Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129201) Crytek válasza Źşë' (#129200) üzenetére


Crytek
veterán

Miért meglepő? Szénné keresték már magukat a játékkal.

Next PC Upgrade: 2022

(#129202) Źşë' válasza Crytek (#129201) üzenetére


Źşë'
addikt

szénné keresték? ezt ki súgta? azért adták ki gondolom PC-re is, csupán merő hobbiból, csak mert már annyi bevételük volt a konzolos verzióból?!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#129203) Crytek válasza Źşë' (#129202) üzenetére


Crytek
veterán

Ez az ipar a pénzről szól. GTA 5 kb 40+ milliós pc-s eladását se a madarak hordták össze. A kiadó meg nem hülye nagyon jól tudta hogy pc-re is milliók mennek majd el a Red Dead-ből is főleg hogy arra jobban kiéhezettebb a nép a gtara
Halo MC Collection-t pl nem gondoltam volna hogy ennyire kajálják majd a népek. De alig jött ki azt 2 milla elment steamen miközben ott a 300ft-os game passban..
Remélem emaitt a MS kihozza majd az összes Gears-t steamre meg kb minden mást is

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#129204) csaba951


csaba951
veterán

GOG -os Wasteland 1
Behúztam az ingyenes GOG-os Wasteland 2-t. Ott is van a GOG könyvtáramban. Viszont sehol (se böngésző, se GOG kliens) nem találom, hogy merre van az első rész aktivációs kódja. Így meg nem tudom hozzáadni a GOG könyvtáramhoz. Kérlek segítsetek! Köszönöm!

(#129205) Golden9 válasza csaba951 (#129204) üzenetére


Golden9
addikt

A könyvtáradban nyisd meg a Wasteland 2 Director's Cutot, ott a "More" -> "Serial Keys" alatt lesz a link a kódhoz.

[ Szeretkezve ]

(#129206) csaba951 válasza Golden9 (#129205) üzenetére


csaba951
veterán

Köszönöm! Meg is van! :R

(#129207) Źşë' válasza Golden9 (#129205) üzenetére


Źşë'
addikt

kell hozzá telepíteni a játékot? mert én ott nem látok ilyen Serial Keys opciót

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#129208) csaba951 válasza Źşë' (#129207) üzenetére


csaba951
veterán

Nem a kliensben! Böngészőben kell megcsinálni, és valóban ott van az aktivációs link. Nem, nem kell hozzá telepíteni a játékot (se az 1-et, se a 2-t).

[ Szerkesztve ]

(#129209) Źşë' válasza csaba951 (#129208) üzenetére


Źşë'
addikt

:R meglett

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#129210) cikasz


cikasz
őstag

Mi a különbség a sima és a director cut között a W2-nél? Mindkettő megvan. :B

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#129211) Corleone33 válasza Crytek (#129203) üzenetére


Corleone33
aktív tag

jó dolog a gamepass meg minden de személy szerint jobb szeretem steamen játszani a MCC-t

tudom, preferencia meg miegyéb

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#129212) Crytek


Crytek
veterán

Gothic megmozdulás ON

[Surprise, Surprise: Here's a Playable Teaser for Possible Remake of Gothic]

About This Game

This is not a full game. Its a playable teaser version to a potential approach for a new Gothic game. Nothing is set in stone.
So your feedback is essential to turn Gothic into a modern game. Therefore, and to reward your loyalty, Gothic - Playable Teaser is totally free for all fans who already have any of the titles in the Gothic saga or developed by Piranha Bytes!

Next PC Upgrade: 2022

(#129213) _drk válasza Crytek (#129212) üzenetére


_drk
őstag

Én imádom azt a játékot, 2-3 éve át is vittem megint az 1-2őt.
Viszont modernül megcsinálva nem tudom mennyire állja meg a helyét. Nekem a retro bája tetszik a legjobban még mindig. A harc, az egész irányítás(ami amúgy sz@r de ha megszokod megszereted) , a világ ahogy kinéz.

Kb úgy újra kéne alkotni mint a Resident Evil-t. De akkor lehet maga a Gothic feeling veszne oda. Ráadásul egy ekkora open worldöt újra alkotni...
Inkább megint atviszem a régit!

[ Szerkesztve ]

(#129214) Crytek válasza _drk (#129213) üzenetére


Crytek
veterán

"Kb úgy újra kéne alkotni mint a Resident Evil-t." Azt csinálják. És már az engine másságából adódóan tudod hogy mi a téma ,de mégsem az amin felnött az ember.
Ha a harcon javítanak benne + a grafikát csiszolják meg jobban fut akkor jöhet. Mindig is meg akartam nézni a Gothicot egy jó engine-el.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#129215) Corleone33 válasza Crytek (#129214) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Nah ebben akkor egyetértünk

Az a nagy baj Gothic-al, hogy a játék a legnagyobb jòindulattal is a klasszikus "eurojank" tipikus példája, ami kellő nosztalgia és türelem nélkül közel játszhatatlan mai fejjel.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#129216) Amantius válasza Crytek (#129214) üzenetére


Amantius
senior tag

Nekem régi szívfájdalmam, hogy nem tudtam végigjátszani soha, a bugok, fagyások miatt. Én örülök, hogy ez eszébe jutott valakiknek, remélem lesz erő végigcsinálni.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#129217) reelc


reelc
veterán

Crytek, ebbe most akadtam bele: Sanctum Breach 5 napja van Steamen, Early Access, nagyon korai státuszú, 1 ember fejleszti.
Már bundliban van.
Szóval Steamen 11,96 EUR most -10% engedménnyel, és egyúttal bundlizva is van $1,99-ért.
Azért neked címeztem a hsz-t, mert elmélkedtél már korábban ilyesmiről, hogy mekkora üzlet a kis indie játékot bundliba vágni.

(#129218) Dilikutya válasza reelc (#129217) üzenetére


Dilikutya
félisten

13€ egy teljesen félkész játékért, ahol hiányzik a sztorinak több mint fele, nincs befejezése, és úgy egyáltalán nagyon hiányos még. Jelen állapotában még a bundlis árát sem éri meg. Faszit elüti egy kamion, és sose tudjuk meg, mi lesz a történet vége.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#129219) Crytek válasza reelc (#129217) üzenetére


Crytek
veterán

Nem elmélkedés a véres valóság ez. Erről az oroszok tudnának nyilatkozni érdemben mert a legtöbb ilyen fake none game ótvar duplikálás tőlük származik. Bőven visszahozza a pénzt. Egy korábbi hump day bubdleban volt egy magyar fejlesztő játéka. Felvettem vele a kapcsolatot és megkérdeztem ő pedig rendes volt és el is mondta, hogy azzal a bundleval 150ezer ftot keresett.És az ő játéka játék is volt nem 10 perces összehányt otvar amivel szintén ennyit lehet keresni...

Next PC Upgrade: 2022

(#129220) reelc válasza Crytek (#129219) üzenetére


reelc
veterán

Nem semmi.
Persze nincs adat, de gondolom az IG eladásai nagyobbak, mint a DIG Bundlik. Habár ők is jó régóta nyomják.

(#129218) Dilikutya: Na igen. Semmilyen Kickstarteres és EA játék befejezésére nincs garancia.
De most nem ez a lényeg, hanem az, hogy most egyszerre megvásárolható kétféle módon óriási árkülönbséggel. Egy hete sincs Steamen.
Nyilván volt már sokszor ilyen, én így ebbe a szituba most futottam bele.

[ Szerkesztve ]

(#129221) Crytek válasza reelc (#129220) üzenetére


Crytek
veterán

Üzletpolitika.. Steamen fogy belőle "max" áron csak hasra ütök 500db addig bundleban simán elmehet több ezer és az a sok kicsi többre megy mint a steames ahonnan még lejön 30%.

Halo MC Collection is 40 euro steamen elment belőle több mint 2 MILLIÓ!!!!!!! már holott ott van a 300ft-os game passba ugyanaz. Az emberek mindig megtalálják nekik hol jobb kényelmesebb megvenni és játszani a kedvencüket.
Itt a magyar srác miatt lehet kis rálátás a bundles dologra. És az csak egy ha jól emlékszem 3-4 ezer db-os bundle volt. Na most gondold el ha még van mellette 1-2 jó és mondjuk 10k megy el a csomagból. És gondolj bele ,hogy abban a csomagban ott egy fake hulladék amivel dolgoztak 5 percet ,hogy legyen benne 2 db script hogy úgy nézzen ki mintha játék lenne..

Én anno komolyan gondoltam, hogy aki miminálisan is ért a unityhez vagy ue4-hez csináljon egy 10 perces BÁRMIT ahol le kell gyakni 2 BÁRMIT meg felvenni egy cetlit, amin leírjuk hogy ez egy nagyon rossz rémálom ,átmegyünk 3 ajtón azt visszajutunk a game főmenüjébe. Nos ezzel 100ezreket kereshetünk.. A steamre kerülés költségét én még állom is..mennyi lehet párszáz $ 1 bundle visszahozza azt királyok vagyunk. Van az a 3 perces cucc az kb ugyan ez amit leírtam csak abban még cetli se volt..a valve 2 év múlva szedte le kb a storeból..

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#129222) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Napok óta "A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt" hibaüzenetet kapom ITAD-on, nem tölt be az oldal. Nálam van a gond, vagy másnál sem megy? (Firefox 71)

Szerk:
Érdekes, Opera alól, VPN-nel megy, nélküle ott sem. :F

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#129223) csaba951 válasza SenorGrande (#129222) üzenetére


csaba951
veterán

https://isthereanydeal.com/ ?
Nekem most, Magyarországról, Digi optikáról, VPN nélkül, Firefox-ban és Chrome-ban (éppen legfrissebb nem béta verziók) is minden gond nélkül megy.

Tippre nálad szerintem a DNS-el lesz gond. Szolgáltatói DNS helyett próbáld meg a Google-os 8.8.8.8-at vagy az Open DNS-t 208.67.220.220-at. Utána indítsd újra a géped, és próbáld meg újra!

[ Szerkesztve ]

(#129224) SenorGrande válasza csaba951 (#129223) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Igen, arra irányult a kérdés.
DNS cache törlés, és csere volt, nem segített, de utána valamitől helyrejött. Nem tudom mitől.
Köszönöm azért a tippeket! :)

Más kérdés az ügyben tapasztalt topiclakókhoz:
Az AMD Ryzen procikhoz kapott kódoknál az epic launcher is nézi a processzor típust?
Vagy megoldható úgy is, hogy az amd rewardstól kiváltja az ember a kulcsot, és utána már bármely gépen beválható az adott játék kódja epicnél?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#129225) Mr.Csizmás válasza SenorGrande (#129224) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak a kód kiváltásához kell amd hw, néha kéri a validator telepítését is. utána simán szövegbe kopizhatod, bárhol tudod aktiválni, akár game, akár xbox pass.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129226) SenorGrande válasza Mr.Csizmás (#129225) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Köszönöm! :R

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#129227) Cheesus


Cheesus
senior tag

Postal 2 ingyenes a GOG.com-on.

https://www.twitch.tv/csehla

(#129228) Crytek válasza Cheesus (#129227) üzenetére


Crytek
veterán

POSTAL: Classic and Uncut is ingyenes ott

Next PC Upgrade: 2022

(#129229) Dilikutya válasza Crytek (#129228) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2. rész csak december 18-ig, de az 1. elvileg teljesen ingyenes lett, az nem is giveaway-ként szerepel, hanem free-ként.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#129230) gyimger


gyimger
őstag

Hát szoktatok linkelni hülyeségeket, akkor ezt itt hagynám.

SEX WITH STALIN

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#129231) tomsolo


tomsolo
őstag

mortal kombat 11 deluxe-ből a RU/CIS simán aktiválható

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#129232) gyimger válasza tomsolo (#129231) üzenetére


gyimger
őstag

A sima 595 putyin yuplayen, az 8,5 eur. Elgondolkodtató.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#129233) phenomHUN válasza gyimger (#129232) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

(#129234) gyimger válasza phenomHUN (#129233) üzenetére


gyimger
őstag

Kár.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#129235) tomsolo válasza phenomHUN (#129233) üzenetére


tomsolo
őstag

simán játszok vele

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#129236) Cheesus válasza tomsolo (#129231) üzenetére


Cheesus
senior tag

Linket esetleg lehet kérni róla? Jöhet akát privátban is, ha beleütközik a fórum szabályiba :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#129237) tomsolo válasza Cheesus (#129236) üzenetére


tomsolo
őstag

simán a gamivoról vettem egyet - 20 ojró volt

mikor aktiváltam kírta hogy ru/cis, de ennyi - imho csak venni nem lehet aktiválni igen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#129238) cskamacska válasza tomsolo (#129237) üzenetére


cskamacska
addikt

Más a megkötés a két kiadásnál.

https://steamdb.info/sub/328783/ Mortal Kombat 11 Premium (RU/CIS)
AllowPurchaseFromRestrictedCountries No
PurchaseRestrictedCountries ID JP UA

https://steamdb.info/sub/328777/ Mortal Kombat 11 (RU/CIS)
AllowPurchaseFromRestrictedCountries Yes
PurchaseRestrictedCountries RU AM AZ BY GE KZ KG MD TJ TM UZ UA TR

Magyarul a sima változat rendes ruszki régiós, a prémium pedig mindenhol jó leszámítva 3 országot.

Egyébként te random ruszki kulcsokat szoktál venni hátha jó alapon, vagy kaptál fülest előtte? :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#129239) tomsolo válasza cskamacska (#129238) üzenetére


tomsolo
őstag

passz ezt mint global vettem, az aktiválásnál láttam csak hogy RU/CIS

mivel megy szarok rá :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#129240) i2k


i2k
senior tag

"More information on the Resident Evil 3 remake has surfaced through a Famitsu interview, sadly divulging no new screenshots but revealing various factoids, such as the game being 90% finished and possessing more “changed/rearranged elements” than the Resident Evil 2 remake (certain to not sit well with RE purists).
A new issue of Famitsu contained an interview with the game’s Producers Peter Fabiano and Masao Kawada, who provided a handful of comments:
There will be more changed or rearranged elements compared to Resident Evil 2.
– The master rom of the game is complete, so there likely won’t be any delays. What’s left are final adjustments, so game development is around 90% complete.
The game (like the original) begins before 2, and ends after 2.
– Jill is one of their most popular characters. They took care to make sure she retained her image even with the design change, and the design changes was made so that she’d look more action-oriented. The original costumes for Jill and Carlos will be available as a bonus.
– Carlos looks more mature, but is still a joker who speaks casually. He’s just as hot-blooded as before.
– They haven’t revealed any gameplay yet, but they’ve focused on the action elements more during development. RE2 featured the horrific nature of zombies, while RE3 features action. Of course, it will retain its Resident Evil-like elements.
Like RE2, the game uses a third-person behind the camera view.
– Resident Evil: Resistance will connect with RESIDENT EVIL.NET.
– In order to surprise players, they decided to cut down on the time between the announcement and the game’s release.
The Resident Evil 3 remake is currently scheduled to launch April 3rd for PC, Xbox One, and PS4."

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#129241) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Nos, ahogy arra számitani lehetett, Gog csinált egy egész jó salet, a GMG és az Epic sale csúcsszuper, a Steam a szokásos jó nagy rakás szar.
Már csak a cdkeys salet várom holnap, hátha ott is akad valami :)

(#129242) alratar


alratar
addikt

isthereanydeal. 500-as hiba
:))

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#129243) FunPro válasza alratar (#129242) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha már itt tartunk...

Telefonról szokta valaki nézni az oldalt (itad)?

Mert nekem már egy jó ideje nem tölt be telefonról. :F

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#129244) alratar


alratar
addikt

Azt lehet tudni, hogy hol mikor kezdődik a winter sale?
Engem most főleg wingamesore érdekelne.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#129245) huskydog17 válasza TheNewDawn (#129241) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Oh jaj.
Már mitől lenne egy sale szar vagy csúcsszuper? Nem értem.
Nálam konkrétan van 2 olyan játék, melyek Steamen most akciósak, míg GMG-n egyáltalán nem, ott listaáron vannak, aztán van egy harmadik, ami GMG-n drágább, mint az Ubistore-ban. Akkor mitől jó a GMG Sale?
Hagyjuk már légyszi ezeket a dedós megjegyzéseket, hogy ez és az a sale szar, csak mert nekem nem tetszik. Mindenki el tudja dönteni magának, hogy melyik jó.
A kijelentésed miatt néztem meg a GMG-t és szomorúan tapasztaltam, hogy időt pocsékoltam.

#129244 alratar : Igen, elkezdődött már sok helyen, például Steamen és UbiStore-ban és egyéb helyeken. Érdemes több helyen nézelődni.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#129246) FunPro válasza huskydog17 (#129245) üzenetére


FunPro
senior tag

Annyiból igaza van, hogy ami mind a két helyen akciós, ott a steam alul marad. :K

(Mondjuk ez sok esetben a dollár/euró árfolyamának köszönhető.)

Visszavonok mindent! Engem a Nioh-val megvett a steam.
(Humble-n jobb az ára, ha van havi előfizu.)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#129247) FunPro


FunPro
senior tag

Nekem miért rémlik úgy, hogy a Killer Instinct már egyszer volt 5 euró steamen?

Itad szerint nem volt, de én határozottan emlékszem.

Vagy 10 volt az az 5?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#129248) TheNewDawn válasza huskydog17 (#129245) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Mondd őket, tuti tudok neked olyan oldalt mondani ahol sokkal olcsóbban megkapod őket vagy most vagy pár napon belül :)

(#129249) huskydog17 válasza TheNewDawn (#129248) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Szürkeboltok nem érdekelnek, ITAD-ot pedig én is ismerem és használom rendszeresen. Ha ennyire érdekel:

- ReCore: Definitive Edition
- Mudrunner

Várom a sokkal olcsóbb ajánlatokat hivatalos boltokban és nem napokkal később, mert mondjuk nekem 24 órán belül kell. Én sehol nem látok sokkal olcsóbb ajánlatot, sőt még kicsit olcsóbbat se, mint Steamen.

Egy harmadik:

Starlink Battle for Atlas -> Steamen ugyanaz az akciós ár, mint Ubistore-ban (kupon nélkül). Ubinál ugye ott a 20%-os kedvezmény, Steamen vehetsz 4,5 € kupont, azaz ezzel a kuponnal rekord alacsony áron vehetném meg.
Ehhez is várom a sokkal olcsóbb hivatalos ajánlatokat.

Az első két játék GMG-n nem akciós, Epic-en nem is léteznek (mondjuk ők alapból blacklisten vannak nálam). Ez csak néhány példa volt, ennél van több is. Akkor nekem miért is olyan csúcsszuper a GMG Sale? Azt ,hogy te x oldalon találsz egy számodra szimpatikus ajánlatot, még nem jelenti azt, hogy y oldalon lévő sale szar. Ezt kellene megértened.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#129250) Mr.Csizmás válasza huskydog17 (#129249) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gg.deals-t is nézted? itad 2.0

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.