Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53131) twine válasza vandor01 (#53129) üzenetére


twine
addikt

:K :D Igen az látványos lenne, főleg, ha "sarki" a lakás, és a panel két oldalán is vannak a kéglinek ablakai!
mutatós kis videó lenne....

Én egyébként így léptem be a csapatba tavaly, akikkel a településünk turisztikai filmjét csináltuk!
(Febr.24.-én mutatjuk be a "Polgár Jenő hivatalnak", aztán ha minden jól megy tv.-s megjelenés, és később "közösségi média", majd úgyis jövök vele "dicsekedni", ha már "terjesztjük" -22perc, csak drón- )
Szóval a rendező látta mit tud a Phantom,,,kérdezte én mit tudok,,,
-ablakon be tudsz repülni, stb?
-be!
-"Juli néni" adja már ide a templom kulcsát, bemennénk kicsit...("Juli néni" tamáskodott, végül odaadta) :D
-na akkor repülj már be az ajtón...
-rendben!
berepültem, körbenéztem, a pap papírjait lesodortam az asztalról :DDD aztán megnéztük a jelenetet...

OK. álljunk neki :DDD

Most készült el a narráció, és a film,,épp ma koccintunk rá este egy vérmesebbet.... :B :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.