Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128751) Dilikutya válasza Crytek (#128750) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tudom, egyszer volt elindítva 5 percre max. Amúgy szerintem végig lehetett játszani. A trial-ban mi a pláne?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128752) Crytek


Crytek
veterán

Na 2 új cumo és az egyik moslékabb rajtot produkált mint a másik. Red Dead 2 és NFS Heat.. De hát a pénz nagy úr csődbe ment volna mindkét cég ha csúsznak egy hónapot..

Next PC Upgrade: 2022

(#128753) Źşë' válasza Crytek (#128752) üzenetére


Źşë'
addikt

biztos mindenki steamre várja azért ^^) :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#128754) ZsZso válasza Źşë' (#128753) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Na akkor úgy fest nem csak én hittem ,hogy az eladási adatok voltak rosszak. Utánanéztem és nem azzal van baj, hanem azzal, hogy sok embernél példáli el sem akart indulni a RDR2. Szóval tipikus bétatesztelős élmény. Éljen a pre-order!.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#128755) FunPro válasza ZsZso (#128754) üzenetére


FunPro
senior tag

Ahogy hallom, a virágbolti verzió vajsimán fut mindenkinek! ;] :C

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128756) Lackki válasza FunPro (#128755) üzenetére


Lackki
senior tag

virágbolti? lemaradtam valamiről?

Privátot hamarabb észreveszem

(#128757) FunPro válasza Lackki (#128756) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem inkább én néztem be valamit. :B
(nem csekkoltam le a forrást)

De nem lennék meglepve, ha ez lenne a felállás. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128758) Źşë' válasza ZsZso (#128754) üzenetére


Źşë'
addikt

amúgy a start nagyon sok esetben elég döcögős egy online játéknál, még ha volt bétateszt is, mivel nem éppen azt a terhelést kapják a szerverek mint egy bétateszt alatt, btw. épp most frissült ugye kb 1 hónapja a social club launcher, több mint 1 gigát foglal, azóta gyakorlatilag a gta5nél fokozatosan vannak összeomlások, ezeket az nvidia driverben többé kevésbé tudták orvosolni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#128759) Crytek


Crytek
veterán

Origin ingyen cuccot tudjátok már tolni? Zúznám a BF V-öt de sehol semmi :(

Next PC Upgrade: 2022

(#128760) bobalazs válasza Crytek (#128759) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nyet. :(

(#128761) Crytek válasza bobalazs (#128760) üzenetére


Crytek
veterán

EA-nek is csak a fél világ végigcikkeztetése ment a kétlépcsős szarával ,de hogy tájékoztatást nyújtanának mi a rák van áááá :W

Next PC Upgrade: 2022

(#128762) Mr.Csizmás válasza Crytek (#128759) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meg kell venni.

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128763) Executioner válasza Crytek (#128759) üzenetére


Executioner
tag

31.-én éjfél előtt pár perccel kapcsoltam be a két lépcsőt és 5.-én már ment az ingyen BF V.

Egyébként írták, hogy elsején vagy később indítják majd.

Exec

(#128764) Zolás válasza Crytek (#128759) üzenetére


Zolás
addikt

Már két napja tolom vele, jött email is. A klienst újra kellett indítani, mert egyfolytában megvenni akarta, de azóta jó. BF5 és Vampyr letöltve. BF5 nem rossz de többet vártam, Vampyr meg valamiért nem tetszik. Autós játékok nem kötnek le 15 percnél tovább, más játékuk meg nem igazán van, ami érdekelhet.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#128765) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Megy nálam is végigviszem a Battlefield sorozatot, csak a kampány miatt nem akartam őket megvenni. A Hardline nem olyan rossz amúgy, a tesztek miatt azt hittem rosszabb lesz.

(#128766) echterion válasza Zolás (#128764) üzenetére


echterion
nagyúr

Mi ez az ingyen BF5 téma? Valamiről lemaradtam?

**********

(#128767) ZsZso válasza echterion (#128766) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ha október 31 előtt bekapcsoltad a 2FA -t az Origin fiókodon, akkor november 1 után megdobnak egy hónap ingyen Origin Access előfizetéssel. Ez alatt az idő alatt tudják majd (többek közt) ezt (is) ingyen tolni.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#128768) phenomHUN válasza echterion (#128766) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Ingyér' 1 hónap Origin Access happens.

(#128769) echterion


echterion
nagyúr

Jaaaa, köszi. Akkor erről lemaradtam, de szerencsére csak Access, azt hittem, végleges, úgy jobban fájt volna. :))

**********

(#128770) Crytek válasza echterion (#128769) üzenetére


Crytek
veterán

Egyelőre sokan mi is ,mert tosznak küldeni. Feljelentek mindenkit...Az ubi nem görcsölt ennyit az ingyen uplay + -al

Next PC Upgrade: 2022

(#128771) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Just Cause 4 Reloaded ingyenes hétvége van Steamen.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#128772) Crytek válasza ZsZso (#128771) üzenetére


Crytek
veterán

Jövőre remélem egy humble choice-be ott lesz, várom :C

Next PC Upgrade: 2022

(#128773) cskamacska válasza Dilikutya (#128749) üzenetére


cskamacska
addikt

"Másik 2 hétvégén időm se volt gondolatban sem elindítani"

Ez számukra az ideális, fizess elő, de ne terheld a szervereket. :D Ha mégis játszol, az sem baj, nicsak milyen szép mikrotranzakciók várnak. :P
No meg ha előfizetsz egy 15 eurósra, már sokkal kevésbé fizetsz egy másik szolgáltatásra, avagy inkább az ő játékaikkal játszol, így multiban náluk jelensz meg "tartalomként", és ha ott vagy, akkor már inkább vered ki a havi 5+ eurót csillámlópáncélért is, vagy a sport játékoknál már direkt P2W előbbre jutásért. Akárhogy is számolom, 9x15 euró(mert nagyon ügyesek vagyunk ám, nem kötjük le magunkat egy évre, csak akkor fizetünk ha kell játék.. már pedig játék kell, mert előfizetés nélkül nincs semmink :U ) az simán több mint amit az átlag elverne mondjuk 2x50(két AAA preorder akcióban)+esetleges DLC-re, szezon passzra.

Ha valaki látványosan tudatos, és elég neki hogy az évenkénti egyre kevesebb AAA címet kölcsönözve "kitolja" és felé se néz többet akkor megérheti, mindenki másnak csoki, a jövő elkezdődött. ;]

ZsZso: Meg van Elder Scrolls Online ingyen hét(nov 6-12)
Cities: Skylines ingyen hétvége(hétfőig)
American Truck Simulator ignyen hétvége(hétfőig)
Payday 2 ingyen hétvége(hétfőig)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128774) Dilikutya válasza cskamacska (#128773) üzenetére


Dilikutya
félisten

De nem is előfizető voltam, hanem ingyenes hétvége. :) De anno volt 2 hónap EA Access-em 2 éve, az se volt sokkal jobb, végül inkább 5 €-ért megvettem a BF1-et, a Hardline pedig azóta is befejezésre vár. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#128775) Crytek


Crytek
veterán

(#128776) eami válasza Crytek (#128775) üzenetére


eami
addikt

ment is +1 sornak. igaz nem sokat tudtam segíteni, mert játszani nem fogok vele :DDD ;]

(#128777) cyberkind


cyberkind
félisten

Death Stranding Steam-en. :))

Paranormal Cocktivity

(#128778) Crytek válasza cyberkind (#128777) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor már nem kell sok és bejelentik hogy epic miatt csak 2020 végén :C

Dec 6-án startol a Humble Choice...Egy ilyen pakknak örülnék kezdésre 12$-ért

Assetto Corsa
Shadow of the Tomb Raider
Just Cause 4
Sniper Ghost Warrior 3 SP Edition
Ghost of a Tales
Visage
Vanquish
Bayonetta
Dont Knock Twice
ReCore: Definitive Edition

Vagy sokat kérek? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD (Há mikulás van meg jön a jézuska ne szarakodjanak ennél kisebb alamizsnákkal :P )

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#128779) eami válasza cyberkind (#128777) üzenetére


eami
addikt

Planned Release Date: Summer 2020

bizonyára most EPIC (sic!) best game ever, hogy majd jól megveszi mindenki. azért nem egy GTA V. szerintem alászaladtak ennek....

(#128780) cskamacska válasza Crytek (#128778) üzenetére


cskamacska
addikt

Most nem tudom hol olvastam, de azért változtatott a Humble hivatalosan, hogy jobb játékokat tudjanak bevonzani. Pedig elég lett volna csak annyi, hogy a kiadók jól láthatóan elkezdtek berzenkedni a bundlizástól(így utólag is pacsi a G2A fanoknak), és 12 dollárért nem kaptak volna meg semmit, emelniök kellett mindenképp. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#128781) Crytek válasza cskamacska (#128780) üzenetére


Crytek
veterán

Egyébként én (azon kívül, hogy imádom a bundlekat ,mert kb az elmúlt 4 évben a játékaim 97%-a ezekből van meg raj meg minden jelző) máig nem értem a cégek analógiáját..
Adott x cég nyilván valami oknál fogva létrejön a kontakt hogy na most akkor a következő havi csomagba benne leszünk. Egy 12$-os csomagba ahol másik (csak mondok egy számot) 6 játékkal együtt kerülnek eladásra a cd kulcsaink.. Ezeket a cd kulcsokat az egész világ (ahol nem lockos persze) széjjel vásárolhatja 1 hónapig.. Nos ilyenkor mennyit kaphat ez a 7 cég aki ott van a bundleban 12/7 ~ 1.72$ de tegyük fel mivel nagy király AAA vagyunk kapjunk mi belőle csak 4$-t ...
Simán többet keresni BÁRMELYIK kiadó/fejlesztő aki a bundlekba tolja a cuccait ha mondjuk steam-en csak 2-3 hétig lenne mondjuk pl egy COD WW2 esetében csak írok valami 8-10euro... Sokkal de sokkal több bevételt hozna...
Tehát jó meg minden de nem értem miért a bundlekhoz fordulnak a cégek..jótékonykodni meg ha (ezt mondják a világ felé amit vagy elhiszek vagy nem) nem csak a humble-n keresztül lehet....Számomra ez egy 50milliós kérdés...

De mindegy is 2 fiókkal elő vagyok fizetve 12 $-osra azt lehet majd frankón kereskedni :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#128782) _drk válasza Crytek (#128781) üzenetére


_drk
őstag

Én az egész bundle meg kulcsos dolgot nem értem. Ott a lemez rengeteg kliens, egyáltalán minek van ez ? :D
A CoD-ot bárhol árulhatja egymagában 10-ért, max lesarcolnak belőle 2-3-at ha nem saját kliensen adja el.
Kiadóknak mi haszna van? Főleg a kulcsokat még tovább is árusíthatják...
A te analógiáddal, minek adják 60$-ért ha 30-ért egyből dupla annyit kereshetnének megjelenéskor.
Azért mert annyit ér! Ne xy kis gagyi játék mellett legyen hirdetve.

De egyébként látszik a piacon mi-mennyit ér... Sok AAA játék egy év után beesik 10$ alá ha annyira hulladék. Szóval a piac beárazza.

(#128783) ZsZso válasza _drk (#128782) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"Sok AAA játék egy év után beesik 10$ alá ha annyira hulladék. Szóval a piac beárazza."
Tudtommal kiadója válogatja, hogy idővel hogyan esnek az árak. Sokszor semmi köze az árnak ahhoz, hogy mennyire jó vagy rossz lett a játék. (Nagyon jó példák erre a WB játékok)

Szóval szerintem nem a minőség határozza meg a hivatalos (akciós) árát egy játéknak, hanem az alabbiak:
- kiadója
- mennyi idő telt el a kiadás óta
- van -e benne mikrotranzakció

De vannak kivételek: Fallout 76 nagyon jó példa arra amit Te mondtál.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#128784) Crytek válasza ZsZso (#128783) üzenetére


Crytek
veterán

Sokat nyom a latba az első 1-2 heti fogadtatás is. Lásd pl az új Ghost Recon már - 33%-ot toltak rá... (Amit rettentően sajnálok, mert így a jobb első része nem lesz elendegve nem lesz olcsó sosem :O)

Next PC Upgrade: 2022

(#128785) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Lesz ez még valaha steam-en, vagy buktuk örökre?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#128786) FunPro


FunPro
senior tag

Itt hívnám fel a kedves publikum figyelmét, hogy eredetileg ez az egész humble banzáj charity miatt volt fenntartva.

És arra, hogy régen szép nagy logóval fel volt tüntetve, hogy ebben a hónapban kit támogatunk. (A heti bundlinál ez még megvan).

Most csak úgy gyorsan ránéztem mi van feltüntetve.
Hát apró betűvel oda van írva, hogy ebben a hónapban a JDRF lesz támogatva. Hogy az mijacsöcs arról egy kanyi szó nem esik. Mondjuk egy laikus szerintem azt sem tudja, hogy támogatnak a vásárlással valakit.
Ha a kövi hónapba az isis-nek gyűjtenének, arra is özönlene a pénz... :U

Szóval ja! A kiadókat lehet még mindig a charity dumával etetik, az ign pedig szakítja a profitot. Ez pedig nem tetszett a kiadóknak, így változtatni kellett az üzleti modellen.

Jó, mondjuk ezzel nem leptek meg, mert én már ezt vagy 2-3 éve tudtam/mondtam, hogy amint bejött a havi, onnantól halott lesz a bundlizás. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128787) FunPro válasza DrTechnoid (#128785) üzenetére


FunPro
senior tag

Elméletileg egy év exkluzivításra vették meg őket, szóval februárban várható. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#128788) TheNewDawn válasza Crytek (#128784) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Már volt nyáron 5 euróért, az szerintem elég olcsó, annál olcsóbb meg ne is legyen.

(#128789) Crytek válasza TheNewDawn (#128788) üzenetére


Crytek
veterán

Epic szarjába volt az meg nem létezik számomra. Majd ha ubi adja annyiért. Az meg sajnos évek kérdése

Next PC Upgrade: 2022

(#128790) TheNewDawn válasza Crytek (#128789) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Az Ubi adta tulajdonképpen annyiért, attól még, hogy Epic áruházba kellett megvenni, Ubistoreban telepítettem és onnan is indítom, Epicet még csak nem is kell megnyitni közben :)

(#128791) Crytek válasza TheNewDawn (#128790) üzenetére


Crytek
veterán

Nem az ubi adta annyiért. (Ubinál sem volt annyi soha a saját boljában) Hanem 15 euro volt de az epic kicsengetett mindenki helyett 10 eurot. Másokat lehet megtudnak venni de engem az ingyenszarjaikkal sem

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#128792) TheNewDawn válasza Crytek (#128791) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Tökmindegy ki adta, a lényeg hogy uplayen van meg, és onnan inditom.

(#128793) ZsZso válasza Crytek (#128791) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Én ezt vettem egyedül az Epicnél, mivel nem kell hozzá a launchere :). Meg lehet ideologizálni ezt is úgy, hogy konzisztens maradjon az Epic útálatoddal, figyelj: az Epic úgy csengette ki nekem a 10 € -t ( a hülyéje!), hogy mégcsak a kliensét se kell hozzá feltennem hozzá. A lúúúúúúzerek!

Na, mit szólsz? Így nézve már sajnálod, hogy nem együtt szívtuk meg az orrunkat mielőtt egy jó nagyot köptünk a söpredék pofájába! :DDD

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#128794) Crytek válasza ZsZso (#128793) üzenetére


Crytek
veterán

Epic alamizsnája sehogy se kell.
Majd évekkel később ubi is akciózza ennyire vagy lesz cd kulcs boltba. Nem sietek sehova főleg nem úgy hogy az epic szarába fizessek

Next PC Upgrade: 2022

(#128795) Hokunda válasza eami (#128779) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Bőven jó lehetőség ez azoknak, akik nem bíznak Közép-Európa pannon pumájában, a gazdasági motorban, valamint Matolcsy zsenialitásában, mikor az árfolyampolitikát alakítják! Így lehet, hogy az aki 333-as forint/euro árfolyamnál ruház be, jövőre kiröhög, hogy Te ezt csak 400-nál tetted!

(#128796) oriic válasza cyberkind (#128777) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+ Epic Store-ban is. ;]

Live-Die-Respawn

(#128797) SenorGrande válasza SenorGrande (#128652) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Van még valaki, aki nem kapta meg az Origin Access Basic ingyen hónapot eddig?

(#128798) sto1911: Akkor nem aggódok. :)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#128798) sto1911 válasza SenorGrande (#128797) üzenetére


sto1911
veterán

Pl. en :)

(#128799) Crytek válasza SenorGrande (#128797) üzenetére


Crytek
veterán

Én sem. Nem tudom mi a rákot tudnak ennyit szenvedni ezzel. :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#128800) oriic válasza SenorGrande (#128797) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én sem. :(((

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.