Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16183) fattyu


fattyu
veterán

elmentem nyomkodni egy MMbe. felmerült hogy egy 8as talán kompromisszumnak elmenne.
inkpad 3 és aura one került megnyomkodásra.

az aurona one-on hogy e tetves beállításokhoz fényerőhöz SEMMIHEZ nem férsz hozzá reg nélkül az agyfasz.... egy mm közepén nyilván nem egyszerű. facem nem fogadta el. gmail gyanus aktivitás miatt nem engedett be. hülyét kaptam. végül kísérőmnek sikerült. nem tudom. nem győzött meg. pilács off módban azért nem olyan ég és föld a kontraszt a vizplexesemhez képest.... beállítások sem győztek meg. a legkissebb sortávot is sokalltam. a legkissebb margó is sok. nem tudtam eltüntetni sem az oldalszámlálót alulról sem a címsort fentről. meh....

inkpad 3 sokkal jobb. kontrasztra is jobban tetszett. vannak lapozógombok is. margó is kissebb sortáv is szűkebbre vehető, el lehet tüntetni minden felesleget, maximalizálva a hasznos területet.

kupon napok akcióban 64. meg is vettem volna ha van bárhol egy darab a kiállított agyonnyúzotton kívül.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.