Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) oriic válasza Busterftw (#600) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nanana, én ezt írtam :D [link]

Live-Die-Respawn

(#602) kicsako


kicsako
őstag

Pörögnek ám a craftok :D vasárnapra kész az ultimate lEPIC is.

[ Szerkesztve ]

(#603) Lacielvtárs válasza kicsako (#602) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen, gratula :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#604) kicsako válasza Lacielvtárs (#603) üzenetére


kicsako
őstag

Lepichez még egy darabka kell, fejből nem tudom de az talán csak 20%os, majd meló után kifarmolom, most csak craftokat indítani léptem be :D Ulti Lepiccel meg lesz a 10 karakter, de lehet a battle passos calibereket elköltöm slotra hogy kiszedjem a többit is. Van 2-3 karakter amihez 1-1 cuccot kellene csak kifarmolnom, a többit már kidobta amíg mást farmoltam.

(#605) Lacielvtárs válasza kicsako (#604) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a mázlista csákó ;]
ha nem veszed sértésnek :R
minden elismerésem, én is szeretném kivenni őket, tervben van, de tudod ahogy nyavalygok itt, az én szerencsém olyan mint a kutya vacsorája ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#606) kicsako válasza Lacielvtárs (#605) üzenetére


kicsako
őstag

Mázli?? Majdnem 200 órám van benne :D 2 hét szabin voltam, így 0-24 pörgött. Most be fog lassulni meló mellett, de igazából amit akartam(Ulti Bunny, Tamer, Enduring Legacy, Afterglow Sword, 10+ catalyst, 4 activator) mind megvan már. Mellé halt az összes Hard Boss is, így visszavehetek a tempóból és mehet "idényjátéknak" amikor jönnek a frissítések.

(#607) Deck válasza kicsako (#606) üzenetére


Deck
titán

Előbb utóbb átkell gondolniuk majd dolgokat, gondolva az új/casual játékosokra is. Ez a felére csökkentő modulos dolog egyszer elmegy de egy fegyverbe pl 10 kell, ha meggondolod magad vagy bármi és eltér a jele akkor továbbiak. 2 fegyvered van legalább amit használsz (nagy nehezeb kifarmoltad 4xer fejlesztetted ha ultimate, tehát még ennyi kell belőle) + modul kapacitás növelő minden fegyveredbe. + a karakteredbe. Jobb esetben egybe, de akár többé ha többel akarnál játszani. És itt is kell a 10 modul csökkentő legalább + továbbiak ha módosítanál. + a sok farm ezekhez. De persze minden egyes alkalommal újra elkell érni a proficiency 40et különben nem használhatod a modul csökkentőt se karakternél se fegyvernél így azt is farmolhatod. 10x-er.
És ezek csak a fejlesztések, nem beszélve a kifarmoláshoz való idővel attól függően mennyire vagy szerencsés, mert 1 itemet 4felé vágtak... :D
Sokan végig viszik majd és annyi volt nekik a játék. Fizetni nem kell és tényleg nem p2w a játék. Éppen ezért lehetnének a skin stb árak barátiak, hogy sokkal többet vegyenek az emberek. A mostani árak nevetségesek. :D
De maga a játék jó, teljesítménybeli gondok vannak továbbra is, jó a kommunikációja a fejlesztői csapatnak. De amúgy élvezetes a játék persze. Csak hát ha új játékosokat akarnak akik fizetnek is és nem csak abbahagyják a játékot a sztori után jobb esetben változniuk kell. :K

PS5

(#608) kicsako válasza Deck (#607) üzenetére


kicsako
őstag

Catalyst/Activator az összes Amorph patternen rajta van, akkor is kapsz belőle előbb-utóbb ha nem akarod. 1 Hónapja sem jött ki a játék, casualként ennyi idő alatt már kell hogy legyen legalább egy maxos fegyver+karaktered. A Catalyst rendszer teljesen rendben van, egyetlen módosítás ami kellene rá hogy a Skill és elemental modok azonosak legyenek, így tudd cserélgetni bosstól függően.
Valamiért mindenki elvárja manapság hogy első adandó alkalommal hozzád vágjanak mindent és maxos legyél idő előtt, miközben ez egy live-service játék ami folyamatosan kap majd frissítéseket nem kell sehova sietni. Aki egy kis időt beleöl(lásd én) simán kihúzott ennyi idő alatt 4-5 karaktert/fegyvert maxra ami bőven elég a jelenlegi contenthez.

Te is leírtad, nem P2W a játék pont ilyenkor szokás drága skineket berakni, lásd pl. valorant.

(#609) Deck válasza kicsako (#608) üzenetére


Deck
titán

Fortnite-ba se ilyen drágák a skinek. És az azért piacvezető. Valorant drága de az is fix. Itt meg egy új belépőről van szó.

Casual szinten pedig nincs mindenkinek ennyi idő alatt 4-5 karaktere (kifarmolt) és maxos fegyvere. (sőt azok endgamenél fel is adják) Teljesen más az elképzelésed a Casual játékosokról és a saját idődhöz méred, mikor szabadságon nyomtad megállás nélkül 0-24-be ahogy írtad is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#610) kicsako válasza Deck (#609) üzenetére


kicsako
őstag

Tippre kicsit egyszerűbb skineket készíteni egy fortnitehoz azzal a bugyuta mesés grafikájával mint itt ahol minden teljesen részletes.

(#611) Deck válasza kicsako (#610) üzenetére


Deck
titán

Ezek csak skinek, egyikhez se nehéz. Főleg ha valakiknek ez a munkájuk. De ne menj már át fanboyba... Lásd, hogy egy új induló live service játéknál ezek az árak durvák. És kitudja meddig fut majd. A R6S, Valorant, Fortnite, CS is mind stabil hosszú évek óta futó játékok amik ingyenesek.

PS5

(#612) kicsako válasza Deck (#611) üzenetére


kicsako
őstag

R6S fizetős, max ubi subbal tudod ingyen játszani
Valorantban is rögtön drágák voltak a skinek megjelenéskor, nem később jött ez az árazás.
Fornite már leírtam
CS-t felhozni elég meredek tudván hogy kb. többet kaszálnak a ládás dolgokon mint a szerencsejáték zrt ;] Ott 1-1 skint, matricát stb-t akár milliókért is eladnak az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#613) Deck válasza kicsako (#612) üzenetére


Deck
titán

Tudtam megemlíted. De voltmár free vagy az a 3k amennyiért akcióba adják... De technikailag fizetős.
De látom a lényeget nem akarod megérteni sajnos.

PS5

(#614) Lacielvtárs válasza kicsako (#606) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jahh értem, akkor haladsz ennyire, mindenesetre tényleg gratula a teljesítményhez :C :R

tényleg, ezek a skinek lehet egyszer akciósak lesznek majd a játékban?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#615) warcat


warcat
veterán

Hasznos trükk redditről: ha a modulok közül (access info) előkeresed az adott colossus által dobott transcended modot, egyből tudsz sorbaállni, nem kell várni restartra vagy albionba visszamenni.
Példa: Contagion mod, kikeresed, megnézed hol esik, és egyből bedobja a dead bride ablakot.

Tipp: az időt lerövidítheted ha elkezded trackelni a kedvenc colossusok modjait, van rá ugye négy hely

EA: It's in the crate!

(#616) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

srácok, a sima Gley-nél van arra mód hogy a skill ne a megölt enemy "véréből" töltődjön hanem mondjuk az MP-ből?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#617) oriic válasza Lacielvtárs (#616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gley-nél nincs MP.

Live-Die-Respawn

(#618) wjbhbdux válasza Deck (#607) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Warframeben a skinek után a Forma (ami itt a Catalyst) hozza a legnagyobb bevételt a fejlesztőknek, ezen nem fognak itt változtatni, direkt kell úgy dobálni a karakterre mint a cukorkát a szádba :U .

/s

(#619) Lacielvtárs válasza oriic (#617) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszönöm a választ :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#620) Deck válasza wjbhbdux (#618) üzenetére


Deck
titán

Normális áron, normális skinekkel lehetne nyomni... Lásd Fortnite.

PS5

(#621) Octi válasza Deck (#620) üzenetére


Octi
aktív tag

Azért némi különbség, hogy ott a játékos bázis mérete folytán beleférnek nekik ezek az árak. Az EPIC CEO saját bevallása szerint napi 4-5 millió dollárt keresnek azzal a játékkal. Ebbe az összegbe sok minden belefér. Még a full veszteséges store is ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#622) Busterftw


Busterftw
veterán

Na meglett most reggel a Cold Bloodedness Vespers Void mission :)
Hardon 15x Void shard farm, aztan 5x Hard probalkozas es kb 10-12 Normal probalkozas es beadta 1.2% drop rate mellett.

Reddit utan altam neki, ott a csavi 100+ Normalon kapta meg.

(#623) Deck válasza Octi (#621) üzenetére


Deck
titán

Ha túl drága nem veszik annyian, mintha olcsóbb lenne. Akkor többen, többet. Pont mint a full price áras játékok.

PS5

(#624) wjbhbdux válasza Deck (#620) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Fortnite olcsóbb, cserében tele van reklámmal.
Meg az olyan játék ami sokaknak első, rászoktatás a mikrotranzakcióra. Egy ilyen mély farmolós játékba már pénzköltő veteránokat várnak :DDD

A Nexon nagyon rég benne van ebben a buliban, ha úgy érzik, hogy kevés drága skin eladásból több bevételük van, mint több olcsóbb skin eladásából, akkor ez fog menni a játékban. Náluk Ázsiában már akkor mentek a mikrotranzakciók, amikor itt még nem is hallottunk F2P játékokról az Enemy Territory kivételével, ráadásul sok esetben pár napra vagy 1 hétre bérelhető cuccokkal... Az ottani kultúrában már több generációs a felvágás a drága skinek értékével.

/s

(#625) Octi válasza Deck (#623) üzenetére


Octi
aktív tag

Ha túl drága nem veszik annyian, mintha olcsóbb lenne.

Egyszer állj meg 5 percre a lobbyban, és figyeld a játékosok skinjeit. Dugig van a játék az 5000 caliber-es skineket használó játékosokkal. Az pedig 36e HUF környéke.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#626) Deck válasza Octi (#625) üzenetére


Deck
titán

Attól még, mert van pár nem jelenti azt, hogy nem lenne több ha olcsóbb lenne. Ez egy teljesen új IP. Bármi lehet vele. Az áraik viszont túlárazottak. Ez tény. Nem értem miért olyan nehéz ezt megérteni...

[ Szerkesztve ]

PS5

(#627) Octi válasza Deck (#626) üzenetére


Octi
aktív tag

Az áraik viszont túlárazottak. Ez tény. Nem értem miért olyan nehéz ezt megérteni...

A Ferrari is egy túlárazott termék, nekünk. Az arab sejk szerint nem, van is neki 5. Az hogy neked, nekünk valami drága, nem egyenlő azzal, hogy túlárazott. Az a termék van túlárazva, amit senki nem vesz meg. Ebben az esetben ez abszolút nem áll fent. A Nexon nem egy kisvállalkozás a garázs hátuljában. Szerintem el tudják dönteni, melyik konstrukció hoz több bevételt.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#628) Deck válasza Octi (#627) üzenetére


Deck
titán

El aztán vagy igazuk lesz vagy mennek a levesbe... :D

PS5

(#629) Synaptic


Synaptic
senior tag

Ultimate Lepic farmhoz keresek társat/kat.. Van egy szinte fullos Ulti bunny -m hozzá.

Ryzen-7-5800x3D/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#630) Octi válasza Deck (#628) üzenetére


Octi
aktív tag

....vagy mennek a levesbe

Ez a veszély nem valószínű hogy fenyegeti őket. Nekik a mobil játék piac olyan, mint az Epic-nek a Fortnite. Olyan bevételt hoz, hogy szinte bármilyen tévedés belefér :DDD

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#631) Deck válasza Octi (#630) üzenetére


Deck
titán

Mármint a játék.

PS5

(#632) ProEvoFan válasza Octi (#630) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor nincs eselyünk. :D

(#633) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#634) kicsako


kicsako
őstag

Na ez is pörög már :D Ulti karakterekből csak Gley és Ajax hiányzik jelenleg.
Bunnyba beleraktam vagy 6 catalystot, de rájöttem hogy feleslegesen, 2-3 elég lett volna a farmoláshoz, bossokra valószínűleg inkább Lepicet fogom megépíteni, szerencsére még van kb. 3-4 gombám meg vagy 8-10catalyst.

Közben az Enduring Legacyra proccoltak a bis statok:

Erre pedig majd kell egy Firearm Atk, de elfogyott a mati :(((

(#635) Lacielvtárs válasza oriic (#633) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

waooo ő lesz az új ulti karakter? :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#636) kicsako válasza Lacielvtárs (#635) üzenetére


kicsako
őstag

A videóban az Ultimate Valby szerepel, ő az új karakter: Luna

(#637) Lacielvtárs válasza kicsako (#636) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jajj tényleg ezt szokás szerint benéztem :W
köszi az infót, hát ulti Valby-t így vagy úgy de meg fogom szerezni, de inkább úgy ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#638) Milo629


Milo629
aktív tag

Na (egyelőre) vége a szenvedésnek, a 9-es pattern helyett átálltam a 113-asra de még így sem akarta az igazat és elvitt egy fél napot a 10%-os Ultimate Bunny Enhanced Cells, erre ma 3.-ra kiesik a 82-es patternből a 6%-os Code. Ez így a végére kicsit azért vigasztalt, de közben az egész Ultimate Bunny farmban lehet vagy 30-40 órám. :DDD

(#639) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

srácok, ezt a teljesítményt hogy tudom elérni? :R
már csak ez hiányzik
jól gondolom hogy az adott fegyver kategóriába be kell nyomni egy energy aktivátort?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#640) oriic válasza Lacielvtárs (#639) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Special ammót használó fegyverbe kell tenned egy energy activatort igen. (a vörös töltény ikonos fegyverek egyikébe) Több ismerős is a Greg's Reserved Fate-be tette mert ugye azt buffolják én inkább megvárom a következő update-et, elvileg jönnek új fegyverek is hátha lesz közöttük valamilyen jó speciál ammós cucc :D

Live-Die-Respawn

(#641) Lacielvtárs válasza oriic (#640) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszönöm a választ :R
igen abban a kategóriában számomra is az talán az egyetlen használható fegyver :D

de végre öröm és bodottá, tegnap meglett az a nyomorék Frost Walker :C
persze nem az én érdemem 'vót, bár az ulti Gley brutális, most őt húzom

az utolsó bosshoz van tanácsotok/tanácsod? egyszerűen nem tudom mikor kell lőni az oszlopokat, azt már értem hogy a tűgolyókat nem szabad oda engedi az oszlop köré hogy sebezze és hogy az oszlopokat össze kell "kötni" és az kiüti és utána sebezhető a boss

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#642) oriic válasza Lacielvtárs (#641) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passzolom a kérdés, még a Frost Walker sincs meg nekem :D

Live-Die-Respawn

(#643) Lacielvtárs válasza oriic (#642) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ooo azt hittem pedig ulti Gley cuccod onnan van :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#644) oriic válasza Lacielvtárs (#643) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jó emlékszem UltiGlay-hez nem kell semmi Frost Walkertől.

Live-Die-Respawn

(#645) Lacielvtárs válasza oriic (#644) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igaz épp most néztem én is hogy félre beszélek ott ulti Viessa cucc van, de az utolsóban már van ulti Gley cucc
mindegy is, teljesen azt gondolom hogy neked már minden boss megvan, hogy miért, nem tudom :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#646) scyllafren


scyllafren
senior tag

En ott hagytam abba a jatekot, hogy a mergezo bosst tobb nekifutasra se sikerult leolni, mert fullra gyogyitja magat a 3 dropbol... Marad Once Human :D

(#647) kicsako válasza Lacielvtárs (#641) üzenetére


kicsako
őstag

Tornyokon van egy gomb amit ha lősz, akkor forog rajta körbe a nyíl. Az összes nyílnak jobbra kell néznie. Ha a tűzgömbök eltalálják elégszer(nem tudom pontosan, talán 10?) a tornyot akkor reseteli és kezdheted újra lövöldözni hogy irányba álljon. Amikor kezdődik az intermission már érdemes szétszóródni, ha gyorsak/ügyesek vagytok akkor a tűzgolyókat sem kell lőni igazából.

@scyllafren az dmg issue :D Azt leszámítva kb. semmit sem csinál a boss, csak legyen dmg-d a hordókra.

[ Szerkesztve ]

(#648) Lacielvtárs válasza kicsako (#647) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszi az infót :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#649) Busterftw válasza scyllafren (#646) üzenetére


Busterftw
veterán

Amúgy tipp a normal bossokra, world chaten beirod valaki segítsen és legtöbbször valaki invel és letolja neked.

Én csak 2x játszottam el, mert oké hogy damage issue (ha solozol) de addig nem tudsz a sima sztorival haladni azt illetve befejezni, aki valljuk be meh mechanic.

Én most az hard Executionerrel szívok, farmoltan a Ult Viessahoz materialt, már csak a blueprintek és a code kell.
De így hogy a Hard bossok nyögvenyelősek, kicsit megint megakadva érzem magam.

Max visszamegyek Thunder Caget szintezni, az legalább ismételhető fix quest, nem lutri hard boss. :)

[ Szerkesztve ]

(#650) ProEvoFan válasza oriic (#633) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A bugos trófeát (Assign module socket types 10 times) jó lenne ha bug mentesítennék.

(#651) oriic válasza ProEvoFan (#650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom hogy, de nekem meglett miután a Pythont kétszer reseteltem.

Live-Die-Respawn

(#652) kicsako válasza Busterftw (#649) üzenetére


kicsako
őstag

Hard bossokra elég ha 1 fegyvert felfejlesztesz, anélkül ne várja el senki hogy végigüti a hard bossokat/missionoket. Nekem Ajaxban 0 catalyst 0 gomba van, Tamerbe raktam 1 gombát meg 6 catalystot és végig is ment az összes hard boss, egyedül Frost Walkeren voltak gondok, de az amilyen bugos nem csoda.

(#653) Busterftw válasza kicsako (#652) üzenetére


Busterftw
veterán

Hard missionok mennek simán.
Egyébként például Hard Executioner ment volna egy csapattal, mert nem halunk annyiszor, csak ugye van a rohadt time limit.

[ Szerkesztve ]

(#654) Lacielvtárs válasza Busterftw (#653) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen ez ilyen, ha nem elég az idő akkor szerintem kevés a damázs :D
de sokszor voltam én is így, kitartás :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.