Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59851) Geller72


Geller72
veterán

"Diatónék" csak előjöttek egy 1806-2500Kv (Sunnysky mocik) alapokra épített 5"-os géppel. :D. (Gemfan 5042x3-as propszett)

195mm wheelbase, 170-180g-s tömeg akku nélkül, 800mW-os VTX. 4S-800mAh körüli akkuval 9 percet mesélnek. :D.
Legalább a Bugs tartalék mocikat el lehet valahova használni. :DDD. A 9 perc amúgy szerintem sem ördögtől való, ha azt nézzük, hogy 2s-en ezek a motorok 1300-as akkuval negyed órát fent vannak sokkal nehezebb vázzal. 3s-en amúgy is sokat javulnak, gondolom,hogy a 4s azért más sokat dob a dolgon. .D. Érdekes project lenne egy 200 körüli vázra összeszórni 3-4s-re egy 1806-os ultra könnyű szettet. :D.

(#59852) Geller72


Geller72
veterán

JJRC tájcsi. :D. A vidi mindent visz. :D. Amúgy altitude hold, meg ilyenek. ;)

(#59853) vandor01 válasza Peaceliker (#59845) üzenetére


vandor01
őstag

ahhh az semmi 1108! szinte már kötelező volt hogy kijojjon! :DDD

mutatok én még jobbakat is! most hogy keresgéltem találtam pár érdekest!

a kiindulás a 2S kefés 48g+17g(aksi)=65g
ezt szeretném kefementesre ugradelni!
ugyhogy vezetési elmény sebesseg ne csokkenjen!

probalkoztam 0703 es 0705 -el sunnysky-al..... LOSZAR....

BAT100 33/35g+17g=52g (0703/0705)
ok az aksit lehet 13g 450-es HV-re cserélni akkor 46/48g
a sulyt jobban csokkenteni nem kivanom mert a vegen egy lepkefing is elfujja!
szoval kicsit nehezebb moci konyebb aksival de az 50 koruli sulyt tartanám!

na most a 0703 nagyon messze a 0705 messze van ehhez!
pl 70% gazon emelkedik meg es kb 80-85%-on van a szintentartás
marad 15% gyorsitasra..... a 2S kefes ehhez képest RAKÉTA!
ennek a mini kefementes mociknak az 55m-es prop sok!
ezek whoop mocik max 48mm-es proppal!
raadasul mint kiderult.. sunnysky torik mint a ropi! mar 4db a kukaban! -40euro! :O

eddig ez zsakutca! érzésre kicsit nehezebb moci kéne hogy
legyen nyomaték! Kefés 5g.... akkor a mentesbol kene 3,5-4g koruli???
ezért szar nekem a 0703/0705! mert csak 2,5/3,0g..... foleg a sunnysky!
nem sok kéne hozza!! lehet azaz occco 0706 elég is lenne! TALÁN?
0706 egyenlore csak 1S-ben 15000KV suly 3,5g! erosebb haranggal mint a sunnysky!

ahogy nézem a 08xx-es motornál lesz a valtas azaz propeller ugyileg!
0804
csavaros prop kell mint a 11xxnel.... es kell neki 6-12A szoval a 16x16-os torony es bat100 mar kevés neki kozben pedig 3csavaros az alja! milyen vazra tekeri fel az EU-s paraszt a kinai szerint? BAT100-ra??? szoval ehhez meg vaz sincs! talan a whoop szekcioban??

na de nezzunk masik 08xx-et! 0802 de megint csak 2grammos whoop moci!

aztan par ujfejlesztesnek kinéző darab:
T1408 T1106 1404

a kinaiak is csak eszetlenul fossak a kulonbozo motorokat vazakat propokat hogy talán még a gyarto se tudna megmondani hogy mi a legjobb konfig egy-egy motornal.... ?? :D nekunk meg marad a probálkozas.... es a cumi :DDD :DDD :D :D

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#59854) Peaceliker válasza Geller72 (#59851) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha sok repido kell akkor kisebb KV t raktam volna rá ha meg a nagyon menés akkor nagyobbat. Nem is értem ezt a választást :)

"Oh my Goa'uld!"

(#59855) Geller72 válasza Peaceliker (#59854) üzenetére


Geller72
veterán

1806-ban nem igazán divat (kell?) a nagyobb kv. A lényegesen nehezebb bogarakat a lényegesen kisebb Kv értékű motorok 3s-en úgy viszik, mint a rongyot.

A Bugs 5-nek 1500Kv-s mocijai vannak, de a Hubsan H501S H501A H501C X4 RC stb mocik is csak 1650Kv értékűek. Ebben a kategban az Emaxnak 2250Kv-s az egyik legnagyobb mocija, és úgy általában a piacon én nem láttam 2850Kv-nál nagyobb 1806-os motort. (BH) Ez nem az a kategória. :D.
A sok repidő relatív. De semmiképpen nem mondanám kevésnek egy 5"-os "racerra" a 9 percet. ;). Na meg aztán kb 800-as akkuval mérték ezt a repidőt, ami egy 5"-os gépre nem egy nagy akku. Bár 4s-en ha a könnyű súlyt is meg akarod tartani akkor bőven jó, főleg ha ilyen vagy ehhez közeli repidőd maradna. De ha ezt megfelezem a 4-5 perc is csapatós tempóban igen jó érték lenne. :U Én csupán az árát sokallom.. Valami akcióban 120 euró körül megfontolandó lenne. Ráadásul kétfajta vázzal van. Van egy könnyebb vázzal is ugyanez. Ami unibody, azaz két részből áll az a könnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#59856) Peaceliker válasza Geller72 (#59855) üzenetére


Peaceliker
őstag

200g körüli racerre 3000kv t úgy felteszik mint a rongy, mint ahogy én is tettem :D

Na jó de azt a repidot én nem hiszem el ;)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#59857) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Megjött az új klón f4 v3 fc-m, viszont a csatlakozó, ami a bfight210 4in1 escből kijön nem kompatibilis az fc csatlakozójával (8pin/6 pin). Úgyhogy ráforrasztom a vbatot meg a current sensort is az fc dedikált helyére, viszont mindkettő mellett van egy gnd is. Namost az escből csak egy gnd jön ki. Elég ha egyet forrasztok be, vagy valahogy kell osztani a gnd-t, hogy jusson mindkettő mellé?

(#59858) Geller72 válasza Peaceliker (#59856) üzenetére


Geller72
veterán

"200g körüli racerre 3000kv t úgy felteszik mint a rongy, mint ahogy én is tettem "

-De itt nem erről volt szó, hanem a 1806-os motorokról. ;).

A repidőről annyit, hogy a B3 2s-en dög nehéz vázzal, mindennel felpakolva, Firefly 7s kamerával nettó 12 perc videót csinált. Csak a 7s kamera 70 gramm. :D Ez kamera, nagy lábak, prop védő nélkül kapásból 20 perc volt. 3s-en AIO kammal, 3-as proppal, rövid lábakkal, prop védő nélkül eléggé veretve negyed óra volt. De majd kiderül, ha már kapható lesz és lesznek review-ek is. ;) Szerintem hihető, de ahogy írtam, ha csak 5 percet tud nyelezve, az sem rossz.

(#59859) Teréz Atya válasza Geller72 (#59858) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Amit EngineerX-nek felvetettem, h kb. 30%kv különbség max. 10% teljesítmény romlást jelent. Egyszerűen a nagy fogyasztás abból jön, h nyomjuk a gépeknek mint állat nem aerodinamikus propokkal a nagy felhajtó erőért.
Sokan kipróbáltak a Hawk 5-öt más propival, es úgy néz ki h az Avan-ban van az egyik titka. Más a súly elosztása, kifele kissebb a pitch.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#59860) wazo válasza Peaceliker (#59825) üzenetére


wazo
aktív tag

Rendeltem, akkor még csak geekbaying-on volt. Egy hónapja vamoljak (sajnos) ha minden jól megy jovoheten érkezik.

[ Szerkesztve ]

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#59861) Geller72 válasza Teréz Atya (#59859) üzenetére


Geller72
veterán

Ciklonokkal repülök egy ideje, de tervben van az emax propok kipróbálása is. Dalpropból ráadásul több fajtát is tesztelek/tesztelni akarok. A gemfan is jó szerintem, legalábbis kis méretben (2-3") eddig jók a tapasztalataim e téren. Az avant én is nézegettem, de most jó hogy említetted, mert már rendelni akartam abból is egy garnitúrát. Te próbáltad már abból a kétágút? Mondjuk nekem spec a 3 ágú Avan-R 5065 elég agresszívnek tűnik.. :U

(#59862) molnigee válasza Geller72 (#59861) üzenetére


molnigee
aktív tag

Igaz hogy nem engem kérdeztél de leírom a prop tapasztalataimat.
Bármilyen olcsó proppal el lehet lenni amúgy, még a fisbonenal is pályáztam :) igaz ropi, de gyakorolni meg az is jó lehet xd. Viccet félre, érdemes jó propokat beszerezni, pl ugye cyclon 5045 nálam az alap, mindenre jó, strapa. Az 5040 nekem nem jött be, gyenge és törik is eléggé. 5050 se jött be, lehet erősebb moci kell alá, de alig ment vele a gép. Ami most viszont a main propom, az a HQ 5043. Brutálisan jó minden szempontból és strapa is, eddig egyet sem sikerült megtörni.
Rendeltem én is emax ot, mivel a babyhawkon 3 colon az van kicsiben, és ott nagyon adja.
2 colon meg gemfan hulkie.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#59863) varadigabor válasza Teréz Atya (#59859) üzenetére


varadigabor
senior tag

De az új avan flow miért olyan marha drága.... 3 szettet rendeltem, nem jött még meg. De egy vagyon..

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#59864) Teréz Atya válasza varadigabor (#59863) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A 6038-ra gondolsz? Az a tippem, h mindenki le se tojta a 6 colos gépeket, pedig ott még durvábban bele szól a propi formája a tulajdonságokba.

BTW 7 dolcsi a GB appon a 10-es pakk 5 colos Emax Avan piros és zöld propi.

Holnap átépítem a KGB projectet és az S800-at. Majd dobok fel képeket a FB falamra. Lehet BF-et kap majd a KGB project, nemtom. Lényegében csak az RTH-t használom az okos funkciók közül, a 3.4 meg már elvileg stable. Még alszom rá egyet.

@molnigee - a Hulkie, az a durva. Meg az is, amit kibír. :D

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#59865) varadigabor válasza Teréz Atya (#59864) üzenetére


varadigabor
senior tag

Azt is rendeltem, de a 5x4,3x3-ra gondoltam. Nem olcsó prop..

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#59866) Geller72 válasza varadigabor (#59865) üzenetére


Geller72
veterán

4 euró a 2 pár. :U (BG)

[ Szerkesztve ]

(#59867) Teréz Atya válasza Geller72 (#59866) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Azaz pont 50%-al drágább, mint bármi más.

4 euró egy Guinness ára Pozsonyban. Ha avan-al mennék kapuzni, olcsóbb lenne kocsmázni. :)

6038-at fogok rendelni, mert a 6 colossal freestyle megy, kevesebb proximity.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#59868) Geller72 válasza Teréz Atya (#59867) üzenetére


Geller72
veterán

A Hawk 5-ön mi van? ;]

(#59869) ezoltan válasza Geller72 (#59861) üzenetére


ezoltan
tag

Cyclone 5045-öst használok már két gépemen is.
Az istennek sem akarnak fogyni. :D
Nagyon strapabíró propellerek.

Az Avan Flow-val még nem repültem sokat,de nagyon jónak tűnik.Olyan érdekes,rugalmas anyaga van,mintha gumi lenne.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#59870) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Dal 5051c állítólag epic prop. Mivel könnyű is még 2204 2722kv ra is rakták és azon is faja volt állítólag. Majd veszek én is ha újra repülök

"Oh my Goa'uld!"

(#59871) SpydeR3412


SpydeR3412
aktív tag

Beraktam a Beta75-ös vázba a 0603as mocikat. Mindegyik piros vezetékes, de mégis 3db rossz irányba forog, 1 pedig jól.
Ez mennyire normális? :F

(#59872) Peaceliker válasza SpydeR3412 (#59871) üzenetére


Peaceliker
őstag

Teljesen :D
Blheli be belepsz és forditasz irányt vagy 3 mocin random 2-2 vezetéket felcserelsz

"Oh my Goa'uld!"

(#59873) SpydeR3412 válasza Peaceliker (#59872) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Köszi, az oké csak arra számítottam, hogy 2 jól fog forogni.
Gondolom a bf zavart be, mert ez a 6os bl fc-je.
Meg kell még ezt szokni. :DDD

(#59874) atus72


atus72
senior tag

Omnibus F4 V2 Pro-nál (Betaflight 3.2.0) nem a telemetriáhpz próbálom az X8R-t beüzemelni SmartPorton de nem igazán sikerült. UART6 tx lábát használom, a kérdés hogy itt kell-e játszani az invertálással?
Azt sem értem hogy alapból van 2 telemetria "sensor" RSSI és RxBt, ez honnan jön?ű
köszi

(#59875) atus72 válasza atus72 (#59874) üzenetére


atus72
senior tag

uhhh. reggel van... szóval, a Telemtria nem működik, Taranis QX7 a vevő. Sajnos hogy az inverterhez hozzáférjek a vevőben szét kell forrasztani az egészet, lehet egyszerűbb lesz külső inverterrel tesztelni.

(#59876) syler123 válasza SpydeR3412 (#59873) üzenetére


syler123
veterán

Ugyanez volt nekem az 5 colos gépen. Nem értettem az okát, de miután megfordítottam 3 motort blheli suite-ben jó lett. Pedig minden motort szépen sorban kötöttem az esc-ekre.

[ Szerkesztve ]

(#59877) Geller72 válasza ezoltan (#59869) üzenetére


Geller72
veterán

Az 5045 jó, nekem is az a fő méretem 5"-on. De van nekem is 5051C-m, amit ki akartam már próbálni, remélem lesz még idén időm rá. :D.

(#59878) fape válasza atus72 (#59874) üzenetére


fape
senior tag

Az rssi (jel erősség) meg a rxbt(vevő betáp feszültség) szenzorokat a maga a vevő/x8r rakja rá. Ezekhez nem kell semmi plusz.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#59879) atus72 válasza fape (#59878) üzenetére


atus72
senior tag

ok köszi, azt láttam hogy alapból van csak nem tudtam hogy ezeket is már az fc küldi vagy sem, de ezekszerint ezt a vevő.
Sikerült rövidrezárnom a földet meg a tápot, most keresem a megoldást a javításra :D
(D2 és D1 dióda elszállt az biztos)

[ Szerkesztve ]

(#59880) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Ééééés megjött az új vázam. :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#59881) Geller72 válasza syler123 (#59844) üzenetére


Geller72
veterán

A Jumper is állítható, mint nekem az Irange. Teréz azt mondta, hogy a Flysky i6 tud kb 50-et. A Jumper meg az Irange 150mw-ot tudnak elviekben. És gyakorlatban sem rosszak. Az S7-el azért nem tudok neked tesztelni range-t, mert a snapper vtx-e miatt sokkal előbb eldobja a képet, mint ahogy a táv megtérdelne. Viszont ha hazamentem, csinálok egy LOS tesztet majd, ott kiderül hogy meddig bírja egyik és meddig a másik. Ugyanazzal a géppel.

(#59882) KaiotEch válasza Gh0sT (#59880) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Eeez nagyon zsírul néz ki.

(#59883) csmat


csmat
senior tag

eachine m80s 18.000 a banggoodon megéri szerintetek?

(#59884) SpydeR3412 válasza Gh0sT (#59880) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Ez BetaFPV ugye? Mekkora a súlya canopy-val?

Kipróbáltam a 0603as motort a 40mm-el. Lebegés, kicsi puncs és fél perc után elég melegek a mocik (meg a 250es aksi is). De a 31mm-essel is kb ugyanolyan melegek (450es hv nem melegedett). A csavarok is tök melegek, pedig nem érnek bele semmibe. És a súlya is csak 21.5g. :F

Csmat: Már jó ideje annyi.....
Szerintem megéri. Nagyon stabil gép, van benne acro, magasságtartás, teknős mód, a távirányítója használható és van benne azért erő is.

[ Szerkesztve ]

(#59885) syler123 válasza Geller72 (#59881) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, ez érdekelni fog.

Viszont ugye a Snapperes tesztnek annyi hátránya van, hogy azon normális receiver van, míg egy H67-en csak egy viszonylag gagyi. Tehát a Snapperral messzebbre fogsz menni, mint mondjuk egy h67-el, nem feltétlen a táv hibájából.

30m környékére tudok elmenni a gyári távjukkal nem ideális körülményekkel, ez jelenti azt hogy ülök a teraszon, amin van tető és egyik irányból belógó fal is van, de tudok úgy helyezkedni hogy ne legyen.

[ Szerkesztve ]

(#59886) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Sziasztok!

Xiaomi 4k drone-nál hogy működik a return to home funkció? Azon a magasságon hajtja végre a visszatérést, amin megkapja az utasítást?
Illetve nagyon kevés a találat erre a drónra a topicban, ez minek tudható be?
Kezdő drónnak szeretnék majd venni egy ilyet, annyi pénzért, amit szánok rá, nem találok rá alternatívát. :(

(#59887) Teréz Atya válasza Geller72 (#59868) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az alkoholizmus mementója. :P

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#59888) Gh0sT válasza SpydeR3412 (#59884) üzenetére


Gh0sT
addikt

Igen, az. 25g akku nélkül.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#59889) Geller72 válasza csmat (#59883) üzenetére


Geller72
veterán

Az appban ebből még sztem lejön 10%...L.O.L. Nekem 1 akkuval is annyit ír, mint hárommal. :D.

[ Szerkesztve ]

(#59890) Geller72 válasza Geller72 (#59889) üzenetére


Geller72
veterán

Nem engedi a promósra. :/

(#59891) Geller72 válasza syler123 (#59885) üzenetére


Geller72
veterán

Nem azt feszegettük, ha jól rémlik, hanem, azt, hogy a Jumper fasza e? :D. De hiába lesz jó valóban az, ha a vevőd meg szar. De én alapvetően erre írtam, amit. ;).

(#59892) syler123 válasza Geller72 (#59891) üzenetére


syler123
veterán

Én leginkább azt feszegetném, hogy a H67-el mennyire barátok :D Ghost ha jól tudom H67 szerű gépekkel repül a Jumperrel. Én ezekhez a gépekhez venném leginkább a távot, az a bónusz hogy a Flysky távot is leváltja.

De nyilván az is érdekel normális vevőkkel mit produkál, mert akkor a Flysky gépeken sem kell vevőt cserélnem. Már ha az RSSI normálisan megy a Jumperral.

Bár mostanában amennyi hibát olvastam a Jumper távval kapcsolatban, nem biztos hogy beruháznék rá. Van akinek 3 hónap után úgy döntött nem kapcsol be tovább. A jitter szinte mindenkinél jelen van, talán 2s akkuval nem annyira vészes.

[ Szerkesztve ]

(#59893) Geller72 válasza syler123 (#59892) üzenetére


Geller72
veterán

Akkor xlite és plusz modul, vagy taranis szintén, az meg is van kb 250 euróból, xlite meg 160 körül, modullal. Bár jó lenne hozzá még a 900-as LR modul is, ha már.. :D. Minden be tud szarni, sajnos ebben az árkategóriában ez van. Nem véletlen, hogy az irange is csak 51 euró most. Xlite lesz nekem is, elegem van a szarakodásból. A Flysky FS-i6X-nek olyan szinten gagyi a gimballja, hogy ha nem lett volna olyan jó áron, nem vettem volna meg. Majd vmi géppel eladom ezt is. Az ideafly távja gyakorlatilag ugyanaz, mégis ég és föld a különbség. Az irange multi távja is egy fos. Elég volt. Írhatnának az Xlite tulajok, milyen a cucc. Többeknek van itt, kértem anno hogy ha vannak tapasztalatok, jöhetnének a topicba. :R.

(#59894) Geller72 válasza csmat (#59883) üzenetére


Geller72
veterán

Vettem én is egyet, tetszik amit tud, van acro is, altitude, ha éppen kellene. No meg van egy kisebb talicska 8520 mocim is, miután 2 év után megadta magát a QX90. :D.Ráadásul adnak hozzá 3 akkut, ami kompatibilis a Snapper 7 akkuival, tehát mehet vegyesbe, és viszont. Legalább megnézzük, milyen az S7 a kicsit nagyobb akkuval. :D. A kamera képe is egész jó, rangre sem lehet tré, vidikben beltérben sok fal között is stabil. De leginkább a meglévő mocik miatt lesz jó választás, na meg ha az S7 éppen működésképtelen lenne, ott lesz ez (meg az E011/Q105BAT) amivel lehet casualban menni.

Viccelődhetünk a tiny vonallal, de ha nincs időm kimenni 5"-al 5-20km-re biztonságos helyre, vagy csak nincs időm, akkor az ilyen kis gyöszökkel csak kiülök az udvarra és ha negyed órám van rá, akkor annyit repülök. De mégiscsak repülök. Az 5"-al alig mentem idén. A P4-ről meg nem is beszélve. :(.

(#59895) csmat válasza Geller72 (#59890) üzenetére


csmat
senior tag

Úgy láttam sok tesztben dícsérik. Valóban 36 körül van a rendes ára?
Banggoodon mi is vámmentes szállítási mód, és hogyan kell?

(#59896) Teréz Atya válasza Geller72 (#59893) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Azok az infók a Cukorhegyen túl vannak. ;)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#59897) Peaceliker válasza Geller72 (#59894) üzenetére


Peaceliker
őstag

nekem is azért lett most szimpi whoop, mert nincs kedvem időm kimenni 5 colos gépekkel...idén leginkább szobában meg kertben repültem csak

"Oh my Goa'uld!"

(#59898) SpydeR3412 válasza syler123 (#59885) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Nekem kb ugyanannyira megy a Jumperrel az e011, a Snapper, a BoldClash, a BeeCore lite és a BetaFPV lite fc is. Kis különbség van, abban a sorrendben ahogy írtam (legtávolabb - legközelebb).

Mi az a jitter?
Nekem 2s/2200mah/8c van benne.
Én meg azt vettem észre, mitha régebben messzebbre tudtam volna repülni.

(#59888) Gh0sT: Köszi, de csak magára a vázra gondoltam.

(#59895) csmat: BG-on 23k szokott lenni, de ki lehet fogni akcióban. Nemrég 11k-ért vettem. Alin meg 100$ fölött van az ára.

[ Szerkesztve ]

(#59899) csmat válasza SpydeR3412 (#59898) üzenetére


csmat
senior tag

Akkor ez most nem is extra jó ár érte?

(#59900) Geller72 válasza Teréz Atya (#59896) üzenetére


Geller72
veterán

Akkor sem lesz megint fácsebúkom. :D. Ha ez kell hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.