajta lenne... Akkor ez most hogy van?

XY

(#1978) bAtt001 válasza sti10p (#1977) üzenetére


bAtt001
addikt

ha ott fel van sorolva és mellette van egy kis zöld pötty vagy egy kis hold akkor online és mehet a chat. azért nem látod ott mert lehet hogy ő kijelentkezett a chatből, mivel azt is lehet.

(#1979) Peethy


Peethy
őstag

Hogyan tudok facebookon kérdést módosítani?

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1980) sti10p válasza bAtt001 (#1978) üzenetére


sti10p
senior tag

Köszönöm!

XY

(#1981) Dyrtyho válasza Peethy (#1979) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Töröld,és tedd fel újra a kérdést...jobb módszert sajnos nem tudok

best regards, egy fórumozó blogger

(#1982) Peethy válasza Dyrtyho (#1981) üzenetére


Peethy
őstag

Nincs más? Már vannak szavazatok, és eredendően nem én tettem fel a kérdést, csak admin vagyok a csoportban.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1983) szabacsik válasza Peethy (#1982) üzenetére


szabacsik
őstag

Szerintem nem lehet módosítani mert vissza lehetne élni vele....mármint nem visszaélni hanem trollkodni.

Szereted a tortát?
Igen: 87szavazat
Nem: 3szavazat

Szerkesztés után...

Csináltad már lóval?
Igen: 87szavazat
Nem: 3szavazat

/\____/\

(#1984) Peethy válasza szabacsik (#1983) üzenetére


Peethy
őstag

Van benne valami. Köszönöm a segítséget! :R

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#1985) vans? válasza szabacsik (#1983) üzenetére


vans?
őstag

:D

hábm bábm

(#1986) GrandeP


GrandeP
őstag

Üdv!

Melyik az "elegánsabb", már ha egyáltalán van ilyen?!

Megbökni vagy egyből bejelölni ismerősként?! :U :B

Kb 1 éve, napi kapcsolatban vagyunk, de csak mint munkatárs, és csak emailben, max telefonon osztottuk egymásnak a "parancsokat", élőben még nem találkoztunk, ő egy másik telephelyen dolgozik... viszont annyi excel táblát küldtem már neki, h nincs annyi papír. :D

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1987) mukibuci válasza GrandeP (#1986) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hölgy az illető munkatárs? mert amúgy elég buzisan hangzik ez a megbököm :DDD ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1988) GrandeP válasza mukibuci (#1987) üzenetére


GrandeP
őstag

Mégnaná hogy... :DDD

Ha haversác, akkor le..arnám, de nem akarom, h zaklatásnak vegye! :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1989) bAtt001 válasza GrandeP (#1986) üzenetére


bAtt001
addikt

ez a bökdösés egy nagy baromság. szerintem jelöld be és ha nem tetszik neki max elutasít. vagy írhatsz neki előbb üzentet és meg is kérdezheted akár. mióta számít a bökés ismerkedés kezdeményező gesztusnak? :D

(#1990) littlelion21 válasza GrandeP (#1988) üzenetére


littlelion21
addikt

Egyet értek az előttem szólóval, már épp' kérdezni akartam hogy hány éves vagy... ;]

(#1991) aram01 válasza GrandeP (#1988) üzenetére


aram01
nagyúr

azt mondják hogy a bökés olyasmit jelent hogy szívesen lev.rrnád.ha meg vissza bök benne van.Mondjuk ha a csajomat bökdösné a face-n valaki,lehet szénné verném a csávót :B
Vigyázz nehogy valami gyúrós pasija legyen és elugorjon megbeszélni veled ezt a bökéses dolgot :P
Más: Adatok letöltése milyen időintervallumot ölel fel?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1992) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Sziasztok!

Az a gondom, hogy tegnap mikor beléptem feldobott egy ablakot a Face, hogy van valami új, TOP Storys szolgáltatása. Én szépen ki is ikszeltem, hogy köszi nem, de mégis sikerült beállítania magát, így most a normális "üzenőfal" helyett csak ezek a TOP Story-k vannak és jobb oldalt a chat fölött egy kis mini ablakban van a rendes üzenőfal, meg a különböző történések. Hogyan lehet ezt visszaállítani??? Mert iszonyat idegesítő, olyan mintha mindig csak a "fontos események"-et látnám de elég sűrűn ránézek és szeretnék szépen minden történést látni, úgy ahogy volt.

HELP!!!!!! :O

(= Zala =)

(#1993) GrandeP válasza bAtt001 (#1989) üzenetére


GrandeP
őstag

Bökdösést én úgy veszem, h az csak egy figyelemfelkeltő nem?! :DDD

Nem vagyok képben ebben a mai internet közösségnek ezen részében...

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1994) bAtt001 válasza GrandeP (#1993) üzenetére


bAtt001
addikt

én nem tudom sosem használtam mivel teljesen feleslegesnek éreztem ezt a funkciót szóval max a barátaim idegesítésére alkalmaztam :DDD

(#1995) aram01 válasza bAtt001 (#1994) üzenetére


aram01
nagyúr

én ha másképp nem tehetem akkor a face-n bökdösöm a pipim ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1996) GrandeP válasza aram01 (#1995) üzenetére


GrandeP
őstag

De most komolyan, most abból h "megbök" h jön az h "kikormornálak"?! :DDD

Baz, ezekszerint akkor hatalmas vérfertőzések és elég érdekes kapcsolatok lennének....

Én / ismerősök, eddig ezt úgy gondoltuk, h kb mintha tolnál egy szmálylit, vagy megcsörgetnéd a telóját....

Tehát eddig nem gondoltam, h ennek cekcuális háttér tartalma van.... :U

Na de most már ezt is tudjuk... :R

ui: részlet a szabályzatból...
For instance, you can poke your friends to say hello.
Tehát ti vagytok a perverzek! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1997) aram01 válasza GrandeP (#1996) üzenetére


aram01
nagyúr

nyugi nem 100% én is csak olvastam valahol: Facebook hivatalos angol nyelvű szabályzatában áll: A bökés gomb használata, diszkrét felkérés szexuális kapcsolatra

de én a biztonság kedvéért nem bökdösöm a haverjaimat,sem kendős öregasszonyokat ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1998) mukibuci válasza aram01 (#1997) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sima hoax, szerencsére a rövidebb fajtából ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1999) bAtt001 válasza GrandeP (#1996) üzenetére


bAtt001
addikt

régebben kb semmi jelentése nem volt a bökésnek, csak mióta a tinik annyira unatkoznak hogy már jobbat nem tudnak kitalálni elkezdtek ilyen hülyeségeket társítani hozzá és már annyi fajta van hogy ember nem tudja hogy a másik mit vesz le belőle. nekem pl csak annyi hogy megjelenik oldalt és kész, nagyon halvány figyelemfelkeltésre jó de semmi többre. már akkor inkább írok üzenetet, abban ki tudom fejteni mit is akarok pontosan :D

(#2000) vans? válasza Zalaymate (#1992) üzenetére


vans?
őstag

Nincs visszaut sajnos, igy jartal. (Persze nem csak te, en is utalom...)

hábm bábm

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.