Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) dh66e válasza Laszlo733 (#3894) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Mit szeretnél csinálni ?

(#3902) Laszlo733 válasza dh66e (#3901) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Szia! Soronként 6db könyvtár van és a hatodik mindig belelóg a jobb felső sarokban lévő idő, illetve dátum felületbe. Úgy szeretném beállítani, hogy alatta jelenjenek meg a könyvtárak és ne a felső sorba lógjon bele. Görgetéskor is állandóan eltakarja az utolsó hatodik könyvtár az említett felületet. Gondoltam arra, hogy több könyvtárat engedélyezek egy sorban mint hat, de akkor annyira összemennek az ikonok, hogy messziről nem is láthatók a borítók.

(#3903) zolaas


zolaas
senior tag

Üdv!
Kis segítség kellene. Prime 3.0 lejátszó. A letöltött sorozatrészek mellé bemásolom a feliratfile-t, de nincs feliratom lejátszás közben. A pop up menu gomb megnyomásakor, csak beállítás és ki lehetőségem van.Természetesen egyformára át vannak nevezve a file-k.

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#3904) dh66e válasza Laszlo733 (#3902) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Ezt olvasd át,vagy a terméktámogatási oldalon is ott van magyarul is ha regisztrálva van a készülék.

(#3905) Laszlo733 válasza dh66e (#3904) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Köszönöm, átnézem. Arra tud valaki megoldást, hogy pár napja a MusicFM stream-je 32kbit/s-ra váltott az eddigi 128-ról és így teljesen élvezhetetlen lett a rádió hallgatása. Olyan mintha egy fazékból szólna az egész.

(#3906) kezo0


kezo0
addikt

Megint jött egy új beta fw a D1-esemre.
Próbaképpen visszatettem azt a kettővel (?) ezelőtti első olyan firmware-t, amivel eredetileg megérkezett a jukebox funkció, és ami alatt mindig automatikusan meghosszabbodott a próbaidőszak, hátha... Minden hiába, most már azzal a firmware-rel is csak 31 napos próbaidőszak indítható, aminek letelte után fizetni kell(ene) a jukebox-ért. :(

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#3907) dh66e válasza Laszlo733 (#3905) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Rádiót nem hallgatok dune-ön,de ha tenném is saját playlistből tenném.
Nos ha nem cserélik a linket akkor neked is csak ez marad.

(#3908) Laszlo733 válasza dh66e (#3907) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Ok, köszönöm!

(#3909) Laszlo733 válasza dh66e (#3907) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Végül egyszerűen meg lehetett csinálni. A kedvencekből átmásoltam merevlemezre a parancsikont, majd notepadon átírtam a hivatkozást az interneten talált link alapján. Ezt követően egyszerűen visszamásoltam a kedvencek közé és már jó is lett.

(#3910) Locsi


Locsi
senior tag

Sziasztok. Van egy dvb-t, dvb-c képes Dune HD Solo 4K-m. Nem lehet megoldani valahogy, hogy a behangolt csatornákhoz manuálisan hozzáadni a csatorna logókat. Van egy ilyen opció, hogy csatorna ikonok frissítése, de csak kettőt tölt le, többet nem. Köszi.

(#3911) Rbert


Rbert
aktív tag

Beta Firmware-t érdemes feltenni?

(#3912) Dorian válasza Rbert (#3911) üzenetére


Dorian
félisten

Dune-nél simán.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3913) dh66e válasza Rbert (#3911) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Milyen lejátszóra,milyen fw-ről váltanál?

(#3914) Locsi


Locsi
senior tag

Bluray lemezeknél, csak a forced feliratot hogy lehet megjeleníteni? Ha kikapcsolom a feliratot, az a forced feliratot is kinyomja.

(#3915) dh66e válasza Locsi (#3914) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Beállítások/Feliratok opciónál ha jól rémlik lehet állítani.

(#3916) Rbert válasza dh66e (#3913) üzenetére


Rbert
aktív tag

Solo Lite - 170602_0154 - béta

[ Szerkesztve ]

(#3917) Locsi válasza dh66e (#3915) üzenetére


Locsi
senior tag

Sajnos a 4k solo lite-ban ha bdlite lejátszást választom, akkor kikapcsolja mindkettőt. A rendes bd lejátszó el se indítja.

[ Szerkesztve ]

(#3918) dh66e válasza Locsi (#3917) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Bocsi azt hittem régi lejátszód van.az újakra nincs rálátásom.

(#3916) Rbert
Ahhoz mindenképp sok mindent javítottak ahogy olvasom.

(#3919) kezo0 válasza Rbert (#3916) üzenetére


kezo0
addikt

Már csak azért is érdemes felrakni, mert bármikor visszatehetsz egy régebbi fw-t is, ha az újjal valami probléma lenne.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#3920) Rbert válasza kezo0 (#3919) üzenetére


Rbert
aktív tag

Azt már látom,hogy a MY Collection az angol lett.,feltettem a magyar nyelvet hozzá de mégis angol lett a jukeboxan is a filmek.

(#3921) Downsampling


Downsampling
senior tag

Sziasztok!

Dune Prime 3.0. Mostanában nagyon sok a fagyás, akár USB-ről, akár NAS-ról nézek filmet, szinte 5-10 percenként fagy le (nem a fimmel van baj, az Oppo rendben lejátsza - csak szerintem a Dune képe szebb :) )
Sőt, a napokban egy eredeti DVD-vel is 5-6 percenként fagyott, illetve ugrott néha 2-3 fejezetet is. Az igaz, hogy béta FW van rajta (a legutolsó), de én nem erre gyanakszom (nem tudom miért, ez csak megérzés).
Az megoldás lehet (talán?), hogy a belső memóriákat törlöm? Viszont a rendszermemóriát is törölhetem? Ha azt törlöm, mi fog elveszni?

Köszi!

(#3922) dh66e válasza Downsampling (#3921) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Szia!
Teljes reset általában meg szokta ezt oldani viszont kép/hang/felirat/hálózati cucokat be kell állítanod, pluginokat újra kell telepíteni mintha most csomagolnád ki és első üzembe helyezés lenne.
Azért egy teljes áramtalanítást eszközölj egy pár percre,először ezt próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

(#3923) Poplacsek válasza Downsampling (#3921) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Nálam a Base 3.0 pontosan ilyen jelenség miatt ment a dobozába.. Sehogy nem tudtam megoldani, valószínűleg vmi hardveres baja lett...

(#3924) Rbert


Rbert
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek van itt aki Nasról játszik le filmet NFS-es, Dune HD solo lite-al?
Van 2 megosztott mappám ,az működik is,de szeretnék még egyet hozzáadni,a video mappát.Milyen könyvtár nevet adjak meg,hogy lássa a Nas video mappáját?

(#3925) Downsampling válasza dh66e (#3922) üzenetére


Downsampling
senior tag

Szia!

Mindkettőt megcsináltam már - a teljes áramtalanítást egy film alatt többször is, tehát naponta akár tízszer is! Nincs változás. Kezdetben a NAS-ra fogtam, de ugyanez a helyzet USB-ről és ahogy írtam, most már korongról is!

Az utolsó nem béta FW-vel is előfordultak fagyások, de nem ilyen sűrűn (ez persze nem jelent semmit, lehet, hogy valami tényleg döglődik?). Igazából az is dühít, hogy már rohadt régen jött ki nem béta FW, végre nem akarnak egy újat kiadni? Ez már messze nem az a Dune, amit megszoktunk pár éve...

Ellenben képben szerintem még most is veri a nála többször drágább Oppót, így egyszerűen nincs szívem nyugdíjazni (persze, lehet, hogy valójában nagyon jó az Oppo képminőségben, csak az én monitorom már a Dune-hez van belőve). A hangja természetesen még külső DAC-kal is jobb az Oppónak, de a filmeket még most is automatikusan a Dune-vel nézem. Illetve, szeretném nézni...

#3923 Poplacsek: nagyon kedvelem a Dune-t, főleg a képminősége, az egyszerű kezelése miatt (az Oppóhoz képest olyan egyszerű minden, hogy azt nem lehet leírni, illetve sokkal logikusabb, könnyebben automatizálódik az ember keze hozzá). Szóval, én még reménykedem... Őszintén szólva, ha mégis bedöglene, keresek valahol használtan egy másik ilyet, de lehet, hogy már optikai meghajtó nélküli verzió is jó lesz...

[ Szerkesztve ]

(#3926) Poplacsek válasza Downsampling (#3925) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Nekem most Dune Solo 4K van az Oppo UDP-205 mellett. Korábban Oppo 105D volt a Base 3.0 mellett. Szerintem 1080p-s TV-hez a 105D képe a referencia szint, de a 205-ös se nagyon marad el tőle. A Dune-k képélessége gyengébb, a színek fakóbbak. Egyértelműen gyengébb a képük, hogy a hangjukról ne is beszéljünk. Viszont a kezelhetőségük kva jó, emiatt imádom a Dune-t. Sőt a Base óta Yadis-al katalogizálok és az is nagyon jó, hogy az újabb modellek is 100%-ban kompatibilisek a régiekkel, működik minden a dune_folder.txt fájlokkal. A gyerekeknek mindig erről játszok le, az Oppo-t csak én használom, pláne éjszaka fejhallgatóval. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3927) dh66e válasza Downsampling (#3925) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Akkor nem tudom mi lehet főleg ha korongról is csinálja mert az biza nem hálózati hiba.
Nem tudom mikor jön ki a stable R11 mág a beta-t reszelik.Szerintem térj vissza b9 stable-re.Nekem is az van fent,gondom sincs.

(#3928) Downsampling válasza Poplacsek (#3926) üzenetére


Downsampling
senior tag

A hangjuk ég és föld, még külső DAC-kal is! Ez így van! Sajáttal meg végképp...
Én nem szeretem a túlzottan telített színeket. Nálam erre van belőve a Dune és a monitorom (ez nem tévé). Viszont az Oppónak tejesen más a képbeállítási menüje, mondhatjuk úgy is, profiknak való - talán ezért nem boldogulok vele. Nálam az Oppo erősebben színez, ellenben zajosabb és mintha egy ködfátyol lenne az egészen. Egy másik kijelzőn (az tévé volt, szerintem egy régebbi plazma) az Oppo jobban tetszett, de ott sem volt az igazi, persze elsősorban a gyenge tévé miatt. Ja, 105EU.

#3927 dh66e: ...hát, ma újra belekezdek valami filmbe, s ha megint felbosszant, akkor valszeg megy vissza a régi nem béta...köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3929) dh66e válasza Downsampling (#3928) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Rakd fel és rögtön kiderül hogy a Dune beteg vagy az R11 beta bugos.

(#3930) Downsampling válasza dh66e (#3929) üzenetére


Downsampling
senior tag

Azt néztem, hogy az utolsó R11 már nem is béta, hanem stabil, végleges... Khm...ha ma is szórakozik, akkor amint lesz időm, lesz újra egy gyári visszaállítás (addig legfeljebb az Oppón nézek filmet)...

(#3931) BBéci válasza Poplacsek (#3926) üzenetére


BBéci
titán

UDP-205 nem volt nálam, viszont az összes korábbi igen és mindegyik agyonverte saját Base 3.0-ám képét. Hangban még nagyobb a különbség az OPPO-k javára.
Néztem többféle vetítővel, Panasonic VT60 plazmával.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3932) dh66e válasza Downsampling (#3930) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Igazad van nem is figyeltem az 1353-as már stable.

(#3933) Downsampling válasza BBéci (#3931) üzenetére


Downsampling
senior tag

A 105EU Oppónak biztosan nagyon jó képe, s biztos megveri a Dune Prime 3.0-át, ezt nem vonom kétségbe - de ha azt nézem, hogy mindkét gépet alapon hagyom a képbeállításokban (az Oppón csak a 36 bites színmélységet engedélyezem - bár ezt nem nagyon tudom értelmezni, sorry :) ), akkor azt tapasztalom, hogy a Dune kontrasztosabb, kevésbé élénkek a színei (de nekem ez áll közelebb a valóshoz), és nem látom zajosnak (míg bizony az Oppo képe a sötétebb részeknél észrevehetően az). De én egy nagy képátlójú IPS paneles monitort használok, nem tévét és nem vetítőt. Lehet, hogy ez a titka a dolognak (a monitoron eléggé vissza van véve a fényerő - sajnos a szemem igen érzékeny, még mostanság sem bírom a nappali fényt spéci vényvédő szemüveg nélkül). Rendes tévén (bár nem tudom, milyen minőségű volt, ott csak kipróbáltam, még azt sem tudom, hogy milyen technológiás tévé volt) az Oppo volt a jobb, de a zajossága még jobban előjött. Mint írtam, alapbeállításon, és a tévé is azon volt. Egy igazán jó tévével megnézném, de az IPS monitor (főleg, ha az árát nézem) szerintem veri a legtöbb tévét, minden tekintetben.
A hang nem kérdéses, nem ugyanaz a liga!
Mindezek tudatában sokkal kényelmesebb a Dune-n mozizni (nekem) - ellenben koncertfilmekre és sima zenére csakis az Oppo.

#3932 dh66e: tegnap este több filmet is sikerült megnéznem a Dune-vel, mindenféle fagyás nélkül. Igaz, előtte a menüben ürítettem valami memóriát, és csináltam egy több perces áramtalanítást. Azóta egyetlen fagyás nem volt. Nem akarom elkiabálni, de nem akarok megint egy bő félnapot az összes nyavalya visszaállítására fordítani...

[ Szerkesztve ]

(#3934) Poplacsek válasza Downsampling (#3933) üzenetére


Poplacsek
senior tag

"IPS monitor (főleg, ha az árát nézem) szerintem veri a legtöbb tévét"

Hát ízlések és pofonok. :B
Nálam IPS monitor a maga 900:1-es átlagos natív kontrasztjával szóba se jöhetne filmnézéshez. Főleg mivel ott a 65VT60-as pana plazma, na de ha LCD-n néznék, akkor csakis valami jobb VA-n moziznék.
Engem teljesen lehangol ill. elveszi a kedvem a filmezéstől, amikor egy sötét film jelenetből csak egy egybefüggő szürkeséget látok mindenféle részletek nélkül.

Én a Base-mon úgy emlékszem, hogy mindent megpróbáltam, de semmi nem segített rajta, kíváncsi leszek, hogy nálad tényleg megjavult-e ettől és megszűntek-e a fagyások, mert akkor előveszem én is megint és tesztelgetem a Base 3.0-t. :K

(#3935) Downsampling válasza Poplacsek (#3934) üzenetére


Downsampling
senior tag

...oké, bevallom, saját tévém utoljára akkor volt, amikor még a "lapostévék" éppen hogy csak kezdtek megjelenni, pontosabban még egy jó darabig, de az még katódsugár-csöves volt, igaz, már teljesen lapos képernyővel. Egy szuper 82 centis Panasonic, a maga fél mázsájával... De akkoriban még simán verte a lapostévéket. Aztán egyre kevesebbet voltam itthon, így kimaradtam a nagy tévémizériából, s mivel egyre kevesebbet néztem tévéadásokat (jelenleg nincs is ilyen szolgáltatásom), és ahogy nőttek a monitorok, azokat csereberéltem egyre feljebb (méretben is). Most már csakis filmnézésre, illetve időnként képszerkesztésre használom (kalibrált moncsi). Szóval, ha butaságot írtam, elnézést, az igazság az, hogy semmiféle fogalmam sincs a valódi "tévékről". Nekem elég egy kijelző. Amúgy az érdekes, hogy az Oppóval kipróbált tévéhez képest én az IPS monitoromat tartom jóval kontrasztosabbnak, a tévén a sötétek és a fehérek is szinte lángoltak, annyira beégtek, és ami nagyon zavart, főleg koncertfilmeknél, hogy a sötétebb területek rohadt zajosak voltak. Mint egy rosszul exponált fotó. Pedig mindegyik egy-két éves. Lehet, hogy a szemem fényérzékenysége is bekavar ebbe az egészbe Nem tudom, úgyhogy inkább visszavonom a kijelentésem!

(#3936) BBéci válasza Downsampling (#3935) üzenetére


BBéci
titán

A leírtak alapján arra tippelek, hogy az a TV nem volt kalibrálva, sőt, dinamikus képmódra volt állítva. Normálisan működő OPPO-nak nem lehet zajos a képe, az teljességgel kizárt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3937) Downsampling válasza BBéci (#3936) üzenetére


Downsampling
senior tag

Elképzelhető. Nem az én tévém volt, így semmit sem tudtam/tudok róla (de a dinamikus mód nekem is eszembe jutott, bár olyan egyszerű menüje volt, hogy abban szinte semmit sem lehetett állítani. Nem hiszem, hogy egy high end tévé volt...
Az viszont miért van, hogy nálam, a kalibrált monitoron fátyolos az Oppo képe (tudom, ez nem Oppo topic, de azok halottak) és nem olyan kontrasztos, mint a Dune? Minden alapon van az Oppón. Zaj az szerencsére itt tényleg nincs. (a fátyolost nem tudom, hogyan fogalmazzam meg érthetően. Sokkal élénkebbek a színek, de mégis, mint ha mindenen nagyon enyhe köd lenne.)
Köszi

(#3938) BBéci válasza Downsampling (#3937) üzenetére


BBéci
titán

Helyénvaló jelző a fátyolos, egyértelmű, hogy mit akarsz vele kifejezni. Azt viszont még mindig nem értem, miért olyan az OPPO képe. Vagy hibás a készülék, vagy valami nincs jól beállítva. Bár gyári állapotban sem szabadna fátyolosnak lennie.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3939) Downsampling válasza BBéci (#3938) üzenetére


Downsampling
senior tag

Hol tudnánk erről "dumálni"? Ez itt még offként is off...
Köszi!

(#3940) Downsampling válasza dh66e (#3932) üzenetére


Downsampling
senior tag

Szia!

A Widget Ext menüben hogyan kell vagy érdemes beállítani a memóriaküszöböt? Ez mit jelent?
Nos, a nagy öröm után tegnap volt ismét egy fagyásom film közben. Utána a Widget Ext-ben a memóriaküszöböt az alap 10 százalékról beállítottam 20-ra (fogalmam sincs, honnan jött ez az ötlet?). Azóta nem volt fagyás, de koránt sem biztos, hogy emiatt.
Amúgy az az érdekes, hogy a Dune a nap 24 órájából 16-20 órát megy egyfolytában, mivel onnan hallgatom a kedvenc internetrádiómat (jobb playlistet magam sem rakhatnék össze, olyan zenék szólnak reklámok nélkül), és ilyenkor még sosem volt fagyás. Ha néha akadozik a net (mondjuk a szolgáltató miatt), akkor rövidebb-hosszabb időre elhallgat, de aztán folytatja szépen a streamelést. De ez ritka.
Szóval, én nem írnám még le a masinát. Amúgy más pugint nem is használok, tehát az itteni leírásban megemlített memóriaelfogyás a sok plugin miatt nem valószínű.

Köszi

(#3941) dh66e válasza Downsampling (#3940) üzenetére


dh66e
Topikgazda

A memo küszöb egyéni,főleg a használt pluginekkel kapcsolatos sőt valamelyikkel ütközés tapasztalható ilyenkor azokat ki kell vagy legalábbis érdemes kikapcsolni.
Ez-ha nem használsz plugineket akkor-téged nem feltéltlenül érint.Remélem nem hardver hiba okozza a problémákat a lejátszódon és még sokáig tudod használni.Még mindig a nagytakarítást javaslom rendszer memo törlés/gyári alapra állítás.
Tudom nem kívánkozik az embernek, nekem hivatalból kellett sokszor ezeket megcsinálnom a B1-em rá is ment a sok kísérletezésre,de ez az én gondom ezt bevállaltam.

(#3942) Downsampling válasza dh66e (#3941) üzenetére


Downsampling
senior tag

Szia!

Na, tegnap már írtam a választ, amikor elment nálunk az áram egy órára...
Tegnap előtt volt egy fagyásom a Dune-vel, a film első 5 percében állt le (egyébként érdekes, filmeknél általában 4-10 perc után szokott bekövetkezni az első fagyás (jó esetben nem lesz több, de valamikor 3-4 fagyással tudok végignézni egy filmet). Amúgy a fagyás nem függ sem a film méretétől és semmiféle egyéb paraméterétől, ebben nem találtam összefüggést, s bármiről lefagy, USB vagy NAS, tök mindegy. DVD-s eseteket most még nem jelenteném ki állandónak, eddig két elég régi DVD koronggal fordult elő, lehet, hogy ez volt csak a gond...
Szóval, a tegnap előtti fagyás után jutott valamiért eszembe, hogy a Widget Ext-ben megemeljem a memóriaküszöböt. Azóta még nem tudom, mi a helyzet. Tegnap ugyanis pont az áramszünet kavart be. Miután újra volt áram, a Dune sehogy sem találta meg a NAS-t, holott, minden más igen (laptop, Oppo). Csináltam pár áramtalanítást, stb. de semmi. Mivel egy másik szobában van a router és a NAS, így csak ma reggel tudtam rájuk nézni, s bár látszólag minden úgy működött, mint az áramszünet előtt, mindkettőt többször újraindítottam (a Dune közben hol ki volt húzva a konnektorból, hol bekapcsolva volt, nem tudtam, melyik esetben hajlandó újra látni majd a NAS-t). Aztán egyszer csak megjelent a NAS a menüben, fogalmam sincs, mitől? Egyszerűen nem értem. Kezd olyan rejtélyes dolgokat produkálni, mint egy Win98, és legalább ennyire szeszélyes... Szóval, érik megint az a teljes gyári visszaállítás... Aztán, ha akkor is ezt csinálja, keresek egy másik Dune-t (az egyszerű kezelhetősége miatt sokkal inkább őt használom, ha nem akarok elmélyedni az Oppóban, mert ott ha ugyanazt el akarom érni, legalább kétszer annyi nyomkodással tudom csak ezt megtenni. Ha a zenei minőség kell, akkor Oppo.

Köszi! :R

(#3943) vwpolooo válasza Downsampling (#3942) üzenetére


vwpolooo
csendes tag

Sziasztok! Napokban vettem egy Dune HD solo life lejátszót. Frissített a legújabb firmware-re. Dlna és smb szerverről tökéletesen lejátszik mindent, látja is mindegyiket, de ha jukebox-on szeretném a hálózaton levő NAS-okat felismertetni, és katalógozálni, nem lát semmilyen meghajtót se, se mappát semmit. Nem tudok könyvtárat hozzáadni. Tudna valaki segíteni benne. Előre is köszönöm.

Gábor

(#3944) Rbert


Rbert
aktív tag

Üdv Mindenkinek!
Dune HD Lite-ban hogyan lehet beállítani,hogy a megnézett filmet megjelölje valami ikonnal?!
Van olyan kép mód beállítás ,hogy automatikusan váltsa a felbontást és a Fps-t annak alapján ,amilyen a lejátszott anyag?!

(#3945) nfsu17 válasza Rbert (#3944) üzenetére


nfsu17
veterán

felbontást nem tudom, de az fps-t tudja:
24/50/60-at kell választani.
tehát nem fix 50, meg 60, stb.

(#3946) Alfajiri válasza Rbert (#3944) üzenetére


Alfajiri
tag

Ikonnal nem lehet megjelölni.

A Dune gomb hatására (vagy a Programok / Legutóbbi) látod a megnézett anyagokat.

év/hónap/nap óra/perc
százalék
hol tartottál/mennyi a teljes hossza

(Tartalmazza a már törölt fájlokat is.)

(#3947) Downsampling válasza Rbert (#3944) üzenetére


Downsampling
senior tag

A régebbi Prime 3.0-ban lehet állítani automatára is a felbontást. A képmenüben.

(#3948) Downsampling


Downsampling
senior tag

Kérdés: régebbi (Prime, Base, Max 3.0) Dune-k mennyire melegednek? Mennyire érezhető a külső borításon (akár készenléti állapotban, akár üzem közben)?
Nos, lehet, hogy végleg megadta magát a kedves Prime 3.0-ám? Eddig internetrádiót hallgattam, igaz, hogy vagy kb. 10-12 órája bekapcsolva volt így, de az imént magától újraindult. Képet nem ad ki, a saját kijelzőnek a fénye pedig erősen ingadozik, mint amikor ingadozik az áram. A készülékház pedig nagyon meleg (kézzel hozzá lehet érni, de azért nagyon meleg). Most hagyom egy kicsit hűlni, áramtalanítva, aztán újra próbálom. Sajnos, félek, ez volt a vége a dalnak, mert az utóbbi hetekben már mindig meleg volt, még készenléti állapotban is. Ez nyilván valamiféle táp probléma... Tudtok erre megfelelő szervizt? :O
Köszi! :F

(#3949) Downsampling válasza Downsampling (#3948) üzenetére


Downsampling
senior tag

Nos, hát akkor RIP Dune Prime 3.0... :O
(valószínű a tápja döglött meg...ha tudtok szerelőt, szervizt, kérlek, adjatok tanácsot - bár vidéken lakom, s tudom, nem biztos, hogy kifizetődő a javítása, de nekem többet ér, mint a piaci értéke) :U

(#3950) Alfajiri válasza Downsampling (#3949) üzenetére


Alfajiri
tag

Itt javítják:

[link]

(Média Doktor)

Az árakat és a szállítási költségeket elnézve, egy Solo Lite jobb megoldásnak tűnik.
Ha a táp tönkrement, az alaplalra is hatással lehetett.
A Solo készülékek tápja már nem egy kisebb fajta erőmű, és így nem is valószínű, hogy az romlik el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.