Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72051) V/ válasza darvinya (#72050) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor ha átállítod a kijelzést 2017-re a 60 napról meglátod.
A RC meg az eBay Account settings menü utolsó tétele

vagy az eBay képernyőn lemész az aljára és az alsó menüsor
About eBay Announcements Community Security Center Resolution Center Seller Information Center Policies Affiliates Help & Contact Site Map

(#72052) darvinya válasza V/ (#72051) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm :R

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72053) Darthforce92


Darthforce92
tag

Sziasztok! Gyakorlott ebayező vagyok ,de nincs semmi ötletem, hogy csak USA-ba szállító használt termék esetén mi a teendő? Valakinek valami javaslat? Majd fele annyiba kerülne 2 db ilyen :

https://www.ebay.com/itm/HP-Proliant-DL180-G6-Heatsink-507247-001-/131590739706

(#72054) V/ válasza Darthforce92 (#72053) üzenetére


V/
Topikgazda

Az amit írnak: Contact the seller and request shipping to your location.
Megkérdezed hogy elküldené-e Magyarországra.
De van ingyenes szállítással is, igaz nem USA-ból de mivel ez úgy 700 g, számolj 1000 g-ot csomagolással, a szállítási költség minimum USA-ból 34.25 $. Akkor 12,95+34,25 = 47,2 $ lesz

[ Szerkesztve ]

(#72055) darvinya válasza Darthforce92 (#72053) üzenetére


darvinya
titán

Nekem azt írja, hogy kérdezd az eladót(Ask Seller) szállításhoz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72056) V/ válasza Darthforce92 (#72053) üzenetére


V/
Topikgazda

Közben előjött ez belga 9000 Ft kb. de lehet alkudni, ha 2-t veszel enged is. És +Áfa fizetés veszély sincs, mert már benne az árban.

[ Szerkesztve ]

(#72057) Darthforce92


Darthforce92
tag

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget!

(#72058) darvinya válasza darvinya (#72048) üzenetére


darvinya
titán

Válaszolt az 1 egyik eladó, hogy várjak még 1 hetet.
Vállaljam még ezt az 1 hetet?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72059) V/ válasza darvinya (#72058) üzenetére


V/
Topikgazda

Mikor telik le a várható szállítási idő utolsó dátumától számolt 30 nap? Ha van még belőle 15 nap akkor adhatsz még esélyt a megérkezésre.

[ Szerkesztve ]

(#72060) darvinya válasza V/ (#72059) üzenetére


darvinya
titán

15 napból még van 2 nap, de akkor hétvége lesz.
Akkor megvárom azt az 1 hetet.

Köszönöm

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72061) V/ válasza darvinya (#72060) üzenetére


V/
Topikgazda

Valójában annyira nem fontos az eBay védelemben beleférni, ha mellette ott a PayPal védelme is. Az a tapasztalatom, annak ellenére hogy az SG postás megérkezési bejegyzés az kamu, késéssel, de megjönnek a csomagjaik.
Lehet hogy van olyan szabályuk, hogy ha 30 napnál több a kézbesítés, akkor valamit vissza kell adni a feladónak és ezért inkább beírják.

[ Szerkesztve ]

(#72062) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!

Liciten vennék egy alkatrészt ebay-ről, magánszemélytől.
Leírásnál minden egyértelmű.
Szállítás: $38.49 (approx. 9,617.69 HUF) Nemzetközi elsőbbségi szállítmányozás Magyarországon a Global Shipping Program

Magyarország választható, így pipa. :)

Fizetés Paypallal lehetséges

Kondíció: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item (including handmade items). See the seller's .

Mivel bontatlan csomagot fényképezett le fóliázva védőmatricával, így nem akarok értetlenkedni.
Ez van a leírásban:
Brand new 2.0 in box seal never broke!

A 2.0 a verzióját jelöli.

Érdemes rákérdezni a doboz tartalmának, vagy nem, hogy ne tűnjek retardáltnak.

Visszaolvasva láttam, hogy szoktak érdeklődni licit esetén az eladónál. Itt is érdemes, vagy felesleges parázni?

GSP tartalmazza a hatósági díjakat (vámolás esetén áfa fizetés), vagy azzal pluszba kell számolnom
átvételkor?

Kösz a választ előre is! :R

(#72063) V/ válasza szacsee (#72062) üzenetére


V/
Topikgazda

A vámolási költségek csak akkor lesznek lerendezve, ha azt az import charges költség néven kifizeted azt is, nem mindig kapcsolják össze a GSP-vel.
Ha licitálós a termék az majd a végső árhoz adódik hozzá, előre nem adható meg mert az eladási ár ismeretlen, most csak utalnak rá a hirdetésben: See import charges at checkout.

Természetesen ha kétségeid vannak a licitálás előtt mindent érdemes megkérdezni.
Továbbiakban azt javaslom hogy a hirdetést linkeld, egyrészt nem kell annyit másolgatnod és ha mi is látjuk azt, akkor egyértelműbb választ lehetne adni mondjuk erre a kérdésedre. Érdemes rákérdezni a doboz tartalmának

[ Szerkesztve ]

(#72064) szacsee válasza V/ (#72063) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi!
Bocs, link lemaradt.

(#72065) V/ válasza szacsee (#72064) üzenetére


V/
Topikgazda

No nem nagyon bőbeszédű ez a hirdetés, gondolom a dobozon valahol fel van sorolva, hogy mik vannak benne, számomra természetes lenne ha egy licitáló kérne arról is egy képet vagy egy felsorolást.
2 kép, abból az egyik csak azt mutatja, hogy az a címke nincs felbontva egy kicsit kevés.

[ Szerkesztve ]

(#72066) darvinya válasza V/ (#72061) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm

Csak az fura, hogy ezeket rendeltem először, s utániak már rég megérkeztek. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#72067) szacsee válasza V/ (#72065) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi, rákérdeztem még nem bontotta fel és ami a dobozra van írva azt tartalmazza. :R

(#72068) draco31


draco31
veterán

Kosár tartalmát hogy tudom törölni? Vacakolt a netem rendelés közben, és megszakadt a folyamat, aztán később megvettem, de a kosárban is ott szerepel, de nem látok sehol sem törlés gombot.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#72069) totyak


totyak
aktív tag

Üdv. Tudnátok segíteni, hogy mit akar pontosan mondani nekem az eladó? Értem a szöveget, csak nem tudom eldönteni, hogy mit akar.

"I contacted the Royal Mail and they are saying that it can take 20-30 days to come (even though I paid for 1st class 5 days). I am more than happy to refund your money if that’s acceptable?"

A történet röviden annyi, hogy elveszett a nemzetközi standard levél, nem érkezett meg hozzám. Írtam neki, ő felvette a kapcsolatot a Royal Mail-lel. Most a fenti választ küldte nekem.

Most ő azt szeretné, hogy még várjunk, vagy már most hajlandó visszafizetni a vételárat? Pénteken már két hete lesz, hogy az utolsó érkezési nap elmúlott.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#72070) V/ válasza draco31 (#72068) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha olyat tettél oda amit nem azonnali fizetéses, akkor Save later, majd azután törölhető.

(#72071) V/ válasza totyak (#72069) üzenetére


V/
Topikgazda

Írtam, hogy ha nem veszítik el akkor nem 30 nap az ide út. Valójában ezeknek a fajta a leveleknek 95 %-a itt van 10 napon belül.
Maga a Royal Mail sem ír EU-ba 20-30 napot. Mondhatták neki, de mi nem Távol-Keleten vagyunk. (Még)

International Standard
Sending worldwide? Your letters and parcels are in safe hands
Whether you’re sending to your family abroad, or perhaps to a buyer online, we’ll get your letters, cards, postcards and parcels there safely with our fast and affordable International Standard service.
Delivery to Europe in 3 to 5 working days
Delivery to the rest of the world in 5 to 7 working days
Compensation included and free returns for undelivered goods

Még mindig az a tanácsom: ... nem érdemes várnod.

[ Szerkesztve ]

(#72072) totyak válasza V/ (#72071) üzenetére


totyak
aktív tag

Én értem, amit írsz, igazad is van, csak azt nem tudom mit vár tőlem az eladó. Nekem nem okozna gondot, ha még szeretne várni pár napot. Ha eddig nem jött meg, már nem is fog, de ha mégis, én örülnék a legjobban. De összezavar a levele, nem tudom, hogy várni szeretne, vagy ha kérem, visszafizeti a pénzem.

(#72073) V/ válasza totyak (#72072) üzenetére


V/
Topikgazda

Megírod, szerinted elveszett, kéred vissza a pénzt, de ha mégis megérkezik, akkor ki fogod fizetni. Ezzel rövidre van zárva a dolog.

(#72074) totyak válasza V/ (#72073) üzenetére


totyak
aktív tag

Ez egy használható ötlet, ezt fogom tenni, köszönöm a segítséget.

(#72075) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Egy eladótól rendeltem több terméket, egyben adta fel, posta költséget is csak egyszer számolt fel. Nem érkezett még meg, akarok írni neki. Van arra lehetőség, hogy egyben nyissak case-t vagy mindegyik termékhez kell egyenként?
Köszi előre is! :R

(#72076) V/ válasza fausto (#72075) üzenetére


V/
Topikgazda

Külön-külön kell.

(#72077) spammer


spammer
veterán

Rendeltem valamit eBay-en, azonnal fizettem, aztán 5 nap után (ebből 2 hétvége, de a szombat munkanapjuk, szóval igazából 1 hétvégi nap), ráírtam az eladóra, hogy kb. mikor küldi, mert a shippingnél az van, hogy fizetéstől számított 2 napon belül feladja.

Erre azt írja, hogy sajnálja, de valószínűleg elveszett a postán vagy az úton. Írtam neki, hogy eBay-en "Not yet shipped"-et ír és TN sincs, azaz én úgy látom, hogy még fel sem adta. Erre azt írja, hogy refundolni szeretnének és reméli, hogy utána pozitív feedbacket tudok adni.

A refund nyilván alap, ha el sem küldte, arra miért adnék pozitívat? :F Én a semlegesre (neutral) gondoltam.

Direkt rákérdeztem, hogy akkor ezek szerint feladta, csak eBay-en nem jelölte még annak? Erre a részére nem válaszolt, csak annyit, hogy sajnálja és szeretnének refundolni, ha az nekem jó. :U

98927 értékelés 98.8% positive feedback, még csak nem is valami újonc.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#72078) V/ válasza spammer (#72077) üzenetére


V/
Topikgazda

Több szempontot értékelsz nem csak az elküldést és vagy értékeled vagy nem, nem kötelező. Ha értékeld akkor meg azt adsz neki amit akarsz.
Ő azt mondja elveszett, de visszaadja a pénzt, ezt lehet pozitívan is értékelni.
Állítja elküldte, te állítod hogy nem küldte. Nem lehet igazságot tenni.

[ Szerkesztve ]

(#72079) spammer válasza V/ (#72078) üzenetére


spammer
veterán

Csak azt nem értem, hogy ha elküldte, akkor eBay-en miért "Not yed shipped"? :F TN-t sem írt még üzenetben sem, amivel legalább igazolná, hogy feladta. A többi rendelésemet 1-2 napon belül feladták, jött róla mail és eBay-en is "Shipped" statust kapott, ezért csodálkoztam, hogy ezzel a rendeléssel mi van, hogy még fel sem adták.

Na mindegy, tudja a fene, majd mérlegek, csak jöjjön vissza a pénzem.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#72080) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Mai napon kaptam egy levelet a vámosoktól, hogy megfogtak két darab búvármaszkomat ami együtt 19,98 GBP (7326 Ft) volt. Haverom mesélte aki korábban olvasta a topikban, hogy látott feltöltve egy nyomtatványt amiben hivatkoznak olyan jogszabályra amelyben nem 27 euro hanem 40 euro fölött kell fizetni a vámon, vagy valami ilyesmi.
Ha erről valaki tud valami infót vagy tájékoztatást annak nagyon örülnék.
Előre is köszönöm!

(#72081) V/ válasza tomszli11 (#72080) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglaló 17. Vámügyintézésről néhány gondolat.
Nem nyomtatvány, amikor beküldöd az igazolásokat külön megírod hogy nem éri el a fizetendő közteher a 10 €-ot ezért vámmentes kezelést kérsz.
Ez a 19,98 font neked átszámolva 28,64 $-ra jönne ki.
De milyen vámosok küldték? A szállító szokta bekérni, nem a vám.

[ Szerkesztve ]

(#72082) tomszli11 válasza V/ (#72081) üzenetére


tomszli11
tag

Igen a Magyar Posta küldte az üzenetet SMS-ben amit be is csatoltam. Az igazolás lehet egy paypal fizetés?

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#72083) V/ válasza tomszli11 (#72082) üzenetére


V/
Topikgazda

Leírtam a Összefoglaló 17. pontban mindent. Az előbb azért írtam, mert arra gondoltam megnézed.

Az első keretezett résznél, ha nem a tőlük levélben kapott nyomtatványt alkalmazzuk, akkor csak a Postai azonosítószám szükséges, az ország és feladó neve még esetleg, mert azokat általában tudjuk.
Kell a fizetési igazolás, amit a PayPal-tól kaptál e-mail-ben pdf-be nyomtatva, mentve, (a Receipt for Your Payment....tárgyú, ez a szóhasználatuk szerint a PayPal számla).
Ha több tétel van ebben, akkor meg:
Belépni a PayPal-ra, rákattintasz az adott vásárlás sorára és a megjelenő oldalon ott a Print details-re kattintasz és azt nyomtatni pdf-be.

Amit az eBay-től kaptál e-mailben a View order details-re kattintás után megjelenő oldal pdf-be nyomtatva, mentve,(✅ ORDER CONFIRMED....tárgyú)
Ha több tétel van ebben, akkor meg:
Belépni az eBay-re, Purchase history, Orders, megkeresed ezt a vásárlást a Leave feedback gomb alatt View order details-re kattintasz, a megjelenő képernyőn választani a Printer friendly page-t és azt nyomtatni pdf-be.

Kell a banki kártyás fizetésed tranzakciója, amit a netbankból erre a vásárlásra tudsz lekérni pdf-be nyomtatva, mentve.

Ha képként küldi valaki, akkor arra ügyeljen, hogy olvashatóak elegyenek a rajtuk lévő szövegek.

A végén aláírni és ráírni a szigszámot is, azután elküldeni a felsorolt mellékletekkel.

A tájékoztatójuk az igazolásokról itt tölthető le.

[ Szerkesztve ]

(#72084) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Volt egy 4 napos licit, megnyertem, első nap csak egy kép volt a listing-nél, ma már másik 2 is az eszközről. Megnyertem a licitet, vártam fél órát, hátha történik valami, majd utaltam a pénzt paypallel.
Most kaptam az üzenetet, hogy "I'm out of stock or the item is damaged." és jött az üzenet a refundról.

Egy állítólag teljesen jól működő használt videokártyáról van szó, nem értem miért csinálta ezt. Szokott ilyen történni? Van ennek valami nem egyértelmű oka?
Ahogy nézem, egy franciáknál élő orosz áll a tranzakció mögött.
Ha megkaptam a refundot, már látom paypalen, akkor az automatikusan visszamegy a kártyámra/számlámra?

(#72085) V/ válasza #54715584 (#72084) üzenetére


V/
Topikgazda

Szokott ilyen történni, erre hivatkozva vissza lehet mondani a vásárlás, a valódi oka általában az, hogy kevesebbért kelt el, mint amennyit ő gondolt.
Megy automatikusan oda ahonnan a pénz indult.

(#72086) #54715584 válasza V/ (#72085) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszönöm a választ.
Úgy tudom, hogy ezt is meg lehet adni, ilyenkor mindig kiírja, hogy "You didn't meet the requirement" vagy vmi ilyesmit.
Nem tudom egyébként mit várt, hasonló árban kel el az összes ilyen kártya, bár igaz azt is látni fogom megint, ha kiteszi újra.

(#72087) V/ válasza #54715584 (#72086) üzenetére


V/
Topikgazda

Az egy más szituáció. Ezt annyiért oda kellett volna adni neked, amennyi a licit volt.
Csinálj képernyőképet és ha olyan hülye lenne hogy később felteszi, mert "előkerült, megjavult" akkor lehet jelezni az eBay-nek.

(#72088) RBJ


RBJ
addikt

Telefonos app ban hol tudom beállítani, hogy lássam a vásárlási listámat tavalyról.
web es felületen lehet állítani nap hó év, de telefonos app on nem látom.
Nálam most teljesen üres a listám.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#72089) RBJ


RBJ
addikt

Kaptam refund ot egy meg nem érkezett dolog miatt. az eladót hol tudom + feedback olni?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#72090) V/ válasza RBJ (#72088) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak utolsó 60 nap és évek állíthatóak a böngészős felületen is.
A mobil app-ban nem lehet állítani, ennyi látszik, mint amit most mutat. Nem minden funkció érhető el az app-ban.

Ha 60 napon belül vagy akkor a Feedback menü pont és a Items Awaiting Feedback.

[ Szerkesztve ]

(#72091) V/


V/
Topikgazda

Érdekes értesítést kaptunk az eBay-től mostanában. Mint emlékeztek rá, hosszú ideig az eBay és a PayPal egy cég volt 2015-ig és a fizetési rendszer a PayPal volt.
2020-tól már nem a PayPal lesz, folyamatosan megszüntetik a kapcsolatot. Egy holland cég, az Adyen fogja a fizetési rendszert biztosítani.
2019-től már mi is erre számolhatunk.
Az eBay büszke az elmúlt 3 év átalakításaira amit végrehajtottak, de szerintem árnyalja a dolgot - és ez a bejelentés a Paypal kapcsolat felszámolásáról más megvilágításba is helyezi- a 2016-os és a 2017-es őszi fizetési és működési hibák nem egészen jó kezelése.
Bele piszkáltak a PayPal fizetési kliensbe és azután a PayPal javította ki az eBay hibáit, mert mindenki őket cseszegette.
Nem egészen jó a vásárlói védelemhez való új hozzáállásuk, több esetben amikor egyértelműen a vevőnek volt igaza, nem voltak hajlandók az ő javára dönteni a bizonyítékok ellenére sem, még szerencse, hogy ekkor még ott volt a PayPal védelem.
Másik probléma az hogy eladók esetén a nem USA bejegyzésűek nem mindig kapják meg a megfelelő védelmet a csaló vevők ellen.
Ez utóbbi két dologban én nem javulást vélek látni.

(#72092) RBJ válasza V/ (#72090) üzenetére


RBJ
addikt

pont 60 napon túl vagyok.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#72093) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Tavaly vettem egy alkatrészt, de nem találom a privát üzenetes beszélgetéseket, miért törli ki az ebay? Persze a terméket sem találom, kontaktolnék az eladóval, de a nevére sem emlékszem. Hogy kereshetném ki?

(#72094) atua válasza totyak (#72069) üzenetére


atua
aktív tag

Ezek szerint mégsem érted a szöveget, kérd a refundot, ha az neked megfelel.

(#72095) V/ válasza RAiN91 (#72093) üzenetére


V/
Topikgazda

Még mindig alap a 60 nap a vásárlási történet kijelzésénél, át kell állítanod 2017-re.

(#72096) gumisxxx


gumisxxx
tag

Hello! Segítséget kérnék,azzal kapcsolatban,hogy kinéztem egy használt terméket az Ebay-en,aminek az ára 350 font+posta. Írtam az eladónak,hogy engedje el a postát,és a 350 ne font,hanem euro legyen. Bele is ment ebbe,és ezt kéri:Send me your paypal email, so that I can send you the invoice.

Most azt az e-mail címet szeretné,amivel regeltem a paypal-ra?

Másik kérdésem az lenne,hogy csak a kártya van a paypal-hoz rendelve,nincs pénz a paypal számlán. Ha így fizetek akkor is van vásárló védelem?

[ Szerkesztve ]

Asus m2n-e,AMD Athlon 64 X2 5600+,Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB 128bit DDR5 PCI-E GV-R725OC-1GI,4GB Kingmax KLDD48F-A8KB5,Western Digital 320GB WD3200YS-01PGB0,chieftec gps-400aa-101a

(#72097) V/ válasza gumisxxx (#72096) üzenetére


V/
Topikgazda

Az eBay-en abban a devizában fizeted, amiben meg van hirdetve, semmi értelme nem volt ennek a kérésednek, hogy €-ban fizess.
350.00 Euro = 109,223.24 Forint
350.00 £ = 124,586.76 Forint
Nem lett volna egyszerűbb ha kérsz 42 £ kedvezményt? 308.00 £ = 109,636.35 Forint

Főleg úgy, hogy gondolom forintos a kártyád és a bankodnak tökmindegy, hogy £ vagy €-ra konvertálja a forintodat.

Az is egyértelmű, hogy ha a PayPal fiókodba belépve és a fiókhoz rendelt fizetőeszközzel fizetsz (ami lehet egyenleg vagy kártya) ha vásárlás keretében történik akkor van vásárlói védelem.

Igen azt az e-mail címet szeretné, mégis mire gondoltál?

De így viszont mindketten megsértitek az eBay szabályait és az is előfordul, hogy nem tudod elküldeni az e-mail címet, mert pont az eBay-en kívüli fizetés elkerülése miatt ellenőrzik az üzenteket. És akár egy kis időre fel is függeszthetik a fiókodat.

Mondjuk ha összeadod a posta költséget és ezt a 42 £-ot akkor mennyi kedvezményt kaptál? 15-20% ? Ezt én túl soknak tartom, de ezek szerint vannak akik más árazási elvet használnak. Én 5 %-nál többet, vagy még annyit sem engedek, eleve jó az ár amivel meghirdetem.

[ Szerkesztve ]

(#72098) gumisxxx válasza V/ (#72097) üzenetére


gumisxxx
tag

Köszönöm a segítséget! Akkor kérjem meg,hogy törölje a hirdetést,és rakja fel azon az áron amit megbeszélünk?

Asus m2n-e,AMD Athlon 64 X2 5600+,Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB 128bit DDR5 PCI-E GV-R725OC-1GI,4GB Kingmax KLDD48F-A8KB5,Western Digital 320GB WD3200YS-01PGB0,chieftec gps-400aa-101a

(#72099) V/ válasza gumisxxx (#72098) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha még nem vetted meg (nincs a kosárban), akkor olyan árat ad meg amit akar, lehet módosítani a hirdetést, nem kell törölni.

(#72100) Boonen007


Boonen007
őstag

Sziasztok!
Két rendelt termékem január 27 és 28 óta elvileg már az országban vannak a külföldi trackid olvasó oldalak szerint az egyiket a posta nem is látja a másik meg meg mindig cél országba elküldve, szerintetek megjön meg?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.