Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2677) nfsu17 válasza kezo0 (#2673) üzenetére


nfsu17
veterán

Nem sértettél meg, csak nem értetted meg a lényeget.
A digikábelen van legalább vagy 100+ csatorna, mely mind jön kártya nélkül. Azt a pár HBO-t most ne számítsuk ide. Ez bőven 90% fölött van, mármint hogy az egészre viszonyítva ennyi jön kártya nélkül. Azaz túlzással ki lehet mondani, hogy minden jön "simán".
A "Te" esetedben, a upc-nél ez megállja a helyét? Szerintem nem.
UPC-n is biztos van 100+ csatorna, melyből bizonyos helyeken jön 20+ kártya nélkül. Ez haverok közt sem jelenti azt, hogy minden jön. Csomó szolgáltatót lehet találni, ahol xy db selejt csatorna megy kártya nélkül digitálison. Nem ez lett volna a mondandóm lényege, mert pártíz csatornáért senki nem fog 100k-s cuccot venni. Vidaneten is jön 20 valamennyi csatorna simán, de a maradék 140 meg nem. Mégis oda soroltam, hogy "nem megy kártya nélkül". Ugyanis nem azt akartam "reklamálni", hogy Mo-n semmilyen formában nem használható majd ez a solo-s dvb-c, hanem azt, hogy kártyahely hiánya miatt nem lehet kiváltani egy jelenlegi STB-ot olyan helyen, ahol a kártya megléte biztosítja az adott szolgáltatónál elérhető összes csatorna nagyobb hányadát.

Én meg erre reagáltam:
de én csak azt az állítást cáfoltam, mely szerint egyedül a Digi szolgáltat kódolatlanul DVB-C csatornákat.
Én nem írtam ilyet, azt írtam, amit linkeltél: "a digikábelen kívül nem sok szolgáltató adja kártya nélkül a kódolt adásokat"
Az, hogy a upc-s példám - részben - téves (fentebb írtam, hogy nézőpont kérdése, hogy igaz-e), az egy dolog.
Ha az is adná az összes csatorna 90%-át kártya nélkül, akkor elismerném, hogy rosszul írtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.