Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129351) morfondőr


morfondőr
őstag

Best buy-t nem akarom tovább szemetelni off-al, ezért itt válaszolok:
[TheNewDawn:] nekem megjelenés napjától megvan a RDR2 Rockstar Launcher-en, amit a 100-as nettel maxon töltöttem le, és az összes patch-et is max sebességgel töltöttem (volt pár).

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#129352) echterion


echterion
nagyúr

A Witcher Trilógia megvásárlásán gondolkodom (megjött hozzájuk a kedvem a sorozat után). Az egy és a kettő már megvan gog-on, a 3 csak box-ra a gamepass-on keresztül "van meg", de jobb szeretném PC-n végigtolni mindhármat. A mentések továbbvihetőek a részek között? Van jelentősége ennek? Egyátalán megéri a steam-re megvenni a trilógiát vagy inkább valami más módon vegyem meg a 3-ast? Azért jó lenne, ha a steam könyvtárban is ott lenne ez a három játék, de persze nem tragédia, ha nincs ott.

**********

(#129353) TheNewDawn válasza echterion (#129352) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Továbbvihetőek és fontosak is a mentések igen :) Mindenképpen vedd meg, 15 euróért ajándék, ez a játék mondjuk teljes áron is az lenne :)

(#129354) Źşë' válasza morfondőr (#129351) üzenetére


Źşë'
addikt

annak már uis mind1 :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#129355) echterion válasza TheNewDawn (#129353) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem 12,12-t ír a kliens, viszont valamiért a csomagban a 2. részt "mellőzve" jelzővel kiszürkíti. Ez miért lehet? Beleklikkelve ugyanúgy meg tudom külön vásárolni. Érdekes.
Gondolom, a steam-et nem érdekli, hogy gog-on megvan valamelyik rész, azokat nem lehet beadni neki...vagy igen? Túl naiv vagyok, tudom. :B

**********

(#129356) TheNewDawn válasza echterion (#129355) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Jaaaa vágom, de ez így nem jó, nincs benne a Witcher 3 ból a 2 DLC, amik a legfontosabbak kb :) Ne ezt vedd, hanem külön Witcher 3 ból a GOTY editiont és a Witcher 2 és a Witcher 1 et. Igy ugyan picit drágább lesz, 19.5 euróra jön ki , de még mindig sokkal olcsóbb, mint külön megvenni a DLC ket, amik itt 40-50 óra + tartalmat jelentenek, szóval hoszabbak és tartalmasabbak mint az AAA játékok 95% a.

(#129357) echterion válasza TheNewDawn (#129356) üzenetére


echterion
nagyúr

Na pont ezért nem akartam belevágni ebbe, mert így is egy év lesz, mire végzek a három résszel, ha még hozzá jön 40 óra extra, akkor az másfél év is lesz...
Tuti hozzátesz a sztorihoz az a két dlc, nem csak pár oldalszál?

**********

(#129358) TheNewDawn válasza echterion (#129357) üzenetére


TheNewDawn
addikt

A 2 DLC együtt több mint witcher 1 és 2 összesen :) Mint mondtam, minden más kiadó kb teljes és telesárú játtéként adta ki őket, és annyit is megérnének és megállnák a helyüket simán.
Szóval inkább expensionnek mondanám őket, abból is igen nagyoknak.
Szóval igen, igen és igen, ráadásul ha értékelnem kellene őket akkor :

Witcher 1: 7.5/10
Witcher 2: 8.5/10
Witcher 3 alapjáték 8/10
Witcher 3 Heart of Stone 9/10
Witcher 3 Blood and Wine 9/10

Persze ez a 8/10 ez csak annak szól, hogy nagyon hosszú a játék, és könnyű elveszni bizonyos helyeken, amik nem visznek annyira előre. :) De van kismillió olyan küldetés benne, amik egyértelműen 10/10 ek, meg tényleg nagyon szigorú vagyok, Witcher mércével mérek, ha hagyomanyos mércét hasznélnék akkor mindegyikhez hozzáadnék még +1 pontot :)

[ Szerkesztve ]

(#129359) reelc válasza echterion (#129357) üzenetére


reelc
veterán

Igen, arra a kettőre a fejlesztők is expansionként hivatkoznak, és a hivatalos leírásuk szerint úgy +50 óra a kettő.
Nagyon ritka manapság, hogy egy DLC-t a kiadók expansionnak neveznek, és valóban az is, a régi idők kiegészítő lemezeinek megfelelő tartalom mennyiséggel (vagyis nem lópáncél, vagy 2 fegyver + 1 pálya, hanem értékelhető tartalom, amibe valóban öltek munkát).

Nekem nincs meg a Witcher 3, de biztosan a GOTYt venném. Egyrészt így lehet a legjobb áron bezsebelni, másrészt így komplett. Mivel singleplayer tartalom, tart amíg tart neked, nincs szezon, stb. ami bekorlátozna vagy sietned kellene.
Majd ha egyszer lesz olyan gépem ami elbírja, biztosan megveszem egy akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#129360) echterion


echterion
nagyúr

Basszus, hát nem könnyítitek meg az ember életét, de köszi a részletes infókat. :))
A gog-os mentést tovább tudom vinni, ha megvettem őket később a steam-en?

**********

(#129361) reelc válasza echterion (#129360) üzenetére


reelc
veterán

Erre nem tudok válaszolni.
Mondjuk ha nekem GOGon lenne meg az 1-2, akkor oda venném a 3-ikat is.
Még a dobozos változat is GOGos volt, nem volt Steames belőle.

[ Szerkesztve ]

(#129362) reelc válasza echterion (#129360) üzenetére


reelc
veterán

Kérdezd meg a Witcher 3 topikban. :)

(#129363) Hokunda válasza echterion (#129360) üzenetére


Hokunda
aktív tag

'Friss' élményként tudok hivatkozni az elmúlt 3 hónapom alvásideje ide lett beleölve.

Szintén csak a goty verzió mellett állok, persze a Wild Hunt teljes történet, azaz megkapod a lezárást, de a másik két sztori is visszautal és kiterjeszti eddigi ténykedésedet. Az alapjátékot 102 óránál fejeztem be (közel sem a teljes térképet bejárva) a két kiegészítő pedig 181 óránál ért véget. (itt azért már volt kalandozás is)

A Heart Of Stone a legrövidebb sztoriszál (nagyjából 10-12 óra) viszont a legerősebb, egy egybefüggő történetvezetést kapsz igazi 'szürkezónás' döntésekkel!

A Blood And Wine simán kijöhetett volna önálló játékként (40-50 óra alsó hangon) különálló térkép részlettel, küldetések sokaságával.

Én se teljes áron vettem (talán 30 euro volt a goty) de csatlakozva az előttem szólókhoz, pislogás nélkül kifizetném érte az ultimate AAA árat.

(#129364) 2thletme2day válasza echterion (#129360) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ki ne hagyd a 2 DLC-t. Az alapjáték sem volt rossz de ezek a DLC-k istenkirályok. A Heath of Stone esküvős küldetése az egyik legjobb szerintem. Én nem játszottam az első két résszel de az előző játékok mentéseit úgy viszed tovább (mert azt is lehet), hogy egy játékbeli kihallgatáson a korábbi részek történéseire kérdez rá a játék. Ha játszottál az előző részekkel akkor érteni fogod a kérdéseket és a döntéseid alapján tudsz válaszolni rájuk. Aztán a válaszaid alapján változik ebben az utolsó részben a játék történetvezetése. A GOTY verzió megéri azt a nevetséges árat amiért manapság vesztegetik akcióban. Nálam az egyszeri végigjátszása a játéknak a 2 DLC-vel együtt 178 óra volt.

[ Szerkesztve ]

(#129365) Predator2


Predator2
addikt

Helló

A "The Witcher" játékok egymásra épülnek, vagy nyugodtan kezdhetem a 3. résszel?
Van esetleg most valami nagyobb akció a The Witcher 3-ra? (esetleg a régebbi részekre is)

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#129366) ZsZso válasza Predator2 (#129365) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szia!

Van jó akció. Ha ilyen kérdésed támadna legközelebb, akkor instant választért a gg.deals vagy isthereanydeal.com oldalakhoz tudsz fordulni. Többé-kevésbé megbízható választ adnak.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#129367) alratar válasza Predator2 (#129365) üzenetére


alratar
addikt

Teljesen érthető a három az első kettő nélkül.
Persze vannak visszautalások, meg olyan részek amik nem érthetőek, hogy miért történik/van úgy ahogy, de élvezhető.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#129368) TheNewDawn válasza Predator2 (#129365) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Igen, mind a 3 részre van akció. A legjobb szerintem Gogon.
Én sorrendben játszanám végig őket azért , de sokakat elriaszthat az első rész grafikája és harcrendszere, a 2. nálam simán megállja még majdnem ma is a helyét.

(#129369) echterion válasza 2thletme2day (#129364) üzenetére


echterion
nagyúr

Találtam olcsóbb goty-t, de sajna csak gog-ra és így le kellene mondanom az öcsikről. :O

**********

(#129370) alratar válasza echterion (#129369) üzenetére


alratar
addikt

Mert?
Már ott is van némelyik játéknál, és ennél pont van.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#129371) echterion válasza alratar (#129370) üzenetére


echterion
nagyúr

Ami fontosabb, van cloud save is? Ez működik rendesen, mint steam-en? Mert ott nem foglalkozom sose a mentésekkel, aztán minden reinstall után vagy másik gépen tudom onnan folytatni, ahol abbahagytam. Gondolom, ehhez galaxy-ból kell indítani.

Az acsik amúgy nem izgatnak különösebben, csak viccne szántam.

**********

(#129372) reelc válasza echterion (#129371) üzenetére


reelc
veterán

Az adatlapja szerint van.
Game features:
Achievements
Cloud saves
Controller support
Single-player

Én is úgy gondolom, hogy a Cloud savehez, meg az achikhoz kell a GOG Galaxy kliens. Különben hogy oldaná meg?

[ Szerkesztve ]

(#129373) alratar válasza echterion (#129371) üzenetére


alratar
addikt

Van. Mindhárom részhez.
Adatlapot nézni jó dolog :P

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#129374) csaba951 válasza echterion (#129371) üzenetére


csaba951
veterán

GOG Cloud szerintem még jobb is mint a Seam Cloud! GOG Galaxy-ból feltettem a The Settlers® 2: 10th Anniversary-t. Tudni kell, hogy ez 2006-os játék, tehát tutira nincs semmiféle cloud mentés támogatása. Mégis, amikor kiléptem a játékból a Galaxy kliens felszinkronizálta a GOG Cload-ba a mentésem. Ez tök jó ötlet, nem is tudom, miért nem reklámozzák jobban! Illetve a Steam miért nem képes ugyanezt megtenni a régi játékoknál?!

(#129375) bobalazs válasza csaba951 (#129374) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A gog galaxy 2.0 nagyon üdvözölt a többklienses integrációjával, bár a chat funkciót még hiányolom, még nincs kész.

(#129376) reelc válasza bobalazs (#129375) üzenetére


reelc
veterán

Néztem róla videót, tetszik.
Igen, még béta, gondolom lesz benne chat, ha már a friendlist benne van.
Mire eljutok oda, hogy kipróbáljam, lehet már nem is béta lesz. (Win 8 a 2.0 minimális igénye, én még Win 7-en vagyok.)

(#129377) cskamacska válasza csaba951 (#129374) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert fordítva ülnek a lovon.

Steam cloud save 2008 vége óta mindenképp van, és a "Steamworks" játékok nagyja része használja is, így nem kell a Volvónak beletúrnia semmibe.

GoG Galaxy cloud save ugye van vagy 2 éves(3 lesz márciusban), és az az alap, hogy semmi nem használja ki, így a GoG erre tartott jómunkásemberei a kompatibilitás belepatkolásakor a default mentési hely Galaxyba teletranzportörpölését is megoldották, ha már ott voltak.

reelc: "Win 8 a 2.0 minimális igénye, én még Win 7-en vagyok."
Többek között ezért is utálja a régi GoG törzsközönség a Galaxy-t mint a sz&rt.
GoG-nál, pláne mióta nem Good Old Games-ként hivatkoznak magukra, trend lett mindenféle kompatibilitást kigyomlálni az új rendszerek javára. Win95 játékok amelyek a hozzáadott könyvtárak miatt WinXP-nél régebbi rendszer alatt nem indulnak(Win2k-n sem), majd ugyanez Vista, és lassan Win 7 alatt eljátszva, ill eredetiben lévő régi hardver támogatás, ami mondjuk XP-n akár még működhetne is, na azt is nekifutásból kidobják.

Így régi hardverre a GoG-ról már nem lehet legálisan beszerezni játékot, mert egyszerűen nem fut, évek óta mindig a legújabb rendszerre összpontosítanak csak. Ami nyilván könnyebb nekik, mert a One Windows önmagában sz@pás, 2015-ös Win10 RTM és a 2020-as tavaszi update a régi porciózásban minimum 2 külön rendszer lett volna.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#129378) echterion válasza alratar (#129373) üzenetére


echterion
nagyúr

Azért vetettem fel, mert akkor láttam meg, hogy van itt ilyen is. ;)

**********

(#129379) Mr.Csizmás válasza bobalazs (#129375) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ticketelni kell szaporán, és megcsinálják.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129380) Executioner válasza reelc (#129376) üzenetére


Executioner
tag

Még szerencse, hogy nem néztem utána ennek. A kezdetek óta fent van a Galaxy 2.0 egy window 7-es gépen és tökéletesen fut... :DDD

Exec

(#129381) echterion válasza cskamacska (#129377) üzenetére


echterion
nagyúr

Haladni kell a korral, ez van. Akinek ez nem tetszik, az kénytelen egy VM alatt futtatni valami régebbi wint és lemondani a Galaxy-ról. Ez a fejlődés ára sajnos, ők sem szeretetszolgálat és nem a filléres 10-20 éves játékokból élnek, hanem az újakból. A helyükben te is inkább arra vinnéd a szekeret, ahol a gubát véled felfedezni.

**********

(#129382) Executioner válasza cskamacska (#129377) üzenetére


Executioner
tag

Lehet hogy rosszul emlékszem, de a Good Old Games pont azért jött létre, hogy a régi játékokkal lehessen játszani a legújabb rendszereken...
Semmi értelme nincs annak, hogy win 1.0-tól kezdve az összes elavult szrt supportolják...

Exec

(#129383) Renok válasza Executioner (#129382) üzenetére


Renok
senior tag

Meg nincs ennyi pénz a világon, hogy minden legacy cucc supportolva legyen.

(#129384) FunPro


FunPro
senior tag

#TheNewDawn

Gondoltam ide válaszolok, hogy ne offoljam tovább szerencsétlen másik topicot.

Az IGN a legynagyobb köcsög az összes közül...

De hogy most a Steam-et hogyan sikerült a lefizetősök klubbjába besorolni?

Mármint, semmi olyan nagy játékot nem osztogattak ott ingyen, amiért érdemes lenne fejvesztve regisztrálni steam-re.

Ha ott valamit ingyen osztogatnak, az inkább azért van, hogy a kiadók promótálják a következő nagyobb jákokuat. Ezért nem hiszem, hogy fizetni kéne nekik.

Vagy lemaradtam valamiről, és ingyen volt steamen a Train Simulator complete? :Y ;]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#129385) TheNewDawn válasza FunPro (#129384) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem sokat, de adtak, de pont azt mondom én is, hogy ők se jófejségből és saját pénzből, hanem ugyanúgy kifizették a kiadót , mint az Epic.
Ráadásul ahogy írtad is, Originen, Steamen, Humblen csak és kizárólag olyat osztanak, ami már min 4-5-6-7 éves, és kb mindenkinek IS megvan, akinek meg nincs annak max +1 sor, míg Epic azért nem 1 és nem 2 pár éves , sőt pár esetben pár hónapos classic indie gamet is adott már.

(#129386) reelc válasza Executioner (#129380) üzenetére


reelc
veterán

Köszi az infót.

(#129377) cskamacska: majd váltok WIn 10-re, ha itt lesz az ideje.
Még nem érzem szükségét. De úgy is mondhatnám, hogy jelenleg nem áll módomban a váltás.
Tudom, lejár a Win7 támogatás. A támogatásokat eddig is a hajamra kenhettem, túl régi a hardverem, hogy pl. az Intel foglalkozzon a Meltdown és társai javításával.
Nem Windowsos vírusirtót és tűzfalat használok, nem az ő böngészőjüket és média playerüket. Emlékeim szerint a Win 7-es verziók sok hibát tartalmaztak, amikre volt sok update.
A terv az volt, hogy majd új hardver vásárlásakor (alaplap+processzor+SSD. Memóriát vettem a nyáron kicsit elhamarkodva) lehet átállok Win 10-re. De másképp alakultak a dolgaim.

[ Szerkesztve ]

(#129387) cskamacska válasza reelc (#129386) üzenetére


cskamacska
addikt

4,5 éves Windows 7 telepítésem én is addig dögönyözöm amíg még mozog. :D El nem tudom mondani mennyire nem szeretnék Win10-et. :O

Hardver vidkártyán kívüli része most elég tűrhető:
Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz 24k
de a jó öreg G.SKILL Aegis 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz újra 20k

Crucial MX500 2.5 500GB SATA3 20k
FSP HEXA 85+ 450W Bronze 16k
[Re:] Bizonyos első generációs Ryzenek már második generációs lapkával érkeznek
ha a Magicompból ki lehet sajtolni a YD1600BBAFBOX-ot akkot 31k ha nem akkor Alzánál 33 ezer a Ryzen 2600 proci az 1600 jobb hűtőjével
MSI B450-A PRO MAX 30k

Ha memória akad, akkor a proci+lap már nem annyira vészes, SSD pedig igazából bármi lehet, már 6000 körül kapni 128GB SATA3-at oprendszer alá, egyáltalán nem kötelező 30-50k-ért egy NVME. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#129388) FunPro válasza cskamacska (#129387) üzenetére


FunPro
senior tag

Személy szerint én jobban élvezem a 10-et, mint a 7-et anno.

Persze, egy régebbi gépenen problémás lehet.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#129389) cskamacska válasza tomsolo (#129320) üzenetére


cskamacska
addikt

Meglepő módon kimaradt a Tomsolo/Lackó féle "mit kaptam a Jézuskától" lista. :P Sőt, mostanában igazából még játékot sem igazán ajánlunk. A Best Buy topik féle "bedobom amit épp az ITAD kidobott legolcsóbbnak, akkor is ha egyébként vállalhatatlan xrakás" annyira nem jön be. :(

Tavaly én nagyjából befejeztem a backlog belapátolását, relatíve kevés dolog maradt még warez időkből amit ne pótoltam volna.

De azért csak lett most Yuplayről apróért: Quake 4, Doom Classic Collection, Doom 3 BFG
Steamről: 3DMark (wwenigmát csókoltatom :DDD 5 év után meg lett nekem is :R ), Hunt Down The Freeman

Éés ennyi. Még uk.Gamersgate.com DOOM és Wolfenstein II zakciókkal szemezek(9,6 font a két játék), azok holnap estig még élnek.

Steam szél teljesen lelombozott, no meg az új könyvtár kinézet, maradtam is a réginél ami miatt a kitűző is ugrott. :U Ahogy az Epic szorongatja őket, Volvo egyre inkább fullba nyomja a csakapénzetekkell vadkapitalistát. :(

Éppen ezért még tőlük játékot ajánlani is nehezemre esik. Pedig éppen akadt mit:
Post Scriptum 14 euró, Graviteam Tactics Mius Front 14 euró, Blackwake 2(!) euró, Insurgency Sandstorm 15 euró, Holdfast 8 euró, Foxhole 11 euró, War of Rights 12,5 euró, Steel Division 2 20 euró, Hell Let Loose 24 euró, Battlefleet Gothic Armada 1 6,8 euró, Battlefleet Gothic Armada 2 16 euró

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#129390) Dilikutya válasza FunPro (#129388) üzenetére


Dilikutya
félisten

Adataimnál lévő gép, semmi pénzért nem tenném vissza a Windows 7-et. De a 8.1-et se, amit amúgy szerettem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#129391) KubanitoS válasza FunPro (#129388) üzenetére


KubanitoS
veterán

A régi C2D laptopomat megkínáltam egy SSD-vel és Win10 került rá. Az lett a médialejátszós gép. Kifogástalanul működik azóta is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#129392) reelc válasza cskamacska (#129387) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, a terv egy GIGABYTE B450 AORUS M Alaplap + AMD Ryzen 5 2600 Hexa-Core 3.4GHz AM4, opcionális az SSD (ha úgy alakul maradok HDD-n): Samsung 860 EVO 2.5 500GB SATA3 MZ-76E500B.
VGA ez marad: GTX750 2GB, marad amíg csak be nem döglik.
Tápot tavaly vettem mert meghalt a régi.
Memória a G.Skill van, amit linkeltél.
Szóval rongyos 66e+ körüli összeg. SSD nélkül. Na meg a Win10 majd.
Low level játszogató vagyok, mint az előző kb. 23 évben. :)
Ami a zűrös amúgy, az alaplapom, ami 12 éves, kb. 10 évet ment ebből intenzíven. Ennek a halála várható, remélem még nem mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#129393) Dilikutya válasza reelc (#129392) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az SSD nem drága, én nagyon nem hagynám ki, a HDD kb. megöli azt a gépet már. Nem csak játékok miatt kell, mindenre jótékony hatással van, teljesen más a napi használat. Sőt, igazából még ma is vannak talán játékok (1-2 éves tesztekben még voltak), amiknél a töltési időnél nem számít, hogy HDD vagy SSD. Semmiképpen se legyen opcionális.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#129394) Mr.Csizmás válasza reelc (#129392) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asrock b450 steel legenddel azért spórolnál, és hasonlóan korrekt lap, mint az aorta. ssd-ből meg M2-t vegyél, piti árakon mennek perpill (aztán a nextgen konzolok felverik a beszállítói árat úgyis)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#129395) eami


eami
addikt

nem tudja valaki mikor lesz már egy jó kis steam sale ? ;]

(#129396) Crytek válasza eami (#129395) üzenetére


Crytek
veterán

Holnap Humble-n 12$/10 game! Ezeknél a havi csomagoknál nincs jobb steam game sale :C

Next PC Upgrade: 2022

(#129397) reelc válasza Dilikutya (#129393) üzenetére


reelc
veterán

A pénztárcám alapján opcionális. :)
Tudom mennyibe kerül, és azt is, hogy mindenki jó dolognak tartja, aki használja.
Bent a munkahelyemen is az van a notiban, erős procival, sok memóriával, Win10-zel.
Iszonyú nagy a kontraszt a benti gép vs otthoni között. Tudom miről van szó.
De ez akkor is "csak" hobbi, pár dolog jobban prioritást élvez.

Hidd el a gépemben jobban szűk keresztmetszet a 2x2GB DDR2 RAM, mint hogy HDD van benne. :) Abban az esetben vettem volna a mostaniba SSD-t, ha találtam volna normális DDR2-es modulokat, és lett volna 8GB-om. De nem így lett, a mostani konfig ez maradt. Utána átértékeltem, hogy azért csak nem vennék DDR2-őt már. A nyáron vettem DDR4-et, mert akkor úgy tűnt, hogy fentebb megy az ára, emellett számítottam olyan pénzre, amit végül nem adott a cég (ebből a részéből lett volna meg kb. az alaplap+proci). A memória volt az a komponens, amit megvettem, hogy jó lesz, és anyagilag belefért már akkor, bárhogy is alakultak azóta dolgok. Erre már nem lesz gondom.
Néztem korábban az Aprót is, félgépek, proci+alaplap miatt, de pár nap után hagytam a dolgot.

(#129394) Mr.Csizmás: Köszi, majd utánanézek.

[ Szerkesztve ]

(#129398) reelc válasza Crytek (#129396) üzenetére


reelc
veterán

Főleg amikor annyian szabadultak megfele a mostani csomagtól mert olyan "jó" lett. :)

Az Ontopikban áldozatul esett egy lista, amit bemásoltál a tavalyi ingyenes játékokról.
Bemásolnád ide is?
Jöhetnek előző éviek is.
Köszi.

Vezetgettem őket amikor tudtam, de a te listát pontosabb volt.

(#129399) TheNewDawn válasza Crytek (#129396) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Imadkozzunk egy jo kis AC Odysseyért :P Gondolkoztam rajta 13 ért most epicen , de gondoltam kivárok még :) De félek RDR 2 lesz...

(#129400) FunPro válasza reelc (#129398) üzenetére


FunPro
senior tag

Az előző bundli a pofátlanság csúcsa volt... :(((

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.