Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128851) kecso2009


kecso2009
tag

Sziasztok. Ha paypalon keresztül fizetek mondjuk 70 euro értékben, de akivel üzleteltem átver, van lehetőség a pénzt vissza kérni?

(#128852) echterion válasza kecso2009 (#128851) üzenetére


echterion
nagyúr

Nyiss egy dispute-ot a paypal felületén, jó eséllyel visszakapod a pénzed, ha nem tudja az eladó bizonyítani a hibátlan teljesítést.

**********

(#128853) kecso2009 válasza echterion (#128852) üzenetére


kecso2009
tag

És ehhez nekem mit kell biznyítanom?

[ Szerkesztve ]

(#128854) phenomHUN válasza kecso2009 (#128853) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Csak akkor működik, ha vásárlási védelemmel fizettél. Ha igen, és immateriális dologról volt szó, akkor nyert ügyed van.

(#128855) echterion válasza kecso2009 (#128853) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát mondjuk azt kell első körben jelezned, hogy mi a gondod a tranzakcióval és hogy jelezted-e ezt korábban az eladó felé, csinált-e ő valamit, stb.

**********

(#128856) echterion válasza phenomHUN (#128854) üzenetére


echterion
nagyúr

Ja nyilván, ha csak simán atküldte, akkor így járt.

**********

(#128857) MrGeE


MrGeE
csendes tag

Micsoda Humbli csalogató (emailben jött) :)

Don't miss this exclusive offer! You've got $33 off your subscription to Humble Monthly.

Subscribe now and you'll immediately unlock Yakuza Kiwami, SOULCALIBUR VI, and My Time At Portia ! Offer expires December 6, 2019 at 10:00:00 AM PST.

Subscribe for $0 :B

[ Szerkesztve ]

(#128858) tomsolo válasza cskamacska (#128839) üzenetére


tomsolo
őstag

> Most hogy tomsolo családra költi a fizetését a kulcsboltok helyett

nem egészen, csak időm nincs idén erre meg valóban van egy csomó más dolog is (pl. autóvásárlás) csak azok nem teljesen ide valók :)

Azért gépösszerakó is halad - irgalmatlan nagy tanakodás után, úgy döntöttem rápróbálok mégis az AMD-re(btw árba ua mint az nintel) , elvbe jövő héten jönnek meg az alkatrészek, majd rakok fel képeket a dobozokról.

Összerakva majd decemberben lesz mert ilyen is történt velem, addig nézem őket és a netflixet. :))

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#128859) cskamacska válasza MrGeE (#128857) üzenetére


cskamacska
addikt

Erről beszélt warcat, majd mostantól nem édesgetés lesz, hogy lécci lécci fizess elő kérlek, itt egy 25-50-100%-os :DDD kupon a két szép szemedért cserébe(hű előfizetőknek természetesen kuss a neve :K ), hanem ha nem fizetsz, majd jól megemeljük duplájára azt nézhetsz.

más

Dilikutya kérdésére, avagy hogy a MS kliensével a 300 forintos havi Gold/Ultimate előfizetés idején a népességnek bezzeg nincs baja, türtőztettem egy a MS Store azért van, hogy ne a Epic legyen a legbénább PC kliens :P választ, de ezt most kiegészíteném.

Reddit
Oculus need to prioritize fixing the launcher if they plan to keep releasing 60+GB games
131GB needed for an update

Mert hogy el is feledkeztünk az Oculus Store-ról, ami ráadásul saját exkluzívokkal bír, amit a Facse vett számára. Így a Rift tulajoknak nem csak a VR lufi kipukkanásával kell megbékélniök, de még a nekik kirótt játék kliens is a PC kínálat tényleges legalja lett sajnos. :B

tomsolo: Egyrészt jobbulást :R , másrészt most már lassan bármi befér ide is, a Best Buy topik permanens offtopikba lépett át. ;]

Talán én is megeregethetném mi kell egy "modern-retro gép Win98-ra" mert az emulálás továbbra sincs a helyzet magaslatán, Win10 a Win7-el ellentétben az XP idejével sem mindig szeretkezik, alkatrészek pedig elég olcsóak.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128860) s7evcsenko válasza cskamacska (#128859) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"Mert hogy el is feledkeztünk az Oculus Store-ról, ami ráadásul saját exkluzívokkal bír, amit a Facse vett számára. Így a Rift tulajoknak nem csak a VR lufi kipukkanásával kell megbékélniök, de még a nekik kirótt játék kliens is a PC kínálat tényleges legalja lett sajnos."

Azért, mert most van 1db játék, aminek az update-je nem lett az igazi, akkor most az oculus store a legallja? :U
Ezt a VR lufi kipukkanást miből gondolod amúgy? Meg milyen lufi egyáltalán?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#128861) _drk válasza cskamacska (#128859) üzenetére


_drk
őstag

VR lufi?
Nem igazán követem,de most jelentek meg új készülékek meg játékok is készülnek rá tehát nem halott ügy.
Csak ilyen piszok drágán kb egy gazdagéknak szánt hobbi, úgy hogy még a fenntartás az az a játékok vétele is katasztrófa...
Viszont szerintem ez már nem fog kipukkadni! Annyi pénz van beleölve, ráadásul ez is egyik pillanatról a másikra robbanhat. Ezt a technológiát meg nem 1 év kifejleszteni. Ez jelenleg egy hosszú távú befektetés.

(#128862) s7evcsenko válasza _drk (#128861) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"Csak ilyen piszok drágán kb egy gazdagéknak szánt hobbi, úgy hogy még a fenntartás az az a játékok vétele is katasztrófa..."

Tény, hogy nem olcsó, de elnézve az aprón a 150k feletti mobiltelefonok pörgését, nem mondanám gazdagéknak szánt hobbinak... vagy ha igen, akkor nagyon sok gazdag van itt ph-n. :B
A játékok úgy álltalában mondjuk szerintem is drágák a tartalomhoz mérten, de azért van köztük kivétel is, ami már kapott akkora kedvezményt, hogy úgy megérje. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#128863) _drk válasza s7evcsenko (#128862) üzenetére


_drk
őstag

Felesleges mindent telefonhoz hasonlítani. Az egy egyedi külön álló készülék ami mindenre is jó. Státusz szimbólum, meg tököm tudja. Én se értem hogy lehet annyit kiadni egy készülékért de ezen a vonalon haladva rengeteg minden drágulhatott volna.
Még is minden ugyan annyi, vagyis forintosítva meg ahol piaci verseny is van.
Ráadásul értéke lett a használt cuccoknak. Egyik kollégám már 4 éve azért vett 100-ért használt alma csutkát mert 2 évre rá is eltudta adni 50-ért.
Hardver árak is eléggé megdöbbentőek HA-n, nem csak a telefonok.

(#128864) eami válasza _drk (#128863) üzenetére


eami
addikt

oculus quest 150k, a rift s is annyi. a quest önálló készülék, sőt a következő update után akár gépre is rákötheted. szerintem elég korrekt ára van.

(#128865) Jinxb1rd válasza cskamacska (#128859) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én csak azt nem értem, valaki miért kezd el okoskodni és baromságokat mondani olyan dologról, amihez nem ért.

Nincs játék rá, meg sokba kerül... 1 hónapja van vr-om és eddig csak 6 eurót költöttem. Előreláthatólag a következő 1 hónapban még mindig elleszek tök ingyen úgy, hogy közben nap 3-4 órát használom.
Akinek van VRja, az mind szereti és aki szereti, megmutatja haverok megveszik, stbstb.

Hol itt a lufi?

Ha nem tudsz beruházni rá, ne kezdj el szánalmasan irigykedni a halálát kívánva. Amit nyújtani tud, ahhoz képest ez az ár semmi. Alapból spórol nekem havi 10000-et, hogy nem kell mellette edzőterembe járnom.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#128866) kecso2009


kecso2009
tag

Sziasztokk, szerintetek hol tudnék leggyorsabban elpasszolni egy 3 hónapos xbox game passt? :DD Külföldi oldal?

[ Szerkesztve ]

(#128867) FunPro válasza Jinxb1rd (#128865) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából te sem cáfoltál rá semmire, csak puffogtál egy sort.

A vr arányaiban drága, és az árához képest kevés rá a tartalom.

Ez nem azt jelenti, hogy nem jó móka, szimplán egy átlag felhasználónak ez kevés ahhoz hogy beruházzon egyre.

Szóval az a bizar elképzelés, hogy ez a technológia a közeljövőben lenyomja a hagyományos játékot, nos, csekély.

A lufi pedig itt durran ki, hiszen ezek voltak a tervek.

Kb. mint anno a görbitett kijelzők, vagy a 3D képes monitorok...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128868) Źşë' válasza FunPro (#128867) üzenetére


Źşë'
addikt

3d monitoroknál elsősorban az ár volt az ami magas volt, aztán meg sokan úgy vannak vele hogy legyen minél olcsóbb, meg alapabb a készülék (extrák nélkül), mert az is elég, ezért se volt érdemleges táptalaja a technológiának, gyártóknak nem érte meg a gyártás aztán ezért lett zsákutca, de ettől még nagyon frankó dolog a 3d, csak szerintem elsősorban a fogyasztók így határozták meg a piacot
kiv lennék hogy hányan láttak 3d's tartalmat amit monitor generált, itt most elsősorban igazi (aktív) 3d's tartalomra lennék kíváncsi, csak mert elég ütős a dolog

VR sztem más tészta, teljesen különálló technológia, nem függ saját "magától", értem ez alatt hogy nincs belőle alapkivitel ami meggátolná az adott extra ficsőr fejlődését szvsz - abszolút jó dolognak tartom - csak itt is az ára az ami gátolja az elterjedését - bár egy ps4vr kit azért nem annyira vészesen dárga hogy ne lehessen beleugrani a mókába :D jó kis cucc!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#128869) Jinxb1rd válasza FunPro (#128867) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az asztali gépes játékok évek óta a McDonaldsra hasonlítanak: vannak olcsó és drága tételek, de alapvetően sose laksz jól egyikkel se, mert semmi tápláló nincs benne. Extra, különleges ízt kereshetsz, de sincs egyik kajának se.
A Vr az egy olyan étterem, ahova a barátnődet viszed vagy a családod ünnepelni: tudod, hogy nem fogsz mellélőni, finom lesz, laktató és maradandó élmény.

Én speciel csak részegen járok mekibe, de még piásan is rühellem.

Étterembe viszont bármikor, ha van rá megfelő alkalom.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#128870) Jinxb1rd válasza Źşë' (#128868) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én speciel határozottan ebben látom a jövőt. Nem látom akadályát, hogy Vr segítségével intézzék a jövőben a munkák egy részét,pl szállítás.

We are only Stardust...

(#128871) Crytek válasza FunPro (#128867) üzenetére


Crytek
veterán

Nem a tartalommal van a baj hiszen hetente jönnek VR bundlek indiegalán is :C :C Több ezer VR támogatott game van már..
A baj hogy még rúsnya az egész ..de ezeket is kell valakiknek béta tesztelni szóval én örülök hogy veszik csak nekem ne ajnározza senki mer láttam hogy egy moslék.. Tudom hogy elvi alap hogy amit drágán veszünk azt védeni kell mert beégünk ha beismerjük ,hogy egy hulladék, de ez az igazság.

Majd amikor 4K lesz 120 fps-el akkor talán kinéznek valahogy a játékok vele.

Next PC Upgrade: 2022

(#128872) FunPro válasza Jinxb1rd (#128869) üzenetére


FunPro
senior tag

Én továbbra sem tagadom, hogy a VR nem jó buli. Sőt! Amiket láttam belőle, az kifejezetten tetszett.

A meki vs étterem nagyon is jó példa volt. (És itt reagálnék Źşë' kommentjére is).

Szerintem ha összevetjük egy átlag mekit, simán nagyobb forgalmat generál, mint a környék bármelyik étterme. Szimplán azért, mert (dobpergés) occsó!

Én is imádok éttermekbe járni, még úgy is, hogy egyébként semmi pénzem nincs ilyesmire. És amiket ott eszek, az bőven lekörözi a mekit, de egyszerűen nem engedhetetem meg magamnak, hogy mindennap ott egyek.

A VR ugyan ez.

Jó ínyencség, amit egy átlag ember nem fog megvenni.

Így nehéz lesz globálisan elterjeszteni, márpedig ha tényleg ezzel akarják leváltani a normál gaminget, elég nehéz dolguk lesz.

Főleg ha nem minket, "öreg rókákat" veszem alapul, hanem a jelenlegi generációt, akik már csak és kizárólag telefonon játszanak. Feltéve, hogy játszanak, nem pedig csak nézik, ahogy mások játszanak.

Szóval az árkategória amire be kéne lőni a cuccot olyan 40-60 ezer forint. Kb. annyi, amennyiért a nintendo osztogatja a cuccait.

Csak ameddig nem terjed el szélesebb körben, addig az ára sem fog csökkeni. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128873) FunPro válasza Crytek (#128871) üzenetére


FunPro
senior tag

Azért épkézláb kifejezetten VR játék elég kevés van.

VR támogatott játék lehet, de azért meg kár lenne lecserélni a hagyományos felszerelést.

Ezt Źşë' is tökéletesen megmondta. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128874) s7evcsenko válasza FunPro (#128873) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"Azért épkézláb kifejezetten VR játék elég kevés van.
VR támogatott játék lehet, de azért meg kár lenne lecserélni a hagyományos felszerelést."

Azért ez így ebben a formában kicsit véleményes.
Ha nem számít a pénz és megvehetnél minden játékot, ami épkézláb, akkor minimum 1 hónap, de inkább kettő folyamatos VR élményben lenne részed, ráadásul 1-2 után vernéd a segged a földre örömödben, hogy ilyenben részed volt... ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#128875) Jinxb1rd válasza FunPro (#128872) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jelenleg azért nem terjed gyorsabban mert néha hiánycikk, nem gyártanak eleget.
Nemrég pl 220k volt az Oculus Rift S, most jött szállítmány, lement újra 150k környékére.
Olcsóbbanmeg elvileg nem tudják már adni a felhasznált technika miatt, de ez már kitudja mennyire igaz :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#128876) cskamacska válasza s7evcsenko (#128860) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem a kliens ezt kisebb játékoknál is csinálja, csak nyilván a nagyobbnál kellemetlenebb.

2015-16-ban elsöprő VR durranásról lehetett hallani mindenhonnan, média erősen túltolta az egész kérdéskört, elemzők csillió-millió eladástól révedeztek. VR fanok is arról álmodoztak, hogy a flatgaming(mostanában pancake gaming :D ) teljesen ki fog halni tegnapra, de még a mérsékeltebbek is szolid felfutásra számítottak ami a monitorok eladásaira is kihathat. Fejlesztők is komolyan kezdték venni a az új techet, egyre többen jelentették be támogatást, ill exkluzívokat. Epic pl teljesen VR felé vitte az UE4 fejlesztését, amit a Fortnite sikere és a fejlesztők nyávogása(avagy mindent elhanyagol ami nem VR-el kapcsolatos a motorban) után fordították meg a dolgot.

Aztán elmúlt röpke 3-4 év, és most ott tartunk hogy sehol. VR támogatás visszaszorult indie térfélre, hardver eladás pedig párszázezer darabnál laposkúszik per modell(Quest 400k, mobilosok jobban mennek), kivéve a PSVR, ott összejön a 5 millió is. Persze mihez képest, PlayStation Move 3 év alatt összehozott 15 millió eladást, Microsoft pedig 18 millió Kinect-et még az X360-hoz amikor különálló volt.

Nem mondom hogy később nem lehet ez jobb, de a Quest sem hozta az áttörést, játékfejlesztő oldalról pedig egyértelmű a kiábrándultság. :(

Jinxb1rd: Az a gond, hogy a VR bizonyos esetekben tényleg tud hatalmas pluszt adni(aki ült már akár rég is egy komolyabb repülőszimulátor cockpitben, annak még a VR forradalomra sem kellett várnia ehhez:P ), de ebből az emberek túl sokat vonnak le, túl sokat remélnek, és a kognitív disszonancia szektásítja őket. :o Majd ha nálad is lecsengenek a mézes hetek, akkor majd térjünk vissza hogy mi lesz a pancake játékokkal, nyilván azon túl hogy a forradalom(valamelyik, és ami most már bármikor ránk törhet) elsöpri mindet. :)

De addig is mondd el szépen nekünk, irigy laikusoknak, hogy mi is a Oculus Cross Buy, és miért jó a VR ügyének egy játékot meg kell újra és újra venni headsetenként. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128877) Golden9 válasza s7evcsenko (#128874) üzenetére


Golden9
addikt

Vannak rá tartalmak, amik után nem a seggét verné. :B

Sziasztok off-lakók.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#128878) TheNewDawn válasza Jinxb1rd (#128869) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Te jó atyaúristen, sok baromságot olvastam már az évek alatt a különböző topikokban, de ekkorát még sosem.

(#128879) cskamacska válasza Golden9 (#128877) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128880) Golden9 válasza cskamacska (#128879) üzenetére


Golden9
addikt

Half-Life 2 idézet,
Helyesen Látom? :F

[ Szeretkezve ]

(#128881) cskamacska válasza Golden9 (#128880) üzenetére


cskamacska
addikt

:K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128882) s7evcsenko válasza cskamacska (#128876) üzenetére


s7evcsenko
addikt

1 éve aktívan VR-ezek itthon, lehet, hogy a kliens csinálta eddig is, de ez a mindennapi használatban nem okozott semmiféle fennakadást, szóval ez továbbra is inkább egyedi eset.
Lehet a kákán is keresni a csómót, de ez csak egy újabb értelmetlen sárdobálás az epic kliens fikázásához hasonlóan...

"Aztán elmúlt röpke 3-4 év, és most ott tartunk hogy sehol. VR támogatás visszaszorult indie térfélre, hardver eladás pedig párszázezer darabnál laposkúszik per modell(Quest 400k, mobilosok jobban mennek), kivéve a PSVR, ott összejön a 5 millió is. Persze mihez képest, PlayStation Move 3 év alatt összehozott 15 millió eladást, Microsoft pedig 18 millió Kinect-et még az X360-hoz amikor különálló volt."

Ezt a 400k quest eladást honnan szedted? Ezt kevésnek érzed?
És a Rift eladás mennyi?
Mikor néztél rá utoljára az Oculus store-ra? Indie? :DDD
Lone Echo, Hellblade, The Climb, Stormland, Asgard's Wrath, Robinson, hogy csak párat említsek... ezek elég messze vannak az indie térféltől szerintem.

Arról a lufiról meg, amiről írsz én nem is hallottam.
Lehet, hogy volt ilyen, de én pl vettem egy Samsung S7 telót, amihez mázlimra kaptam egy Samsung Gear VR szemüveget, belekukkantottam, és eldöntöttem, hogy nekem ez kell nagyban. :K

(#128877) Golden9:
Igen, van olyan tartalom is... állítólag! :))

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#128883) Corleone33


Corleone33
aktív tag

River City Ransom Undergound-ròl vmi vélemény?

Fanaticalon akciòsan behùzhatò de nem tudom hogy mennyire jò ^^

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#128884) Jinxb1rd válasza s7evcsenko (#128882) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Minden mondat után fogom a fejem, meg mondom hozzá hogy 'what?'.

Reklám és rábeszélés nélkül én is vettem egy 4000 Ft-os VR szemüveget a mobilomhoz, kipróbáltam és szintúgy eldöntöttem, hogy ez kell nekem nagyban és profibb minőségben és azóta is azt gondolom, hogy életem egyik legmegtérülőbb kiadása volt ez a 150k. Olyan újszerű élményt adott, amit nem tapasztaltam szerintem már 10-15 éve. Abszolút egy szintlépés a mi játékokhoz képest a VR világa és hiába van sok játékom steamen, ami kijátszásra vár, már nem nagyon érdekelnek úgy, mint VR előtt.

Na már most van egy ketyere, ami reklám nélkül is terjed, organikusan. Nekem nem kellenek cikkek ahhoz, hogy lássam, ebből így nem igazán lesz lufi sehogy sem.

Egyetlen egy hátráltató tényezője van a VR terjedésének, és azok az ehhez hasonló, hozzá nem értő, buta hozzászólások olyan emberektől, akik arra nem képesek, hogy a véleményeik, cikkeik írása előtt lemászanak a sarki gamer kocsmába és kipróbáljanak egy rendes VR szemüveget. Hogy tapasztalatuk is legyen már, ne csak a levegőbe böffögjenek.

A PS VR sehol sincs egy értelmes VR szemüveghez képest, de hát erről minek beszélünk, azt se tudjátok milyen szemüvegek vannak és melyiknek hol a helye, célközönsége...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#128885) Źşë' válasza Crytek (#128871) üzenetére


Źşë'
addikt

"A baj hogy még rúsnya az egész ..de ezeket is kell valakiknek béta tesztelni szóval én örülök hogy veszik csak nekem ne ajnározza senki mer láttam hogy egy moslék.. "

mi ez a rosszindulat, káröröm? ..már megint... muszáj mindig ennyire lekezelően fogalmaznod? azt hittem ezt már elnőtted a büntik után, vannak emberek akik tanulnak a hibáikból, meg vannak akik nem :U
gondolom sokkal nem játszottál még? de azért elég hozzáértően alkotsz véleményt... :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#128886) eami válasza cskamacska (#128876) üzenetére


eami
addikt

szerintem lövésed sincs erről.... oculus questet úgy kell vadászni, mert nem bírják elég számban gyártani....
ma szülinapi zsúrja volt a lányomnak és sorban álltak többször a gyerekek hogy mehessenek egy újabb kört a beat saberrel :)

tbh, amióta van rift s, nem toltam semmilyen más "hagyományos" játékot. mert sokkal jobb VRban...

(#128887) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Hi!

Steamen akciós az AoE 2 Definitive Edition, ha Bundle-ben kettőt vesz az ember (így 15 EUR / játék). Valakit érdekelne? Ha igen, lécci PÜ!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#128888) warcat válasza Darko_addict (#128887) üzenetére


warcat
veterán

Nemrég került bele az xbox game pass for pc kínálatába, olcsóbb kibérelni, vagy hosszabb távra tervezel vele?

EA: It's in the crate!

(#128889) Darko_addict válasza warcat (#128888) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem is tudtam, hogy az MS-nek is van ilyen előfizetése. Igazából veszteni nem veszthetek vele, első hónap 300,-Ft, a többi pedig 1390,- (míg béta?). Annyit meg simán megér ennyi játék, ami közül több is szimpatikus. 5.000,-Ft-os árából kijön 4.5 hónap Pass, ami elképesztően jó.

Jó ötletet adtál.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#128890) warcat válasza Darko_addict (#128889) üzenetére


warcat
veterán

Még egy kicsit megcsavarhatod a dolgot, gondolom nincs most előfizud ezért szerintem aktiv az ultimate akciós ár is, miután aktiváltad az egy hónapot, vegyél 3 hónap ultimatet szintén 300 forintért

EA: It's in the crate!

(#128891) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Meg is van az első havi tagsági. Törlöm le a kalózverziókat, aztán teszem innen a vanilla játékokat, remélem a mentést át lehet tenni. Meg remélem, hogy a szolgáltató nem csukja le a netet fair use megszegése miatt, mert vagy 500 giga játék le fog jönni. :D

"Még egy kicsit megcsavarhatod..."
BAKKER, már beaktiváltam és nem engedi megvenni, de még megpróbálom másképpen. :D

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#128892) _drk válasza eami (#128864) üzenetére


_drk
őstag

Az a baj, hogy csóróság van!
Meg kéne venni most a Death Strandinget, ott a Star Wars ami nem néz ki rosszul, elég pozitív a fogadtatása is.
Ott van még a tavaszi Days Gone! A februári RE2. Ez együtt jelenleg ha akcióban van az uccsó 2 is 60k!

ÉS ezek csak játékok! Semmi hardver (Ma honnan indul a VR READY? még az én 6 éves kártyámon is rajta van talán a felirat :D ),
meg VR (ez az alap gondolom a 150k, láttam 2-3x ennyiért is...), hanem jelenleg a "kötelező" általános gamer élmény totál alap platformokon.
Mindemellett vegyek téli gumit, kocsin is lenne mit csináltatni. Lakásba venni cuccokat. Asszonynak venni meglepit és/vagy elvinni kajázni.
Nincs csóróság de 150k rengeteg pénz csak szórakozásra és nem csak Magyarhonban, külföldön is....

Majd ha 100-ért lehet kapni tényleg nagyon jót, és van rá rahedli olcsó jó játék, Akkor lesz realitása a VR-nek.

(#128893) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Érdekes! Megvettem a három hónaposat megint 300,-Ft-ért, most 2020.03.17-éig van Pass-om. Viszont XBOX app-ban azt írja, hogy 14 napom van hátra. Legfeljebb küldök egy ticketet nekik, de az Accountban szerencsére fel van jegyezve a trazakció.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#128894) warcat válasza Darko_addict (#128893) üzenetére


warcat
veterán

Azzal ne törődj, nekem is ott van, pedig 2022. november 15-ig él a Pass :))

EA: It's in the crate!

(#128895) Darko_addict válasza warcat (#128894) üzenetére


Darko_addict
őstag

Hát hogy-hogy, többször meg lehet venni ezt az akciós Pass-t? :DD
Egyszer kiírta, de a világért nem tudom visszahozni, hogy mutassa és csak azokat, amik elérhetőek Game Pass-szal... Tudod fejből, hogy ezek hol vannak, vagy mit írjak be a keresőbe? Store-ban nem találom, böngészőben van csak meg.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#128896) Crytek válasza Źşë' (#128885) üzenetére


Crytek
veterán

A saját véleményem mondanom miért lennék magammal lekezelő?
Az hogy szar nem titok. Valakinek tetszik? Nem érdekel mert láttam hogy fos.
Nem kell sokkal játszani elég ha a kirakati bazár csúcsokkal tolod és sugárba okádsz a grafikától így kb a többit is nyugodtan le lehet írni...Min 3-4 év (ha nem több. Ha a 2x 4K-ból indulok ki bőven több idő) mire kiforrja magát a tech és majd ki is néznek valahogy a játékok

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#128897) warcat válasza Darko_addict (#128895) üzenetére


warcat
veterán

Nem, nem lehet megvenni többször, de az ingyenesen osztogatott kódjaikon nincs (nem volt) korlátozás, sima prepaidként kezeli, alienware arénán lehetett egy adagot behúzni.
Ha lejár az előőfizetésed, az esetek nagy részében ismét elérhető lesz az akciós ár ha épp van.

Most épp Discord Nitro 1 hónap előfizetés mellé adnak 3 hónap game pass-t.

EA: It's in the crate!

(#128898) s7evcsenko válasza Crytek (#128896) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ebből a hsz-ből is lejön, hogy még nem volt a fejeden minőségi szemüveg, minőségi tartalommal. :N

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#128899) Darko_addict válasza warcat (#128897) üzenetére


Darko_addict
őstag

Profi vagy! :) Egyetlen fájdalmas pontja a Store-nak, hogy piszok lassú, a letöltés nálam mindig is az volt. 400 megabitből most kihasznál 100-at. Steam, torrent egyéb adatmozgatás képes tartani a 37-40 megabájt per másodpercet tartósan. Windows-on be van állítva a Kézbesítésoptimalizálás, egyébként 60-70 megabit lenne csak a folyamatos letöltés. :(

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#128900) Crytek válasza s7evcsenko (#128898) üzenetére


Crytek
veterán

Resi 7-et elég minőséginek és legjobbak egyikének ajnározzák... Én a VR-nél ahogy sima gépen is a grafikát nézem. Az ok fejen a cuccal jobban bele lehet élni magunkat ,de a kinézet az mindent leront. Szóval ha ez a "csúcs" akkor milyen lehet a többi..

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.