Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128151) arty válasza Spet (#128143) üzenetére


arty
veterán

két rendszer, de a kettősmérce közös (raadasul mindket esetben brutalis az egyenlotlenseg a megitelesben)

i2k: en azert remelem h a kinai retek-sztor meg nem ekkora tenyezo ... ;)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#128152) FunPro


FunPro
senior tag

Az elite dangerous volt valaha is humble bundliban?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128153) duvi válasza FunPro (#128152) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem :(

(#128154) FunPro válasza duvi (#128153) üzenetére


FunPro
senior tag

Köszi!

Én valamiért úgy emlékeztem, hogy volt.

Ennek köszönhetően lehet átvertek, de még nem biztos. :D

A problémám röviden annyi, hogy nemrég cseréltem egy steames elit kulcsot, szóval ez még nem ad gyanakvásra okot.

Viszont a játék nem indul el, mert a launcher nem észleli a játékot, csak a demoval engend játszani.

Szóval, most vagy egy olyan kulcsot kaptam amit a frontier oldalon generált valaki (de ugye a játék megléte nélkül csak +1 sor lesz a játékból), vagy a kulcs valóban legit, csak az áprilisi kavarás után nem működnek rendesen a dolgok.

*Áprilisi kavarás:

Azóta álítólag a steam nem árul elit kulcsokat, váltottak a launcheren bellüli steames bejelentkezésre. Így a játékhoz nincs kulcs társítva. Anélkül viszont nem lehet a frointer acchoz társítani a játékot.

De ahogy nézem a humble store-ban is steam kulcsokat árulnak, tehát még legit kulcsal is előjöhet ez a macera. Nem is értem.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128155) maross válasza FunPro (#128154) üzenetére


maross
veterán

Volt humblin (storeban), nem tudom pontosan mi a sztori, de rossz kulcsot kuldtek ki (vagy utolag downgradelték demo verziora), amit humbliék kesobb toroltek a felhasznalok fiokjarol, es uj kulcsot adtak nekik (ezt ujbol revealelni kellett). Szoval akivel tradelted, nyugodtan verd le rajta.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#128156) duvi válasza maross (#128155) üzenetére


duvi
nagyúr

Storeban volt és lesz is, csak bundleban nem volt.

(#128157) duvi válasza FunPro (#128154) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezt próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#128158) FunPro válasza duvi (#128157) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából én már mindent próbáltam a supporton kívül. :D

Egyébként a dolog már kicsit másképp működik.

A partner key-nél már nem lehet kulcsot beírni, a steam accot kell hozzákötni a profilhoz.

Elméletileg régen a Product Access Key-hez kellet még egy kulcsot beírni, amit a steam menüpont alatt cd kulcs néven volt elérhető. Csakhogy álítólag a steam április óta nem árul cd kulcsot, tehát a játékhoz már nem társul olyan kulcs, amit oda be lehet írni.

U.I.:

#maross

Amikor rámegyek a steam licensekhez a játék így van feltüntetve:

Elite: Dangerous (Frontier Grant)

Steam db-n több verzió is fel van tüntetve a játékból, köztük a Elite Dangerous - Frontier Grant for Beta Testing nevű is, szóval a downgradelt kulcs valahogy így nézne ki szerintem.

Amúgy van Elite: Dangerous - Frontier Grant is.

Érdekes. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128159) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Mivel nem találtam topikot, így itt kérdezném meg.
A Surviving mars DLC-k mit adnak a játékhoz, amiért olyan elengedhetetlen? Az alap megvan a Humblebundle-ből, de érdemes-e a DLC-kbe befektetni.

Mess with the best / Die like the rest

(#128160) TheNewDawn válasza Louro (#128159) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Érdemes,sőt, szinte elengedhetetlen.Alapjáték szerintem baromi unalmas és monoton, a DLC k kb egy teljesen más és sokkal hoszabb és érdekesebb játékká teszik.A Space Race DLC ben lesz egy csomó másik nemzet, aki a versenytársad lesz a kolónia épitése során, a Green Planet DLC ben pedig nemcsak kolonizálni, hanem a felszint teljesen átformálni is ( aka terraformálás) lehet, ahol is a Marsot szépen lassan teljesen zöld és élhető bolygóvá alakítjuk, légkörrel meg ilyenek.

(#128161) kigyi_23 válasza FunPro (#128158) üzenetére


kigyi_23
addikt

A steam könyvtáradban ennek így kell kinéznie. Nekem is külső oldalról van steam kulcsból a játék.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#128162) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Dirt 3 Complete Edition - 0,78$ (scdkey.com)
Nem ismerem az oldalt, ezért nem akartam az ON Topikba rakni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128163) FunPro válasza kigyi_23 (#128161) üzenetére


FunPro
senior tag

Április óta már nem ilyen sajnos.

Igazából itt két dolog lehetséges:

a) Egy promo kódot kaptam ami jó ha van, de frontoer verzió nélkül nem ér semmit

b) A kulcs működött volna április előtt, viszont április után olyan verziót ad, amit nem vesz be az új rendszer gyomra.

Akárhogy is, most írtam annak akitől kaptam, majd kiderül mi lesz.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128164) maross válasza FunPro (#128158) üzenetére


maross
veterán

Elso kezbol mondtam amit mondtam. Vettem, revealeltem, x nap mulva eltunt es lett helyette egy masik unrevealed kulcs. A beaktivalt kulcs pedig valami demo verzio volt/lett. Oszinten meglepodnek, ha itt nem ugyanez a szitu lenne.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#128165) duvi válasza FunPro (#128163) üzenetére


duvi
nagyúr

Pedig ő május végén aktíválta az általam leírtak alapján. Az ED-ből nincs demo verzió. Küldj egy privit neki a részletekért!

[ Szerkesztve ]

(#128166) cskamacska


cskamacska
addikt

rég volt már tank.rovat


Tank Warfare Bundle vehető 5.25/4,72 euróért :R

(FANATICAL10 a kupon, de elvileg automatikusan hozzáadja)

Tank Warfare: Tunisia 1943 Complete Edition bújik a bundli alatt, messze ez a legolcsóbb ár érte. Jó tankolós szimulátor-stratégia, világháborgás fanoknak kötelező! :K

Érdemes arról megemlékezni, hogy anno 2 éve ugyanitt volt Graviteam Tactics Bundle 5,91 eurós áron, majd nemsokára vissza kerültek a kiadási jogok a ruszki fejlesztőkhöz, és azóta a játék és 8 kiegészítője nem kapott -50%-nál jobb leárazást, és egészben nem volt olcsóbb 75 eurónál!! :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128167) i2k


i2k
senior tag

Azoknak, akik belevágnának, és a részleteket még nem ismerik:

"UNLOCK OUR WORLDS. -- PC only

Starting September 3rd 2019 - GET A FREE TRIAL* - 0,00€ 14,99€/month

What is Uplay+?

100+ PC GAMES -- Download games from a growing catalogue, including Fan favourites and the hottest upcoming releases.

NEW RELEASES -- Get access to Play early and Beta programs to play our new releases before their launch.

PREMIUM EDITIONS -- Uplay+ includes the premium editions available with DLCs and expansions.**

*One free trial per Ubisoft Account from September 3rd to 30th, 2019. To begin free trial, you must provide a valid credit or debit card. You will be charged the full amount of the subscription price (14.99€ per month) on expiration of the free trial on October 1, 2019, unless you cancel before September 30th – 11.59pm, by visiting uplayplus.ubisoft.com. Additional terms and conditions apply including territorial restrictions; for more information please visit the FAQ section on support.ubi.com/faqs/43786/. This is a promotional offer and is subject to change. Void where prohibited.

**Premium editions vs. standard editions, where applicable. Editions included in Uplay+ may not include all premium content. Offer subject to change."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128168) i2k


i2k
senior tag

Annak, aki az "Assassin's Creed: Odyssey - Gold Edition" a fiókján akarja tudni, és nem majd ingyen végigjátszani, és sosem elővenni akarja:

Jelenleg a Gamersgate (a brit és az európai) a legjobb alternatíva a megvásárlására:
- UK: ~10200 Ft
- EU: ~10150 Ft

//igen, a Uplay Store-nál is jobb akár, a 100 pontért vásárolt 20%-al együtt: 32 euro = ~10450 Ft

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128169) Crytek


Crytek
veterán

Epic fosba free now: FEZ
Következő hét Celeste + Inside

Next PC Upgrade: 2022

(#128170) ayo válasza Crytek (#128169) üzenetére


ayo
addikt

:Y :Y :Y :Y :Y

http://jateknaplo.blog.hu

(#128171) gyimger válasza Crytek (#128169) üzenetére


gyimger
őstag

Mindig elfelejtem a heti ingyen játékot, ha nem emlékeztetnétek, simán kihagynám. Talán ki is hagytam párat(?)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#128172) warcat


warcat
veterán

Humbletól megérkezett a 3$ kedvezmény a havi bundlira, nem kell emailek között kutakodni, ha kaptál kedvezményt, a kuponok részen megjelent a fiókodon.

EA: It's in the crate!

(#128173) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Ha valaki esetleg csak ezt olvassa: 2game.com on ujabb sale, 2k game elsősorban, kb minden is HL, csak pár ízelitő:
civ 6 rise and fall 7 euró, gathering storm 9. Xcom 2 WOTC 9 euró, a teljes collection 16. Mafia 3 6 euró, a kiegekkel együtt a teljes változat 10. Stb. Szóval kb minden fele annyiért van, mint a HL volt eddig :)

(#128174) i2k válasza Crytek (#128169) üzenetére


i2k
senior tag

Őszinte leszek: csak az újszülötteknek nincsenek ezek a STEAM profiljaikon, annyira lejárt lemezek.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128175) ayo válasza i2k (#128174) üzenetére


ayo
addikt

akkor újszülött vagyok, mert csak a FEZ van meg

http://jateknaplo.blog.hu

(#128176) cskamacska válasza warcat (#128172) üzenetére


cskamacska
addikt

Végre letudtam a tavalyi 3 havit, és szomorkodva vettem tudomásul hogy másnap a lemondással való fenyegetést egy elköszönéssel jutalmazta, nem traktált 3-6 dolláros kedvezménnyel, hogy ugyan maradjak még 2 évig. Bezzeg most beadta a kupont mint a katonatiszt. :U Most így utólag, 2 héttel reveal előtt.

Nagy kópék ám.

i2k: Nekem sincs meg egyik sem. Csak a FEZ steam tárgyként, de azt nem merem kibontani, egyébként meg sokkal kevésbé árazzák le mint régebben. :( Ez amúgy is trend, a régi játékokat sokkal drágább ma beszerezni, mint a maguk bundlival és -80%-al tarkított idejében. :O

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128177) cskamacska


cskamacska
addikt

WinGameStore - The Surge 2 weboldal hibája miatt 20 dollár
(igazmagyarul: price bug)

Mivel elővétel, így lehet hogy simán refundolnak, lehet hogy megmarad.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128178) cskamacska


cskamacska
addikt

:DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128179) Crytek


Crytek
veterán

Gondolom mindenkinek az arcába jön a felugró ablak ha emailt kap, de esetleg ha mégsem csekkolják azok akik anno jelentkeztek a Halo insider-be kaptunk steam kulcsot lehet tolni a Reach-et FireFlight modot.

Next PC Upgrade: 2022

(#128180) bobalazs válasza cskamacska (#128178) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Andy Vajna? lol

(#128181) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Eléggé durván HL ajánlatok ( kb 2 hónapja még sztim szélen 30 eur volt a HL) pl
MONSTER HUNTER WORLD 16 EJRÓÉRT ILL FALLOUT 4 GOTY 7.5 ért
Természetesen továbbra is saját felelősségre, lévén kedvenc cdkulcsos boltunkból valók :)

[link]

(#128182) i2k


i2k
senior tag

Legkényelmesebben a Uplay-kliensből tehetitek magatokévá, ha még nincs meg:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128183) cskamacska


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128184) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Újabb cédékulcos akcijóóóóók: FAR CRY NEW DAWN 11.8 EJRÓ ARK SURVIVAL EVOLVED 5.5 Ez utóbbi amúgy elég durván HL, 13 körül volt eddig)

[link]

(#128185) warcat válasza TheNewDawn (#128184) üzenetére


warcat
veterán

A Far Cry New Dawn (Deluxe) benne lesz az Uplay+ kínálatában is, szept. 3-tól majd 1 hónap alatt ingyen kitolható, ha valakinek annyi is megfelel és nem akarja birtokolni :)

EA: It's in the crate!

(#128186) FunPro


FunPro
senior tag

Elite Dangerous story, záró fejezet:

Na, végeredményben 100%-ban igaza volt maross kollegának, bár nem volt egyszerű megoldani a dolgot.

Először írtam újdonsült kedves barátomnak, hogy nincs-e valami extra információ a kulcs mellé amit adott, vagy tudna-e esetleg képet küldeni a kulcsról, hogy feltudjam venni a kapcsolatot a supportal.

Gondolhatjátok mennyire volt segítőkész...
Azóta válaszra sem méltatott, ami elég gyanússá tette a szitut.

Azért végső elkeseredésemben így is bepróbálkoztam a frontier supportnál, de konkrétan úgy tettem fel a kérdést, hogy átvertek-e, vagy nem, mert cseréltem a kulcsot és bla bla bla. Itt válaszként megkaptam, hogy a kulcs legit, csak a rossz humblibundlis szériából való.

(Menet közben megvettem a horizons dlc-t is, hátha úgy enged játszani...de nem.)

Ennél a pontnál kértek tőlem valamilyen bizonyítékot, hogy honnan szereztem a kulcsot, hogy tudjanak csinálni valamit.
Írtam újra, hogy sajnos semmi bizonyítékkal nem szolgálhatok, csak a beszélgetést tudom elküldeni, ahol elcseréltük a kulcsot (Ami magyar volt, így gondolom sokra nem mentek vele. ;]).

A dolog végkimenetel az lett, hogy miután átküldtem mindent amit tudtam, ők csináltak valamit a profilommal, és a mai nappal el tudtam indítani a játékot! :C

Szóval köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

U.I.:

A supportnál amúgy elég lassan őrölnek a malmok (gondolom sokan fordulnak hozzájuk), egy válasz 24 óra+, viszont nagyon rendesek!

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128187) maross válasza FunPro (#128186) üzenetére


maross
veterán

olcsó gerince volt a kedves magyar eladónak...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#128188) reelc


reelc
veterán

A fő topikban megint elszabadult az OFF.
Eredetileg oda akartam beírni, de akkor ez is OFF lett volna és ismerve 1-2 embert, meg is jegyezték volna.

(#128189) Dilikutya válasza FunPro (#128186) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az úgy elég jófejség, hogy végül a cserélt kulcsot is korrigálták. Azért jelen esetben gondolom a vonal másik végén ülőnek is fejtörést okozott, hogyan oldja meg, azért ez nem sima reklamáció volt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128190) duvi válasza FunPro (#128186) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula a sikeres végkifejlethez! Kimondottan segítőkész szokott lenni a Frontier supportja, de ezzel még önmagukat is felülmúlták :K

(#128191) reelc válasza duvi (#128190) üzenetére


reelc
veterán

Nem játszom a játékkal, de örülök, ha hasonlót olvasok. Azt, hogy tényleg törekednek a megoldásra, és sikerül is.

(#128192) Źşë' válasza reelc (#128188) üzenetére


Źşë'
addikt

kb maradhatott volna ennyi erővel ez a topik is... de tényleg :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#128193) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Úgy néz ki visszatér a Telltale Games :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#128194) i2k válasza KubanitoS (#128193) üzenetére


i2k
senior tag

Vannak dolgok, amiket jobb békén hagyni...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#128195) KubanitoS válasza i2k (#128194) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azért voltak nekik elég jó játékaik és ha igaz a hír visszavennék a régi csapat egyes tagjait is. Egy Wolf Amongst Us Season 2 azért eléggé várós lenne.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#128196) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Nemrégiben megvásároltam a
Far Cry Primal Digital Apex Edition-t az volna a kérdésem, hogy tartalmazza ez a csomag a
Far Cry Primal - Wenja Pack DLC-t? Ha nem akkor megéri megvenni, ad a single-höz, vagy csak multis dolgokat ad?

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#128197) sto1911 válasza Predator2 (#128196) üzenetére


sto1911
veterán

Csak single van, 70 centet megér, de a mamutos küldetések felejthetők, a skinek pedig ízlés kérdése, én egyet sem használtam. Pont ma délután fejeztem be egyébként.

(#128198) sto1911 válasza sto1911 (#128197) üzenetére


sto1911
veterán

Ja, es az Apexben benne vannak az extrak.

(#128199) Predator2 válasza sto1911 (#128198) üzenetére


Predator2
addikt

Akkor nem veszem meg még1x a Dlc-t.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#128200) gyimger


gyimger
őstag

De rohadt unalmas már az ontopik, Hadd indítsak már itt egy flame wart, hátha ide csábítom az offolni vágyókat. Szürke az egész szar, és a lehető legértelmetlenebb viták robbannak ki mindig.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.