Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90451) Crytek


Crytek
veterán

Elkezdtem megint a FEAR-el játszani már nagyon sokadjára (ha már megvettem steam-re ott is toljam)
Még ma is jó játéknak mondanám.

Halvány lila gőzöm sincs hogy a Monolith vagy a WB (vagy tököm tudja már hogy kinél vannak a jogok azóta) most valóban barlangban élnek?
A HD Remasteredek fénykorát éljük és ez a régi idők egyik legjobb FPS-e , nem hiszem el ,hogy nem akarják felújítani.
Elképzelem, hogy alátolnának egy UE4-et vagy felturbozott UE3-at és mehetnek az aratós szebb kivitelben.
Ha megtoldanák egy brutál fizika modellel hogy amit szétlősz az úgy is marad olyat dobna a feelingen azta (csak hogy ezt így leírtam le**sam a bokám, hát milenne még ha ez nem csak gondolatba hanem élőbe történne)

Ilyenkor sajnálom hogy nincsenek milliárdjaim meghinteném őket pár millával hogy hajrá csináljátok ,mert kell a népnek és szeretik

Next PC Upgrade: 2022

(#90452) arty válasza djculture (#90383) üzenetére


arty
veterán

fogalmatlan...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#90453) tomsolo válasza Crytek (#90451) üzenetére


tomsolo
őstag

A Monolith aztán biztos fog UDKt licenszelni, kb. mintha Balmer iphonenal telefonálna :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90454) Crytek válasza tomsolo (#90453) üzenetére


Crytek
veterán

Csak hirtelen felindulásból írtam két szépen kinéző engine-t .Cryengine-t elvből nem mert azt kb a lőtéri kutya sem akarja használni :(
A lényeg ha tolnának alá egy mai kornak megfelelő engine-t simán venné a nép mindenféle next genre pc-re stb.
És egy kész game-et átültetni sokkal kisebb munka mint egy új IP-t alkotni ami esetleg bukhat.
De ha ezt ők nem látják akkor, hogy mindenki ebből él most sőt szinte 0 változtatással jönnek ki a régi cuccok.

De ahogy olvasni a neten a Condemneddel fognak most görcsölni holott a FEAR 45ezerszer nagyobb siker volt.

Next PC Upgrade: 2022

(#90455) tomsolo válasza Crytek (#90454) üzenetére


tomsolo
őstag

A Shadow of Mordor alatt mi fut szted? Dark Basic?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90456) Crytek válasza tomsolo (#90455) üzenetére


Crytek
veterán

Ha jól olvastam a saját **arjuk ami o**mány

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#90457) tomsolo válasza Crytek (#90456) üzenetére


tomsolo
őstag

Core 2n biztos ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90458) Dilikutya válasza Crytek (#90454) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha új engine-t raksz alá, az nem kis munka. 10 éves játék, ott már textúrát is nagyobb felbontásúra kell cserélni, effekteket újat... nem olyan kis munka az.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90459) dredbiro válasza Crytek (#90451) üzenetére


dredbiro
senior tag

ennyi :K

Good hunting,STALKER !

(#90460) Crytek válasza Dilikutya (#90458) üzenetére


Crytek
veterán

De még mindig kevesebb mint valami ujjat csinálni a totál nulláról....

tomsolo: Csak halkan mondom warezra se méltattam a mordort.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#90461) huskydog17 válasza Crytek (#90451) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Inkább ne! Te nagyon álomvilágban élsz! Ha a Warner csináltatna egy remake-t, abból csak katasztrófa születne PC-n. A Monolith ugyanúgy a bő 10 éves LithTech Engine-t használná streaming nélkül, hogy segítsék a 8 GB VRAM-os VGA-k eladását.
A Warner egy szinten van a Ubisoft-tal: PC-n katasztrofális portokat készítenek, a Monolith is mára teljesen elk*rvult, csak a konzolra figyelnek.
A fizika pont egy olyan terület, amit mára elképesztő módon elhanyagoltak a fejlesztők, gyakorlatilag túlzás nélkül azt mondhatjuk, hogy csúnyán vissza fejlődött az elmúlt évek során.

#90454: Ugye most csak viccelsz? A CryEngine a piac egyik legjobb, legfejlettebb motorja, az pedig, hogy - ahogy fogalmaztál - a kutyát se érdekli, szimplán nem igaz, inkább az ellenkezője, egyre több a CryEngine-re épülő alkotás. Az Epic pedig inkább vissza butítja az UE4-t, mert náluk az ultramobil piac a prioritás.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#90462) Dilikutya válasza Crytek (#90460) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem majdnem ugyanaz...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90463) micafighter válasza Crytek (#90460) üzenetére


micafighter
nagyúr

Akkor mi alapján van róla véleményed? :)

(#90464) laceszgamer válasza huskydog17 (#90461) üzenetére


laceszgamer
addikt

http://en.wikipedia.org/wiki/CryEngine

Hát azért az a sok nem is olyan sok, főleg, hogy a fele olyan cím amiről az emberek 90%-a nem is hall.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#90465) Crytek válasza micafighter (#90463) üzenetére


Crytek
veterán

Ilyen komolytalan kérdéseket minek teszel fel nem is értem.

Next PC Upgrade: 2022

(#90466) tomsolo válasza Crytek (#90460) üzenetére


tomsolo
őstag

A tavalyi év egyik legjobb játéka nálad látatlanba is fos/szar/ocsmány de a Raven's Puke meg kéne meg jó lesz majd mi? :B

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90467) tomsolo válasza i2k (#90437) üzenetére


tomsolo
őstag

Amazon walletet tudsz vele feltölteni. Akkor érdemes ha több dolgot vennél és vmiért nem opció a bankkártyás baszakodás - mint a fenti példádban.

Centre meg tudod mondani mennyi legyen a gift kártya értéke - pl 5 dolgot vennél és 9.6 USD lenne összesen - szóval veszel egy ilyet és az e-mailes kézbesítés választod majd beváltod magadnak.

Kb mint a steam wallet feltöltés.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90468) Dilikutya válasza tomsolo (#90466) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mit csodálkozol? Az utóbbi évek legjobb autós játéka volt a mobilportos Colin McRae Rally, annyira, hogy 1-2€-nál többet nem is volt hajlandó adni érte. :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90469) i2k válasza tomsolo (#90467) üzenetére


i2k
senior tag

Hmmm. Ez így fincsin hangzik.
Remélem, jövő hónapban is lesznek jó Amazonos ajánlatok, mert akkor teszek egy gyakorlati próbát is :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#90470) #79621120


#79621120
törölt tag

Csak halkan megjegyzem , hogy egy játék esetében sz@rt sem ér a legújabb grafikus motor , ha maga a játékmenet unalmas .

[ Szerkesztve ]

(#90471) Crytek válasza tomsolo (#90466) üzenetére


Crytek
veterán

"A tavalyi év egyik legjobb játéka"

Már sok helyen írtam ,de újra megerősítem. Engem nem érdekel senki más hogy ki milyen game-et, filmet akármit tart jónak. Nekem van saját döntésem ,nem mások fogják megmondani mit játsszak mit nézzek.
Felőlem lehet egy game 10000000 díj nyertese mindenhonnan kaphat only 10/10-et ha engem nem érdekel vagy nem tetszik nekem.

Szóval igen inkább Ravens Cry (ha játszhatóvá csinálják) mint a mordor

Next PC Upgrade: 2022

(#90472) eami válasza Crytek (#90471) üzenetére


eami
addikt

ránéztem most erre a Ravens cryra és nem tűnik olyan vészesnek, gondolom idén lesz még bundliba, addig kibirom.

(#90473) djculture válasza #79621120 (#90470) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj hogy számomra a mordor unalmas mikor már a 1000-ik ugyanolyan orkot nyirtam ki abbahagytam.
Pedig jó meg minden de nem nagyon látom értelmét hosszú távon, nem tud lekötni.

[ Szerkesztve ]

(#90474) tomsolo válasza eami (#90472) üzenetére


tomsolo
őstag

Reméljük addigra már minden npc angolul fog benne beszélni, mert jelenleg eme digitális drágakő készítőinek már nem maradt rá idejük. - :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90475) #79621120 válasza djculture (#90473) üzenetére


#79621120
törölt tag

Én nem csak egy játékra értettem a dolgot .

(#90476) tomsolo válasza i2k (#90469) üzenetére


tomsolo
őstag

A Valkyria-t nyugodtan szkípeld, lesz az még bundliba. Játsz addig pl a Last Remnanttal :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90477) Frod válasza djculture (#90473) üzenetére


Frod
addikt

A Mordornak pont a sztori végéig van szavatossága, illetve a skill-fa kimaxolásáig. Utána hiába lehet akár a végtelenségig folytatni a hadvezérek abuzálását - tényleg nincs ami ott tartsa a játékost. De azt a 20 óra amit kb beleraktam egyáltalán nem bánom. A harcrendszere ugyan nem eredeti ötlet, viszont az a sokféle mód ahogyan egy orkot le tudsz rendezni... kellett már egy ilyen produktum :)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#90478) eami válasza Frod (#90477) üzenetére


eami
addikt

gondolom azért az is számít hogy mennyire csak a fő sztorit tolod. Én azért főleg az elején inkább apróbb missionöket toltam, így most van benne 27 órányi játék és még csak 2 warchiefem van mind control alatt :DD

[ Szerkesztve ]

(#90479) Frod válasza eami (#90478) üzenetére


Frod
addikt

Én nagyon lassan haladtam a sztorival, mivel a játék egyik hatalmas előny sok más open-world címmel szemben, hogy itt tényleg az első másodperctől kezdve oda mész amerre akarsz, így előbb az összes gyorsutazó pont unlockolása, stb-stb, és csak utána mentem rá a küldetésekre. Na jó, lehet nekem is megvan az 25 óra plusz már a Lord of The Hunt dlc-t is kivittem :DDD

Do you see the white shadow?

(#90480) tomsolo válasza eami (#90478) üzenetére


tomsolo
őstag

70 valahány órát raktam bele. Igaz, hogy én az első 30 órát kb nulla skillel kb. ilyen scoutként töltöttem. -.-

Egyébként az új skinnek más és más buffot adnak pl. a csaj 1-2 ütéstől meghal cserébe oszt mint az állat.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#90481) Źşë'


Źşë'
addikt

akinek esetleg maradt playfire rewardokból fontja az talán most könnyen talál magának valót gmg VIP szekcióban, preorderek ill. frissen megjelent játékok között

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#90482) szami777 válasza djculture (#90473) üzenetére


szami777
addikt

Nem tudom, velem van-e a baj, de én nem tudom megunni.
Ezt a játékot mintha nekem készítették volna, más magyarázat nincsen arra, hogy az 1000. lefejezés után is sötéten felröhögök, vagy diadalittasan örvendek, amikor egyszerre 3-4 Boss-t küldök át a másvilágra. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#90483) Dilikutya válasza szami777 (#90482) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bár még nem játszottam a Mordorral, de szerintem az a beteg, perverz állat, aki nem élvezi a folyamatos kaszabolást, belezést, lefejezést. ;]
Öööö... nem nézek túl sok old-school horrort? :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90484) duvi válasza szami777 (#90482) üzenetére


duvi
nagyúr

Csatlakozom hozzád Mordor ügyben :K 42 órám van eddig a játékban és még alig vagyok túl a felén. Minden mellékküldetést végigvittem az első mapon és csak utána mentem át a következőre. Részben gyakorlásból, részben a látványos kombók miatt én is rengeteg orkot öltem szórakozásból :D

(#90485) micafighter válasza Crytek (#90465) üzenetére


micafighter
nagyúr

Komoly volt a kérdésem, én személyes tapasztalat alapján szoktam véleményt alkotni egy játékról. Bár ha jól értettem akkor neked első sorba a grafikája nem tetszik a mordornak, a grafikáról meg nagyrészt már videók alapján is lehet véleményt alkotni. :) Az megint egy más dolog, hogy valakinek nem érdekes az adott játék története/világa, ezt embere válogatja.

[ Szerkesztve ]

(#90486) i2k válasza tomsolo (#90476) üzenetére


i2k
senior tag

Jogos :)

//9,1 GB... Remélem, délután 6-7 körül már indítható állapotban is lesz :)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#90487) reelc válasza Dilikutya (#90483) üzenetére


reelc
veterán

Kitalálom. Farsangkor mindíg Jasonnak vagy Freddy Kruegernek öltöztél.
Chucky babával játszottál.
PC-n meg a 2 Postallal, meg a Carmageddonokkal. :)
Akkor nálad normális a megállapításod.

[ Szerkesztve ]

(#90488) Dilikutya válasza reelc (#90487) üzenetére


Dilikutya
félisten

Valahogy így. :)
Ezért nem tudok haragudni a sokadik zombis játékra is a zombik miatt, legfeljebb a kivitelezés silánysága miatt morgok. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90489) reelc válasza Dilikutya (#90488) üzenetére


reelc
veterán

Megnéznék egy normális Evil Dead játékot, természetesen Ash (Bruce Campbell) figurájával... lazán feldolgozva a 3 filmet egy játékban. :)
Tudom voltak játékok, de úgy rémlik elég gyengék voltak.

(#90490) Dilikutya válasza reelc (#90489) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én egy rendes slasher-t néznék már. Freddy-t, Jasont irányítva. :) Utóbbira talán van is esély.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90491) section9 válasza reelc (#90489) üzenetére


section9
őstag

Én egészen élveztem az utolsó Evil Dead játékot. :D

(#90492) Dilikutya válasza section9 (#90491) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Evil Dead: Regeneration borzalmas. Az irányítás, kamera pedig még annál is rosszabb. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#90493) FullGas


FullGas
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni valami játékot GTA V megjelenéséig.
Ezeket néztem eddig:
-Alien Isolation
-Bioshock Infinite
-Wolfenstein The New Order
Érdemes ezek közül valamelyiket megvenni? Vagy tudnátok ajánlani valami Best Buy játékot? :)

(#90494) bladegery válasza FullGas (#90493) üzenetére


bladegery
senior tag

Mind harmat jonak mondjak, en most a bioshock kozepen jarok eppen es nagyon tetszik.
A masik ketto is ki van nezve akcio idejere:)
Best buy: sniper elite 3 es egy rakas square enix jatek van akcioban steam, en ott korulneznek a helyedben.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#90495) SAABPEPE válasza FullGas (#90493) üzenetére


SAABPEPE
tag

Bioshock Infinite Nagyon jó,
Én még ezeket ajánlom : Tomb Rider ,Sleeping Dogs, Middle-earth Shadow of Mordor ,Saint Row 4

(#90496) FullGas válasza bladegery (#90494) üzenetére


FullGas
aktív tag

A Sniper Elite 3 jól hangzik :)
Van a sima ami 13,79 és van a Season Pass ami 8,39 euro. Mi a különbség?

SAABPEPE
Köszönöm neked is :R

[ Szerkesztve ]

(#90497) micafighter


micafighter
nagyúr

Gamersgate -15% kupon: 10AN-PREV-FEB2015

GTA V
Evolve
BF Hardline

Ezekre nem jó, bármi másra lehet használni.

(#90498) reelc válasza FullGas (#90496) üzenetére


reelc
veterán

Sima: az alapjáték, ez szükséges.
Season Pass: a hozzá való DLC-k (kiegészítők).
Nem tudom, mennyire ismered, szereted a Square Enix játékokat, de szerintem ez az Eidos Anthology most Best Buy. Ha nem költekezem ki a magam a Star Wars bundle kapcsán, akkor ezt meg is vettem volna. Sebaj, lesz még akcióban. :)

[ Szerkesztve ]

(#90499) maross


maross
veterán

Nuuvemen ha egy jatekhoz region lock van irva, azt nem is erdemes feszegetni, vagy lehet még az jo itt is?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#90500) po1son válasza maross (#90499) üzenetére


po1son
addikt

Felejtős, de amúgy mit néztél ki?

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.