Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) vandor01 válasza vandor01 (#52799) üzenetére


vandor01
őstag

na meg van egyenkent kell a funkciokat lekapcsolni a kamcsiben es utana lathato a gep OSD-je

itt a gofly nalam 80gramm lett kereken.... holnap tesztrepules!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52802) kriszbon válasza vandor01 (#52801) üzenetére


kriszbon
őstag

A múltkorában én azzal szívtam hogy mindkét OSD látható volt a kijelzőn, a gépé meg a Foxeer Monster V2 OSD is.
Ebben az esetben nekem csak a gép OSD kellett volna.
Egy másik esetben meg az szerettem volna hogy látható legyen a PDB OSD menüje is(current sensor miatt), meg a MinimOSD is, elég nehézkesen jöttek össze. :D

Más.

Jól gondolom hogy itt a [PDB-n] nem muszáj nekem a motorokat számozás szerint oda kötni ahova írva van, csak arra kell figyelnem hogy a kimeneteknél is ugyan úgy meg legyen cserélve? :F :R

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#52803) SpydeR3412 válasza vandor01 (#52801) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Gratulálok! :C
3as proppal durva lenne. ;]
Videjó legyen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52804) Geller72 válasza FingR86 (#52800) üzenetére


Geller72
veterán

Siman.

(#52805) Teréz Atya válasza Geller72 (#52804) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nekem van Emax MT2204 és biza klón MT2204 is. Teljesítményben nagy különbség nincs, de szarabb anyagból van, csúnyább a tekercselés és szarabb a csapágy. Egymás mellé rakva egyértelműen megállapítható h melyik az eredeti és melyik a klón.
A BG-os Emax RS2205 eredetinek tűnik. A GB-ről sztem csak az tudna nyilatkozni, akinek van eredeti is és mindkettőt többször földhöz vágta.
A kínai gagyi motorgyártóknak leginkább a tartós aluval gyűlik meg a baja. Például az Eashit és a Részerszar motorok az első esésig tűnnek jó üzletnek. Ugyanis a felhasznált anyag lótúrót sem bír ki.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#52806) Teréz Atya válasza kriszbon (#52802) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Yup. Ha elszámolod magad, akkor max megtanulod hogy megy a resource remap.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#52807) Peaceliker válasza kriszbon (#52802) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jól gondolod :)

(#52803) SpydeR3412

Képen 3as prop van (3025)...vagy csak én nem értem az viccet ? :D

"Oh my Goa'uld!"

(#52808) kriszbon válasza Teréz Atya (#52806) üzenetére


kriszbon
őstag

És (#52807) Peaceliker:

Rendben köszönöm, megpróbálom nem megszívatni magam + kínlódással. :R :D

Jut eszembe, piros vagy fekete legyen?
Amúgy alátétekből csak ideiglenesen van vörös téve, úton vannak a szürke/titán színűek, kicsit sötétebb mint a kicserélt standoff.
Egyszerűen döntésképtelen vagyok, hogy mivel Elegant, legyen-e benne vörös(gyengém a fekete vörös)vagy inkább ne legyen cifra. :DDD

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#52809) varadigabor válasza FingR86 (#52800) üzenetére


varadigabor
senior tag

Mondjuk én már nem vennék ilyet, vannak modernebb + takarékosabb + erősebb mocik. Mondjuk drágábbak is :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#52810) SpydeR3412 válasza Peaceliker (#52807) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Szerintem csak 2es. :P

(#52811) syler123 válasza FingR86 (#52800) üzenetére


syler123
veterán

Szerintem csak hamisítvány, mint ezek.
Bár semmi sem kizárt, én megrendeltem a Racerstar br2205-öt variánst még régebben, kíváncsi leszek, hogy ugyanaz-e :D Mondjuk ott 5500huf volt a 4 motor.

[ Szerkesztve ]

(#52812) Peaceliker válasza SpydeR3412 (#52810) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jah én colra gondoltam ;)
Kinézetre lehet jobb a 3as csak nem túl sok 11xx bírja el. Vagyis igazán egyik sem, mert húznak vele 10% ot pluszba esetleg és esznek vagy 20al többet :D mondjuk 2 cellan lehet nem olyan vészes a helyzet

"Oh my Goa'uld!"

(#52813) twine


twine
addikt

Urak....én "rendelgetős" izgalmamban, és mert látom, ajánljátok általában,hogy legyen a gépen, vettem egy ilyen buzzert, ami idő közben meg is jött!

De előtte már beestek aksik is, így rá tudtam akasztani aksira a Diatone GT-R90-et!
Az pedig csipog(mit csipog,,,visít-vinnyog :DDD ) önmagától is, anélkül hogy ezt a "szart" ráforrasztanám!
Akkor ez azt jelenti nincs erre szükségem, mert a gép saját "hangját" is fel tudom használni?
Vagy azt nem lehet belőni, hogy akkor visongon amikor "elveszítem" és parancsra csipogtatom? Illetve aksi feszre szoktátok még használni ha jól emlékszem... :U :B

SZóvl most ez hogy is van? Kell nekem ez, vagy sem? (az adott gép tükrében)

KÖszönettel :R

(#52814) varadigabor válasza twine (#52813) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hát ha van rajta akkor (bangoodos leírás alapján én nem találtam meg hogy hol van rajta) betaflightban tudod állítani hogy mekkora aksi fesznél sípoljon. Reciever fülön meg van olyan hogy beeper és ott tudod kapcsolóra tenni. Akkor is fog csipognia kellene ha le kapcsolod a távot és failsafel.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#52815) Geller72 válasza twine (#52813) üzenetére


Geller72
veterán

.azt is jelzi, ha túlmelegszik. Ha hagyod bekapcsolt állapotban, csak úgy az asztalon, egy idő után "szólni" fog, hogy kezd túlmelegedni. Gyárilag nincs beállítva rajta semmilyen mode, azaz csak acro van. De úgy is össze kell majd bindelni a távval a rec-et, és ez miatt úgy is kell majd állogatni. (Az miatt is..)

[ Szerkesztve ]

(#52816) _X10Dead_ válasza Watt25 (#52783) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Mivel én is topic-lakó vagyok, így nyilván magam is a "fizetett fanboy" kategóriába sorolom, ugye?
A zárójeles mondatom fényében, szerintem elég egyértelmű, hogy a hozzászólást keserű szájízzel írtam, a megjegyzéseim finoman szólva is ironikusak....

Nekem úgy tűnik, hogy T72Killer anélkül is pontosan értette amit írtam, hogy teleszórtam volna a cuccot emojikkal.

Akkor, hogy világos legyen.
- Az önszopatás szintjéig szeretek buherálni, meg szarból várat építeni
- Nagyon nem szeretem a DJI monopóliumot. A céggel nagyjából úgy voltam, mint a GoPro-val, vagy az Apple-lel: túlárazott, túlhypolt cuccoknak látom őket és elvi alapon irtózom tőlük.
- Akkor is hajlamos vagyok Walkera cuccot venni, ha tudom, hogy csak szívni fogok vele
- Két olyan drónom is van, ami elcipel egy akciókamerát gimballal

De amikor arról volt szó, hogy mostmár tényleg kell egy rendes, gyorsan bevethető kamerás drón, amivel nem a repülésre, hanem a témára koncentrálhatok, akkor kénytelen voltam felköpni a levegőbe és aláállni: VETTEM egy Mavic Pro-t.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#52817) _X10Dead_ válasza Geller72 (#52771) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

(Ex)Walkera fan-ként mondom (most tényleg), hogy eszedbe ne jusson!

A specifikáció klassz, a vas is rendben van az utóbbi időben, de a szoftver gyalázat és az FC felprogramozása finoman szólva sem szokott sikerülni. Mintha valami előszériás prototipust vennél, csak nem nagyon tudsz javítani sem rajta a propertary cuccok, meg a dokumentáció hiánya miatt. Plusz, még mindig azt hiszik, hogy a nevük megér egy vaskos szorzót az árképzésnél.
A Vitust 100 dollárral a Mavic alá lőtték. Aztán kijöttek az első review-k, ahol annak ellenére is ment a köpködés, hogy a tesztelők promó példányokat kaptak. A GB egyből el is kezdte kiszórni a raktárkészletet 600! dolláron, ami KEVESEBB volt mint a SPARK Fly More aktuális ára...

A magam részéről végeztem velük. Ez már nem az az árszint, ahol az ember csak legyint egyet, ha az ígéretek, meg a valós teljesítmény nem akar egybeesni...

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#52818) SpydeR3412 válasza Peaceliker (#52812) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Már minden eszembe jutott, hogy mire irhattad, csak a col nem. :DD
Nekem simán megér +10%kakaó, +20%os zabát. :DDD

(#52819) vandor01


vandor01
őstag

leader es dino meg leszarmazottjai ja es a gofly... tirumviratus :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52820) twine válasza varadigabor (#52814) üzenetére


twine
addikt

:R
Köszönöm...
akkor nincs szükség rá....mer'van! ok, értem...

"csipognia kellene ha le kapcsolod a távot és failsafel"

igen, volt egy ilyen érzésem, hogy valami hasonló miatt sipogott aksira akasztva, hiszen nem volt rajta vevő...
Világos...
Lassan minden kitisztul remélhetőleg...a Taranis is helyet változtatott végre tracking szerint, lassan beesik, és akkor végre egyben lesz a szett...indulhat a vevő forrasztgatás,bindelés...repülés. szoftverezés...
meg hát úgy élesben a móka...

(#52821) david335


david335
tag

Akit érdekel itt a legolcsób a 3 cellás Gaoneng 550mAh-ás aksi:)
[link]

(#52822) Peaceliker válasza SpydeR3412 (#52818) üzenetére


Peaceliker
őstag

Hát ha elég 2p repido :D

"Oh my Goa'uld!"

(#52823) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Gyerekek, kit kell lecopni, hogy bevegyenek a Randy-s csportba? Már egy hete "pending status"-ban vagyok.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#52824) syler123 válasza vandor01 (#52819) üzenetére


syler123
veterán

Miért??? :D

Nehéz téged megfejteni, sokszor szinte ugyanolyan gépből van neked 3 :D Vagy 5. Brushednél még csak csak megértettem, mert ugye hagynod kell kihűlni a motorokat és inkább gépet váltasz. De brushless-nél? Tényleg érdekel :) Annyi féle racer van, miért van 1 fajtából kettő? :D

Amúgy a fullspeed tornyokkal volt eddig gondod? Sokan írják hogy gagyik a forrasztások, de ha a működést nem befolyásolja akkor nem tud érdekelni, baromi olcsó...

[ Szerkesztve ]

(#52825) Teréz Atya válasza syler123 (#52824) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Racer logika. Egyiket oda bacod, ott a másik.
Én pl. a közös alkatrészbázissal próbálom egyszerűsíteni az életem.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#52826) FingR86 válasza Teréz Atya (#52823) üzenetére


FingR86
őstag

engem legalább 4x utasítottak el mindenféle indok nélkül. azután pedig függőben maradt a státusz pár napon keresztül. ma reggel írtam egy privátot randynek, és azonnal jóvá is hagyta a jelentkezésem nagy bocsánatkérések közepette. jó fej srác.

(#52827) twine válasza syler123 (#52824) üzenetére


twine
addikt

Juáááj...multkor indítottam egy hasonló lavinát, hogy "minek annyi gép"?!
Meg is kaptam a válaszokat, amiket felfogtam, és elfogadtam,de épp csak annyira mint az alapvetést, hogy különbözőek vagyunk, és sokszor másképp gondolkodunk...

Nekem pld. már nagyon "beégett" a Taranishoz az M7 Hal Gimbal....
Pedig a repülésemet tuti nem befolyásolja, hiszen annyira zero a tapasztalatom,,,az eredeti gimbal is valszeg épp elég strapabíró, és érzékeny lenne számomra...

De most nézd meg azokat a króm csíkokat,(ami az "alap" X7-en nincs) hát nem sokkal elegánsabb tőle a táv? :B :B ;] :D :D
gyilkosító króm csíkok nélkül nem élet az élet... ;] :DDD

iloveyou-iloveyou-iloveyou

Jó na,,,azért nehogy ennyire retardnak tartsatok, az alapvetés inkább az volt, hogy hozzászoktam a Phantom távjához, ami szerintem elég minőségi, bár lövésem nincs, "milyen szenzoros, milyen gaimbalos", és szerettem volna ha valami hasonló minőséget kapok a másik távnál is...
MIndezt tudás, és technikai alapozás nélkül...de "logikusan" megpróbálva kimaxolni az adott anyagi keretek között , adott eszközökből a lehetőségeket... :U

A "kollégák" is kimaxolják a lehetőségeiket...mint a fagyisnál....
"két colosból kérnék kettőt, az ötösből meg hármat" :P :D :D

[ Szerkesztve ]

(#52828) Saccco válasza twine (#52827) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ne haragudj, felbujtó vagy most meg takarózol. ;] ;] ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52829) varadigabor válasza Teréz Atya (#52823) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én most jelentkeztem a 3D nyomtatós csoportjába, remélem bevesznek hamar:D Elvileg ismerős is be tudna venni ha van a csoportban.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#52830) Kris87 válasza david335 (#52821) üzenetére


Kris87
aktív tag

Én is tőle vettem ugyanilyeneket, de bosszankodtam miatta eleget. Először fake tracking számot kaptam, majd amikor ez kiderült egy hónapra rá, akkor kaptam meg a valósat, amiből pedig az derült ki, hogy a rendeléstől számítva 3 hétre adta egyáltalán fel. Összességében 2.5 hónapot vártam rá. Amúgy jó akku, 600 mA simán kijön belőle, nem melegszik nagyon, nem esik be a fesz olyan gyorsan.

(#52831) MATTILA11


MATTILA11
újonc

Üdv! Ehez a dronhoz milyen vevő kellene vagy jó az amit a távhoz kaptam ?
És ez jó lenne hozzá ? : Matek PDB-XPW w / áramérzékelő 140A és kettős BEC (5V és 12V) Propeller Guards a 250 Class Racer (5 "-os) készlethez 4.
Még mi az ami kellene ??? Épitésben nem vagyok jártas remélem jó lessz! Ha esetleg valak valam jobbat ajállana az sem baj az a lényeg jó legyen hozzá!
Kaszni: Toro 250 Osztályú FPV Racing Drone Keret Készlet
Motor:Multistar Elite 2204-2300KV Multi-Rotor Motor 3-4S (CW Prop Adapter)
Multistar Elite 2204-2300KV Multi-Rotor Motor 3-4S (CCW Prop Adapter)
Esc:HobbyKing 20A ESC 3A UBEC
Propeller:TGS Precision Sport Propeller 5x5 Fekete (1db)
Aksi:MultiStar Racer Sorozatú 1400mAh 4S 65C Multi-Rotor Lipo Csomag (Gold Spec)
Távirányító:Turnigy TGY-I6 AFHDS Adó És 6CH Vevő (2. Mód)

Míndenkínek kőszőnőm előre !

(#52832) Saccco válasza twine (#52827) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem akarom elvenni a kedved, de azt tudod, hogy a GT-90R nem plug'n'play gép? Van mit variálni rajta. :Y
AndyRC GT-90R teszt

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52833) MATTILA11 válasza MATTILA11 (#52831) üzenetére


MATTILA11
újonc

Mit kellene még rendelnem ezekhez a cuccokhoz?
Első épitett gépem lenne azokbol a cuccokbol amit irtam!

[ Szerkesztve ]

(#52834) Teréz Atya válasza MATTILA11 (#52831) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Jó, akkor most google translate nélkül, hogy értelme is legyen. ;)
BTW mi a vevő típusa amit a távhoz kaptál, mert csak pont az maradt le.
Ja, mégsem, ahogy látom FC sincs? Akkor mi fogja a levegőben tartani a gépet?

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#52835) vandor01 válasza syler123 (#52824) üzenetére


vandor01
őstag

azt még csak a szalonképesseket lattad van meg 3!
- teljessen alkatresz allapotben
- hianyzo motorral ami uton kinyabol
- egy leader bedobozolva...

meretben vannak kulonbsegek meg motorban 6000/7000/7500/8500 kv na es a reteheto propellerekben...

ezekkel a tornyokkal is az van mint a nagyokkal.....
a leader gépben LEHET fullspeed van!? de az biztos hogy jobban nez ki szebbek a forrasztasok es mas cuccok vannak benne legalabb is raszitazva mint amit kulon vettem 20 ejroert most 25! [link]
mondjuk a Leader 120 az elso copy.... a kulon torony meg a 3dik copy....
jelenleg mukodik nem futottam cumira vele hogy mi lesz 2 ora mulva vagy 2nap vagy 2honap mulva??? Na az a zsakbamacska! vegyel inkabb emax tornyot 40 euroert remélhetoleg eredeti es minosegi?? [link]

elolrol kezdenem nem vennek leader 120-ast!
gofly vaz, emax morotok es vaz.....

de mosrmár ez van elrepkedek veluk...

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52836) MATTILA11 válasza Teréz Atya (#52834) üzenetére


MATTILA11
újonc

Ez van a távirányitomhoz : Turnigy iA6C PPM/SBUS 8CH 2.4G AFHDS 2A Telemetry Receiver

[ Szerkesztve ]

(#52837) syler123 válasza vandor01 (#52835) üzenetére


syler123
veterán

Értem, akkor van gép bőven :D

Köszi a tippet, valószínűleg igazad van, inkább fizetek 46 dodót a toronyra és nincs vele gond.

A gofly géped tetszik nagyon :)

Ezt a gofly vázat használtad, csak a középső műanyag elemet nem tetted fel?

[ Szerkesztve ]

(#52838) AMDaZERG_1 válasza vandor01 (#52835) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Azt már megbeszéltük, hogy az nem Full Speed torony, amit el is ismert a GB.
A Banggoodos inkább az. Amúgy amit GB-ről vettem FullSpeed Fortinet csomagolásán ott volt a FullSpeed logója és az is volt ráírva. De, azon is inkább az látszott, hogy gyorsan összedobtak egy címkét, ami némi gyanúra adhat okot. Mellesleg működik, mert beindultak az áramkörök, de mégis...

Más:
XM+ mennyire megbízható failsafe ügyben? A firmwaret lecseréltem "XM+FCC170313-RSSI16" verzióra, mivel a gyártása 2016 dátummal van rászitázva a vevőre. Így lett meg az RSSI.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#52839) Teréz Atya válasza MATTILA11 (#52836) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Okk, az egy elég pofás vevő. iBUS, SBUS és PPM kimenete is van. De mi a repvezérlőd? SP Racing F3, Omnibus, Matek F405-CTR? A többit folytassuk a felső tagozatban, az amúgy is reészer építésről szól.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#52840) vandor01 válasza syler123 (#52837) üzenetére


vandor01
őstag

jaja azt a vazat
pont azzal 1-5mm-el tobb a karbon ami ahhoz kene hogy a Leader is jo legyen...
a takarot nem birom felrakni mert nem a gyari belseje van meg runcam.... szoval ha épitesz ra lehet felejtos a takaro muanyag---

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#52841) AMDaZERG_1 válasza vandor01 (#52840) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Én szeretem, ha védve van az elektronika. Az elveszett Lizard régi F3-as vezérlőjéről még most is tudok rászáradt fűszálakat kaparászni :D
Aztán megcsináltam, hogy védve legyen, de a kis hálátlan elmenekült tőlem :)

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#52842) syler123 válasza vandor01 (#52840) üzenetére


syler123
veterán

Hát nézegetem az árakat, emax cuccokból nagyon drága lenne a gép... Legolcsóbb, ha megveszem az Emax Babyhawk-r és átteszem a gofly vázba :D Emax motorok pofátlan áron vannak, legalábbis ez a 1106...
Ugye maga a Babyhawk r 110 dollár kuponnal. Bár azzal lehet megszívnám, mert a motorkábelok már el vannak vágva, lehet nem lenne jó a 130-as vázra, nem tudom mennyire van kicentizve...

[ Szerkesztve ]

(#52843) Daemon09 válasza Teréz Atya (#52839) üzenetére


Daemon09
őstag

FC nincs még hozzá neki. Nem tudtuk, mi passzolna hozzá legjobban. F4-et néztük, de HK-n nem volt EU raktárban. Jó lenne onnan, mert több cucc már kosárban van.

(#52844) twine válasza Saccco (#52832) üzenetére


twine
addikt

Persze-persze,,, :R ;) :D

De pánikra semmi ok,,,a youtube kedvencek fiókomat már teleraktam Diatone_R-XSR_Taranis Setup videókkal... :K :D
valamit csak sikerül összehozni...
ha mást nem, az "Eladó" szekcióban egy hirdetést :DDD

(#52845) Teréz Atya válasza Daemon09 (#52843) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hát, ha van lehetőség, akkor kukázzátok azt a kosarat. Nagyon sok elavult cuccot szedtetek össze jó drágán.
Majd a felső tagozatban megszakértik.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#52846) Peaceliker válasza syler123 (#52842) üzenetére


Peaceliker
őstag

Randy oldalán még lehet él a kupon 1106 ra 9usd annyit megér

"Oh my Goa'uld!"

(#52847) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Új FW RunCam Split 2 -höz. 2018.01.16 v2.0.0
1920*1080 60fps
*1920*1080 50fps
1920*1080 30fps
Egyenlőre más változást még nem vettem észre.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#52848) Daemon09 válasza Teréz Atya (#52845) üzenetére


Daemon09
őstag

Rendben, folytassuk ott.

Amiket felsorolt, már megvannak. Más cuccok vannak a kosárban.

(#52849) david335 válasza Kris87 (#52830) üzenetére


david335
tag

Hmmm, nekem egy már van tőle és rendeltem most kettőt mert tényleg jó:)

(#52850) vandor01 válasza AMDaZERG_1 (#52841) üzenetére


vandor01
őstag

akkor en a kozeputon vagyok....
ugye van a minimalista epitesz aki kigrammol mindent rovidre vag, dirrektbe forraszt, gumizik meg ragasztoszalagozik sallangot lehajitja ....

aztan van aki felszereli minden joval GPS barometer elektronika vedelme stb...

nálam....
legyen egy gépnek gépformája azaz legyen alja teteje kameratartoja ha belefer 1-3 csati akkor csatival rakom fel a kamerat receivert minnel kevesebb legyen dirrektbe forrasztva, ha lehet legyen vmi leszallo szivacs muanyag talp ha 1S/2S szénkefésnel kilog a kabel a motorbol akkor legyen vedelem.... aztan legyen a tetején vmi vedelem ha csak egy kotegelo kabel darab vagy vmi uvegszalas oszlop van felrogzitve akkor is legyen ami a mozgasi energiat elnyeli a kilogo kamerat megvedi.... nem mintha nem lenne tartalek vagy 2 kattintasbol ujat tudnek rendelni.... csak legyen megvedve!.... ezek a feleslegesnek tuno hulyesegek is lehetnek +1-9gramm kozott....azt hogy meg kontost is rakjak ra? :D akkor olyant kell venni bugs es tarsai.... sajnos minden extra amit rakunk ra az +gramm +melo +hibaforras....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.