Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) pontyos


pontyos
senior tag

Sziasztok!

Váltás miatt elhagyom topicot! Használja mindenki egészséggel a Dune player-ét!

Üdv Tamás

(#3752) dh66e válasza BBéci (#3750) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Neked a B9-et - az utolsó stable - is érdemes lett volna feltenni.
Az R11 beta most már többnyire jó, bár apró bugok vannak még ahogy olvasom Cue fájloknál lejátszási lista megjelenítássel írtak problémát,de ez már olyan amit én sem használok.
Amennyiben csak a lejátszás megy róla akkor a régi fw-k is hibátlanok nem kell váltanod,de nyugodtan kipróbálhatod kb.2 perc az egész.

(#3751) pontyos
Köszönjük!
Sok sikert az új playához.

[ Szerkesztve ]

(#3753) BBéci válasza dh66e (#3752) üzenetére


BBéci
titán

Semmit nem szoktam frissítgetni, a telefonomon is le van tiltva. Ha valami hibátlanul működik, azt nem piszkálom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3754) Nemir Ombe válasza BBéci (#3753) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

.... és ezzel "kizárod" magad az "esetleges hibajavítások lehetőségéből" is .... ;)

Hmm ....

(#3755) BBéci válasza Nemir Ombe (#3754) üzenetére


BBéci
titán

Egy frászt! Mit kellene javítani, ha nem tapasztalok semmiféle hibát?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3756) Nemir Ombe válasza BBéci (#3755) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Valamit mindig "optimalizál(hat)nak" ami lehet, hogy csak a háttérben fut és észre sem veszed, de valamire (fogyasztás, akku élettartam, menü sebesség, formátumkezelés, akármi ....) hatással van .... persze van amikor "megcsúszik" valamelyik fejleszt újja és sz@r(abb) lesz a "végeredmény, mint volt, de erre való a "support" ilyenkor .... fejleszteni mindig bonyolultabb, mint "felhasználni", ezért sokszor sokat érnek a (valós) felhasználói visszajelzések .... ;)

Hmm ....

(#3757) lowrider64


lowrider64
csendes tag

Valaki tudna segíteni ?
Új Dune HD Duo 4K minden rendesen be van állítva (szerintem) és nem tudom elő csalni belőle "HD" mangokat (DTS HD MSTR , stb).
Az erősítő CA 751R V2 a HDMI kábel Audioquest Carbon .
Firmware frissités is meg volt .
Segítséget , ötletet , tippet KÖSZÖNÖM !
Akár privát segítséget is örömmel veszek ! ! !

(#3758) BBéci válasza lowrider64 (#3757) üzenetére


BBéci
titán

Oszd meg velünk azokat a rendes beállításokat!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3759) Locsi válasza lowrider64 (#3757) üzenetére


Locsi
senior tag

Érdekes, nekem 4k HD Solo van, és a tv adásnak a hangja kimegy a hdmi-n, a bluray, mkv, és egyebeké, az nem.

(#3760) lowrider64 válasza BBéci (#3758) üzenetére


lowrider64
csendes tag

Szóval a lejátszó így volt beállítva :
Beállítás - Hang : Digitális hangkimenet - HDMI (HD hang engedélyezve)
Digitális hang feldolgozása - PCM dekódolás - ha jól tudom ez a beállítás kell , hogy analóg kábellel tudjam használni a DAC-ját . Át váltottam "Bitstream"-re , így most már van DTS HD MSTR , stb.
Zene hallgatáskor ha használni akarom a DAC-ot mindig át kell állítani PCM dekódolásra ?
Hang dekódolás (csatornák száma) - 5.1
Max. mintavételi frekvencia HDMI kimeneten - 192kHz
HDMI hang - Bekapcsolva
Stb.

Amennyiben lehetne még lenne két kérdésem .

Ha át váltok a DAC-ra zene hallgatáskor ez az erősítőn a "CD" beállítás a TV kiírja , hogy nincs video jel .
Állandóan vissza kell kapcsolni BD-re az erősítőn , hogy tudjak keresni a mappákban .
Hogyan tudom azt orvosolni , hogy "CD" menü alatt is lássam a mappákat ?

Egy 2Tb-os merevlemez volt az előző (Dune HD Base 3D) gépemben .
Mivel eladtam így egy külső házba került a vinyó , másoltam rá BD filmeket a számítógépemről be tettem a Duo4K-ba és nem látja ebben a mappában "HD Film 1x" (üres mappa) .
A régi , rajta lévő BD filmeket viszont igen azok ebben a mappában vannak "HD Film" .
Még nincs beállítva a hálózat ! A Base-ra azon keresztül másoltam mindent .

CSAK ennyi lenne .

Segítőkész válaszokat előre is NAGYON köszönöm !

Köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#3761) kezo0 válasza dh66e (#3747) üzenetére


kezo0
addikt

Én is feltettem pár napja az új BETA fw-t a D1-re, és most azt írja, hogy a premium funkciók ("Dune Plus") ingyenes promóciós időszaka csak aug. 21-ig érvényes... Az előző fw-nél mindig automatikusan újra és újra meghosszabbodott két héttel, szóval most kiváncsi vagyok, mi lesz.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#3762) lowrider64


lowrider64
csendes tag

Ezek szerint nem tudtok segíteni .

Azért KÖSZÖNÖM !

(#3763) BBéci válasza lowrider64 (#3762) üzenetére


BBéci
titán

Mi értelme van a lejátszóval PCM-re alakítani bármit? Úgy jobb a kapott hang, mint amikor az erősítő dekódol? Kétlem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3764) lcee79


lcee79
őstag

Hi!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi lehet a problémám megoldása?
A windows 10-ben frissítés és biztonság menüben van egy olyan hogy hibaelhárítás
magától megkeres hibákat és "kijavítja" ott rányomkodtam mindenféle hálózati beállítások javítására is, némelyiknél kiírta, hogy kijavított valamit, valahol nem talált semmit...

Na és ezután jött, hogy az eddig jó hálózati megosztásaim filmek, zenék mappám, ugyanúgy megosztva maradtak, de a dune már nem éri el egyáltalán
Kipróbáltam, hogy leveszem a megosztást és visszarakom nem jött be
voltam a hálózati és megosztási központban is, de az sem jött be
már mindenhol voltam ahol gondoltam, de sajna semmi eredmény :(

Tud valaki segíteni, hogy hogyan javíthatnám ki a hibát?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3765) Alfajiri válasza lcee79 (#3764) üzenetére


Alfajiri
tag

Az eseménynapló biztonság részénél látszik, hogy mivel utasítódik el a bejelentkezés?

Egyáltalán a bejelentkezésnek van nyoma?

(#3766) lcee79 válasza Alfajiri (#3765) üzenetére


lcee79
őstag

nem nagyon látok semmit a biztonságban ami erre utalna, de végigmentem több ponton is
nem látom, hogy valami lenne

Viszont, ha dune-ben elkezdem tallózni a hálózatot, akkor eddig mikor próbáltam be sem hozta a dolgokat
most ha rámegyek a pc-mre akkor felhasználónevet és jelszót kér, pedig ki van véve, hogy jelszót kér, pedig ki van kapcsolva a jelszó kérés a hálózati beállításokban.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3767) dh66e válasza lcee79 (#3766) üzenetére


dh66e
Topikgazda

win10-ben szerintem nem tudsz hálózatra lépni fn+ jelszó nélkül.

(#3768) Alfajiri válasza lcee79 (#3766) üzenetére


Alfajiri
tag

Másik számítógéppel (lejátszóval, táblagéppel, telefonnal, ...) ellenőrizni kellene, hogy a megosztás működik-e.

A Dune beállításainál (a kiírt szövegtől függetlenül) nem KÖNYVTÁR NEVE kell, hanem a MEGOSZTÁSI NÉV.

(Szintén felhasználói neves + jelszavas megosztást használok W10 alatt.)

[ Szerkesztve ]

(#3769) lcee79 válasza dh66e (#3767) üzenetére


lcee79
őstag

eddig ment
mióta megvan a win10
persze minden be volt állítva, szerintem itt is volt a registry-s módosítások mint win7-nél
de lényeg, hogy a forrásokban hálózati könyvtárként meg voltak adva a mappák, és csak rákattintottam és működött.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3770) lcee79 válasza Alfajiri (#3768) üzenetére


lcee79
őstag

Telefonom látja, el is tudok indítani filmeket
most teszteltem le.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3771) Vicarious1 válasza lcee79 (#3766) üzenetére


Vicarious1
aktív tag

A számítógéped a Workgroup munkacsoporthoz tartozik? Nekem is volt hasonló hibám, ez állítódott át.... A DUNE-nek ezt kell látnia Win 10-nél.

[ Szerkesztve ]

(#3772) Laszlo733 válasza lcee79 (#3764) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Szia! Nálam ami ilyenkor segített: Abban az esetben, ha hálózati meghajtóként csatlakoztatva van a merevlemez, akkor első körben bontsd a kapcsolatot. Ezt követően menj a hálózati megosztási központ, speciális megosztási beállítások módosítása oldalra. Ott nézd meg a vendég vagy nyilvános hálózatokat.
Kapcsold be a hálózatfelderítés bekapcsolása és a fájl- és nyomtatásmegosztás bekapcsolása menűpontot. Indítsd újra az egész gépet. Újraindulás után menj a hálózatokba. Ha ott szerepel a Dune, akkor menj bele és egyszerűen csatold meghajtóként. Kész. / így már nem fog jelszót kérni /

(#3773) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

Ami még segíthet: Bontsd a kapcslatot. Ezt követően menj a hálózati megosztási központ, speciális megosztási beállítások módosítása oldalra. Ott nézd meg a vendég vagy nyilvános hálózatokat.
Kapcsold be a hálózatfelderítés bekapcsolása és a fájl- és nyomtatásmegosztás bekapcsolása menűpontot. Indítsd újra az egész gépet. Menj a nagyítóra / keresés a windowsban /. Írd be \\dune ip címe , enter. Próbáld a merevlemezt csatolni. Kész.

(#3774) lcee79 válasza Vicarious1 (#3771) üzenetére


lcee79
őstag

workgroupban van
de mint írtam eddig kb 2 -éven keresztül nem is volt baj vele,
működött rendesen.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3775) lcee79 válasza Laszlo733 (#3772) üzenetére


lcee79
őstag

Szia!

Tegnap fogtam a dune-ről is levettem a megosztott mappáim, meg a gépen is visszavettem a megosztást a mappákról, és újra visszaraktam, hogy hátha ez a frissítés megoldja, de ez sem.

A hálózati beállításokban minden úgy van beállítva az összes helyen ahol csak lehet, hogy be van kapcsolva minden láthatóság, felderítés stb
A gépről látszik a dune, a gép is látszik más eszközökkel, de a dune az mindig is olyan volt hogy neki több mindent engedélyezni kellett, mint egy másik windows-os gépnek, vagy egy androidos telefonnak, tabletnek.
De már kitapasztaltam 7 éve megvan a dune :)
De most miután eltűnt már nem tudom visszacsinálni, mintha valami windows beállítás ami valahol el van dugva a rendszerben vissza lenne kapcsolva olyanra ahogy új korában volt, vagy ilyesmi.

Azt a doksimat se találom, amiben le volt írva, hogy a registryben mit kell átkapcsolgatni,
Pedig volt egy fórum ahova én is beírtam, de már nem hozza a google...

Nincs meg valakinek az?
Azt még megnézném, hátha.

(a microsoft a samba megosztásban valami módosításokat hajtott végre, ahol biztonsági rést találtak, szerintem azt variálta át nekem ez a "hibajavító")

MOst már azon gondolkodtam, hogy újratelepítem a windowst, de elég sok dolgom lenne hogy mindent visszaállítsak, így ezt legvégső esetre tartogatnám :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3776) koncsik válasza lcee79 (#3775) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

ez volt az a fórum good luck

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3777) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Elvileg itt megtaláltad a megoldást is.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3778) lcee79 válasza koncsik (#3776) üzenetére


lcee79
őstag

:DDD
Már nem is emlékeztem
de itthon is megvolt valahol, de eltűnt.

Köszi!

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3779) Laszlo733 válasza lcee79 (#3775) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Nekem egy ilyen leírásom van Win7-hez, azzal működött. Nem tudom hogy Win 10-hez jó-e...

1, Start -> begépelni: regedit, futtatás
2, megkeresni:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Lsa
jobb oldalon megkeresni a "everyoneincludesanonymous" kulcsot, dupla katt rá (módosítás) 1-re
3, dupla katt a "NoLmHash" kulcsra, módosítani 0-ra
4, megekeresni:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\LanManServer\Parameters
jobb oldalon megkeresni a "restrictnullsessaccess" kulcsot, dupla katt rá (módosítás) 0-ra
5, regedit bezár, gép újraindít
6, böngészni

Sok sikert!

(#3780) lcee79 válasza Laszlo733 (#3779) üzenetére


lcee79
őstag

igen ez volt az amit egyszer beírtam erre a fórumra is, ahogy a nagyon szemfüles koncsik kolléga fel is hívta a figyelmem :)

De sajnos miután ezt beállítottam, (mert alapbeállításon volt) és újraindítottam, sőt a dune-t is, továbbra sem jó :(

MOst nézem, már össze vissza vannak kutyulva a beállítások, volt ami már nem is úgy állt ahogy állítottam...
De cserébe miután visszaállítom továbbra sem jó :)

Nem tudom mi történhetett ezzel...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3781) lcee79 válasza koncsik (#3777) üzenetére


lcee79
őstag

olvasgattam ezeket az írásokat
melyik hozzászólásra gondolsz, amelyik megoldja?

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3782) Laszlo733 válasza lcee79 (#3780) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Most végül is mi az állás? Hálózatokban látszódik a Dune, csak csatlakozáskor kér felhasználónevet jelszót, vagy nem is látszódik? Nekem Win 10-van, de nem piszkáltam a regisztrit, működik anélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#3783) dh66e


dh66e
Topikgazda

Srácok!
Amennyibben valakinél működik Win10 alatt a fn+jelszó nélküli megosztás az megoszthatná betenném az összefoglalóba.
Esetleg egy win 7 is jöhetne arra már én sem emlékszem.Biztos vagyok benne hogy sok embernek segítség lenne.
Köszönöm! :R

(#3784) lcee79 válasza Laszlo733 (#3782) üzenetére


lcee79
őstag

A dune-n ha betallóznám a PC-m akkor kér jelszót
(amúgy azt hol lehet beállítani, hogy mi legyen itt a felhasználónév és jelszó?)

Ha a kirakott hálózati tárhely ikonra kattintok ott meg csak annyit ír, hogy nem elérhető :(

A gépről látszik a dune és el is érek róla mindent

(#3783) dh66e: nekem eddig ilyen volt :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3785) dh66e válasza lcee79 (#3784) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Ez értem,de ha meglesz újra a megoldás akkor várom a részletes leírást mert én nem tudtam róla hogy működik.

(#3786) lcee79 válasza dh66e (#3785) üzenetére


lcee79
őstag

Ez az új tök jónak tűnő beta firmware mindig lefagy (majdnem minden menüben tudtam lefagyást produkálni...)
most épp teszem visza a 2 évvel ezelőttit
Aztán azzal kipróbálom, hogy javul-e valami

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3787) Laszlo733 válasza lcee79 (#3784) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Nekem a Dune-ről nem kér felhasználó nevet jelszót. A hálózatokban az UPnP-ben benne van a PC és be is tudok lépni. Ami benne van:
- képek
- lejátszási listák
- videók
- zene

Amúgy ha Neked felhasználónevet és jelszót kér, akkor állíts be a PC-n egyet és azt írd be a Dune-be, majd indítsd újra az egészet.

Ami amúgy még segíthet az az, ha áramtalanítod a Dune-t és újra bekapcsolod.

[ Szerkesztve ]

(#3788) lcee79 válasza Laszlo733 (#3787) üzenetére


lcee79
őstag

upnp-n tudsz mkvkat lejátszani?
szerintem nem lehet (tudtommal)
de nekem 99% mkv

Amúgy van a dune-ban egy vinyó, csak amikor nem akarom átmásolni a filmet a dune-ra, akkor eddig volt megoldás...

"felhasználónevet és jelszót kér, akkor állíts be a PC-n egyet"

hol?

Köszi!

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3789) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

A Beállítások, programok, SMB szerver-nél mi van beállítva?
Nekem ez:

- Engedélyezve: Igen
- Szerver neve: / saját /
- Szerver leírása: Dune SMB server
- Munkacsoport: WORKGROUP

Amúgy egy DUNE-d van?

[ Szerkesztve ]

(#3790) lcee79 válasza dh66e (#3785) üzenetére


lcee79
őstag

Visszatettem a régi firmware-t és egyből működik bekapcsolás után...
hihetetlen hogy enniyt kellett szórakozni és ettől jó lett

(pedig az új fitmware már fenn volt mikor még működött, igaz nem sokáig :) )

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3791) Laszlo733 válasza lcee79 (#3790) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

A lényeg, hogy megoldódott... :N

[ Szerkesztve ]

(#3792) lcee79 válasza Laszlo733 (#3791) üzenetére


lcee79
őstag

sajna eltünt a fekete skin-em :(
Azt vissza kellene varázsolnom
Valahonnan le lehet tölteni ugye?

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3793) lcee79 válasza lcee79 (#3792) üzenetére


lcee79
őstag

ja látom a dunestoreban van :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3794) dh66e válasza lcee79 (#3786) üzenetére


dh66e
Topikgazda

Azt ajánlom ha felteszed a legújabb beta-t csinálj teljes resetet a lejátszón és persze elengedhetetlen a rendszermemo is.
Nekem még nem fagyott menüben,programban már igen így most megint a B9 stable van fent.

(#3795) lcee79 válasza dh66e (#3794) üzenetére


lcee79
őstag

Most már nekem is
remélem majd lesz ebből a bétából is stabil verzió
amúgy az előbb letöröltem a rendszer-memóriát, is meg csináltam egy gyári visszaállítást
ilyet nem csináltam szerintem 3 éve :), ekkor tűnt el a fekete skin is :) Meg leszedtem a programok nagy részét is úgyse twitterezek dune-n :)

És most szinte teljesen csupasz alap rendszerem van.
Viszont feltettem ezt az Widget Ext 1.3.0 időjárás és memória kezelő plugint
ezt eddig nem ismertem, Köszi!

Amúgy így sem lehet a dunevel böngészni a windows által megosztott dolgokat, de ha kézzel írom be az adatokat és kirakom a hálózati meghajtót a forrásokba, akkor simán megy.

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#3796) koncsik válasza lcee79 (#3781) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2101-re, az kezdődik azzal, hogy találtál megoldást, nem olvastam tovább :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3797) lowrider64 válasza BBéci (#3763) üzenetére


lowrider64
csendes tag

Lehet milliós értékű erősítőd egy jó forrás készüléknek a DAC-ja mindig SOKKAL jobb hangot produkál mint maga az erősítőé ! ! ! Szerény véleményem szerint ezért találták ki a "Bypass" funkciót . Az erősítő átengedi a hangot és nem avatkozik bele a konvertálásba csak a hangerőért felel .
Ha gondolod belinkelem a szakmai leírást/véleményeket , de a tapasztalatom is ezt igazolja .

Amikor a beállítást hagytam "HD hang engedélyezése " funkción közel sem volt olyan szép a sztereó hangzás mint amikor át állítottam "kódolás PCM-re" !
Miért ? Azt nem tudom !

De ez a probléma már megoldódott !

A másik két kérdésben viszont teljesen tanácstalan vagyok és végtelen hálás lennék BBéci ha ebben bármilyen kis segítséget tudnál adni ! ! !

KÖSZÖNÖM ! ! !

(#3798) BBéci válasza lowrider64 (#3797) üzenetére


BBéci
titán

Úgy bizony, de sajnos a Dune lejátszók DAC-ja messze van az igazán jótól, ezt számos összehasonlítás során tapasztaltam.
Hang esetén nincs átengedés, ebben jókora tévedésben vagy.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3799) BBéci


BBéci
titán

Közben visszaolvastam, mert nem emlékeztem, melyik Dune-ről van szó. A DUO 4K DAC-ja ESS Sabre, ami ha nem is audiofil, médialejátszós viszonylatban jónak számít. Elképzelhető, hogy jobb a hangja, mint annak, ami a CA 751 erősítőben van, de drámai különbséget nem tartok valószínűnek.
"Digitális hang feldolgozása - PCM dekódolás - ha jól tudom ez a beállítás kell , hogy analóg kábellel tudjam használni a DAC-ját"
Próbáld ki, ad e jelet akkor is sztereó kimeneteken, ha nincs PCM dekódolásra állítva.
"Hang dekódolás (csatornák száma) - 5.1"
Ez semmiképpen nem jó, vagy 7.1 legyen, vagy 2.0 (sztereó).
"Ha át váltok a DAC-ra zene hallgatáskor ez az erősítőn a "CD" beállítás a TV kiírja , hogy nincs video jel .
Állandóan vissza kell kapcsolni BD-re az erősítőn , hogy tudjak keresni a mappákban
."
Igen, át kell kapcsolni, hiszen a CD bemenethez nem tartozik képjel fogadás.
Fogalmam sincs, miért nem látja a merevlemezre másolt filmeket.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3800) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv!

Volna egy Dune HD Solo Lite lejátszó, nem nagyon nyúltak a lelkébe. Én abszolút kezdő vagyok az ilyen kütyük terén, ismerősöm kérdezte, hogy tudok e segíteni. Nem indít el semmilyen .iso-t. Röviden ennyi a gond. Hibaüzenetet nem tudok mutatni. Ma megyek hozzá megnézni, hogy mi lehet a gond. Hol álljak neki a dolognak? :)

Pendrive lenne a hordozó/lejátszó eszköz. Tehát nem hálózaton

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.