Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Thunderzolee válasza ChuckyOsb (#550) üzenetére

Nem sikerült megtalálni. :(
Egyelőre.

Lakótársnőmnek most néztem, neki megvan, ugyanúgy, ahogy mukibuci linkelte.

Azért valamennyire megnyugodtam, h végülis megvan, csak biztosan valamilyen beállítást elállítottam valamikor. Erre kell még rájönnöm. :S

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#552) Thunderzolee válasza ChuckyOsb (#550) üzenetére

Az csak az alkalmazás neve, mámint a "ki nézi a profilom" de valójában nem tudja megmutatni.. Beléptem én is.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#553) ChuckyOsb válasza Thunderzolee (#551) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Néztem én is, nekem is megvan. De van ott egy x mellette, én anno a csoportjaimat ikszeltem ki, nem tudtam vissza rakni adatlapra. Úgy sikerült, hogy beléptem egy csoportba és ott voltak beállítások.

(#554) mukibuci válasza Thunderzolee (#552) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fent a keresőbe írd be "hivatkozások" ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#555) Thunderzolee válasza mukibuci (#554) üzenetére

EZ AZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!

Nagyon szépen köszönöm! :C

Huhh, de megkönnyebbültem. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#556) Fecogame


Fecogame
veterán

Meg tudom nézni valahol, hogy XY milyen képeket lájkolt?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#557) legiaap


legiaap
nagyúr

Olyan kérdésem lenne, hogy tudnám visszaállítani a régi Facebook adatlapom. Mindig visszautasítottam ezt az új kinézetet, és valahogy magától megújult és ez nekem nem bejövős.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#558) zsolesz010 válasza legiaap (#557) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Sajnos sehogy. A korábbi "választási lehetőséggel" csak arra mentek, hátha többen váltanak önként az újra, mint akik maradnak, így amikor mindenkire ráerőltetik az újat, kevesebben reklamáljanak, hogy dehát ők nem is akarták. Ami azt illeti, ügyes. Akik maguktól váltottak, úgy könyvelték el, hogy az ő döntésük volt. Ami igaz is. Bár, ahogy utólag kiderült, csak részben. :DDD

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#559) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Azt hol lehet beállítani hogyha rákattintanak a nevemre akkor egyből az adatlapomat lássák(infó), ne pedig az üzenőfalamat?

(#560) legiaap válasza zsolesz010 (#558) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kössz. Ez elég gáz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#561) Integra válasza zsolesz010 (#558) üzenetére


Integra
titán

ez kb annyira volt tisztességes migrálás, mint amilyen az mnyp nálunk... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#562) Integra válasza Red_Bull (#559) üzenetére


Integra
titán

nincsen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#563) MaciG


MaciG
addikt

Facebookon, hol látom az ismerőseim közelgő névnapját meg születésnapját? Olyanra gondolok ,mint ami iwiw-en is van. vagy itt nincs ilyen?

BANZAII

(#564) ChuckyOsb válasza MaciG (#563) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Csak születésnapot jelez ki, azt is csak arról a személyről aki ezt nyilvánosan feltünteti az adatlapján. A jobb felső sarok környékén találod. Kezdőlap Adatlap Profilom fül alatt.

(#565) kali válasza MaciG (#563) üzenetére


kali
legenda

események -> születésnapok!

ChuckyOsb; nem biztos, hogy ott, az adatlap típusától is függ(het), új adatlap esetén például bal felül (is)!

[ Szerkesztve ]

(#566) ChuckyOsb válasza kali (#565) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Jogos javítás. Köszi.

(#567) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Hogy tudom azt beállítani ezen csodálatos arckönyvön, h más ne lássa azt az üzenőfalamon, h vkivel most már ismerősök vagyunk illetve én hozzászóltam a fényképéhez?

(#568) #11527168 válasza spyduck (#567) üzenetére


#11527168
törölt tag

Adatvédelmi beállítások > Kapcsolódás a Facebookra > Ismerőseid listájának megtekintése > Csak én

Innentől nem fogja kitenni ha valaki(t) jelöl(sz) viszont nem fognak látszódni az ismerőseid sem. Máshogy tudtommal nem lehet megcsinálni.

Azt, hogy fényképhez hozzászóltál csak törléssel tudod eltüntetni, ezt a funkciót már törölték a rendszerből sajnos.

(#569) spyduck válasza #11527168 (#568) üzenetére


spyduck
nagyúr

:R :R :R :R

(#570) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Újabb kérdés. Hogy tudok vkit a csak a chat-ről kitiltani?

(#571) koshmar válasza spyduck (#570) üzenetére


koshmar
őstag

Én úgy tudom, hogy ez nem lehetséges, csak akkor, ha az egész chat-ből kilépsz, bár így senki sem fog látni.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#572) legiaap


legiaap
nagyúr

Olyan kérdésem lenne, hogy:
Ha engedélyezek egy játékot, de már meguntam, hogy tudom eltávolítani?
Ha a bal oldali menünél rámegyek a mellette lévő x-re, az nem tünteti el teljesen, mert utána kikerestem a játékadatbázisból és onnan folytattam a játékot, ahol abba hagytam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#573) bAtt001 válasza spyduck (#570) üzenetére


bAtt001
addikt

a csetnél lent friend lists, tehát csinálsz egy listát amibe belerakod a nem kívánt személyt és annak a csoportnak kikapcsolod hogy lássanak, így akit abba beleteszel az nem lát online téged

(#574) bAtt001 válasza legiaap (#572) üzenetére


bAtt001
addikt

igen ott csak eltünteti és nem törli ki, nem vagyok benne biztos de az adatvédelmi beállításoknál ha letekered ott lesz egy alkalmazások és weboldalak rész bal oldalt, ott szerkesztés és beállítások módosítása, ezt találtam hirtelen de kipróbálom én is

(#575) legiaap válasza bAtt001 (#574) üzenetére


legiaap
nagyúr

köszi ott volt
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#576) Ice!?


Ice!?
őstag

sziasztok.

ha valakit blokkolok, akkor hogyan láthatja a megosztott linkjeimet, és amiket lájkoltam a "lájk oldalakon"?

(#577) spyduck válasza bAtt001 (#573) üzenetére


spyduck
nagyúr

köszönöm!

(#578) Fecogame válasza Ice!? (#576) üzenetére


Fecogame
veterán

Egyáltalán nem lát belőled semmit, ugyanígy te sem látod őt.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#579) Ice!? válasza Fecogame (#578) üzenetére


Ice!?
őstag

akkor végképp nem értem. mert még lájkolta is.

(#580) Fecogame válasza Ice!? (#579) üzenetére


Fecogame
veterán

És te látod őt? Ha rákeresel, kiadja találatként?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#581) Ice!? válasza Fecogame (#580) üzenetére


Ice!?
őstag

Igen. A teljes üzenőfalát és mindenét látom.
Viszont amikor a "Legyen ez az alapértelmezett beállításom" -ra kattintok, nem pipálódik ki. Üresen marad.:F

[ Szerkesztve ]

(#582) Fecogame válasza Ice!? (#581) üzenetére


Fecogame
veterán

Akkor viszont nem tiltottad le. Én egy valakit tiltottam le, azóta semmi hír róla, egyáltalán nem látom őt.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#583) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Facebook oldalhoz (cég, csoport, akármi) hol lehet megadni a domain végződését?
Tehát hogy facebook.com/prohardver és hasonló legyen?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#584) Psychonaut válasza z0d1AK (#583) üzenetére


Psychonaut
addikt

http://www.facebook.com/username/

Itt kiválasztod a kívánt csoportot, és beírod a kívánt végződést. Minimum 25 tagnak lennie kell a csoportban, hogy egyéni domain végződést kaphasson.

(#585) z0d1AK válasza Psychonaut (#584) üzenetére


z0d1AK
veterán

ezer hála, ezt kerestem. :R

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#586) waccamár


waccamár
senior tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki a facemoods nevű "programmal"? Egy idős ismerősöm telepítette fel véletlen, és azóta SEHOGY sem tudok kiírtani, sem spyware-malware eltávolítóval, sem a programok hozzáadásában, sem a registry-ből, FF újratelepítése sem segített, dokumentumok mappában a kiterjesztések között sincs, sehol nincs a gépen róla fájl. Letiltja a felső menübar-t, saját kezdőoldalt hoz be, ha a címsorba írsz címet, akkor a saját keresőoldalát dobja ki, onnan mehetsz rá, teljesen átvariálta a rendszert, ilyet még nem láttam :S van valami ötletetek?

Más, találtam egy jó blogot: http://facsebuk.blog.hu/
Ti is találkoztatok már ilyen idegesítő viselkedésekkel FB-n? :D

(#587) Zin


Zin
senior tag

hany perc mulva alszik el a zold pont a chatlistaba?mikor lesz hold?barmien tevekenysegnel amikor kattint zold lesz egybol?amikor nem nyul semmihez meg hold?aki tudja hogy hany perc semmi utan lesz holdacska, ne kimeljen irja le!Koszonom.
CityVille alkalmazast hogyan tudom megszuntetni?Ez a masik fontos dolog...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#588) ChuckyOsb válasza Zin (#587) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Az alkalmazást a Profilom/Adatvédelmi beállítások/Alkalmazások, amiket használsz itt tudod eltávolítani.

A holdban nem vagyok biztos, ezért ha nem így van akkor javítsatok ki, de úgy tudom, hogy ha másik lapra váltasz a böngészőben akkor lesz hold és ha vissza térsz Facebook-ra akkor lesz zöld.

(#589) MaciG


MaciG
addikt

Facebook chaten le lehet tiltani valakit, úgy, hogy ő ne lássa ,hogy letiltottam?

BANZAII

(#590) ChuckyOsb válasza MaciG (#589) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Készíts egy listát ahova berakod a nem kívánt személyt és ezt a listát kikapcsolhatod a csevegőben, így ők nem látnak ott.

(#591) #29786624


#29786624
törölt tag

Sziasztok!
Tegnap megváltoztattam a jelszavamat, és elfelejtettem. Rámentem, hogy elfelejtette a jelszavát? Email küldése. De a freemailre nem érkezett email. Mit tudok csinálni? Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#592) MaciG válasza ChuckyOsb (#590) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi, ez életmentő volt. :)

BANZAII

(#593) ChuckyOsb válasza MaciG (#592) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

;)

(#594) Ice!? válasza Fecogame (#582) üzenetére


Ice!?
őstag

pedig de [kisatíroztam..]:

(#595) ChuckyOsb válasza Ice!? (#594) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Ez a Bejegyzéseim résznél van?

(#596) MaciG


MaciG
addikt

Ha egy ismerősöm hozzászól az állapotomhoz vagy képemhez és nekem nem tetszik amit beírt és ki X -elem a jobb felső sarokban, akkor csak nekem tűnik el vagy mindenkinek?

BANZAII

(#597) ChuckyOsb válasza MaciG (#596) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Mindenkinek.

(#598) Ice!? válasza ChuckyOsb (#595) üzenetére


Ice!?
őstag

Az üzenőfalon, a státusznál a "lakat".

(#599) MaciG


MaciG
addikt

Bocs ha sokat kérdezek, de facebookon lehet valakit "totálisan" tiltani? Értem ez alatt azt ,hogy ne legyen ismerősöm, ne tudjon írogatni, levelezni, stb.

BANZAII

(#600) MaciG válasza MaciG (#599) üzenetére


MaciG
addikt

Közben bogarásztam az oldalt és találtam egy ilyet, hogy " Személy jelentése/tiltása" és itt kipipáltam ,hogy tiltás. Remélem ez elég lesz

BANZAII

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.