Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128951) Mr.Csizmás válasza eami (#128949) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pc-n számít valamit, hogy ultimate vagy sima gp van? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128952) ayo válasza Mr.Csizmás (#128951) üzenetére


ayo
addikt

Gold az Xbox only, PC-n Xbox Game Pass for PC van.
Az Ultimate pedig a Gold és a Pass együtt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#128953) oriic válasza Mr.Csizmás (#128951) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapjaban igen mert ha sima boxos GP-d van akkor PC-n csak a Play Anywhere jatekokat ered el. Viszont ha PC-s GP-d van, ahhoz kulon jatek listat kapsz.

Szerk: Ok nem ez volt a kerdes, sry. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#128954) gyimger válasza Źşë' (#128947) üzenetére


gyimger
őstag

Most ott van (számomra) 30 új hozzászólás. Ebből egy volt témába vágó. Nincs szükség két off-topicra.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#128955) morfondőr válasza Ideg (#128948) üzenetére


morfondőr
őstag

Sea of Thieves play anywhere játék, vagyis ha windows 10-en is az xbox-os MS fiókod használod, akkor játszhatsz vele PC-n is és a mentés is szinkronizálódik a két gép között.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#128957) Lackki válasza reelc (#128956) üzenetére


Lackki
senior tag

freespace 3cd-s verzió és társai... régi emlékek, de hát a nyomtatott sajtónak igen csak leáldozóban

Privátot hamarabb észreveszem

(#128958) Dilikutya válasza reelc (#128956) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezer éve nem vettem, a cikkek java része a megjelenéskor már nem aktuális, a játék mellé évek óta gagyi. Max. ha volt, akkor nosztalgia, meg tematikus cikkek értek valamit. Nyomtatott sajtót évek óta nem veszek, kivéve a Hammer-t, ha olyan CD van mellé, bár már azt se feltétlen, mert 1-2 hónapon belül az a lemez is megjelenik rendes borítóval. Pont a PC Guru stáb kérészéletű másik lapját vettem még, a Borzongást, azért mondjuk kár, mert ők pont felismerték, hogy mi az, amivel ki tud tűnni, nem csak a témára gondolok (horror, főleg film, de regény/novella/képregény és játék is), hanem a kötelező híreken túl rengeteg ajánló, tematikus cikk, elfeledett és kikukázott gyöngyszemről szóló írás volt benne.
Ezt az utolsó számot megveszem, csak úgy, a régi idők emlékére.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128959) Renok válasza reelc (#128956) üzenetére


Renok
senior tag

Sajnálom nagyon.
Kb. 2 éve nem vagyok előfizető már.

Az utolsó számot meg fogom venni.

(#128960) FunPro válasza Źşë' (#128947) üzenetére


FunPro
senior tag

Itt a probléma azzal van, hogy egyszerűen nem tudod definiálni, hogy mi az ON és mi az OFF.
Vagyis, inkább úgy mondanám, hogy meddig ON és mikortól OFF.

A jelenlegi kulcsos téma is egy ON dologból indult ki.
Nem úgy kezdődött, hogy valaki benyögte: "Láttátok ezt a szemetet, aki elárazott kulcsokat árul aprón?"
Volt az akció, arra reagáltak, hogy valaki már árulja is, arra pedig reagáltak többen.

Nálam ez ezért ON dolog, mert a kiinduló dolog is az volt.

Ugyanez lenne, ha mondjuk valaki megkérdezné, hogy hol lehet a legjobban beszerezni mondjuk a hitman 2-t.

Valaki reagálna, hogy jobban jársz, ha inkább megveszed inkább a silver kiadást, mert abba több minden van. Erre valaki reagálna, hogy akkor már jobb az aranyat venni. Erre még egy valaki reagálna, hogy jó, de ha mondjuk megvan a hitman 1, nomeg xy tartalom nem érdekel, akkor már talán nem is éri meg annyira a gold, jó lesz neked a silver. Erre jönne még egy valaki, aki elmondja, hogy neki igazából a kettő nem is tetszett annyira, a régiek sokkal jobbak...

Namost, itt holszabod meg a határt, hogy mikortól OFF?
Amint elindult a beszélgetés? Mert maga a kérdés teljes értékű bestbuy téma...

Na mindegy, nem ragozom túl. A lényeg, hogy az #akció tag valóban megoldást jelentene a problémára. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128961) ayo válasza FunPro (#128960) üzenetére


ayo
addikt

Hasonlóan gondolom. Ez állandó visszatérő probléma. A hash után talán azok számára is jobb lesz, aki tényleg csak az akciókat akarja nézni. Ettől függetlenül törölni kell a komolyabb offokat, de nem megölni az ottani életét.

http://jateknaplo.blog.hu

(#128962) Renok válasza ayo (#128961) üzenetére


Renok
senior tag

Ez Neked elég nehéz meló lehet, nem?
Gondolom agyalsz néha, hogy akkor most mi menjen a levesbe, mi maradjon..

(#128963) ZsZso válasza FunPro (#128960) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szerintem az akcióval kapcsolatos beszélgetés nem akció. Vagy mondom maskeppen ... a szubjektiv dolgok OFFban sem fernek el.
Az hogy a jatek milyen x szerint az a kutyát sem érdekli az ON topikban mert majd jön y aki megmondja hogy neki meg biza a kedvence, erre z is beszól és már áll is a bál.
Az viszont ON ha valaki odaírja objektíven hogy a Gold nem éri meg mert ennyivé még ennyibe kerül és sztorihoz nem ad hozzá csak lopancelt ad, vagy hogy egy 40 € akció frankó de Uplayen 15-ért is letolhatod ha az elég.

Ami most megy az ONban az nettó vicc és köze nincs az ONhoz. Az, hogy kinek mikor szedik le a játékot a fiókjáról vagy hogy mennyi esély van rá stb. rohadtul messze áll a többiek számára hasznos infótól. Még az OFF gombot se használják páran. Ez pl. tipikusan ide való téma lenne és akkor még az OFF nyomogatással se kellene kínlódniuk.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#128964) ayo válasza Renok (#128962) üzenetére


ayo
addikt

Baromi sok idő megy el vele és képtelenség jól csinálni pl. a fentiek miatt is. Jelenleg épp keresünk helyettem valakit, szóval ha valakinek van kedve az írjon ollie-nak.
Én szívesen töltöm mással az időmet, minthogy ezeket az állandó köröket fussam: átolvasni, mérlegelni, hosszú kommentekben kifejteni a dolgokat..ja es gyalázó üzeneteket olvasni, mert ugye nem mindenkinek tetszik ha valamit kitörlök vagy épp pont hogy nem törlök. Utóbbi szerencsére nálam nem gond, de az idő és energia egyre inkább.

http://jateknaplo.blog.hu

(#128965) reelc válasza ZsZso (#128963) üzenetére


reelc
veterán

Olvasom én is, csak nem értem... kapható volt vagy 3 helyen hasonló áron a játék, és az egyik bolt visszavonja valaki(k)nél? Mármint milyen alapon? Nem az adott bolt árazta el, gondolom, mert akkora véletlen nincs, hogy egy időben több bolt is elárazza ugyanazt.
Ha meg kiadói döntés volt, akkor nem elárazás, akkor mi a visszavonás?
Egyikőjükben sincs annyi, hogy ide átfáradva elmélkedjenek.

(#128966) Šolaire válasza ayo (#128964) üzenetére


Šolaire
veterán

Olvasgatom a topikokat és nem egyszerű a munkád. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#128967) fatal`


fatal`
titán

Bocs srácok, a tegnapi off témát a másik topicban én indítottam, elfelejtettem, hogy a játékokhoz van külön off topic.

A témához még: Lehet nem értetek egyet, de szerintem a sima Best Buy topicban is jól működik a hashtagelés és a nem akció hsz-ek kötelező jellegű OFF-ba tétele. Persze így 1 oldalon alig van akció most BF időszakban, de mégis könnyű kiszűrni a tényleg témába vágó hozzászólásokat.

(#128968) s7evcsenko válasza reelc (#128965) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én régen hónapokon át játszottam a Colin McRae Rally-val, de ez valahogy most nem szippant be. :(
Túl monoton ez már nekem... és még a VR sem segít rajta.
Ráadásul kártyát sem ad, szóval én annyira nem bánom majd, ha visszavonják. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#128969) Plebi


Plebi
senior tag

A konzolok szervizénél még mindig "akciós" a dirt rally 2. Érdemes bepróbálkozni a vásárlással? Azonnal bankkártyával fizettet.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#128970) reelc válasza s7evcsenko (#128968) üzenetére


reelc
veterán

Engem nem érdekelnek az autós játékok.
Szóval nekem méginkább mindegy. :)
Pusztán a szitut nem értem azért, amit írtam.
Nem vagyok érintett.

(#128969) Plebi: Mit veszíthetsz?
Ha érdekelne, akkor megvenném.
Vagy játék, vagy pénz visszakövetelés ha probléma lenne.
Szerinted lehet más kimenetel?

[ Szerkesztve ]

(#128971) SyMbioTe válasza Plebi (#128969) üzenetére

Én delután ott vettem meg, kártyával fizettem, pár perc múlva jött a kód.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#128972) FunPro válasza ZsZso (#128963) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez is szerintem nézőpont kérdése.

Attól függ, ki miért látogatja a bestbuy topicot.

Magamból kiindulva, amelyik játék érdekel, azt nagyjából követem. Innentől azokkal kapcsolatban nehezen fogsz újat mutatni jóáras téren. Esetleg valamilyen eldugott oldalt, amiről nem tudok.

Szóval én inkább a számomra ismeretlen, jóáras tartalmakra vadászom. És ezeknél pl. nagy segítség tud lenni a közösség véleménye, ami kiegészíti a kifejezetten jónak számító árat.

Az elég életszerűtlennek tűnik, hogy az akció ott van ON-ban, a rá érkező reakciók, pedig itt.

Más:

Ami most megy kulcsos nem azért érdekes, hogy kinek mikor szedik le.

Ami érdekessé teszi:

Valaki beírt egy dealt, amit vagy becumizik aki megveszi, vagy nem. Semmivel nem különb dolog, mintha egy CDKEYS dealt linkelt volna be. Vagyis annyi van, hogyha itt nincs veszteni való, mert legrosszabb esetben is visszakapja a pénzét 7 napon bellül.

Az erről folyó diszkurzus azért jobb ha ott van, mertha egy arra járó szerencsétlen éppen belefut, az valószínüleg nemfogja felcsapni az offtopicot is a deal-el kapcsolatban, szimplán megveszi, mert miért ne. És amint írtam, ezzel még nincs is gond, de amikor már ezt a kétes kulcsot valaki elkezdi árulni, abból valakinek szép kis kára származhat.

Erre minél nyomatékosabban fel kell hívni a figyelmet.

Ez a mikor szedik le... már csak a folyamat hozománya, de ez is érdekes lehet annak, aki véletlenül belebotlott a deal-be.

(Amint látható, még mindig van olyan oldal ahol él a deal, szóval egyáltalán nem fölösleges beszélni róla.)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128973) MrTwister válasza FunPro (#128972) üzenetére


MrTwister
őstag

Maximálisan egyetértek, igazából én is azért írtam az ontopicba a hsz.-t, hogy ezzel is "elriasszam" a további csapdába sétáló szerencsétlen "áldozatokat" jójó persze elvileg visszakapjuk majd előbb-utóbb a pénzt, csak ez olyan nesze semmi fogd meg jól érzés, volt...nincs. Most néztem amúgy még mindig rajta van a fiókomon, kíváncsi vagyok mikor jön a figyelmeztető üzi, hogy pápá game.

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#128974) fatal` válasza MrTwister (#128973) üzenetére


fatal`
titán

Én voltam az első, aki észrevette a dealt, ami teljesen véletlen volt (CDGalaxis). Engem ilyenkor továbbra is érdekelne, hogy vajon mi van, ha töröltetik/töröltetnék a fiókról a cuccot, de közben vettem hozzá DLC-t mondjuk a steamről?

Egyébként lehet, hogy te jártál duplán jól, pénz vissza, játék marad.

[ Szerkesztve ]

(#128975) Plebi válasza SyMbioTe (#128971) üzenetére


Plebi
senior tag

Nem tudom, hogy megy, de lehet a nyitvatartási időben a digitális kódok fizetésének ellenőrzése még megy, de azon kívül már másnapra marad. Megvettem, tranzakció sikeres, aztán hátha kapok kódot, ha nem akkor pénz vissza.

Közben megérkezett a kód...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#128976) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Hát gyerekek, én személyesen írtam a Muve-nak hogy adják már vissza a pénzem, szívesen visszadobom nekik a játékot, ha van rá lehetőség. :D

We are only Stardust...

(#128977) eami válasza Jinxb1rd (#128976) üzenetére


eami
addikt

hm? mert?

(#128978) Jinxb1rd válasza eami (#128977) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A Colin Mcrea Rally 1-2 óta nem tud tűzbe hozni ez a világ. Unalmasnak találom. Illetve VR élmény se az igazi szerintem.

Kíváncsi leszek mit reagálnak... :U

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#128979) Golden9 válasza Jinxb1rd (#128978) üzenetére


Golden9
addikt

A VR élményhez két szem kell. :D

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#128980) KubanitoS válasza Jinxb1rd (#128978) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor minek vetted meg?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#128981) Jinxb1rd válasza KubanitoS (#128980) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Kipróbáltam, mit tudhat egy mai, 16000 Ft-os autós rally játék. Nem gondoltam, hogy ennyire semmit.

We are only Stardust...

(#128982) Źşë' válasza ZsZso (#128950) üzenetére


Źşë'
addikt

hát ment wishlistre :DD azt pótoltam

(#128960) FunPro olyankor lehetne privátot is írni az adott embernek, mivel személyes jótanácsnak indul a hsz, az a baj hogy tényleg túl lesz a végére ragozva az a bizonyos dolog, sokan meg még tetézik az offot azzal hogy 1darab smilie-t beszúrnak csak úgy önmagában
továbbolvasva (#128963) ZsZso hszét, teljes mértékben egyetértek vele

(#128972) FunPro

"Az elég életszerűtlennek tűnik, hogy az akció ott van ON-ban, a rá érkező reakciók, pedig itt."

sztem az is baj, hogy az emberek tanácstalanok, nem tudnak önállóan dönteni, sokszor egy adott dologról kikérik mások véleményét, holott az egy egyéni vélemény, lehet a következő meg mást mond (aztán meg ezek után a + vélemények után nem is tetszik), tehát nem lehet erre építeni - steam értékeléseknél többnyire leírják ha van valami negatívuma, pozitívuma - meg egy csomó oldalon lehet róla olvasni híreket nézni videó anyagokat, gameplayeket, és eldönteni hogy kell vagy nem - elvégre nem ez a bestbuy topik hivatott feladata

"Valaki beírt egy dealt, amit vagy becumizik aki megveszi, vagy nem. Semmivel nem különb dolog, mintha egy CDKEYS dealt linkelt volna be."

a szürkeboltos tanácsok, meg hasonló okfejtések meg sztem végképp nem oda illenek, olyat nem is szabadna engedni oda beírni - ha tiszta helyről származik, akkor baj nem lehet - tehát nem lesz okfejtés

(#128974) hunfatal steam topikban minderre kapsz majd választ ha felteszed a kérdést, bárminemű más dologgal ami a vásárlásoddal kapcsolatos meg ott az oldal supportja ahonnan vetted a dolgot, de ez tök egyértelmű szerintem - én sem megyek az otp-ügyfélszolgálathoz ez ügyben érdeklődni pl.

(#128981) Jinxb1rd akkor az jó kis tanulópénz volt, am van olcsóbban is vr autós játék, de sztem még demo is talán fizetős gameknál

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#128983) Corleone33 válasza Plebi (#128969) üzenetére


Corleone33
aktív tag

már leszedték? mert sajnos nem akciós ár van kiírva

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#128984) ZsZso válasza FunPro (#128972) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Értem már, köszönöm, hogy leírtad a motivációd is! :R Azonban továbbra is azt mondom, hogy ha valaki véleményt közöl egy játékról, akkor abból flém lesz többnyire. Ha valami akciós, akkor van egy csomó oldal amin utána lehet nézni, hogy milyen, esetleg <játék neve> review kulcsszóval. Vagy ha nem megy, akkor OFF topikba rá lehet kérdezni. Ha mázlid van, akkor olvassa valaki :). Így meg lehetne kímélni az ONt a felesleges dolgoktól. Az ha valaki akciót ír be akkor azt valószínűleg okkal teszi, nevenics játékokat csak nagyon ritkán írkálunk :).
Persze a dolog itt sem olyan egyszerű: adott egy brutál jó akció, majd a júzer a végére teszi, hogy "a világ legjobb játéka, ennyiért vegyétek!" és már kész is baj. Szerkesztési jogosultság nélkül tuti folyamatosan törölni kellene a rá folyamatosan érkező reakciókat, de ilyen szinten az eredeti hozzászólásba nyúlni meg nem lenne korrekt. Szóval szopó az egész.

Ugyanez igaz a "másra": az első tényszerű dolog okés, aztán amikor mondjuk 10nél több OFF jött fel akkor törlés - ÉS esetleg egy összefoglaló hozzászólásba össze kellene gyűjteni az érdemleges infókat. Ez viszont brutál nagy humán erőforrást igényelne, ami kb. járhatatlan út.

Szóval a legegyszerűbb (életszerűbb?!) még mindg az lenne, hogy ezt az egy éve elkövetett ON/OFF topik szétszabdalást visszacsinálnák. Egy topik van, amibe minden belefér és csak annyi kérés lenne, hogy ami nem akció az OFFba menjen, ami akció meg ONba. Akciókat ki lehetne emelni és kötelező lenne az hessssteg akció használata - mint a BB topikban. Majd a modik döntenek ...

Lássunk tisztán: ez (és a legtöbb) fórum erre a célra kb. pont annyira alkalmatlan mint a trendi Facebook csoportok a használt cuccok eladasára (és nem a market placere gondolok) - éppen ezért olyan baromi nehéz a dolog és nem is lesz soha tökéletes.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#128985) Dilikutya válasza ZsZso (#128984) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igazából az offról sokkal több szó esik néha, mint maga az off ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128986) Ideg válasza morfondőr (#128955) üzenetére


Ideg
aktív tag

Köszi, ez szuper hír, akkor azt a gamet magamévá teszem. :D

(#128987) Źşë' válasza ZsZso (#128984) üzenetére


Źşë'
addikt

a mondandód végére reagálva, de akkor most te is azt írod mint amit a többiek, hadd menjen egy topikba jóaz, pedig tökre nem, göngyölve lennének az észmenések akár kiszürkítve, ez a baj, hogy most naponta nézz át 200-300 hozzászólást - mert nagyon sok embernek van szájmenése tök feleslegesen, adott játékról lehetne infót gyűjteni az adott játék kliens (steam, ubisoft, origin, battle.net, epic) topikjában pl. További kérdéseket meg az adott játék saját topikjában. Tehát az On topik nem egy hely ahova az idős asszonyok járnak dolgokat megbeszélni és kipletykálni. Túl van egyszerűen ragozva sok esetben. Fizetéssel kapcsolatos kérdések, sztem tuti van paypal topik is, ha már valaki elkanyarodik a bestbuytól akkor jönnek az offok dögivel, ez mindig is így volt és marad is :U ez meg közösségi, off topik lett ami nem baj (itt ki lehet mindent beszélni, témától függetlenül), Ayo túl lágy szívű (bocs Ayo, ne vedd zokon, nem cseszegetni akarlak) amit sokan meg ki is használnak. Tudom jól, hogy sok meló van vele (és csakis azért mert túl jó szívvel szanálsz és mindent átnézel), de lehet ha bekeményítenél, törölnél szó nélkül hszeket, meg néha egy két modi is besegítene neked akkor úgy menne az a topik is mint amit belinkeltem, mármint rohadt nagy fegyelemmel és körültekintéssel lehetne csak beírni.

(#128985) Dilikutya azért mert marha nagy probléma, vagy ha nem érzed úgy hogy az akkor te magad is offolsz :DDD mondjuk utóbbi időben meg egyre több ember jelezte, ami sztem természetes, ha elszalad a ló azt megérzi az ember "vájt füle"

(#128988) ayo

"gyébként mindig idejutunk, gond van a topikban, szenvedek vele pár órát, beszélgetünk róla pár órát megint, majd megállapítjuk ezt"

persze, mert visszatérő probléma, egy modi picit rendet rak olykor akkor nyugi van pár hétig, tudják az emberek hogy hol a helyük, de aztán meg elfelejtik és kezdődik megint minden elölről

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#128988) ayo válasza ZsZso (#128984) üzenetére


ayo
addikt

nem 1 éve, hanem 4 éve követték el. akkor lett az új topik és ez a régi lett az off. én mindig a visszacsinálásra szavaztam, csak a nagyon offokat törlöm vagy irányítom át ide, szóval nagyjából így "működik" most is. a hash azoknak jó, akik nem itt élnek, csak az akciókért jönnek, a kiemelés meg nem tudom, szubjektív dolog, de nem lenne rossz.

egyébként mindig idejutunk, gond van a topikban, szenvedek vele pár órát, beszélgetünk róla pár órát megint, majd megállapítjuk ezt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#128989) ZsZso válasza ayo (#128988) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Oh, akkor tavaly csak a régi ON lett OFF. Igaz.

"egyébként mindig idejutunk, gond van a topikban, szenvedek vele pár órát, beszélgetünk róla pár órát megint, majd megállapítjuk ezt)"
Szerintem nem, meg is mondom, hogy miért más most. A BB topik miatt. Ugyanaz a dilemma, ugyanúgy meghoztak egy döntést és látszólag ez most jól megy egy ideje. Persze sok az elégedetlenkedő, de elmegy. Ellenben itt, ahol most két OFF van, vagy inkább egy picit OFF és nagyon OFF. Ha egy topik lenne (mint a BB topik) akkor sokkal értelmesebb lenne minden. Most egy olyan helyzet van ami non-sense. Ember legyen a talpán aki vágja, hogy mit hova írjon, ha épp most tér be először...

(#128987) Źşë' : igazad van, annyira mint a többieknek is. Sajna a topikgazdának nagyon kevés joga van, de ha lenne neki több akkor is brutál sok meló lenne, amiről írtam is. És ez csak az egyik része lenne: a másik, hogy sz@r-szemét lenne folyamatosan mert X üzienetetét törölte, Y -t nem és így tovább. Ezt nem kívánom senkinek sem. Van természetesen olyan akit hidegen hagy, de magamból indulok ki :B .

A hessssssteg akció szűrő (link hozzá az összefoglalóban) egy baromi jó opció arra, hogy éppen azt kapd amit lentebb írtál. Egy probléma lenne csak vele: jobb oldalt ránézve a topikok listájára dunsztod se lenne, hogy most van benne valami érdekes vagy nincs (+ bónusz - kettő kattintással lehetne szűrni a listát: 1. a topik 2. a szűrő). Ha úgy nézed, akkor nem olyan nagy áldozat ez azért, hogy 2-3 embernek ne kelljen érte napi szinten harcba mennie pár renitenssel és jelentős időt áldoznia arra, hogy rendbe legyen a topik.
Remélem nem hagytam ki semmi mást és tényleg ennyi különbség lenne csupán.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#128990) ayo válasza Źşë' (#128987) üzenetére


ayo
addikt

titokban nekem még mindig a régi topik hangulat van a szívemben és nagyon sajnálom, hogy a 4 év alatt ennyire tönkretette ezt és más topikot is az új rendszer. régen nagyon jókat el tudtunk beszélgetni és élvezet volt olvasni az on-off hsz-eket. rendszerezni kell, de szerintem néha már túlságosan rossz irányba ment ezzel az itteni élet. jó pár topikot már pont ezért nem nézek :/

egyébként én raktam most is rendet, de nem lehet állandóan. idővel mindig vissza fog jönni a dolog.

(#128989) ZsZso: igen, a hash egy új dolog, nem rossz ötlet, de ott is vagy 10 topikgazda van... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#128991) FunPro válasza Źşë' (#128982) üzenetére


FunPro
senior tag

"A szürkeboltos tanácsok, meg hasonló okfejtések meg sztem végképp nem oda illenek"

Az szerintem se, de itt most pont egy fehér oldalon történt elárazásból lett okfejtés. Az, hogy kinek mi számít bajnak, már más kérdés. Nekem már az is zavaró tényezőnek minősül, ha futnom kell a pénzem után, ha esetleg visszavonják a kulcsot.

A többire (reakció #ZsZso kommentjére is):

A vélemény itt inkább a pozitív visszacsatolás miatt szükséges számomra.

Mármint, ha le van árazva a red dead redemption 2 ahhoz nem kell kommentár, tudom miről van szó.

De amikor mondjuk valaki belinkel egy ismeretlenebb (kevésbé populáris/réteg) címet, azon már lehet átsiklom. Szimplán azért, mert cím alapján értéktelennek tűnik, aztán lehet életem játéka.

Igazából ebből a szempontból cskamacska hozzáállása tetszik a legjobban, mert ha ő beindul, akkor legalább némi tájékoztatást is ad az adott akció mellé.

Ha olyan helyen vagyok nyilván utána nézek a címnek, de ha erre nincs lehetőségem, és csak annyit látok, hogy xy HL..., nem feltétlenül fogom 5 óra múlva visszakeresni az adott játékot.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128992) cskamacska


cskamacska
addikt

Yuplay.ru oldalán van megint pár jobb vétel a kisebb címek közül.

Conarium 108 putyin
Battlezone: Combat Commander 130 putyin (Battlezone 98 korlátos!)
The Banner Saga 150 putyin
The Banner Saga 2 150 putyin
Medieval Engineers 300 putyin
Gal*Gun 2 412 putyin
Killing Floor 2 450 putyin (Deluxe Edition 600 putyin)

illetve sokan mások. Tipikusan feles a legjobb Steam árakhoz képest, GalGun2 pedig a harmada.

És a szokásos: ruszki kereskedő ruszki kulcsokkal, mindenki csak saját felelősségére, de főleg, mindig ellenőrizzétek SteamDB-n a kiírt AppID-t hogy nem korlátos-e!

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128993) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Lol ma megjött az EA 1 hónapos tagságom :D Mondjuk már minek, mert nem igazan akarok most jelenleg semmi tolni Originről, ötletem sincs mire használjam . Na de nem panaszkodom, a lényeg hogy jobb későn mint soha :D

(#128994) ayo


ayo
addikt

ezt próbálta már valaki? emagon láttam, hogy partner, de saját oldalán még alacsonyabbak az árak.

http://jateknaplo.blog.hu

(#128995) warcat válasza ayo (#128994) üzenetére


warcat
veterán

Ha ez segít, allkeyshop listáról vettem cdkeysdealsnél egy Win 10 prot, gond nélkül működött, működik, árban kb ugyanannyi és van Paypal.

EA: It's in the crate!

(#128996) FunPro válasza ayo (#128994) üzenetére


FunPro
senior tag

Ahogy látom, g2a-n is jelen vannak, szóval érdekes oldal annyi biztos.

Valószínüleg amúgy ha megveszi valaki, nem szívja meg.

Az én amazonos 5 dolláros windows-om is még mindig működik. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128997) fatal` válasza ayo (#128994) üzenetére


fatal`
titán

Ezekkel nem szokott probléma lenni, de szürke zóna. :) Működni viszont működnek.

(#128998) ayo válasza fatal` (#128997) üzenetére


ayo
addikt

Köszi mindenkinek, lehet bepróbálok egyet faterom gépére!

http://jateknaplo.blog.hu

(#128999) SyMbioTe válasza ayo (#128994) üzenetére

Az ilyen nagyon olcsó Windowsok mindig szürkezónák szinte. Kb annyira lesz eredeti, mintha aktivárort használnál.Mondom ezt úgy, hogy egyszer én is vettem már ilyet. :D
Azóta is működik, és majdnem biztos, hogy úgyse tiltják le, de megvan rá az esély.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#129000) fatal` válasza SyMbioTe (#128999) üzenetére


fatal`
titán

Nem fogják letiltani, lesz*ják. És így nem kapsz a crack mellé "ajándékot", szóval szerintem megéri. Persze legálisnak nem legális.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.