Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63745) Neul


Neul
csendes tag

Üdv, olyan gondom van, hogy a múlt hónapban egy aukciómra licitált valaki és megnyerte, közben ugye vége lett a havi zárásnak számlázási szempontból ami nekem hónap utolsó napja, így megkaptam az értesítőt, hogy van 4$ fizetési kötelezettségem a final value fee (vagymi) miatt ami az eladás költsége az ebay felé. Ezt a paypalomról ilyenkor automatikusan vonják hónap 16-án. Az illető a terméket nem fizette ki, nem is reagált, kénytelen voltam case-t nyitni és miután letelt a türelmi ideje, zárni. Vissza is kaptam a final value fee kreditet.
Ellenben tegnap szintén megnyert valaki egy termékemet, amit szintén nem fizetett ki, nem is reagál üzenetre sem, az új final value fee viszont ismét felkerült ugye az accountomra, Így most megint ugyanott tartok, és három nap múlva utalásnap van, addigra nem tudom a case-t lezárni. Kérdés, hogy mit csináljak, hogy ne utalja át az accountom ezt a fee-t mert nem fizetik ki ezt a terméket sem ahogy látom. Vagy ami e hónapban keletkezett, az ilyenkor nem utalandó, csak a következő hónapban? Hogy működik ez az időrend?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.