Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) zoo8800 válasza Thunderzolee (#350) üzenetére


zoo8800
veterán

Hiba :D
Add meg neki újra ezt.
Vagy lehet az a baja, hogy a G már nem engedi meg a Facebooknak, hogy átkutassa a kontaktjaidat.

rip and tear, until it is done

(#352) ChuckyOsb válasza Thunderzolee (#350) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Nekem is kidobta reggel. Ugyan arra a címemre kértem amin regisztrálva vagyok, egy megerősítő linket és rá klikk és kész. El is fogadta, megy tovább, mint régen.

Nekem freemail-es és még is jött.

[ Szerkesztve ]

(#353) ChuckyOsb válasza biatomi (#349) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Szívesen. :R

(#354) Thunderzolee válasza ChuckyOsb (#352) üzenetére

Nos, itt az a baj, h a a gmailt beírom neki, ezt írja:
Sajnáljuk, de az e-mail cím, amit megadtál, érvénytelen. Kérjük adj meg egy másikat és próbálkozz újra.

*fura dolgok ezek, mert közben azért belépni enged.. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#355) ChuckyOsb válasza Thunderzolee (#354) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Akkor sajnos nem tudok segíteni. :F

(#356) ChuckyOsb válasza ChuckyOsb (#355) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Jó az ID&T avatarod. Thunderdome függő voltam régen. :DDD

(#357) Thunderzolee válasza ChuckyOsb (#356) üzenetére

Én még most is.. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#358) ChuckyOsb válasza Thunderzolee (#357) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Régen még üzletekben, megtaláltam néhány válogatás cd-ét, de most már sehol. :( Csak a vaterán.

(#359) Thunderzolee válasza ChuckyOsb (#358) üzenetére

Ja, hát kábé a 10-12-es dupla óta én se veszem őket, az újabb zenék már más irányba mentek el, nem jöttek be annyira, de a régieket imádom.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#360) Thunderzolee

Képek az egomi filmforgatásról :)

facebook.com/album.php?aid=41632&id=100000595215716&l=228b481a49

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#361) adam_


adam_
senior tag

Hogyan lehet olyan boxot elhelyezni az oldalamon, amiben kis ikonokban azoknak a képe is szerepel akiknek tetszett az oldalam? Mert most csak simán "lájkolni" lehet.. ezt amúgy nem lehet olyanná átalakítani, hogy képeket is mutasson, teljesen újat kéne indítani akkor ebből, hogy ez megvalósítható legyen? Mit gondoltok?

(#362) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Ezt miért írja ki nekem?

"Kérlek, ellenőrizd az e-mail címed
Rendszerünk azt érzékelte, hogy a(z) ---@freemail.hu e-mail cím már nem érvényes. A Facebook használatához legalább egy aktív e-mail cím szükséges. Kérlek, lentebb adj és erősíts meg egy kapcsolatfelvételre szolgáló címet:"

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#363) Ice!?


Ice!?
őstag

az eltávolított bökéseket vissza lehet valahogy hozni?

(#364) Thunderzolee válasza runner 125 (#362) üzenetére

Olvass vissza, a 350-es hsz.-tól kezdve már szóba került. :)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#365) runner 125 válasza Thunderzolee (#364) üzenetére


runner 125
nagyúr

Visszaolvastam köszi, ugyanúgy állok ahogy Te, kiírta, h sajnáljuk bla bla..
:F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#366) Thunderzolee válasza runner 125 (#365) üzenetére

Nekem már abbahagyta, másnap nem kérdezgette. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#367) runner 125 válasza Thunderzolee (#366) üzenetére


runner 125
nagyúr

..továbbra is kérdezi, kb 3 napja.

Igazság szerint nem zavar, majd elmúlik nekem is. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#368) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Üdv

Nem egy mail jött a hotmailos fiókomhoz, hogy XY ismerősnek jelölt facebook-ra.

De ebben az a poén, hogy nem vagyok fent a facebookon. :U

Vagyis én biztos, hogy nem regeltem be oda.

Az lehetséges, keletkezik, egy facebookos user, hotmail összevonásával követően?

Ez, hogy lehetséges? :F :Y

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#369) Psychonaut válasza Poll Tamás (#368) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem, Hotmaillel természetesen nem jár együtt a Facebook account.
Biztosan jól olvastad el a levelet? Nem lehet, hogy a levél küldője meghívott Facebookra? Mivel az ottani ismerőskereső az email-cím címlistája alapján működik, így mindenkinek küld emailt, aki az illetővel kapcsolatban állhat.

Ha nem meghívott, hanem ismerősnek jelölt, akkor valaki csinált neked egy fiókot, vagy használja a te e-mail címedet.

Az lehetséges, keletkezik, egy facebookos user, hotmail összevonásával követően?
Ez a mondat meg nem értelmes.

(#370) Ice!? válasza Ice!? (#363) üzenetére


Ice!?
őstag

szóval nem?:F

(#371) runner 125


runner 125
nagyúr

Jah és még valami eszembe jutott.

Vannak ezek a segg kvízek, ezeket kik szerkesztik?

Mert komolyan mondom eddig alig láttam olyat, ami helyesen lett volna leírva. De olyan szintű helyesírási hibákkal vannak tele, h az valami borzasztó. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#372) Psychonaut válasza Ice!? (#370) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem hinném.

runner 125: Felhasználók.

(#373) rii


rii
nagyúr

havercsajnak sokszor b*sz*kszik a chat ... állandóan offline-ra vágja a FB, .... van hogy 1 perc alatt 4 x el-vissza-el-vissza ....

ez másnál is előfordul? vagy esetleg a sok hülye applikáció kavar be?

asszem mind a melóhelyén, mind otthon ez történik, ... szóval gép, helyi háló kizárva .. egy közös pont a FB

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#374) Integra válasza rii (#373) üzenetére


Integra
titán

utóbbi hetekben ilyen, egyszerűen rossz az egész.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#375) rii válasza Integra (#374) üzenetére


rii
nagyúr

meny'nyugodtam :R

meg el is szörnyedtem :DDD remélem meg'csájják :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#376) Integra válasza rii (#375) üzenetére


Integra
titán

minél több user lesz, annál rosszabb lesz az fb. nem bírja a rendszer a terhelést, csak igyekszik a megnövekedett igényt kielégíteni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#377) Ibroni


Ibroni
csendes tag

Sziasztok!

Nekem azt irta ki a phrases csinálásnál h Legalább ifejezést kell megadni a “Kifejezések férfiaknak ÉS nőknek" szakaszban. pedig oda is irtam.Nem értem mért csinálja :W

(#378) runner 125 válasza Psychonaut (#372) üzenetére


runner 125
nagyúr

Sejtettem, köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#379) rii válasza Integra (#376) üzenetére


rii
nagyúr

át kéne' neveni facebug-ra :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#380) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Már csak ez kellett. "Cartoon Network" :DDD láz.

(#381) Thunderzolee válasza ChuckyOsb (#380) üzenetére

November 14-től 17-ig cseréld le a Facebook-os profilképedet a kedvenc gyerekkori rajzfilmhősödre és biztasd erre a többieket is! Cél: ne legyenek emberi arcok Facebook-on, csak a gyermekkor emlékei szerdáig! Mert gyereknek lenni jó! :)

Le is cseréltem én is :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#382) ChuckyOsb válasza Thunderzolee (#381) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

:C

(#383) Integra válasza Thunderzolee (#381) üzenetére


Integra
titán

nagyon jó, tele van a falam ezzel a szeméttel...
két hét múlva mindenki ugorjon le egy 10 emeletes ház tetejéről, megy majd arról is egy körlevél, az ugrók között földkörüli utazást sorsolnak ki!! remélem minél többen jelentkeznek.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#384) ChuckyOsb válasza Integra (#383) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Nekem is tele van. De szerintem erre is csak a magyarok egy része képes. Nem tudják kulturáltan használni, tényleg arra, amire van. Most már talán lejárt a nyeréses meghívó, most jött ez. Nem tudom még mi lesz. De az iwiwet már tele offolták, most ide jöttek. :((

(#385) CurrentValue válasza Integra (#383) üzenetére


CurrentValue
tag

EZ nem tudom téged miben befolyásol hogy valaki virtual flashmobot készít. Én is beszállok a játékba, mert miért ne? te nem szeretnél, nem szálsz be, 1 sor az fb-n ahova kiirja neked hogy mostantol 2345 ismerősöd és klaudia megváltoztatta profilképét. Azért ez türhető szerintem.

(#386) #56474624 válasza Thunderzolee (#381) üzenetére


#56474624
törölt tag

Gyereknek lenni jó volt nekünk még (mondjuk úgy a '90, és azelőttieknek), a mai generációnak meg szerintem nincs igazi gyerekkora (tessék megnézni pl. a 14-15 éves kislányok myvip adatlapját, meg úgy általában az öltözködésüket, céljaikat, stb), és ebben a facebook is aktív "szerepet vállal". Ezek után ez a felhívás nekem eleve bűzlik. :U
Miért nem buzdítanak arra, hogy dobd ki a gépet az ablakon? Sokkal szimpatikusabb lenne. ;]

(#387) Integra válasza CurrentValue (#385) üzenetére


Integra
titán

azért mert nem csak profil váltás van, hanem mindegyik kirakja hogy küldd tovább... és ezzel van tele minden. és már heti rendszerességgel ezek a faszságok mennek, de megint csak ismételni tudom magam, csak magyar részről.. nyugati kultúrában a social network teljesen mást jelent, mint magyarországon, ahol fogalmuk sincsen róla, hogy mire való és hogy kell használni.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#388) Integra válasza ChuckyOsb (#384) üzenetére


Integra
titán

persze hogy nem tudják használni, én törlöm is őket ki szépen lassan.
a fél társaságom külföldi, egyetlen egy sem küldött soha meghívót, hogy nyerjél ájfónt, meg tévét, meg wellness hétvégét, vagy hogy rakd ki a faladra, meg küldd el 10 embernek, meg hoaxokat.. ja és nem fél éve használok fb-t, mint a magyarok 95%-a. amióta az index meg a többi elkezdett cikkezni, azóta van ez, jól mérhető. nincsen kultúra.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#389) CurrentValue válasza Integra (#388) üzenetére


CurrentValue
tag

Én is előbb használtam mint bejött a köztudatba, én is utálom a mobil és iphone fb alkalmazásokat, blogolásokat, etcetcetc
de ennek ellenére magasan a leghasználhatóbb szál ami jelenleg a neten fut, tetszik nem tetszik, eddig bárkit akartam keresni, rajta volt, nekem már ezért megéri, ami meg a falat illeti, elvesztette rég a jelentőségét (már azzal hogy fv meg hasonló szar játékok autopostolnak egyfolytában... Ha valaki valamit akar azt meg észreveszed, minden nyereményjáték egy motorra épül, amit firefox alatt kitilthatsz, amugy meg én pl nem veszem figyelembe és cső.

(#390) Integra válasza CurrentValue (#389) üzenetére


Integra
titán

asszem még mindig nem érted.
ez eredetileg egy platform arra, hogy a személyes (akármilyen furán is hangzik) dolgokból ossz meg, a másikkal beszélsz, ha szeretnél, ha nem nem, de a lényeg, hogy mindig valami apró pici személyeset osztasz meg és könnyen megtalálod az infot ha szeretnéd. ez nem egyenlő azzal, hogy oszd meg az összes faszságot, mert ha te megosztod, szorozd be magad 50-nel és legalább annyian ugyanezt megcsinálják. ahogy meg is teszik. nem akarod letiltani x-et meg y-t mert kíváncsi vagy az ő saját gondolataikra, de a végén úgyis kirakod, mert eleged lesz az idióta körlevelekből, meg ma anyukák emlékére, holnap nagy fingós nap miatt, aztán kolbásztöltő verseny.. érted? tele személytelen, semmilyen, tartalmi info nélküli spammal. mert ez spam, semmi más. mondom, nincsen kultúrája ennek itt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#391) rii


rii
nagyúr

nekem ezért van köbö 13 ismerősöm, és abból le van hide-olva már vagy 5 :D és olyan néven vagyok fent, mintha aszondanám, hogy Gregor Börsh :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#392) Integra válasza rii (#391) üzenetére


Integra
titán

3xx ismerősből a fele külföldi, fele magyar, a magyarok fele ignore-ban és már jó párat ki is töröltem. nem örömteli, de ez van, nincsen mit szépíteni rajta.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#393) ChuckyOsb válasza CurrentValue (#389) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Engem az érdekelne, hogy lehet Firefox alatt kitiltani? :))

(#394) Thunderzolee

Azt hittem itt mindenki tisztában van vele, h miért cserélődtek/cserélődnek le a képek, elvégre ez egy infós oldal.
Tessék:

"Am az egész onnét ered, h a fácsé túlzásba vitte a bejelentkezési azonosítást egyes esetekben.
Nem tudom ki járt már úgy, h idegen helyről/országból belépve beadott pár képet, és ki kellett választani, ki ismerős, és ki nem.
Ha nem ismertél fel egy képet, a fészbúk kapásból letiltott, és nem tudtál belépni a SAJÁT oldaladra.
Mert fő a TE biztonságod.. vagy mi." :/

Sajnálatos módon az egész egy "éld át a gyerekkort újra" feelinget kapott időközben, de ettől még van célja, és nem feltétlenül birka mindenki aki lecserélte a képét.

Én pl. ezt cseréltem le:

Erre (stílusosan):

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#395) Psychonaut válasza Thunderzolee (#394) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha nem ismertél fel egy képet, a fészbúk kapásból letiltott, és nem tudtál belépni a SAJÁT oldaladra.
Mert fő a TE biztonságod.. vagy mi

Hát LOL, mégis ki a f***om biztonságát szolgálja egy ilyen, ha nem az enyémet? Tök nyilvánvaló a rendszer: ha valaki ismerősöd Facebookon, azt ismered is, ergo felismered egy képen. Viszont ha valaki más lép be az accountodba, mondjuk Ukrajnából, kifejezetten adathalász célból, ő nem fogja felismerni az ismerősöket, és (ennek a rendszernek köszönhetően) nem fog hozzáférni az adatokhoz.

Az, hogy a FB átment Magyarországon myVIP-be (vegyél fel mindenkit ismerősnek akit egyszer láttál, illetve az ő ismerősei közül is párat, csak a biztonság kedvéért), még nem jelenti azt, hogy ezzel a szűrővel lenne a gond, sőt.

Érdekelne, hogy ki volt ennek a bejegyzésnek a szerzője, és mire alapozta ezt a gunyoros hangnemet.

Amúgy tudtommal nem egy, hanem több kép hibázása után tiltott ki a rendszer, és akkor is csak ideiglenesen.

SZERK: Thunderzolee: ez nyilvánvalóan nem ellened irányult, csak ki tudnak akasztani ezek az önjelölt internetes okosgyerekek.

[ Szerkesztve ]

(#396) MaciG


MaciG
addikt

Arra kérném szépen a tisztelt fórumtársakat, hogy aki fent van facebookon, az nyomjon ide egy lájkot! Előre is köszönöm. :R

BANZAII

(#397) Klemens


Klemens
őstag

Ha valakinél letiltottam, hogy az üzenőfalamon megjelenjenek a dolgai, akkor ezt hogyan tudom visszakapcsol? :F

MaciG: Én nem tudom lájolni. :(

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#398) Integra válasza Psychonaut (#395) üzenetére


Integra
titán

"Az, hogy a FB átment Magyarországon myVIP-be (vegyél fel mindenkit ismerősnek akit egyszer láttál,"
pontosan erről van szó, zéró kultúra.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#399) MaciG válasza Klemens (#397) üzenetére


MaciG
addikt

Sajnos csak akkor lehet ha csatlakozol a klubhoz. :F

BANZAII

(#400) Klemens válasza MaciG (#399) üzenetére


Klemens
őstag

Áhám, csatlakoztam és lájkoltam is a képet. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.