Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129401) Crytek válasza TheNewDawn (#129399) üzenetére


Crytek
veterán

Passzolnám le a vérbe ahogy az Originset önmagába semmit nem ér. A fullos pakkos kb olcsóbb lesz mint a külön lévő ultimate pakk... Ezért dobtam a Tombit is..

129400:

Aegis Defenders
Ancestors Legacy
Blasphemous
Dark Future: Blood Red States
Dead in Vinland
Desert Child
Horizon Chase Turbo
Phantom Doctrine
Shadow of the Tomb Raider
X-Morph Defense

Ez egy nagyon jó csomag. (ha nem az én igényeimet nézem) egyedül a Desert Child a kakukktojás mert az december eleje óta nem vitték el 0.35 euroért sem...

reelc:

A 2019-es évben ingyen osztott játékok listája:

Humble

A Story About My Uncle
Deponia The Comple Journey
GRID 2 + Bathurst & Spa Circuits DLC
Tacoma
Gone HOME
Age of Wonders III
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
Jalopy
Dirt Rally
Endless Space Collection
Serial Cleaner

Origin
Sims 4

Uplay

Assassin's Creed Chronicles China
Assassin's Creed Unity
Steep
For Honor

GOG

DISTRAINT: Deluxe Edition
Obduction
Freespace 2
Wasteland 2 Director's Cut Digital Classic Edition
POSTAL 2
POSTAL: Classic and Uncut
Tower of time

Steam

Another Sight Hodges Journey
Braveland
Kholat
Kathy Rain
Divide By Sheep
Fearless Fantasy
Grid 2
Kao the Kangaroo: Round 2
Atma
Dirt Rally
Crusader Kings II
Dracula: The Resurrection
Dracula 2
Dracula 3
Dracula 4-5
Dashbored
Company of Heroes 2
Zombi Driver HD
Draw Slasher
Postal

Epic

What Remains of Edith Finch
Super Meat Boy
The Jackbox Party Pack
Axiom Verge
Thimbleweed Park
Slime Rancher
Oxenfree
The Witness
Transistor
World of Goo
Stories Untold
Rime
City of Brass
Kingdom New Lands
Enter The Gungeon
Rebel Galaxy
Last Day of June
Overcooked
Torchlight
Limbo
Monlighter
This War of Mine
Alan Wake
For Honor
GNOG
Mutant Year Zero Eden
Fez
Celeste
Inside
Hyper Light Drifter
The End is Nigh
ABZU
Conarium
Lego Batman
Lego Batman 2
Lego Batman 3
Batman AC GOTY
Batman AA GOTY
Batman AK
Everything
Metro 2033 Redux
Minit
Surviving Mars + Space race DLC
Observer
Alan Wake American Nightmare
Layers of Fear + DLC
Q.U.B.E. 2
SOMA
Custome Quest
Nuclear Thorne
Ruiner
The Messenger
Bad North
Rayman Legends
Jotun Valhalla Edition
The Escapist
The Wolf Among US
Into The Breach
TowerFall: Ascension
Superhot
Little Inferno
Ape OUT
Celeste
Totally Accurate Battle Simulator
Faster Than Light
Hyper Light Drifter
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
The Talos Principle
Hello Neighbor
Yooka-Laylee and the Impossible Lair

2018-ban osztott ingyen játékok:

Humble

The Red Solstice
Amnesia: The Dark Descent
Amnesia: A Machine for Pigs
F1 2015
The Darkness 2
Spec Ops The Line
Satellite Reign
The Flame in The Flood
Galactic Civilizations II: Ultimate Edition
Hacknet - Deluxe
Shadowrun Returns Deluxe
GUNS OF ICARUS ALLIANCE
Orwell
Warhammer 40.000: Space Marine
Sins of a Solar Empire: Rebellion
Lego The Hobbit
Lego Lord of The Rings

GOG

Carmageddon TDR 2000
THE KING OF FIGHTERS 2002
Dungeons 2
Constructor (Classic - 1997)
Unreal Gold
Sunrider: Mask of Arcadius
Xenonauts
Ziggurat
Shadow Warrior Classic Complete
Stargunner
Bio Menace
Tyrian 2000
Shadow Warrior 2
Jill of the Jungle: The Complete Trilogy
SOMA

Origin:

Dead Space
Peggle
Bf1-BF4 DLC-k

Fanatical

Lethal League

Square Enix Store

Mini Ninjas

Steam

Cortex Command
The Red Solstice
Amnesia Collection
Turbo Pug DX
Crusader Kings II
Eador. Masters of the Broken World
Oddworld: Abe's Oddysee
Prismata
Unreal Gold
Fortified
Layers od Fear
Swords and Soldiers HD
For Honor Starter Edition
The Tiny Bang Story
Metro 2033
DISTRAINT: Deluxe Edition
Company of Heroes 2
I am not a Monster

Uplay

For Honor Starter Edition
Anno 1602

Next PC Upgrade: 2022

(#129402) reelc válasza Crytek (#129401) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!

(#129403) Dilikutya válasza Crytek (#129401) üzenetére


Dilikutya
félisten

És tényleg volt Sims 4 az Origin-en. Nem is emlékeztem rá, pedig nekem is ott van. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#129404) reelc válasza reelc (#129402) üzenetére


reelc
veterán

2017-ben osztott ingyen játékok (valószínűleg nem teljes, lehet benne pontatlanság sajnos. Utólagos összesítés volt).
Kliensenként:

Blizzard – Battle.net

Starcraft 2 alapjáték

Origin
Mass Effect 2

Uplay
Assassin’s Creed IV Black Flag
Plants vs. Zombies™ Game of the Year Edition
World in Conflict

Steam
Brütal Legend
Chivalry – Medieval Warfare
Civ 3 Complete
Company of Heroes 2
DiRT Showdown
Dungeons 2
Eschalon book 1
Galactic Civilizations
Guns of Icarus Online
Hitman ep 1
HomefrontKiller is Dead Nightmare Edition
Killing Floor
Layers of Fear and Soundtrack
Monaco: What's Yours Is Mine
Outlast - Deluxe
Payday 2
Psychonauts
Sanctum 2
Sang-Froid - Tales of Werewolves
Shadow Warrior Special Edition 2013
Subject 13
Syberia II
The Bureau: XCOM Declassified
The Walking Dead: Season 1
Xcom Ufo Defense

GOG
A.D. 2044
Constructor
Deadlight Director's Cut
Eador Genesis
Fantasy General
Grim Fandango Remastered
Jotun – Valhalla Edition
MDK
Mount and Blade
Oxenfree
Stronghold HD
Witcher

Steam és GOG egyaránt
Cayne
Oddworld – Abe's Oddysee
Saints Row 2

[ Szerkesztve ]

(#129405) reelc válasza reelc (#129404) üzenetére


reelc
veterán

Külön kategóriaként a GOG Connect játékai 2016-2019. Mert a játékokat meg kellett venned Steamesként, ebben az esetben GOG alá kaphattad meg további költség nélkül.

(#129406) sto1911


sto1911
veterán

Sracok, az Epic Talos Principle-t Steam ala szeretnem behozni, elindul, de ker valami accountot. Az Epicest beirva nem fogadja el, masrol meg nem tudok hogy lenne.

Epic alol inditva nem keri.

Mi lehet ez? :F

Latom mas is sziv vele...
https://steamcommunity.com/app/552440/discussions/1/1637536330481431252/

[ Szerkesztve ]

(#129407) sto1911 válasza sto1911 (#129406) üzenetére


sto1911
veterán

Illetve ez lesz ami konkretan errol a problemarol szol: https://steamcommunity.com/app/257510/discussions/0/2673382644947561740/

(#129408) cskamacska válasza reelc (#129397) üzenetére


cskamacska
addikt

"Iszonyú nagy a kontraszt a benti gép vs otthoni között."
A kontraszt egy jó részét az SSD adja. :K

Nem viccelek, SSD-t Pentium 3 kaliberű gépbe is lehet rakni, és egész modern gyorsaság érzetet ad korabeli oprendszeren. Talán emlékszel a "fehér ember várni homokóra" viccekre, na ez max elérhető memória mennyiséggel, SSD-vel teljesen a múlt ködébe vész. 10 évet tud fiatalodni egy régi gép, ha nem a 2-10GB-os 10-30MB/s sebességű merevlemezre kell várnia.

SSD-nek játék szempontjából is van szerepe, mert akár tudatosan, akár nem, Unreal 4 motoros játékok teljes mértékben igénylik az SSD-re való telepítést, nélküle nagyon lassú betöltés és játék közben véletlen belassulás lesz a jutalom. Star Citizennél nem is rejtegetik hogy kötelező a NAND háttértár("strongly recommended"), mert anélkül a játék rettenetesen cammog és pop-in gondjai lesznek.

Viszont nem kell a 26 ezres 860 EVO-t kötni a karóhoz, a gyorsulás nagyja részét már egy 6500/129GB Crucial BX500 is hozná. Ha az úrfi flancolni is akar, akkor van Kingston A2000 mint budget NVMe cumó SATA3 árban vagy az alatt. Szezonáruként is elmenne, mert most annyira meg van vadulva az apró, hogy drágább ott mint a boltban. :DDD

És sajnos pont emiatt nem is lehet a jó öreg "fellapozzuk az aprót és mutatok 3 gépet olcsóbban" manővert kivitelezni, mert most csak a bolti áfás árnál húzósabbak vannak Ryzen magasságában. alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""" :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#129409) reelc válasza cskamacska (#129408) üzenetére


reelc
veterán

Köszi az ötleteket, de ahogy írtam én nagyobb problémának érzem a 2x2GB DDR2 RAM-ot (Xeon E5440 2,83GHz proci, ASUS P5KVM alaplap, Gigabyte GTX750 2GB VGA).

"Talán emlékszel a "fehér ember várni homokóra" viccekre, na ez max elérhető memória mennyiséggel, SSD-vel teljesen a múlt ködébe vész."
Igen, emlékszem, de akkor is 4GB DDR2-es RAMom van. :) Az új gépbe lesz a 2x8GB DDR4.
Van hogy kilépek egy játékból, és kb. 2 perc amíg a memóriából is kitakarodik.
Tudom hol a helyem :) nem is nagyon foglalkozom UE4 vagy egyéb modern engines játékokkal.
Nem csak a homokórás viccekre emlékszem, hanem arra is, hogy ment anno 20 fps körül/alatt egy játék, mi kínlódás volt, mert nem volt elég a hardverem hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#129410) Crytek


Crytek
veterán

Humble choice január

Na ezt is el kell adni úgy ahogy van

Middle-earth: Shadow of War
Graveyard Keeper
Two Point Hospital
DiRT Rally 2.0
Street Fighter V
Bad North
Trailmakers
Unrailed!
Whispers of a Machine
Them's Fightin' Herds
Mages of Mystralia
GRIP: Combat Racing

Next PC Upgrade: 2022

(#129411) Dilikutya válasza cskamacska (#129408) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vannak 6. generációs i3/i5 procikkal szerelt HP gépeink, amik mellett konkrétan szenvedek, ha le kell ülnöm hozzá. Pedig az itthoni gépem CPU erőben amúgy jobb esetben is 2-3. generációs i3-al lehet párban, de a mindennapi használatban legtöbbször nincs szükség a nyers erőre, meg hiába, ha az adott program gyakrabban nyúl a háttértárhoz.
Én gyakorlatilag minden, érdemben, értelmesen használható gépben száműzném az operációs rendszert és a lehető legtöbb programot SSD-re. Most tervezem, hogy nagyobbra cserélem, ma az 500 GB-os kevesebbe kerül lassan mint 2 éve a 240-es.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#129412) reelc válasza Crytek (#129410) üzenetére


reelc
veterán

Több mint 10, ezekből már kell választani.

Nekem az ilyenek nem tetszenek inkább, mint pl. a Street Fighter V, egy alapjáték kismillió DLC van külön hozzá.

(#129413) TheNewDawn válasza Crytek (#129410) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jah, ez a hónap nálam is instant pause, pedig biztos el lehetne adni a pakkot szép lassan egyenként összesen több mint 12$ ért, de nincs hozzá affinitásom :)

(#129414) Crytek válasza reelc (#129412) üzenetére


Crytek
veterán

Pont ezért engem sem érdekel. Middle-earth: Shadow of War sima van csak így kutyának se kell.DiRT Rally 2.0 ami még jó benne de mivel sim billel semmi esély benne így dísznek nem kell ez se. Más nincs benne ami jó és érdekel

Next PC Upgrade: 2022

(#129415) FunPro válasza reelc (#129412) üzenetére


FunPro
senior tag

Én a pause-t választom. :D

De komolyan, nem olyan rossz csomag, de azért ezek miatt emelni egy 5 dollárt az áron...

A shadow of war dlc-kel együtt is már volt elég jó áron, a two point hospital nemrossz, de ugye oda is a dlc-k, a street fighter az végképp dlc-s (ahogy írtad), a dirt 2.0 is volt már jóáron (ha jól emélkszem), a maradék pedig a szokásos indie "szemét", amire amúgy ha rá vagy izgulva, nem rossz játékok. :K

Szóval lehet valakinek megéri, de ez megintcsak egy szokásos beetetős pack.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#129416) Lackki válasza Crytek (#129414) üzenetére


Lackki
senior tag

pedig a graveyard keeperrel elvoltam jó 50órát :D igaz a vége rohadt nagy időhúzás...

Privátot hamarabb észreveszem

(#129417) TheNewDawn válasza FunPro (#129415) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jah, Dirt Rally 2 őt sikerült behúznom 1300 Ft ért, Shadow of War már a definitive ediion is volt 8 euróért cdkulcson 1 éve , a többi meg nem igazán érdekel :) Jó lenne tényleg most már egy igazi AAA+ húzócím következő hónapban :)

(#129418) Dilikutya válasza TheNewDawn (#129417) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Shadow of War és a DIRT Rally is AAA húzócím. És teljességgel irreleváns, hogy seftereknél meg a lengyelpiacon mi mennyibe került 1 éve.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#129419) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Ááá már megörültem a bundlenak, aztán látom hogy írtátok hogy egyiket se éri megvenni a dlc-k hiánya miatt..

pl
Middle-earth: Shadow of War
Graveyard Keeper
Two Point Hospital

Mages of Mystralia- ehhez az egyhez nincs dlc azok közül ami érdekelne

Még a Graveyardhoz is van dlc, ez így akkor offos....

(#129420) tomsolo válasza reelc (#129409) üzenetére


tomsolo
őstag

> Van hogy kilépek egy játékból, és kb. 2 perc amíg a memóriából is kitakarodik.

Pont az ilyen emlékek miatt vettem inkább 2x16GB-t a jelnlegi gépembe.

Egyébként nem volt elég 2GB, 4 GB, a 8GB és a 16GB se egy idő után - kiváncsi leszek ez meddig húzza.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#129421) reelc válasza FunPro (#129415) üzenetére


reelc
veterán

Milyen emelésre gondolsz?
$12 még a Classic, nem?
Ha a prémiumra gondolsz, az 18-ért van.

Igen, én is csalódtam valamennyire a dologban.
De a legrosszabb az, hogy havi szinten még mindig a Humble havi (mindegy mi most a neve vagy mi volt) kb. az egyetlen alternatíva, ha bundlit akar az ember.
Megértem, hogy sokan csalódtatok, de még mindig verhetetlen a $12-ért 10 játék, és ez nem Indiegala szint!

(#129420) tomsolo: Ezért gondoltam azt, hogy a majdani új gépemben 2x8GB RAM lesz. Ez a legfontosabb. (Csak pár éve van 2x2GB DDR2 a mostaniban, úgy 4,5 éve 2x1GB volt benne. Durva upgrade volt. :D )

[ Szerkesztve ]

(#129422) TheNewDawn válasza Dilikutya (#129418) üzenetére


TheNewDawn
addikt

2 és fél éves játék, volt már 7-8 euróért legalis oldalakon is, hatalmas húzócím valóban :D :D :D

(#129423) Crytek válasza TheNewDawn (#129422) üzenetére


Crytek
veterán

És nem a sima hanem a Definitive! A simát te soha nem teszed 8 fontból definitive-vé...szóval ebben a formában nem éri meg. Direkt az ilyen gameket nyomatják a choiceba aminél a fullossá tétel sokkal drágább mint ha külön vennéd egybe

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#129424) TheNewDawn válasza Crytek (#129423) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem a definitive is volt már 10 körül GMG en amúgy :)

(#129425) reelc válasza TheNewDawn (#129422) üzenetére


reelc
veterán

De beszélhetünk arról is, mennyivel hamarabb lesznek olcsóbbak a single player játékok a multisoknál. Illetve, hogy az árakról a kiadó dönt.
Vagy arról, hogy nincs meg mindenkinek a 8 EUR-os akcióból. Pl. van aki sokallja annyiért.

De adjuk össze a Middle-Earth és a Two Point HL legál árait, 16,30 EUR a kettő, és most egy $12-es bunbliról beszélünk, a kettő mellett még van 8 játék.

Ez az egész Cryteket igazolja, csak bundliban érdemes vásárolni, annál nincs jobb ár! :D

A Middle-earth Deifintive ITAD szerint: Historical low:8,95€ -82% at AllYouPlay 2019. 11. 28.

Semmi probléma, aki annyira veszteségként éli meg az alapjátékokat, azoknak tényleg nem éri meg, várhatnak a következő fullos csomag akcióra (GOTY vagy Definitive, akármi) bármelyik játékból.

[ Szerkesztve ]

(#129426) FunPro válasza reelc (#129421) üzenetére


FunPro
senior tag

Annyi a classic, de arra hivatkozva lett a havidíjemelés, hogy minőségibb játékokat tudjanak behozni a bundliba.

Most gondolhatod, mennyivel fáj ez többe az ign-nek. Megsúgom, semmibe, mert a húzócímekből a kiadó profitál a legtöbbet. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#129427) reelc válasza FunPro (#129426) üzenetére


reelc
veterán

Így már világos, mire gondoltál, nem esett le elsőre.
MSRP árat írtak korábban a Monthlyra.

(#129428) Źşë' válasza Dilikutya (#129418) üzenetére


Źşë'
addikt

de akkor ezt miért írtad múltkor nekem?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#129429) Dilikutya válasza Źşë' (#129428) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mert azt nem gondoltam komolyan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#129430) Corleone33 válasza FunPro (#129415) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Imho mindig azt érdemes nézni hogy az alapjátékokban van-e annyi tartalom, hogy önmagukban is élvezetesek-e semmint azon görcsölni hogy jár-e hozzá DLC.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#129431) Corleone33 válasza Anonymusxx (#129419) üzenetére


Corleone33
aktív tag

A helyedben azért saját benyomásra támaszkodnék semmint arra hogy a hőzöngő kritikus felhangok szerint minden szar és különben is fúj.

Azt azért ne felejtsük el hogy a mostani felhozatal se kétdolláros Indie titleök sokasága. Aki meg DLC hiányt fájlalja, lehet ráìrni fejlesztőkre meg kiadòkra hogy lécci DLC ket is tegyenek bele bundlekba mert ez még mindig az ő döntésük.

Csak kezd kicsit unalmas lenni amikor tökmindegy milyen játék kerül bele, megy a jajgatás hogy " HÁMÉNINCSBENNE AZ ÖSSZES DLC AZ ALAPJÁTÉK ÁRÁÉRT"

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#129432) Crytek válasza Corleone33 (#129431) üzenetére


Crytek
veterán

"mostani felhozatal se kétdolláros Indie titleök sokasága"

Ebben igazad van mert van amelyik 3$-t is megért valakinek :C Ez a bundle "átka" ami egyszer benne volt arról soha nem mosod le hogy filléres bundleszökevény. Aki meg át tud aludni 1 teljes hónapot, hogy kimaradjon belőle az a kőkeményen IJ kategória

Next PC Upgrade: 2022

(#129433) FunPro válasza Corleone33 (#129430) üzenetére


FunPro
senior tag

Ami önmagában is élvezetes, az nem fog bekerülni havi bundliba. :K

Vagy ha olyan és bekerül, akkor ahhoz pedig olyan dlc-k vannak, amik amúgyis érdekelnének, ha tetszik az alapjáték.

Persze, most AAA címekről beszélünk. Bármikor jöhet egy olyan bundle, amiben van annyi indie játék pl., hogy bármikor megérje a 12 dodót.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#129434) Corleone33 válasza FunPro (#129433) üzenetére


Corleone33
aktív tag

hát ha te mondod

legtöbb ember aki megvette ezeket a játékokat szerintem nem feltétlen ért veled egyet de ízlésről meg felesleges vitatkozni

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#129435) echterion válasza FunPro (#129433) üzenetére


echterion
nagyúr

Én még semmihez sem vettem dlc-t, aztán tökre elvagyok vele (talán a civ V a kivétel, mert ahhoz igen, de anno azokat nem dlc-nek hívták még a 3. rész idejében). Pl. xbox-on játszok a Shadow of War-ral, és teljesen jó mindenféle dlc nélkül is, ha nem tudnám, hogy van hozzá, fel se tűnne.

**********

(#129436) ZsZso válasza FunPro (#129433) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"Ami önmagában is élvezetes, az nem fog bekerülni havi bundliba."
Cáfolom, feltéve, hogy mostani choice bundli miatt írtad ezt. Nem is szeretnék szavakon lovagolni és az összes bundlihoz hasonlítani, mert szerintem Te se így értetted, így maradjunk az utolsó 2 choice húzócímeinél.

Shadow of the Tomb Raider -t végigtoltam és egyetlen egy percig nem hiányoltam semmiféle DLCt sem. Lehet mondjuk az achikat csak úgy lehet kimaxolni ha megvan, sőt lehet, hogy ha tudnám milyen DLCk voltak hozzá akkor bánnám, de így is úgy érzetem, hogy egy egészet kaptam. Szinte mindenhova elmentem, megcsináltam amit lehetett, engem pont nem zavar, hogy még vannak hozzá "élmények". Tudatlannak lenni jó. :K

Másrészről jó példa a Two Point Hospital, ahol az alapjátékot lehetett csak eddig megvenni, Season Pass soha nem is volt hozzá és még most sincs. Önmagában is jó reviewkat kapott, ami azt jelenti, hogy élvezetes volt. Valószínűleg idővel lesz complete edition is, de fene tudja mikor jön ki. DLC-kről nem tudok nyilatkozni, szerencsére azokról se tudok semmit sem :).

Shadow of War más tészta. Ott erősen rámentek a lehúzás témára. Azt vágom, hogy ott pár DLCnek a játék szerves részét kellett volna képeznie. Innen nézve viszont maximálisan igazat adok Neked.

Amúgy kétség kívül egy nagy promó a mostani bundli. Sokan válnak potenciális DLC vásárlókká és ez további bevételeket jelent majd, de most is lehet több szemszögből vizsgálni a dolgot (ahogy mindig is lenni szokott) és ha egy picit közelebb jössz hozzám, akkor innen speciel egy egészen jó dealnek tűnik ;).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#129437) Anonymusxx válasza Corleone33 (#129431) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Közben meggondoltam magam, beszerzem őket, és majd kártyapénzből megveszem akciósan a dlc-ket... :)

(#129438) echterion válasza ZsZso (#129436) üzenetére


echterion
nagyúr

Tényleg, a Tomb Raiderben sem hiányoztak nekem sem a dlc-k. A Shadow of War-nál mely dlc-kre gondolsz? Nálam komoly a tudatlanság ilyen szempontból, bár még nem értem teljesen a végére a játéknak.

**********

(#129439) ZsZso válasza echterion (#129438) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tudatlanság nekem is adott. :B Annyi, hogy a neten keresgéltem régebben, hogy megéri -e a DLC gyűjtemény vagy sem és több emberke is írta, hogy van olyan ami úgy tűnik erőszakkal lett kioperálva a játékból. Azt nem tudom, hogy melyik sajnos, de ha időm engedi jobban utánanézek. Annál is inkább, mert én pl. nem szeretem azokat a DLCket, amiben az alapjátéktól teljesen eltérő terület/főhős/sztori szerepel, kvázi külön játékmódként. A Shadow of Mordorba is csak végigrohantam rajtuk, de ez már teljesen szubjektív dolog. Meglátjuk, bár félek tőle, hogy a teljes még mindig olcsóbb lesz mint két DLC külön :D.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#129440) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Mégiscsak jó bundle ez :D Ugyan pauseolni fogom, mert a Dirt Rally 2 megvan, és ezen kívül kb a Grip ami érdekel még, deeee...eddig 12 körül ment HL, most pedig benéztem picit pár oldalra, pár helyen kínálják kemény 2 euróért is, hát annyit meg megér nekem :D

(#129441) TheNewDawn válasza echterion (#129435) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Akkor gondolom witcher 3 al és xcom 1 és 2 vel meg AC Originssel sem játszottál pl :)

(#129442) reelc válasza TheNewDawn (#129441) üzenetére


reelc
veterán

Én pl. nem játszottam egyikkel sem. :)
Az olyan DLC-ket szeretem, amik valóban adnak valamit a játékhoz.
Amit jó eséllyel a fejlesztők is expansionnak hívnak, a régi "kiegészítő lemez" megfogalmazás után. :)

Igen, megnéztem a bundli mindegyik játékának Steames adatlapját. Mi az a játék, milyen DLC-k vannak... és némelyiknél elhűltem milyen sok. Pl. a Street Fighter V-nél.
Viszont egyrészt nem érdekel mondjuk Zangief másik skinje, másrészt lehet van annyi tartalom a játékban (ami lehet be se jön nekem), hogy lehet hamarabb abbahagynám, mint hogy a végére érjek és kezdjek tartalmat hiányolni hozzá.

ZsZso: egyetértek. Valamiből elég lehet az alapjáték, valamiből nem. Utána kell nézni. Miután játszott vele az ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#129443) TheNewDawn válasza reelc (#129442) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Tudom, nem véletlen beszéltem olyanokról amik expansionok, de biztosan tudnék még legalább 20-30 példát mondani. :) Sajnos ezzel együtt valóban ezek vannak kisebbségben.

(#129444) echterion válasza TheNewDawn (#129441) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem bizony. A Witcher 3-nál hallgattam rátok, ott megvettem a goty kiadást, az Origins alapváltozata megvan xbox-ra, de kb. egy órám van benne össz-vissz, a másik kettő csak a hörcsög effektus miatt van meg szerintem, de még nem volt időm azokkal sem játszani. Most a Witcher első részébe merültem bele, lassan bejutok Vizimába (laza 8 óra játékidőm van benne, nem túl acélosan haladok :B ), box-on meg először befejezem a Shadow of War-t majd egyszer, valamikor, közben néha-néha kedvem szottyan WoT-ozni, az is időgyilkos ilyen tekintetben, jövő héttől meg meló, még kevesebb időm lesz ezekre. Szóval jah, lassan haladok, de legalább haladok. :))

**********

(#129445) reelc válasza TheNewDawn (#129443) üzenetére


reelc
veterán

Igen.
Sajnos ez a kisebbség. Lassan nagyítóval kell keresni őket.

(#129446) FunPro válasza ZsZso (#129436) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából az eddigi havibundli pályafutás miatt írtam.
Amik kedden szoktak lenni, azok még nem annyira lehúzósak, ott azért adnak dlc-t is.

Ha így végiggondolok néhány havi húzócímen:

- XCOM 2
- Pillars of Eternity
- Surviving Mars
- BATTLETECH
- Cities Skyline
- Kingdom Come
- Destiny 2
- Kerbal Space Program (DLC megjelenés előtt)
- Maffia 3
- Street Fighter

Ezekhez mindhez van szép kis dlc.

Aztán persze vannak a lehúzós játékok, mint a:
- NBA 2K17
- Rocket League (ami ráfizetés nélkül is élvezhető, de akkor is azért adták, hogy vegyed hozzá a lópáncélt)

És még ki tudja, mik nem jutottak eszembe.

Ezért írtam, hogy ami bekerül, annak az alapverziója kb. élvezhetetlen (XCOM, BATTLETECH, Cities, Surviving), vagy ha annyira tetszik a játék, akkor úgyis megakarod hozzá venni a dlc-ket (Kingdom, Pillars).

Persze, ez most csak álltalánosítás, mert nyilván akinek már az alapjáték sem tetszik, az az életben nem fogja megvenni hozzá a dlc-t. :K

Például ahogy írtad, neked is elég volt a Tomb Raider, mert nem függtél rá annyira a játékra, hogy érdekeljen, mi mardhatott még ki. Ha ráfüggtél volna, akkor szépen felültél volna a szopóágra, mert emberi áron nem jutsz hozzá a hiányzó content-hez.

U.I.:

Nekem pl. azért fontosak a dlc-k egyből, mert egy játék befejezése után a boha életbe nem veszem újra elő. Vagyis elő fogom valószínüleg, csak akkor már az egész játékot előről kell vinnem.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#129447) Mr.Csizmás válasza FunPro (#129446) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

BF3

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129448) ZsZso válasza FunPro (#129446) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"Nekem pl. azért fontosak a dlc-k egyből, mert egy játék befejezése után a boha életbe nem veszem újra elő. Vagyis elő fogom valószínüleg, csak akkor már az egész játékot előről kell vinnem."

Na ennek is két oldala van! A másik oldal neve: "két (három) legyet egy csapásra".
1. Alapjátékot megveszed olcsón és végigviszed
2. DLCket nem kell megvenned, mert ahogy mondod miattuk úgyse veszed elő mégegyszer a címet, így annyira nem is fog csalogatni (de ha mégis, akkor max. berántod majd hugyé-fosé a complete-t, pláne ha jön a következő rész és promózni kell azt - azaz még tovább várhatsz, hogy beessen az ára, mert már nem leszel annyira ráizgulva :D )
3. Bónusz: kevesebb idő szükségeltetik egy játékra, több dolgot is megismerhetsz, megtapasztalhatsz!

Hát ez mi ez ha nem best-buy!? :D

(remélem érzed a pici iróniát is, mert teljesen értem és sokszor magaménak is érzem azokat a gondolatokat is amiket Te vetettél fel)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#129449) Frod válasza ZsZso (#129436) üzenetére


Frod
addikt

A Shadow of War nekem ki lett maxolva, a két dlc 1-1 mellékszereplőre fókuszál, ráadásul számomra mindkettő érdektelen volt, így nem érzem szükségét beszerezni ezeket.
De nem értem ilyen értelemben mi lett volna "kivágva" az alapból. (van két ork törzs akik talán szintén csak dlc, oké, ez kivágás, de igazából nem osztanak-szoroznak - aki játszik a játékkal annak nem hiányoznak, tipikusan arra jó, hogy lehet háborogni, hogy valami "ki lett vágva")

Do you see the white shadow?

(#129450) ZsZso válasza Frod (#129449) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jajaja, a két frakcióra mondták, hogy az alapjátékban kellett volna lennie. Tényleg nem értek hozzá, csak átfutottam a kommenteket és az maradt meg, hogy sok a nyenyergés.

Köszi a visszajelzést, nagyon hasznos volt! :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.