Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128301) Dilikutya válasza arty (#128298) üzenetére


Dilikutya
félisten

Túltoltuk Bélám, túltoltuk!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128302) arty válasza MrTwister (#128299) üzenetére


arty
veterán

Nem lehet, hogy kicsit könnyedén veszed a pécés piac lerohasztását?
Picit foglalkoztasson már téged is, érint! :P

(engem érdekel a téma, szóval nekem tuti nem lesz jobb, ha nem írom le... ti meg átpörgetitek, ha úgyérzitek - problem?)

---

(#128300) echterion: szerencsére belefér. előtte 3 napig szót nem írtam, ki kell használni, ha néha jut rá :P

(#128301) Dilikutya: írhattam volna egyszavasokat is, de akkor megint repülök :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#128303) _drk válasza arty (#128302) üzenetére


_drk
őstag

A PC piac már 10 éve le van rohasztva. Igazából éppen hogy vissza hozza a fejlesztési költséget, vagy azt se. De legalább nincs háborgás, hogy PC-re miért nincs, mert ügye pc-s kevés van de ők a leghangosabbak.
Plusz a szoftver technológiák miatt amit lefejlesztenek, muszáj piacot teremteni a hardver gyártóknak.
De azt az 1-2 nagyobb címet leszámítva, ami amúgy is köpködve van mert BR vagy MOBA, kb 10%-os piac és kb 0,1% játék van, ami csak EPIC-es és az is csak egy ideig exkluzív.
Főleg úgy ha nem tetszenek a dolgok leszeded a tékából és azt csinálnak amit akarnak! Ezen felesleges idegeskedni innen.

Gaben mester megint megszedte magát a Dota2-ből az évre. 30millió lett szétosztva a TI-on, de az csak a 25% annak amit elvertek a játékosok mindenre. Ezen is felesleges idegeskedni.

Én inkább azon idegeskedem, hogy egy rohadt VGA 90 ezer, amivel jó ha 2 évig érek valamit...

(#128304) Egon


Egon
nagyúr

Hogy egy kicsit ON tartalom is legyen...
Ifjú korom egyik kedvenc játékának megjelent a 2. része, számomra teljesen váratlanul: [link]
A lelkesedésem "csak" az árazás törte le: 68 EUR a teljes változat?!? :Y :W Ahogy nézem, ez nem a pólós/szobros/sörnyitós/biszb*szos prémium verzió: "csak" az összes kampány van benne... :W És még csodálkoznak, hogy virágzik a warez, meg nem veszik csak a leárazott cuccokat... :(((

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#128305) Mr.Csizmás válasza MrTwister (#128299) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

á dehogy, csak annyira mint a chemtrail ellen tüntetők :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128306) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Van arról valami infó hogy Red Dead Redemption lesz e.PC-re vagy nem? Mert most néztem róla videókat és mit ne mondjak ritka egy kategóriát képvisel.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#128307) Dilikutya válasza DrTechnoid (#128306) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hivatalosan semmi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128308) Spet válasza DrTechnoid (#128306) üzenetére


Spet
addikt

Adathalászok szerint van rá esély, de igen hivatalosan még semmi információ nincs erről.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#128309) tomsolo


tomsolo
őstag

Napi őrület, a streamer akit lelőttek Fortniteban ezért megfojtotta a kutyáját.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#128310) i2k válasza tomsolo (#128309) üzenetére


i2k
senior tag

:Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128311) Dilikutya válasza tomsolo (#128309) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meg se merem kérdezni, hogy az ilyen fospermetről miért ír ide egyáltalán valaki? Eredeti játékos topik, még ha off is. A fasznak kell még itt is a reklámot csinálni neki, bárki is az. Miért nem lehet szó nélkül hagyni? Az ilyen kis szarfaszú buzinak pont az a lényeg, hogy szó legyen róla.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128312) pingtest


pingtest
tag

Lecsuknám vagy 20 évre a jó édes ........ együtt.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#128313) Louro válasza arty (#128298) üzenetére


Louro
őstag

Szóval fiatal vagy :)

Azzal egyetértek, hogy nem elég érett a társadalom az internethez, de sose lesz. Amíg gyerekek streamelik az életük és a kis fiatal fruskáknak fizetnek egy kis kamerás táncért....

De számítógép és a telefon is kétséges ilyen hozzáállással. Nézd meg mennyi hulladék kép készül és töltik fel a netre. Rengeteg szemét igényel terrabájtokat, mert sokaknak nincs ízlése.

Majd, ha elkezdesz dolgozni, a munkáltatód is figyelni fog és rendelkezni fog a személyes adataiddal ;) De egy mobilszolgáltató, internetszolgáltató is. Meglepődnél mennyi mindent tudnak rólad a hazai cégek. Nem kell távolabb menni. De a klubkártyáid is aggasztóak lehetnek. Pl. Supershop, ha van.

Ha ennyire félted az összes privát adatod, akkor ez az oldal is tudja az emailcímed, lokációd, milyen témákat követsz, hova írogatsz. Elég az adatlapod megnézni és máris egy high-level szinten lehet tudni ,hogy csak cseverészel vagy szakmai témákhoz szólsz hozzá.
Érdemes lehet neked vidékre leköltöznöd és földet művelned. Ott max Pirike és Terike lehet a zavaró tényező :)

Ha csak egy tanács: Lazííííts kérlek. Nem kell ennyire túlspirázni mindent.

Mess with the best / Die like the rest

(#128314) i2k válasza Louro (#128313) üzenetére


i2k
senior tag

"Nézd meg mennyi hulladék kép készül és töltik fel a netre. Rengeteg szemét igényel terrabájtokat, mert sokaknak nincs ízlése."

Nyilván, csak a Louro alatt lapuló személynek kellene, hogy joga legyen bármiféle személyes, családi-, rendezvény, poén- stb. képet megosztania az ismerőseivel, mert csak ő tud értékes dolgokat feltölteni a netre... a többi hulladék ember inkább ne szemetelje az internetet...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128315) cskamacska válasza Egon (#128304) üzenetére


cskamacska
addikt

34 euro a játék, 50 euro a fölöslegesen deluxe kiadás(3 pályát kapsz cserébe), 68 euro pedig a deluxe alapú szezon passz változat + 2 meg nem jelent teljes kiegészítővel(ergo ez most érdemben nem különbözik a félárú alapváltozattól).

Szerintem nem vészes, pláne nem a Slitherine-től. :N Nyafit abba lehet fejezni, és a pénztárhoz járulni 31 eurós alapváltozatért, ha tényleg érdekel. (amúgy Humblin 28,89€ Monthly kuponnal, ha kérsz adok :R )

"virágzik a warez" meg vagy 10-15 éve volt igaz. :P A konzolplebejusság fantáziálásától eltérően a PC-s warezt erősen visszaszorította a Steam előretörése, a release-ek erősen megvágódtak, patchek hiányában javított kiadás nagyon ritkán akad(tipikusan ilyen GOTY és Gold újrakiadások alkalmával HA egyáltalán), a torrentekben a hozzászólások alapján lényegesen több a kártevő mint régen, és a zugjátékok ilyen Fantasy General szinten kvázi nem is érhetőek el.

Ez egyébként erősen bajos is, mert így egyre jobban ki leszünk szolgáltatva a kiadók kénye kedvének. :U Ha egy játékot eltüntetnek a boltokból akármiért, akkor normális warez híján nem lehet hozzájutni sehonnan, az az utókor számára elveszik mint kulturális érték. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128316) Louro válasza i2k (#128314) üzenetére


Louro
őstag

Látom nem ment át. Mindegy is.

Mess with the best / Die like the rest

(#128317) i2k válasza Louro (#128316) üzenetére


i2k
senior tag

Épp ez a baj: átment, és ezért írtam azt, amit.
Semmi jogod nincs bárkit megítélned azért, amit feltölt a saját profiljára, vagy akár nyilvánosba.

//Margóra: nem facebookozok, nem instagramozok etc.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128318) FunPro válasza i2k (#128317) üzenetére


FunPro
senior tag

Azért ezzel így ebben a formában nagyon nem értek egyet.

Jó, pl. itt a fórumon valóban nem ítélkezhetsz valaki hsz-e alapján, mert ki tudja, hogy az illető mennyire gondolja komolyan a dolgokat. Annyira anonim a dolog, hogy bárki írhat bármi hülyeséget.

Bár, ha olyan erkölcsi határokat feszeget egy komment (ami engem amúgy speciel hidegen hagy) ami a köznyugalom megzavarására alkalmas, nyugodtan ítélkezhetsz az illető felett, ha viccelt, ha nem.

Ugyanez igaz minden nemű megnyilvánulásra. Amint nyilvános, az embereknek joguk van ítélkezni. Ha nem akarod hogy ítélkezzennek, ne tedd nyilvánossá. Ilyen egyszerű az egész.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128319) i2k válasza FunPro (#128318) üzenetére


i2k
senior tag

Meglehetősen érdekes felfogása ez a szabadságjogoknak. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128320) Mr.Csizmás válasza i2k (#128319) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az arty féle agymenés is, a gerinces rész vetekszik a chemtrail-laposföldhívők érvelési szintjével. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128321) FunPro válasza i2k (#128319) üzenetére


FunPro
senior tag

Átvehetném mostani pc felfogást is, hogy mindenkit hagyjuk a széfplészében nyugodtan, csak ez valahogy elég nehezemre esik.

Kibírom amúgy, általában ignorálom a hülyeséget, de ha valaki szóváteszi, annak csak örülök. A legtöbb esetben valaki úgy is csak kimondja azt, amire mindenki gondol. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128322) i2k válasza FunPro (#128321) üzenetére


i2k
senior tag

Minden korszaknak megvan a maga szócsöve...

...igaz, manapság az többnyire egy elnyomott, "más", feminista nő (jó esetben)... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128323) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nocsak , a 69.99 az új 59.99 ?? : /

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#128324) maross válasza DrTechnoid (#128323) üzenetére


maross
veterán

Ideje volt. Jobb, minosegibb jatekokat iger az uj irany ;] .

apropo, csatlakozom a crytek klubhoz, nekem is csak gond van a microsoft store-os letoltessel, gears of war hol dlc hibat dob, uninstalltam a preloadot, most a szep kek telepites gombot nyomkodva semmi nem tortenik. Es persze mindenkeppen C-re szeretné telepiteni, pedig valahol a gephaz bugyraiban az applikacio telepiteset mar reg attettem mashova.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#128325) Zolás válasza maross (#128324) üzenetére


Zolás
addikt

Azt én is csak a c-re tudtam telepíteni, máshova nem akart.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#128326) Lackki válasza DrTechnoid (#128323) üzenetére


Lackki
senior tag

ráadásul 3an nem is lehet nyomatni :D illetve de, csak a 3. player Dave-vel van a csicskarobival... :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#128327) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Wolfenstein: Youngblood Deluxe Edition - 13.39€ (Cdkeys)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128328) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Skacok, uplay+ előfizetést hogy tudom lemondani? Az oldal alján lévő gomb nem csinál semmit, hiába kattintgatok rá...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#128329) SityiSXT válasza maross (#128324) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nekem segített:
Linux Live USB-ről indítottam a gépet, majd letöröltem a System Volume Information mappákat a meghajtóimról.

(#128330) maross válasza SityiSXT (#128329) üzenetére


maross
veterán

Koszi. Azota mar megoldodott. Bar a kek telepites gomb nem csinalt semmit, mellette van harom potty amier feljon egy mini-menu, es az egyikben lesz egy "refresh/reload/retry" ikon, ami utan ujra elkezdte nullarol szedni az egeszet, es vegul tegnap este mar boldogan gears5-oztem. Egyebkent ajanlott, eddig ugy tunik hozza a gears4 szintjét.

szerk: ja es persze a c: installt nem tudtam megvaltoztatni.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#128331) vorosmarti válasza maross (#128330) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"ja es persze a c: installt nem tudtam megvaltoztatni."

Ugyan a Gears-el nem próbáltam, de más alkalmazásokkal nekem működött az alábbi megoldás.

De az is lehet, hogy ez a link volt az :)

[ Szerkesztve ]

(#128332) maross válasza vorosmarti (#128331) üzenetére


maross
veterán

megvolt már, itt nem segitett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#128333) csuvicsuva válasza maross (#128332) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem is hiába volt megadva másik meghajtó winben és xbox béta progiban is, csak úgy tudtam külön meghajtóra telepíteni, hogy a beállításokban bepipáltam a "mindig kérdezzen rá a telepítési helyre" opciót. Többieknek még jól jöhet.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#128334) maross válasza csuvicsuva (#128333) üzenetére


maross
veterán

kicsit tag ez a "beallitasok", store/xbox beta/w10/egyeb? nem talaltam ilyet, csak konkret meghajtot tudtam kivalasztani.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#128335) csuvicsuva válasza maross (#128334) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Gépház-->Rendszer-->Új tartalmak mentési helyének módosítása

Xbox béta beállítások --> kérjen meg a meghajtó választására minden telepítéskor

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#128336) maross válasza csuvicsuva (#128335) üzenetére


maross
veterán

aha, ezzel csak ez volt a gondom. meglesem hatha van xbox beta frissites, bar eddig azt hittem ez magatol frissul.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#128337) csuvicsuva válasza maross (#128336) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem legutóbb 08.28-án frissítette, verzió szám: 1909.1001.9.0. Bár nekem úgy rémlik, hogy az eleje óta benne van, de akkor ezek szerint nem.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#128338) l.skywalker


l.skywalker
félisten

ON-t itt folytatva:

Nálam minden HL ami 1€ alatt van :D Ami afelett, ott már sakkozni kell, hogy tuti megvegyem-e :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128339) Egon


Egon
nagyúr

Ha HL helyett LÁ, akkor az összes Best Buy topicot is át kellene nevezni, és még sorolhatnám.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#128340) Dilikutya válasza Egon (#128339) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk tényleg. A best buy játék elég fogyatékos. Legyen angol, magyar, de az ilyen kevert hunglis ne, miközben mindkét nyelven van mindenre értelmes kifejezés.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128341) l.skywalker válasza Dilikutya (#128340) üzenetére


l.skywalker
félisten

Inkább valami árfigyelő név kéne, mert a Best Buy is nagyon egyéni döntés. Van ami már fél áron Best Buy - és van ami 1 dollár felett már drága.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128342) CactuS válasza Dilikutya (#128340) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is lábrázást kapok a mai fiatalok kevert szóhasználatától, főleg attól, aki 1 hónap külhon után már töri a magyart, vagy 10 szavas angollal is erőlteti a nyelvet, de azért elég sok szavunk érkezett más nyelvekből, ami ma már elfogadott. Én a 90-es években ismerkedtem meg a PC-vel, nekem a mai napig pl: fáj leírni azt,hogy fájl, szkenner, stb., mert én az angolt szoktam meg. Nem vagyok híve a mindent fordítsunk le dolognak, a Best Buy topic mi lenne? Legjobb Vásár téma? Inkább abból van a probléma, hogy nem vagyunk egyformák és van, aki az utolsó centért is képes eladni az összes személyes adatát egy ingyenes kampány során.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#128343) l.skywalker válasza CactuS (#128342) üzenetére


l.skywalker
félisten

Árfigyelő (PC) topik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128344) arty válasza _drk (#128303) üzenetére


arty
veterán

noigen, a dota2 pont ugyanúgy gond amott, mint a fortnite emitt :(

(#128313) Louro: valszeg idősebb vagyok, mint te...

a munkáltatómnak, a supershopkártyának, stb ÉN adom meg ÖNKÉNT az adataimat.
az epik launcser _ELLOPJA_ az adataidat, a beleegyezésed és tudtod nélkül.

ennyire nehéz felfogni ezt a nüansznyi difit? :)
miért kell összemosni a kettőt? magadat nyugtatod ezekkel?

csak egy tanács, viszonzásul: ne fogyassz kritika nélkül ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#128345) arty válasza Mr.Csizmás (#128320) üzenetére


arty
veterán

lol, nehéz szembenézni vele, hogy öt juróért mire nem vagy hajlandó? vagy mégis mi bánt, hogy ez a kemtrélezős maszatolás megint előjött?

(jótudom, te nem hiszed, hogy az epikláuncser a kínai komcsi államhatalomé, tagadni a nyilvánvalót és ettől megnyugodni "kényelmes", aztán ha szembesítenek vele, az meg picit mégis fáj... lazulj el, élvezd az ingyenjátékot a kemtrélezés helyett! vagy nem azért regelted be a láuncserbe életed üzleteként?

az amúgy tényleg nem köztudott (itt, se), hogy a tencent az epik tulaja, akinek meg a kínai kommunizmus a tulaja?)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#128346) Mr.Csizmás válasza arty (#128345) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

váljék egészségükre, náluk van a publik emailcímem, egy forintot nem költöttem rájuk, és nem is tervezem. ja és a gerincem köszöni jól van, félidőhöz közeledve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128347) reelc válasza arty (#128345) üzenetére


reelc
veterán

Az köztudottos listádhoz csapd hozzá a következőket, a Tencentnek résztulajdona van mindegyikben:
Grinding Gear Games, Activision Blizzard, Ubisoft, ill. teljes mellszélességgel: Riot Games.
Csak a legismertebbekből.

De gondolom te ezt már tudod, és ha volt valahova fiókot, már megszüntetted a biztonság kedvéért.

(#128348) MrTwister válasza reelc (#128347) üzenetére


MrTwister
őstag

A mobilos Diabló(rettenete)t is ők heggesztik ugye? - így annyira nem is meglepő a Blizzard részéről, a többiekkel viszont megleptél ezt nem is tudtam! :U Elég gigantikus multiról van szó akkor, kisebb halnak gondoltam a piacon. :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#128349) FunPro válasza reelc (#128347) üzenetére


FunPro
senior tag

Engem is meglepett, de akkor már értem miért nyilatkozott mostanában az ubi is a steam ellen. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128350) reelc válasza MrTwister (#128348) üzenetére


reelc
veterán

A Tencent nem kispályás, óriás cég. Az infót innen vettem, nyilván vannak más források is.
Az amerikai filmiparban is egyre aktívabb a pénzével.

Egy dolgot figyelembe kell vennetek: aki Kínában akar eladni, annak kell Kínai partnercég.
Még ha nincs is ott megjelenés, ugye ezernyi cikk meg vita volt itt is, a játékfejlesztési költségekről, meg mikrotranzakció kell, stb. ... a dolgok fényében nem meglepő, ha nem utasítanak vissza egy tőkést, ugye? Akár egy nagy hírnevű komoly kínai cég is lehet az.
Innen már csak egy gondolat, hogy nem tudhatjuk milyen megállapodások vannak a cégek között, és könnyen lehet, hogy nem csak pénzről szól, hanem információ és esetleg játékos adat megosztásról is. Ebbe még így Arty sem tud belekötni, Kína legálisan is megszerezheti az adatait, sőt ugyanaz a cég, ami az Epic mögött áll.

A Diablo Immortal Netease és Blizzard közös munka.
Reskin botrány.
Amíg ki tudja mit csinálnak, közben a Tencent kijött egy klónnal, ami eléggé bukás.

A Valve sem hagyhat figyelmen kívül egy ekkora játékosbázist.

Úgyhogy lehet elvakultan szidni őket, de amerikai és egyéb cégek is elfogadják a pénzüket, és így onnantól kötelezettségeik vannak feléjük.
Mindig könnyű háborogni 1-1 szivárgás, csalás miatt, de azért sejteni lehet, hogy a jéghegy csúcsát látjuk csak.
Úgyhogy vagy elfogadja az ember, hogy az internet veszélyekkel járhat, vagy törli magát mindenhonnan. A Steamről is. ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.