Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19952) Jackal2 válasza Pikachu24 (#19951) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ennyiért megvehető, ha nem akarsz mojolni az építéssel. 50-ért odaadja, azért van ott az a 3, hogy lehessen engedni.

A váz egy szar, volt ilyenünk, a végén már tele kellett nyomni sziloval, hogy ne hulljon atomjaira, cserébe viszont a hely is kevés benne. Én ezt a canopyt ilyen promó drónnak építeném meg, valami menően irritáló színben, a quadkopter blog logójával és színeivel (de airbrusholntatnám), kis zászlócskát tennék az antennára, hogy lobogjon, miközben repül, meg valami ledet, ami tudna Knight Riderezni Cleanflightból:DDD

Másra nem jó, mert törik mint az állat és nehéz is, meg ez a motorátló nem az igazi. A táska igazi rémálom lehet hozzá.

Mellékesen az Arris név jól cseng szerintetek? Mert én nem nagyon hallottam róla, csak ezt a modellt ismerem, de ugye ez egy Storm Robocat igazából, egy másolat vázon.

Szerk: Simonka az ESC firmware:(

De a kedvencem ez: Arris X180, a strandpapucs :C

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19953) medvegy válasza molnigee (#19882) üzenetére


medvegy
aktív tag

Köszi az infot. Mostmár nekem is nagyon remeg az ujjam a 'buy' ikon fölött 😉

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#19954) Nohab61 válasza medvegy (#19953) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Ne remegjen :D Nyomjad!

(#19955) _X10Dead_ válasza Morfolgo55 (#19950) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Látom a vertikális építkezés híve vagy. Még egy pár cuccot ráaggatsz és úgy néz majd ki, mint a kém-droid az Empire Strikes Back-ben :-P

A Forgószélen így néz ki (kicsit orr-nehéz még mindig, pedig már hátrahúztam az akkut amennyire bírtam...):

Vicces. Épp az tetszett meg benne, hogy milyen filigrán, milyen kecses.Most meg... :DDD
(Így múlik el a világ dicsősége)

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#19956) Morfolgo55 válasza _X10Dead_ (#19955) üzenetére


Morfolgo55
újonc

Kényszer vitt a "toronyépítkezésre".
A Wifi-s SJC4000 2,4GHz-en belezavarhat a vezérlőbe.
Vettem 5,8GHz-es mini 600 mW-os adót,de nem tudtam az SJC-vel képet összehozni.
Maradt a mini FPV kamera adóval és vevővel(monitorral).
Az FPV (főleg az antenna) nem fért el a gimbal és a lábazat között, maradt a tető.
Nem volt időm tesztelni, 1 hét múlva megyek a tengerpartra, majd ott minden kiderül.
(Remélem nem lesz búvárdrón belőle.)
Ha sikeres lesz a reptetés felteszek majd ide néhány képet.

[ Szerkesztve ]

(#19957) SpydeR3412 válasza Jackal2 (#19922) üzenetére


SpydeR3412
aktív tag

Jelenleg a bal hátsón 2500kv-s van, lakásban szépen repül.
Most viszem éles bevetésre, ha bejön lehet megjátszom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19958) Patics válasza Tomi0703 (#19927) üzenetére


Patics
tag

Ilyen nekem is volt többször, két megoldást találtam eddig:

1. Kézzel megpörgettem a motort, utána ment rendesen.
2. Kicseréltem a motort egy újra.

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#19959) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Sracok, koszi a legujabb videomhoz a dicsereteket, igazan jol esett! :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#19960) medvegy válasza _X10Dead_ (#19935) üzenetére


medvegy
aktív tag

Kicsit asszem megkavarodtam. Akkor melyik is a V666 FPV szett? Ez volna? Mert ez elvileg simán passzol az X251-hez, drótozgatás nélkül.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#19961) Teréz Atya válasza Exian (#19931) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Nezd meg a vidi elejen a kepet. Van ket kamera. A video a folsovel keszult, az also meg eloben kozvetiti a szemuvegemre amit lat. Kvazi elo TV adas a gep fedelzeterol. Pl. 1:47-nel jol lathato a fejemen a kutyu. Ekkor onmagamat lattam hatulrol. Mit mondjak, kicsit fura 3. nezetbol korberepulni magamat. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#19962) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Mikor a tanitvany a mestere fole probal kerekedni - kioktattam Quadcopter101-t az RCG-n. :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#19963) Morfolgo55 válasza medvegy (#19960) üzenetére


Morfolgo55
újonc

Én ilyet vettem.
Most nagyon olcsó.

(#19964) kriszbon válasza _X10Dead_ (#19935) üzenetére


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Nekem is megjött [ez] a napokban. Na meg az MJX X601H is ma megjött.
Így ki tudtam próbálni, hogy működik-e egyáltalán az olcsó FPV szett.
Az 1S aksival nem mertem kísérletezni, de most már van ugye 7,4-es, most meg olvasom az írásod. :D
Na szóval, csak úgy beüzemelve elég szép tiszta képet ad szerintem.
Már csak rá kellene bütyülnöm az X601-re, mert hogy annak a kamerája mennyire gagyi az már hihetetlen. :(
Szaggat a videó felvétel mint az állat, még a SHENGKAI D97 is folyamatosabb képet adott mint ez.
Egyébként a C4005 és C4015 kamera(ezzel hirdetik) között az a különbség, hogy ez fekete(ha jól keresgéltem). :DDD
Rendeltem hozzá tartalék aksikat, amivel jól befürödtem, mert méret nem volt írva, csak hogy jó az MJX X600-hoz is 1200mA-es, ami jóval hosszabb mint a gyári, így nem tudom használni, hacsak oda nem fogatom kötegelővel.
De ha felteszem ezt a böszme aksit, meg a V666-os kamerát, szerintem nem fog repülni ez a madár(bár ki tudja). :U

Egyébként így első nekifutásra, roppant öööö.... gagyi benyomást kelt bennem ez az új szerzeményem, a távja szintén.
Valóban egy magasságban marad ha elengedem a gázt, de hogy hogyan kell ezzel normálisan repülni, egyáltalán felszállni, arra még nem jöttem rá.
Nekem eddig a rövidke próba alatt annyi sikerült, hogy a motorokat be kell indítani felszállás előtt, mert a "gázkar" középállásban van gyárilag, és onnan hiába próbálkozom. :B :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19965) Jackal2 válasza kriszbon (#19964) üzenetére


Jackal2
senior tag

Mennyiért vetted a 601H-t?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19966) kriszbon válasza Jackal2 (#19965) üzenetére


kriszbon
őstag

Akkor volt 72.99 USD geekbuying oldalán, máshol 81-82 volt (most már olcsóbb mindenhol), de nagyon sokára ért ide, közel volt a 30 nap-hoz.
GearBest rendeléseim sokkal hamarabb jönnek, cirka 12-14 nap, még Banggood oldalról is gyorsabbak mint ahonnan ezt vettem.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19967) Jackal2 válasza kriszbon (#19966) üzenetére


Jackal2
senior tag

És miért ezt vetted? Mi a cél vele?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19968) kriszbon válasza Jackal2 (#19967) üzenetére


kriszbon
őstag

Nos nem is igazán tudom most már, elsőre roppant módon megtetszett a kinézete(élőben nem annyira jó mint képen).
Na meg hogy tud egy magasságban maradni, talán könnyebb lesz vele tanulgatni, és FPV ami nem sokat ér így 2.4-en, hacsak nem sikerül valahogy beüzemelni rá a megvett V666 kamerát.
Itt még tisztázni kell a két vezeték bekötését(fekete+piros 4 pin csatiban)
Ez szerintem ilyen útkeresés szerű volt a részemről, mert jó lenne megtanulni rendesen repkedni is, meg jó lenne ezt vissza is nézni, esetleg élőben nyomon követni+felvenni is(de olcsón is). :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19969) Allien válasza Jackal2 (#19967) üzenetére


Allien
veterán

Főleg, hogy féláron ment a sima X600. A kamera meg a plusz hülyeség nem ér annyit. Persze ha kamera nélkül is lehetne kapni, az mindjárt mínusz 20 dodó, talán úgy igen, még érdekelne is. Ja, mégsem, engem már a brussed nem vonz. Bár, kíváncsi lennék, hogy appon keresztül hogy vezérelhető, és mennyire pontosan tartja gps nélkül az irányokat. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#19970) Allien válasza kriszbon (#19968) üzenetére


Allien
veterán

Alap helyzetben CSAK annyi a dolgod, hogy a tápcsatit össze dugod a kamerával, és már VAN fpv képed. Max nem rögzíted, nem dugod a drónba, de képed lesz!
Meg kellene nézni a táv használatiját, mert a sima X600 távján van egy poti, amivel lehet sebességet "váltani", ha fullra feltekeri az ember, azért megy az rendesen. Ha meg letekeri, aránylag stabil, és kevésbé agilis. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#19971) tibibi


tibibi
őstag

Valaki hozzáértő ;] ezt össze lehet rakni olcsóbban?

(#19972) kriszbon válasza Allien (#19970) üzenetére


kriszbon
őstag

Köszönöm, igen arra rájöttem már én is, csak ugye akkor már rögzíthető is legyen amit látok(ha lúd legyen kövér). :D
Ennél nuku poti, az nekem a JJRC H12C-n van, csak H/L van. Meg 4 mód közül lehet választani hogy melyik karra hogyan mit csinál.
Érdekes nekem ez a motor beindítás is.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19973) Jackal2 válasza Allien (#19969) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ertem ilyesmire gondoltam. De lehet jobb lett volna a jjrc x 1 meg egy runcam
Felveszi, jo a kep van av kimenet aztan kesobb tovabb viheted.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19974) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Mivel már a fél topik vett ilyen V666 FPV-t ezért az lenne a kérdésem hogy a belsejéről valaki nem tudna képeket lőni? Azt szeretném kideríteni hogy egy MininimOSD-t még rátudnék-e hackelni. :D (De úgy vagyok vele hogy nem szeretnék ilyen sz@*okat venni, inkább egy normális FPV-t.)

Ma repkedtem elég sokat vagy is lehet rakok fel majd képeket/videókat.

(#19975) Allien válasza Jackal2 (#19973) üzenetére


Allien
veterán

Na azé, ne ess túlzásba! Első gépnek egyből jetet veszel? :DDD Nem. Be kell tartani a lépcsőfokokat, nagyjából. Nem ülhetsz egyből F1 autóba (max kiállításon, de még ott sem). ;) Inkább legyen óccsó, ha elszáll, ne fájjon a pénztárca annyira. :DDD Márpedig, VAN rá esély, hogy hess, meg huss. :D

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#19976) Allien válasza Pikachu24 (#19974) üzenetére


Allien
veterán

Itt találsz pár képet. ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#19977) molnigee


molnigee
aktív tag

Kezdem nagyon élvezni a x251-et :)
Állítgattam ma a t.curvet, 90%nál már fura, lehet túl gyorsan pörög, 1mpre meginog aztán kihúzza szépen.
Megy mint állat, nem tudom egy racer ehez képest mit tud, de tetszik nagyon :)
3 felvételt is csináltam elvileg, erre egy videó van a kártyán :o na mind1, pedig a másodikban csináltam punch tesztet, fellőttem vagy 200m-re :)
Ja, és minden tiszteletem akik kapuk alatt cikáznak, nem egyszerű :)
X251 3.nap

--> http://dronearena.hu/ <--

(#19978) TromF válasza tibibi (#19971) üzenetére


TromF
tag

Quantum v2 szemcsi hk uk raktarban 24 euro + rafabrikalsz egy ado-vevo parost 20-30 euro + valami olcso akksi a szemuveghez 10 euro, es minosegibb es univerzalisabb elmenyben lesz reszed

[ Szerkesztve ]

(#19979) TromF válasza Jackal2 (#19940) üzenetére


TromF
tag

Neked. Az enyemen 2db 2 allasu van, ezek kozott akarnam majd szetosztani ezt a 3 modot.

(#19980) Pikachu24 válasza Allien (#19976) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ha komolyan ilyen lehet megvehetném, egy távolság tesztet valaki gy napon belűl nem tudna csinálni? Semmi kép,videó nem kell az is elég hogy földön meddig jó.

Szerintetek 20 órán belül lesz még?

[ Szerkesztve ]

(#19981) molnarpeter válasza Pikachu24 (#19980) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Már régen elfogyott ("out of stock"), kínai raktárból tudsz itthonra rendelni.

(#19982) molnigee


molnigee
aktív tag

Két új Mi Drone videó:
Vid-1
Vid-2

Stabilitás elég jó, de a kamera torzítás meg a horizont szerintetek jó?

--> http://dronearena.hu/ <--

(#19983) Nohab61 válasza molnigee (#19982) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Szerintem jó :)

(#19984) Jackal2 válasza Allien (#19975) üzenetére


Jackal2
senior tag

Milyen elsőnek? Ez már vagy a harmadik neki.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19985) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Vicc hogy 1 nap alatt a DHL express országokat szel át, de ahogy magyarországra ér, 1 nap alatt az egyik facilityből átmegy a delivery facilitybe... :U

Simán ma kihozhatták volna.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19986) TromF válasza SkyS1gn (#19985) üzenetére


TromF
tag

Ket hete rendeltem egy csomagot DHL-el, Nemetorszagbo Irorszagba, reggel feladtam a rendelest, estere mar Dublinban volt, aztan kapott egy 4 napos korutazast, melynek a vegen visszahoztak Dublinba. A vicc hogy az irodam tetejerol ralatok a posta elosztokozpontjara.

http://www.gearbest.com/multi-rotor-parts/pp_202896.html?wid=3 erre csak nekem ures a szallitasi mod, vagy ti tudtok rendelni?

(#19987) kriszbon válasza Jackal2 (#19984) üzenetére


kriszbon
őstag

Ja hát kérlek szépen, ezek egymáshoz közeli időkben lettek ám megrendelve. ;]
Mert ha kivárom amíg megjön, próbálgatom, tesztelgetem magam vele, aztán kiderül mégse nem tetszik, és akkor rendelem csak a másikat, úgy őszre érne ide a 3. vagy a 4. télre, és még akkor sem tudom hogy melyik is lenne jó.
Az meg nem buli úgy, én még az ősz végéig szeretném kideríteni ha sikerül, melyiket is szeressem. :D

Amúgy meg 1x1db+1x1db+1x2db+1x1db mínusz 1db az testvérek között is 4db, abból 1db elajándékozva, 1db meg megint megy a háztól(lehet ma jött a következő). :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19988) medvegy


medvegy
aktív tag

Múltkor mennyi volt BG akcióban az X251? 30k? Mostmár úgy nézem 30k a rendes ára, és pontokkal 26K :C Kicsit várok még hátha hoznak EU raktárba, de asszem ennyit nekem is ér már.

[ Szerkesztve ]

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#19989) molnigee válasza medvegy (#19988) üzenetére


molnigee
aktív tag

GB-n volt az akció, legalábbis amit én vettem, amúgy ez is akciós ár nem sima.

Ha belegondolok hogy nemrég (fél éve) még 16k-bol vettem syma x5c-t... És hol van ez ahoz képest... Ok 2szer annyi, de 10szer olyan jó :)

A brushed kora lejárt.

[ Szerkesztve ]

--> http://dronearena.hu/ <--

(#19990) Jackal2 válasza kriszbon (#19987) üzenetére


Jackal2
senior tag

Hmm én is ezt csináltam és már bánom, szerintem nagyobb lépésekben kell haladni. Én következőnek mindenképpen brushlesst vennék a helyedben.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#19991) medvegy válasza molnigee (#19989) üzenetére


medvegy
aktív tag

Persze, minden ár akciós BG-n + GB-n, legalább is egy áthúzott 'nem-akciós' mindig ott van mellette.
Tényleg durva, hogy lementek az árak. Én már azon gondolkodom, hogyha meglesz az X251 mit kezdek a brushed masinákkal. ((Valszeg a Fluoreon meg az X5C megy, de legalábbis egy doboz aljára, a H8 3D talán marad).

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#19992) Allien válasza TromF (#19978) üzenetére


Allien
veterán

Quanum V2 már nincsen, csak a PRO verzió. $37.60, EU raktárból kiürült, sajna, és csak az UK raktár van, ahonnan majdnem 2x annyi berendelni, mint EU raktárból. :O

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#19993) molnigee válasza medvegy (#19991) üzenetére


molnigee
aktív tag

Igen, de valamikor 120ra akciós, valamikor 110re stb.
Én szinte minden nap átfutom milyen áron van ami kellhet. Szinte minden nap van kis mozgás az árakban.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#19994) czanga


czanga
őstag

Sracok, BG-rol rendelt cuccot kik szallitjak itthon hazhoz? Mert ma nem hivtak meg semmi, es ezt latom a tracking oldalon.

(#19995) kriszbon válasza Jackal2 (#19990) üzenetére


kriszbon
őstag

Ja igen, olvastam valamit erről az írásaidban, de valahogy én is belekeveredtem mint majom a házicérnába. :D
A következő kiszemelt már az lesz biztosan, csak amíg összejön a rávaló az időbe telik, addig is elfoglalom magam valamivel, közben ugye tanulok is valamit.
Na meg ha elmegy még valamelyik masina a háztól hogy ne csak gép legyen hanem ööö... na le sem írom azt már. :DDD

Most ez a 2 vezeték bekötése idegesít, mert Teréz Atya blogján ami le van írva, az nem olyan mint ez, az aljzat kivezetés is fordított, nem olyan mint az X600-é.
Meg a távon nincs is kamera gomb, úgy hogy nem tudom mit hova dugaszoljak, és mivel is aktiválom. :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#19996) medvegy válasza molnigee (#19982) üzenetére


medvegy
aktív tag

Szerintem is rendben van, megvan a P3 szint is talán.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#19997) Andralin válasza czanga (#19994) üzenetére


Andralin
aktív tag

Nekem ezt az Asendiás vackot a királyi posta hozta ki, több mint egy hét késésssel. A Banggod-os topikban elég rossz tapasztalatokat írnak le mások is erről az EU-s express szállítási opcióról, többet én sem választom.

[ Szerkesztve ]

(#19998) mgy


mgy
senior tag

Diversity-s video vevőről olvastatok már bárhol bármit, jót, rosszat, ajánlást, lehúzást?

(#19999) Patics


Patics
tag

Szeretnék ilyen LED -et beüzemelni SP racing FC-n keresztül, Cleanflightel, de nagyon bonyi, nem értem. Egyenlőre csak egyszerű, előre fehér, hátra piros fényt, az orientáció miatt.

Tudtok segíteni? Van tapasztalat, vagy link a beüzemeléshez?

Mondjuk, eleve azt sem értem, miképpen képes az fc 3 vezetéken vezérelni a ledek szineit, sorosan kötött több ledenél.. :F

Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

(#20000) Jackal2


Jackal2
senior tag

Vettem egy Realacc táskát Bg Eu raktárból, mert már idegesített, hogy két gépem van és állandóan hurcibálnom kell egy szatyorban. Nah jelentem, ezért a 7500 Ft-ért nagyon megérte, tök jó minőség, jó nagy is.


Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.