Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) hampidampi válasza Narxis (#16448) üzenetére


hampidampi
senior tag

Maga az, hogy ocr-es pdf egy fából vaskarika.
Alapból ha scannelsz, akkor kép keletkezik. Ezt lehet képbe vagy pdf-be képként elmenteni.
Ha ebből szeretnél szerkeszthető verziót készíteni, akkor lehet ocr-ezni. Ocr program viszont nem szokott ilyet csinálni, mint amit küldtél. Hacsak nem szöveges pdf-be menti el -> fából vaskarika.
Vagy valakinek megvolt szerkeszthető formátumban, de pdf-et nyomtatott belőle -> fából vaskarika.

A legegyszerűbb, ha eleve e-könyv formátumban szerzed meg a könyvet, nem pdf-ben.

(#16452) Narxis válasza hampidampi (#16451) üzenetére


Narxis
nagyúr

"A legegyszerűbb, ha eleve e-könyv formátumban szerzed meg a könyvet, nem pdf-ben."

Erre törekszem, bárcsak elfelejtené mindenki a pdf-et. Legszívesebben betiltanám a pdf formátumot és aki azt használ azt 20-szor korbácsolnám minden egyes pdf fájlért.

Thanos was right.

(#16453) stewe2 válasza Polllen (#16443) üzenetére


stewe2
aktív tag

Köszi, Lux 4 lesz belőle :)

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#16454) Polllen válasza stewe2 (#16453) üzenetére


Polllen
nagyúr

MM-ben most 37k.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16455) zebede


zebede
őstag

Erről az olvasóról esetleg van valakinek tapasztalata?

Androidos, gondolom viszonylag gyorsan merül, mármint a nem androidosokhoz képest, de ez engem zavarna.
Sőt rádobnám PlayStore-ból az AlReadert, amivel az animált lapozós fícsör is ki lenne pipálva. :D

És 8"-on már elgondolkodnék hogy visszatérek einkre olvasni tabletről.
Gondolom ekkora kijelzővel máshol sem találok olcsóbban olvasót?

(#16456) farkas-j válasza zebede (#16455) üzenetére


farkas-j
őstag

Én is a páromnak kerestem ebookot, de nem voltak ilyen extra kritériumok mint nálatok. ;] A MM-ban kézbe vett több típust is (csak 6"-osak voltak), ezért azt kérte, hogy lehetőleg nagyobb legyen. Körbenézve a hazai kínálatban végül a 7,8"-os PocketBook 740 InkPad 3 maradt fenn a rostán a tudása és az ára miatt. A márka nem rossz, a készülékről is elég jókat olvastam. Tud szinte mindent amit a konkurens készülékek, és ráadásul magyarul is tud. Amikor vettem, az Alsa-nál 73eFt volt gyári tokkal együtt. Így már nem is volt olyan vészes az ára. Nagyon bevált, szereti a párom!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#16457) Menotti válasza Narxis (#16444) üzenetére


Menotti
aktív tag

ABBYY FineReader…

én ezzel csináltam epubot...

(#16458) farkas-j válasza Menotti (#16457) üzenetére


farkas-j
őstag

Az ABBYY FineReader valóban nagyon jó kis OCR program, én is használom (bár nem könyvekhez). A könyvnél azért lehet némi probléma. Ha végicsináltatod a helyesírás ellenőrzést az nagyon hosszú idő/munka átnézni javítani. Ha nem, akkor bizony keletkeznek néha érdekes szavak vagy karakterek. Én legalábbis ezt tapasztaltam dokumentum vagy PDF beolvasásnál. Egyébként most, hogy említetted lehet, hogy teszek egy próbát (ellenőrzés nélkül). Az asszony meg ha olvassa a könyvet majd kitapasztalja, hogy keletkezett e benne hülyeség :P

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#16459) szirupka


szirupka
csendes tag

Sziasztok! Tegnap végre Pocketbook Touch Lux 4 tulajdonos lettem, és szeretnék hozzá tokot. Ki milyet használ? Tényleg csak az eredeti PB tokok tudják az automata alvás funkciót? Köszi a segítséget! :)

(#16460) totasenior válasza szirupka (#16459) üzenetére


totasenior
tag

Természetesen nem - elvileg.
Itt az a lényeg, hogy a tokban, a megfelelő helyen legyen egy mágneslapka, amely hatással van az olvasóba beépített érzékelőre.
Ez a hely könnyen kideríthető, ha az olvasó káváján lassan mozgatsz egy mágnest, és ahol aktivizálódik, oldódik az altató/ébresztő funkció, meg is találtad. Pocketbookok esetén legtöbbször a lapozógombok valamelyike környékén található.
Amikor ez a hely már ismert, könnyen kimérhető a tokon, hová kell a mágnes.
Némi mókolással a szerelés megoldható, kellő kézügyesség, és megfelelő szerszámok esetén (tok függvényében) meg is lehet csinálni több-kevesebb idő alatt (én már PB IP3 esetén ezt eljátszottam, mivel sokára jött ki gyárilag ilyen tok).
Ezen kívül a neten (pl.: ebay, aliexpress, amazon, stb) kereshető, többnyire lesz is előbb-utóbb ilyen tok. A keresésben érdemes beleírni a sleep/wake up kifejezést is a típus meghatározásán kívül - ez szűkiti némileg a találatokat.

(#16461) Dolphine válasza szirupka (#16459) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!

Én innen vettem a Kobo Clara HD ebook olvasómra és tökéletes!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#16462) csigus


csigus
újonc

Sziasztok! Én sajnos semmit nem tudok hozzátenni a beszélgetéshez, csak tanácsot szeretnék kérni. E-book olvasót szeretnék venni, próbáltam utána olvasni, de nem is igazán értem, amiket írtok. Tökéletesen analfabéta vagyok a számítástechnikához, igazi végfelhasználó. Nekem az lenne a legfontosabb, hogy minél kisebb hozzáértéssel tudjam használni, könyvet venni/letölteni. Persze amellett jó minőség, tartósság, könnyű kezelhetőség fontos, és jó olvashatóság. Az első ötletem a Kindle 10 volt, de igazából arról sem tudok többet, mint másokról. Szóval, ha szántok rám egy kis időt, hogy ajánljatok valamit, azt nagyon megköszönöm.

(#16463) meoindil válasza csigus (#16462) üzenetére


meoindil
aktív tag

Szia!

Szerintem mindenképp el kellene döntened, hogy milyen funkciókra van szükséged alapvetően. Legyen háttérvilágítása vagy nem (szerintem jó ha van)? Kellenek fizikai lapozógombok vagy jó az érintőképernyő?
Ezeket mindenképp neked kell eldöntened.

(#16464) szirupka


szirupka
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

(#16465) szirupka válasza csigus (#16462) üzenetére


szirupka
csendes tag

Véleményem szerint ami a legfontosabb egy olvasó kiválasztásánál, a háttérvilágítás, a hosszú üzemidő és a logikus menürendszer. Ami előny még, ha sok formátumot tud kezelni, bár ez megoldható konvertálással. Ezért esett a választásom a Pocketbook Touch Lux 4-re, mert mindent tud, amire szükségem van, bár az üzemidőről még nincs tapasztalatom, remélem hozza, amit ígérnek. :) A 6"-os kijelző szerintem tökéletes, könnyű kézben tartani, és tökéletes olvasásélményt ad annak ellenére, hogy nem túl jó már a szemem. :) Vannak nagyobb tudású olvasók, egy ideig rá voltam kattanva a PB Touch HD3-ra, ami mostanában fog kijönni, de beláttam, hogy a zenehallgatást nem igazán használnám ki, illetve az az üzemidő rovására is megy, a bluetooth pedig helyettesíthető a wifi-s átvitellel. Ár-érték arányban szerintem most az egyik legjobb választás a Lux 4, és most a MM-ban jó áron (esetleg ingyen áruhitellel is :) ) elérhető. :)
(A Kindle Paperwhite is jó választás lehet, bár arról nincs tapasztalatom.)

(#16466) Polllen válasza szirupka (#16465) üzenetére


Polllen
nagyúr

Edigitalban is kapható akciós áron.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16467) szirupka


szirupka
csendes tag

Az előző olvasómat többek között azért cseréltem le, mert tönkrement a microusb csatlakozója, kicsúszik belőle a vezeték, és a laptophoz való csatlakozás is csak nehézkesen oldható meg. Szerintetek van lehetőség javíttatni, vagy felejtős? Köszi!

(#16468) Menotti válasza szirupka (#16467) üzenetére


Menotti
aktív tag

Egy ügyes kezü tv szerelőt rá lehet beszélni a cserére...

(#16469) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Sziasztok!
Asszonynak szeretnék 30-35K körül egy E-book olvasót.Totál hülye vagyok a témában.Ennyi pénzért mit ajánlanátok?Olvasgattam a "népítéletet", de nem lettem okosabb... Annyi kívánságom lenne, hogy hazai boltokban szeretném megvenni.Előre is köszi a helpet! :R

(#16470) cigam válasza ProEvoFan (#16469) üzenetére


cigam
félisten

Most jóárasítva kapható a Pocketbook Touch lux 4, és a Touch HD 2

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#16471) Pttypang


Pttypang
veterán

A 10-es kindle pw 4-el vegul egesz jot fogtam ki, a pdfekkel, amiket neztem rajta eddig rendben leszek szerintem.
Kepeket linkelhetek rola, hogy nez ki rajta a pdf, de szerintem talaltok neten is rola eleget.
Koszi a segitseget :R

Everybody lies.

(#16472) csigus válasza meoindil (#16463) üzenetére


csigus
újonc

Köszönöm, hogy reagáltál. Persze, háttérvilágítás legyen, lapozógomb szerintem mellékes. Amúgy arra szeretném használni, amire eredetileg kitalálták, könyvet olvasni. Otthon, hosszú repülőúton, és ne kelljen sokat szenvedni a formátumokkal, mert az ismeretlen terület a számomra.

(#16473) pjen válasza csigus (#16472) üzenetére


pjen
félisten

Van a Calibre,megold mindent,egy kattintással.Van totyikja is.

(#16474) #16820480


#16820480
törölt tag

Sziasztok,

Anyukámnak néznék Karácsonyra e-book olvasót. Első nekifutásra főleg olyasmiket kapna rá olvasni, amik a MEK-ből ingyen elérhetők (klasszikus regények, illetve Rejtő és hasonlók). Nagy elvárások nincsenek, olyan 30 ezerig nézelődnék, nem kell igazából háttérvilágítás, érintőképernyő nem lenne rossz, egyszerű kezelhetőség kellene, és mindenképpen támogassa rendesen a magyar ékezeteket (bár gondolom azért manapság ez csak nem lehet gond).

Elsőre az evidens Kindle jött szembe, mint választási lehetőség, de azért gondoltam inkább megkérdezlek titeket is, mert a többi márkát nem igazán ismerem (vannak olyanok, amikről nem is hallottam még).

(#16475) Ajándékok válasza #16820480 (#16474) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Háttérvilágítás kell. Ha egyszer akarod rátenni a könyveket, hogy utána egyedül, számítógépes bűvészkedés nélkül válogathasson, olvashasson, akkor a kindle-t felejtsd el.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#16476) pjen válasza #16820480 (#16474) üzenetére


pjen
félisten

Ha nem akarsz egyszerre 3000 könyvet tárolni az olvasón,hanem mondjuk csak 20-30 at,könnyen kezelhető a kindlével.

(#16477) Narxis válasza Menotti (#16457) üzenetére


Narxis
nagyúr

Fúú kösz, még régen valahol javasolták aztán teljesen elfelejtettem. Most kipróbáltam és tökéletes! jeee :R

Thanos was right.

(#16478) consono válasza Ajándékok (#16475) üzenetére


consono
nagyúr

Mi számítógépes bűvészkedés van abban, hogy elküldöd magadnak e-mailben az olvasni kívánt könyvet? Sőt, pl. a dibook-on ha veszel könyvet az is elküldi rá.

"In God we trust. All others must bring data"

(#16479) pjen válasza consono (#16478) üzenetére


pjen
félisten

Kolléga több ezer könyvet tart az olvasón,különböző szempontok szerint rendszerezve.

(#16480) Ajándékok válasza consono (#16478) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Nem tudom milyen idős vagy, de a szüleid, nagyszüleid, dédszüleid, akik olvasni szeretnek, de talán sosem használtak számítógépet, mit mondanának?

pjen: Kérem a hsz számát, ahol ezt írtam, mert én nem találom.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#16481) consono válasza Ajándékok (#16480) üzenetére


consono
nagyúr

Elég öreg vagyok ahhoz, és sajnos nem vagyok olyan szerencsés, hogy anyukámon kívül más még éljen közülük... Anyukám analóg könyvet olvas csak, de ha lenne olvasója én kezelném és tölteném fel kontenttel. Arra is egyszerűbb szerintem az e-mail, mert nem kell fizikailag kapcsolatba kerülnöm az olvasóval.
Persze ha valaki a teljes könyvtárát egyben az olvasón tartja nem 3-4000 e-mail csatolmány a legjobb megoldás...

"In God we trust. All others must bring data"

(#16482) Polllen válasza consono (#16481) üzenetére


Polllen
nagyúr

Először az amazonnak volt ilyen szolgáltatása (whispersync), de ma már az összes nagy gyártónak van.

Az amazon biztosan konvertál ezzel a szolgáltatásával, a többiek lehet csak továbbítanak, de a többiek file támogatása szélesebb körű lehet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16483) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom ...
Már kérdeztem azt hiszem, de konkrét tipusról.
De most változott. Általánosságban kérdezném, ha szeretnék venni egy kamasznak ebook olvasót, mennyiért milyet tudok, mi lenne a legjobb, lehetőleg legkevesebb kompromiszummal.
Nagy képernyő ? Pár vélemény alapján, azt mondom, nagyobb kényelmesebb.
Már tudnak böngészni is? Nem is gondoltam volna, de mai világba, sztem nem hátrány, zene lejátszás? Ugyan erre is akár ott lehet e telefon, de szerintem ha nem kerül sokkal többe ezért, akkor inkább legyen benne mint sem.
Most hirtelen ennyi jut eszembe erről, nem angyon értek a témához.
Azt is tudom, ahány személy annyi preferencia, de hátha mégis...
Remélem tudtok segíteni :)

(#16484) #16820480


#16820480
törölt tag

Köszi a válaszokat!
A könyvek rátöltését meg tudom én csinálni, azzal nincs nagy gond végül is. Csak ne legyen kizárólag xy áruházhoz kötve, hogy csak onnan lehet vásárolni rá.

Még a Pocketbook Touch Lux 4-et néztem, azt láttam is itt pár embernél, hogy ajánlott típus, csak azért tokkal mégis csak 40 felett van az akciós ára is. Ez lenne annyival jobb megoldás, amivel drágább?
A világítás tényleg ennyire esszenciális lenne amúgy?

(#16485) hampidampi válasza Sterilzona (#16483) üzenetére


hampidampi
senior tag

Hát, először is azt kell tisztázni, tényleg szüksége van-e e-könyv olvasóra.
Az e-könyv olvasók regény olvasásra a legalkalmasabbak, arra lettek kitalálva. Ha sokat olvas regényeket, érdemes venni egyet.
Nem jó jegyzetekre, zenehallgatásra, böngészésre, facebookozásra, videók nézegetésére. Nem mondom, hogy lehetetlen, de nem kényelmes ilyesmikre. Ha erre a feladatra kellene eszköz, akkor inkább tabletet vegyetek.

(#16486) Sterilzona válasza hampidampi (#16485) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Nem nem.
Elsődleges a könyvolvasás. :)

(#16487) LittleBiG007 válasza Polllen (#16482) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

"Először az amazonnak volt ilyen szolgáltatása (whispersync), de ma már az összes nagy gyártónak van."

Csak egy apró helyreigazítást engedj meg nekem. A funkció, amit leírtál, az a Send-to-Kindle, azaz email-ben az olvasóra lehet küldeni saját tartalmat. A Whisperync szolgáltatás viszont azt jelenti, hogy az éppen olvasott könyv adatai szinkronizálódnak a többi, ugyanazon felhasználónév alatt regisztrált Kindle eszközöddel. Ezáltal a könyvjelzők, kijelölések, jegyzetek és az, hogy hol tartasz az olvasásban, minden eszközödön elérhető lesz.

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#16488) Ajándékok válasza consono (#16481) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Hogy (gondolom) távolról email-el fel tudj rá tenni egy könyvet, aktív wifi kell. De úgy lecsökken az üzemidő.

sheratan: A háttérvilágítás miatt nem kell foglalkozni a külső fények helyével, erejével, szögével. És akár sötétben is lehet olvasni.
árukeresőn 37k a lux4 és 33k a lux3.

Sterilzona: Az olvasót tartani is kell. Órákig. Nem biztos, hogy a nagyobb a jobb. Az e-ink lassan vált képet. Ha 1 oldalon belül nagyítani tologatni kell a tartalmat (pl böngészés, pdf olvasás) az sok képváltással jár. Ezért nem ajánlott ilyesmire, bár használható.

El kell menni valami nagy áruházba, ahol több típus megnézhető, megfogható, kipróbálható.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#16489) JamesFinn válasza consono (#16481) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Sok könyvnél jó megoldás a pocketbooknál a dropbox fiók. A pc-n csak bemásolod a dropbox megfelelő könyvtárába a könyveket (nekem írók szerint van mappákba) és az olvasó szinkronizál. Ugyan így amit elolvasott azt tudod törölni is. Azt Nem tudom a kindle hogyan működik, mennyi könyvet lehet egyszerre elküldeni emailben.

(#16490) pjen válasza Ajándékok (#16480) üzenetére


pjen
félisten

(#16308) Ajándékok : :nem is volt olyan régen :P

(#16491) Polllen válasza LittleBiG007 (#16487) üzenetére


Polllen
nagyúr

Jogos! :R Mea culpa!

sheratan

A világítás attól függ, hogy ki hol olvas. Ha mindig jól megvilágított helyen, akkor felesleges. Én pl. azért váltok a kindle 4-ről (se érintő, se világítás), mert bár lakásban meg tudom oldani, hogy a kedvenc napelemes olvasólámpám oda teszem ahová kell, máshol nem. Minden más, ami ekönyv olvasáshoz kell nekem, az megvan benne.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16492) LittleBiG007 válasza Polllen (#16491) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

Érdekességképpen megkérdezhetem a Kindle 4-ed szériaszámának második négy számjegyét?

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#16493) Petroimro


Petroimro
csendes tag

Sziasztok,

Barátnőmnek szerenték egy e-book olvasót venni, mert nagyon szeret olvasni, de pl. tömegközlekedésre nem akar (hagyományos) könyvet vinni magával minden nap. Magyar és angol nelvő könyveket olvas, így a beépített szótár is nagyon hasznos lenne.
Visszaolvasva a fórumon 3 típus lett szimpatikus:
- Kindle Paperwhite III
- Kindle Paperwhite IV
- Pocketbook Touch Lux 4

Az viszont nem világos, hogy mik a fő különbségek a PW és a PB között? Azt olvastam, hogy a PW zártabb rendszerű, de ez mit jelent?
Illetve az Amazonom vásárol e-könyveket lehet használni a PB olvasón? A PW4 megéri a 3-al szemben?

Sajnos teljesen tanácstalan vagyok, nem használtam még ilyen eszközöket és nagyon hálás lennék, ha tudnátok nekem tanácsot adni.

Előre is köszönöm!

(#16494) LittleBiG007 válasza Petroimro (#16493) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

"Az viszont nem világos, hogy mik a fő különbségek a PW és a PB között?"
Minden. Nem is tudom, van-e bármilyen közös bennük. Ja igen, világítás mindkettőben van. De ennyi. Ezen kívúl minden eltér: a magyarországi jelenlét, a magyar nyelvű menü megléte, a garanciaidő, kijelző felbontása, lapozógombok megléte, a kezelt könyvformátumok száma és fajtája, könyvek tárolása, SD kártyahely bővíthetőség, bolthoz kötöttség stb. stb.

"Illetve az Amazonom vásárol e-könyveket lehet használni a PB olvasón?"
Nem.

"A PW4 megéri a 3-al szemben?"
Mindenképpen.

[ Szerkesztve ]

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#16495) arcitec válasza LittleBiG007 (#16494) üzenetére


arcitec
addikt

Na pont ebből nem derül ki melyik a jobb, írván szinte semmiben nem egyeznek meg. Mondjuk az új Kindle Paperwhite vs. POCKETBOOK Touch Lux 4 közül nem tudok jelenleg a fenti írások után sem dönteni ..
Nálam a betűméret az ami egy fő szempont, jó lenne szemüveg nélkül használni ..
Csak az egyik magyarított? Az nem akkor gond szerintem ..

[ Szerkesztve ]

(#16496) LittleBiG007 válasza arcitec (#16495) üzenetére


LittleBiG007
Topikgazda

A Kindle 14 beépített betűmérettel rendelkezik. Nekem túl sok a feleslegesen nagy betűméret, és a legkényelmesebb sajnos valahol 3 és 4 között lenne. Ezért fáradtságomtól függően állítom 3-ra, vagy 4-re..A Pocketbook viszont egy csúszkán állítható, a számítógépen megszokott betűméret jelöléssel. (Pl. 12 pt)

Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

(#16497) Polllen válasza LittleBiG007 (#16492) üzenetére


Polllen
nagyúr

1701

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16498) kisskd válasza LittleBiG007 (#16494) üzenetére


kisskd
tag

Milyen megkötést jelent most a kindle amazon kötöttsége? (Feltéve, hogy könyv "mindenfelől" jönne, és jó eséllyel kifejezetten nem az amazontól, inkább magyar boltok/egyéb források)

Én is úgy láttam, hogy ha kell a touch meg a világítás (ami szerintem alap a kényelmes, flexibilis olvasáshoz), akkor árban alulról haladva nem találni nagyon mást, mint 37k-ért PB Touch Lux 4 (vagy ugyanennyiért butábbak), kicsivel utána PW3, aztán plusz 10k körül PB Touch HD 2. Kihagyok valamit, esetleg rossz forrásoknál nézelődök?

[ Szerkesztve ]

(#16499) consono válasza kisskd (#16498) üzenetére


consono
nagyúr

Legrosszabb esetben konvertálnod kell a könyvet mobi formátumba, de több könyvesbolt ePub és mobi formátumban is elérhetővé teszi a könyveket.

"In God we trust. All others must bring data"

(#16500) hampidampi válasza kisskd (#16498) üzenetére


hampidampi
senior tag

Kobókat érdemes még megnézni. A Kindle-PocketBook-Kobo hármas általában amit szoktunk ajánlani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.